Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

A ja znów dałam mojemu kasę - by sobie kupił jakies medale czy inne pierdółki na allegro. Nie mam kompletnie weny twórczej. Zresztą, mojemu trudno dogodzić. W weekend mamy zamiar wybrać sie na zakupy - obrączki itd. A - i powiedzcie mi czy do jasnozielonej satynowej sukienki beda pasowac te buty???? http://www.allegro.pl/item311262621_balerinki_dody_doda_z_cyrkoniami_promocja_36.html Do tego srebrny szal i torebka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi doradzić Yenny... Musiałbym chyba zobaczyć jak wygląda ta sukienka... Ale buty w kolorze srebrnym, tak? Myśle, że jak dodatki też będą srebrne to chyba będzie to z soba współgrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne zdanie jak Serduszkowa:) ciekawe jak z sukienka? Ja nie obchodzę Walentynek.... Jutro przychodzi do nas samotny sąsiad na granie;) będzie tarta;) Byłam u mojej ulubionej sąsiadki, pobawiłam się z jej małym, ona w tym czasie zrobiła obiad....a potem dostałam do domu porcję na dziś . Wariatka!!!!! Zawsze twierdziłam, że sąsiadów mam rewelacyjnych!!!!!! Z dwoma małymi wyjątkami: jamochłonów i świeżo zamieszkałej nade mną pani w szpilkach, która nie umie zaparkować auta na swoim miejscu i zajmuje część mojego, a potem mi mówi, że mam duże auto:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka sie szyje. chciałam dobrać zielone buty - masakra, nie ma nic w tym odcieniu co bym chciała i co by pasowało. Wiec bedzie wszystko w srebrze - szal, torebka, buty i bizuteria. Pierścionek mam z baiłego złota i obrączki tez zbiałego kupujemy. A jak sukienka będzie gotowa, to jej zrobie zdjęcie i wysle wam. Spadam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie obrączki są najładniejsze;):P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię białe złoto ;) No i srebro oczywiście :) Ja sąsiadów mam maskarycznych... wszystkich niestety. No ale cóż, małomiasteczkowość się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo, bardzo....tych najbliższych i średnio dalszych. ale nie wszyscy tu są tacy extra. ehhh, życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale moi czasami bywają zabawni w swej "masakryczności" :D Mam dziś wielkiego lenia, nic mi się nie chce... Ale nie to żebym narzekała, tylko dziwi mnie mój spadek aktywności... To chyba pogoda za tym stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, a ja proponowałabym dodatki w kolorze złotym. Żeby zieleń nieco ocieplić :) Serduszko, ja też nie obchodzę Walentynek. Wolę noc świętojańską. Walentynki są mega komerchą dla mnie. Zresztą zawsze byłam zdania, że każdy dzień jest po to by okazywać sobie miłość. A w Walentynki robi się to \"na hasło\" :o Ani i Yeny szanuję Wasze gusta co do złota. Ja jednak mam upatrzony (i przekazany do wiadomości) pierścionek z klasycznego, żółtego złota i obrączki też takie będą :D Może dlatego, że całe życie nosiłam tylko srebro...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święto Kupały:P:P:P mieszkam przecież koło słynnej z tego góry i znacznie przyjemniejsze święto i bardziej swojskie;) Groszek:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny są niezłe, tak jak dziewczyny piszą zależy wszystko od sukni butki są zdobione marszczeniami, koronką i kokardką..jeśli suknia nie będzie zbyt fikuśna to będą pasować, zresztą na tej aukcji pokazana jest kombinacja nawet z dżinsami, więc w szafie nie będą leżeć do następnej okazji :) Serce :) zazdraszczam i gratuluję masz wolną głowę od nauki :D :D ad. Walentynek..no nie przepadam, takie: \"Kocham Cię\" na gwizdek ale jakby mi kwiaty przytargał to za drzwi bym nie wyrzuciła ;) natomiast wszelkiej maści durnostojki typu misie, poduszeczki kubeczki...nauczą się fruwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podniosłam swoje zwłoki z łóżka ..............jestem chora w weekend straciłam głos poszłam do lekarza ( niech żyje lekarz pierwszego kontaktu ) nie mojego i dostałam L-4 na 3 dni i clemastinum dwa razy dziennie - wynik tego jest taki że nie tylko chrypię ale boli mnie dosłownie wszystko , mam wysypkę i do tego mam temperaturę po dzisiejszej wizycie u normalnego lekarza mam antybiotyk i leżeć przez tydzień nie ma zmiłuj się . Czekam na wyniki ekonometrii - pisałam w sobotę - było ciekawie pociłam się strasznie wyszłam mokra - zastanawiam się czy to efekt choroby czy egzaminu:-P. Spadam do łóżka bo jak wróci niedźwiedź to mi da po pupie za wychodzenie z łóżka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady - sukienka prosta - dość skromna nawet powiedziałabym. Dlatego dodatki mogą być \"strojniejsze\" Ale już upatrzyłam sobie srebrne szpilki w sklepie - i pewnie jutro zakupię. Co do złotych dodatków - nie nie nie i jeszcze raz nie. Nienawidzę żółtego złota, nienawidzę i jeszcze raz nienawidzę :-P To efekt gadania mojej mamy - kazała zakładać mi złote kolczyki a zaraz jak je złożyłam gasiła moja radość mówiąc \"jak zgubisz to będzie z tobą źle\". Księć zakupił mi stosowne ;-) ilosci kolczyków, łańcuszków i bransoletek z zółtego złota,ale widzac że ich prawie nie noszę przerzucił się na białe. :-P A ja i tak najgardziej lubię srebro i granaty. I inne półszlachetne kamienie. Choć marzy mi się komplet z Apartu - platyna, diamenty i do tego szafiry lub (najlepiej) tanzanit. Boskie. Kolczyki np. kosztują (te z tanzanitemm) jedyne 72900 zł. Mogę pomarzyć. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, ja też mam takie marzenia ;) Diamond are girl\'s best friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste lale
z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ............... groszku sorrka :O coś mi się popieprzyło we łbie :O zamiast w @ napisac naklikałam jak gupia na topiku :( wybacz mi :) to ze zmeczenia :( ale jestem zjechana :O jak koń po westernie :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D bylimy w końcu na badaniach :) Ninka wazy juz 6kg :P niom mam co nosić :P więc serduszko ciężko mi wyluzować :( choć staram się i to bardzo :( Ani sorrka , na skypa tez brakuje mi czasu :( ale odezwę się ;) tylko nie wiem kiedy bo pojutrze J wyjeżdża do kalisza :O i laptopa zabiera i iPlusa też :( nadal stacjonarne w kartonach :P Buziaki moje netowe kolezanki :) ps Yennka tak tak srebro i tylko srebro :) zółty i złoty jest cudny na wielkanoc w wazoniku i jako zonkil :P no jeszcze kurczaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no wymiękłam już, załamałam się mam \"wynik\" egzaminu - oblałam..a wyszłam z auli taka radosna i spokojna, bo wiem, że napisałam na wszystkie pytania, parę podpunktów ominęłam, nie trzęsłam się za piątką..mnie styknie i 4 a teraz dół już na psychologii zrobili nam numer, wtedy jeszcze (naiwna) myślałam, ze taki pustak jestem, po I terminie rozumiem mogłam czegoś tam nie dopisać, po II zrobiło mi się słabo jak oblałam ale na III terminie było ok 80% naszego roku w jednej auli się nie zmieściliśmy..szkoła na nas zarobiła teraz mam 2 egzamin w plecy, finansowanie i negocjacje jutro kolejny..warto?? żałuję jak cholera..na te lata powinnam dziergać sweterki :( w poniedziałek dzwoniłam do przychodni by z dziećmi iść na bilans, panna mówi, że w czwartek po południu przyjmuje lekarz, dzwonię dziś wyciągnąć kartę i co się okazuje?? że była..wczoraj po południu więc dzień mam do dupy Wam życzę samych miłych chwil, dobrych wiadomości i przyjaznych ludzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, spokojnie i dokładnie naucz się z porządnych źródeł. Żadne tam na chybcika, żadne tam materiały z netu. I dokładnie czytaj pytania.... przecież wiesz, że wiem, co mówię;) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze: starszy student, to lepszy student. Zawsze bardzo, bardzo ceniłam kobiety koło 40, które studiowały. Przeważnie były najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co się właśnie stało??? Wpadł mi do pokoju pan z wielgachnym bukietem białych tulipanów i karteczką od M. :D :D :D Wariat jeden!!! Ja nawet nie mam tak dużego wazonu w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy Wy miałyście dzis problem z zalogowaniem sie na o2? Pozdrawiam i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dostałam dwie filizanki z rosenthala i bukiet czerwonych tulipanów. noc była extra - 💤 Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) widze, ze walentynki wam sie udały :P u mnie monotonnie i jak codzień :O no może niekoniecznie :P Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że niektórym było miło... Ja się pokłóciłam, ale jak juz napisałam.....nie obchodzę walentynek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) spoko ;) my tez zaliczyliśmy sprzeczke :P ale to ostatnio u nas norma :O i to o nieteściową :P J. chce pomocy mamusi, a ja nie :P bo i co to za pomoc :O ale on uwaza inaczej :O ciekawe czy cieszyłoby go gdyby to maja matka tak bez sensu dziecko nosiła ? :P i zamiast pomagac sama wymagałaby obsługi :P ale stanelo na tym, ze nie ma wizytacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani czym charakteryzuje się święto Kupały??? Ja mam w sąsiedztwie psa. Za ścianą. Pies ma dziś od rana depresję. Może się bidak zakochał, bo płacze od rana. Nigdy mu się nie zdażało... Wiecie co??? U mnie pada snieg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×