Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

tak tak puzzle będzie na postoju taksówek układał :D:D:D:D:D Whimcia - a może ten znajmomy coś kolekcjonuje? jakieś hobby? buziaczki wszytskim :) i jeszcze raz dzieki za zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że lubi czytac książki a hobby to samochody i jeszcze raz samochody .................. nie ma letko .....................chyba kupie mu stringi:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu taki model auta-w galeriach jest ich dostatek -na bank bedzie rad samochodzik dla chłopczyka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od dziś teoretycznie mam urlop...bezpłatny znaczy jutro jeszcze muszę orać w pracy charytatywnie żeby z czystym sumieniem iść na ten \"urlop\" czas już skończyć to pisanie i oddać pracę pod koniec marca a obrona w kwietniu whim poszło :) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy chciałam coś na tym topiku po południu napisać, to mnie wywalało. Chcę sie pochwalić, ze zakupiłam buty - idealnie takie, jakie chciałam. I nawet tanie były. Czekam jeszcze na torebkę. Znów wdałam się w dyskusję na sposobach. Niepotrzebnie -ale nie mogłam się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate housewives
??? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się pomarańczko, dokładnie to :-) Ale mam lenia i jaskrę analną :-D Zaczyna się wielkie odliczanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wróciłam wczoraj wieczorem, zaliczyłam po drodze jeszcze moja pracę. Teraz już jestem PO. U mnie wieje jak cholera. Idę na kawę do mojej sąsiadki. A potem jedziemy niestety na zakupy, bo mam pustki, a nienawidzę robi zakupów w sobotę:( Najlepsza jest środa albo wtorek;) Celi, spóźnione, ale najserdeczniejsze i prosto z serca 100 lat, wszystkiego, co NAJ w naszym wszechświecie. Bądź szczęśliwa! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo dzisiaj mam dziwna odmiane jaskry analnej a dokładnie mam odmianę \" wstrętus dokumentuntus\":-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ......................stoi na tyle że dzwoniłam na info linię nic nie wchodzi i nic nie wychodzi ................jakaś blokada ale spoko odblokują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do was pytanie, Moje Drogie Koleżanki, bo juz sama nie wiem i od różnych osób słysze różne odpowiedzi... Jak to jest ze zwrotem podatku? Podobno kwota nieopodatkowana to 2.500 zł, tak? A jeśli w ciągu roku zarobiłam prawie dwa razy tyle to rozumiem, że zwrotu żadnego podatku nie mogę sie spodziewać, tak? Pytam, bo ostatnio doszły mnie słuchy, że przy takich kwotach 500 zł jest zawsze zwracane z urzedu... Czy to prawda?? Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serducho - musisz wypełnic PIT:P. Najlepiej za pomoca jakiegos programu (darmowego) do rozliczeń rocznych. Kwota brutto minus koszty uzyskania przychodu = dochód. Od tego odliczasz zapłaconą składkę na ubezpieczenie społeczne (emerytalne, rentowe, chorobowe)+ewentualne darowizny, wyliczasz podatek i od podatku odliczasz składkę na ubezp. zdrowotne + ewentualną ulgę na Internet i porównujesz zapłaconą zaliczkę z faktycznym podatkiem, co ci wyjdzie z PIT-a. Casami jest zwrot, czasami niedopłata, a czasami na zero. Mam nadzieję, że nie pogmatwałam za bardzo. :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek :) Dzięki. Wypełnić pit-a jeszcze nie mogę, bo czekam aż wszystkie pity ze wszystkich moich prac w końcu do mnie dotrą...Co będę mogła je zsumować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepis na sałatkę z pora też zapodacie???? ;) :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która potrafi luzowac kuraka? ;-) :-) tylko powazne oferty pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O walorach edukacyjnych "ulicy Sezamkowej". Moja sąsiadka, mama trzyletniego Igorka, często ogląda z małym ten film. Jeden z fragmentów tej bajki dotycz Berta i Ernie'go. Ernie opowiada, jak lubi swój pokój. (Ewentualnie na odwrót) Bert na sam koniec pyta go, czy wie, że to także jego pokój. Do wspólnego oglądania dołączył także tata malucha. Tata pracuje, mam jest z małym w domu, więc tata się przyzwyczaił, że mama wszystko zrobi koło małego. Ostatnio mama miała problemy z bólem głowy, przez co była niedysponowana. Poprosiła,żeby tata odstawił komputer i zajął sie mały. Za pierwszym razem tata udał, że nie słyszy. Poprosiła drugi raz, kończąc pytaniem w stylu Berta, wiesz, Ernie, to też Twoje dziecko? Tata jakby ożył. A mały podpowiedział Tacie, to tak jak w bajce: teraz bawisz się ze mną Ty. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się witam i żegnam za jednym przysiadem. Zaraz do dentysty lecę. Brrrrr :o Mam w pracy masakrę, znów... kuźwa. I dalej nikt nie doecnia. Ale mam już przebiegły plan :P Się zdziwią, ha! Buziolki 4 all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbębniłam 12 godzin przy kompie, napisałam może z 1 stronę, a tyle się naczytałam, że łeb mi pęka musiałam znów od nowa toto przewałkować, bo nie wiedziałam kompletnie o co autorce chodziło w tej pracy? :D Celi nie wiem jak sie luzuje kuraka, ja bym go o ścianę łupnęła, aż sie pogruchota i wysypała toto przez odpowiednie szparki, dziurki czy cuś ee głupawkę mam :D buźki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi ;) ja tam wiem jak się z kura obchodzi :D:D:D:D:D:D:D to chyba Jo ma z tym problem ;) bo ja to do gara ładuję i już :D:D:D:D:D:D Yennka - sorrka wielka :O nieodbieraj poczty odemnie :O z rozpedu poszło , więc wykasuj przed przejrzeniem - oki ? Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Serce moim zdaniem jezeli pracowałaś na umowy zlecenia to bedziesz miała zwrot - wynika to własnie z kwot wolnej bo pobrano Ci podatki a ty masz nie wykorzystana kwotę wolną. Anouk mój ulubiony przepis na sałatke z pora : 1 duzy wybielony por 1-2 jabłka 3-4 ogórki kiszone Por pokroić drobno ( tylko białą cześć) , jabłka i ogórki obrane utrzeć na dużej tarce jarzynowej - wymieszać popieprzyć dodać majonezu lub celem zmiejszenia kaloryczności majonej z jogurtem Smacznego . A ja ostatnio pracuję jak nawiedzona .....................jak Pstrowski ( kto z was wie kto to był? ) ..............300% normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×