Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

macie @ bo, tak mi się przypomniało ;) można się śmiać :D nie obrażę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni składam oficjaną skargę ...............nic nie mam na @ .... będę tupac nogami aż ziemnia się będzie trząść. Mumi czytając twojego @ nie było mi do smiechu .............. znam przypadek podobny do twojego - moja przapsiólka ma podobna sytuacje tylko bez mamy w tle :-P. i wcale nie jest jej do smiechu no ale tam są jeszcze dzieci z pierwszego związku faceta ( do podziału ewentualnego) . Czasem fajnie jest mieć dwa mieszkania :-D............... chociaż słyszałam już wersje że bedziemy budować dom ( dla nas) bo mieszkania dostana dzieci :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ->powiem jedno KOCHAM CIĘ! Sytuacja nie do smiechu.. ale polot z jakim piszesz -bezcenny -poza tym tak obrazowo ze ja widze cla rozmowe ta odbytą ;-) w plenerze ;-) a u Garni ja powiem co-- TRUSKAWKOWO ;-) Gile mam do pasa, rano bylam na wynikach do badan okresowych -pobierała mi krew Gburia furia-aż dziw ze z igła zył nie wyjęła..rosła była ze tak powiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* ❤️ i tu się zalałam rumieńcem :D reakcje na moje zachowanie mogą być różne - od spalenia na stosie za materializm (wg mnie realizm z domieszką dupochronu) - aż po klaskanie w łapki za bycie cwaną ja w tym wszystkim widzę szarość, a nie tylko białe lub czarne ;) Whimcia właśnie tego chcę uniknąć :D a, że się pośmiałyście to dobrze, pożyjemy 10 minut dłużej, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi - popieram. Ja jestem na etapie takim jak Ty - by tego co MOJE i mojej rodziny od wieków było nie dostała w razie co exiara i bachorzyska. Odpukać i \"w razie co\" i ze dostaną coś! Jo* ma racje - piszesz rewelacyjnie. A że ja znam Twoją dzielnicę to Cię widziałam wkomponowaną w plenery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz do domu. Tylko po co? Młody u dziadka, ksiec w szkole prawie cały weekend. Ech, jakby któraś z Was mieszkała bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne macie dzieci. Kubuś rośnie jak na drożdżach, Ninka tak samo. Pyzata taka, a była taką kruszynką. Byłam dziś z mamą w Świdwinie ale jakoś nic nie powaliło mnie na kolana. Dlatego już wybrałam suknię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Celi niunia sliczna i te waleczki na nogach :-D.............cudeńka> Ani nie warto się nerwować szkoda zdrowia ................ ostatnio zmieniło mi się patrzenie na pewne fakty - takie małe przyziemne przykrości nie robia na mnie wrazenia . Co ma byc to będzie i nic nie bede mogła poradzic na to mogę miec tylko nadzieję .............. a swoja drogą to zastanawiam się co ja takiego złego w zyciu zrobiłam że nie mam prawa miec odrobiny szczęścia :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo dalej nie ma zdjęc Kubusia ................. no i bardzo poproszę o zdjecia raczka 18-lat młodszego ......... bardzo bardzo proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ....... dziękujemy , dziekujemy :) ale maleństwo nazbierało komplementów :D:D:D jeszcze się mojje niusce w główce poprzewraca :D:D:D:D:D Groszku - żądam pochwalenia się twoim wyborem sukni ! :) Whimcia - coś ze zdrowiem?? :( tak jakos zrozumiałam :( trzymaj i niepoddawaj:) Garni- Kubuś jest rewelacyjny :) a jakie minki robi :D:D:D ściskam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już niesmiem prosić o zdj. Balerinki, bo w końcu na jakiegoś zboczka wyjdę :P ale Jo , mogłabyś sie pochwalić ;) nioo i rozmarze się znowu......... i bede czekać, aż moja kiedys taka duża bedzie jak twoja królewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ruszył u mnie z normalną prędkością net, obejrzałam sobie dzieciaki. Celi, Twoja córeczka rośnie w oczach. Super! A Kubuś? Jak to Kubuś strzela nieziemskie miny i ma fantastyczny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzieciaki - fakt, śliczniutkie. A ja jakaś \"wymięta\" dziś i nie mam ochoty na nic. A tu praca nr 1, potem praca nr 2, do domu na wieczór dotrę. Fuksem rano spotkałam panią do ktorej jeszcze wieczorem miałam skoczyć. A tak przynajmniej to z głowy. Pozdrawiam. A - Ani - nie daj sie, ja tak mam ze swoim ojcem ijego bratem, oni zawsze OŚWIADCZAJĄ że przyjadą. NIe pytajaczy to mi pasuje czy nie... Jakiś czas temu powiedziałam dosć ijak się wujo zapowiedział to usłyszał ze nas w domu nie będzie. Bo juz mamy plany. I Ty sie nie daj Ani, bo Ci na głowę wejdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam nastawiona w pewnym momencie koncyliacyjnie, ale ...oni oświadczyli, nie pytając nas o zdanie! Mogliby zadzwonić, popytać. A wiedzą, że jesteśmy mobilno, jeździmy, zwiedzamy, wiedzą, że mam conajmniej kilka w roku wyjazdów służbowych. Ponadto w czasie ostatniej wizyty umawiali się na sierpień. Ja mam wszystko pod ten sierpień poustawiane, wyjazd wakacyjny po planowany, teraz te Niemcy, a potem w maju jeszcze Amsterdam. Mój narzekał, że nie widział świata, więc go wożę:P Cho dzisiejszym wybrykiem chyba nie zasłużył:P Sam narzeka, miauczy i odczuwa wielka niesprawiedliwość. Faceci są jak dzieci!!!!!!! Wiem, że to rodzina, ale nie mogę by tak zaskakiwana, gdy wszystko zaplanowane, nawet kupione dla naszych znajomych w IKEA pojemniki pod łóżko:( Gryzę się jeszcze... Ech:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slijcie mina prowy mail wszystko bo ten na o2 mi nie rabotajet ;-) jutro bedzie dokładka Mili ;-) Jest niegrzeczna. Na hasło nie wolno wscieka sie zaciskajac pięsci i na twarzy wyglada jak srajacy kot na pustyni ;-) poważnie. ryczy w krzesełku chcialaby tylko zeby ja tarmosic i podrzucac.. ale reaguje na hasło: włacz misia-włacza i oczekuje oklasków smok!wypluwa i daje jej lekarstwo ;-) bedziemy tany tany-przebira nogami jak strus pedziwiatr i usmiech nr 7 Wszystko sciaga rzuca zabawkami z calej sily i u[przednio zamyka oczy w razie huku, wygina sie i robi rzut w tył :-( Ja chyba nie dam rady Jej okiełznac JUZ SIE BOJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) a ja myślę, ze rozejdzie się wszytsko po kosciach :D:D:D:D albo ich przyjadz się przełozy, albo jeszcze cuś się wydarzy :) Yennka, tobie ostatnio nie odpisałam na emilka- ale podziwiam cię, wstać o 4 !!! i walczyc jak lwica to jest dla mnie coś !!! jestem pełna podziwu dla ciebie :) 🌼 A jaaaaaaaaaaa chodze i rycze :O była moja mama.......... dotarłyśmy się i było cudnie :) mama pokochała Ninke chyba bardzej niż mnie :P mała mi teraz za mama tęskni ....... wczoraj po wyjeździe mamy niuniuska olała nas i swoje zabawki tylko siedziała osowiała w swoim bujaczku ! aż żal było mi na nią patrzec, ręce jje nie bawiły ! nie uśmiechała się do nas- no zero....... tylko cały czas patrzyła na fotel na ktrym mama ją trzymała na kolanach !!!!!!!!!! a rono obudziła mi iseo 6.30 i pierwsze co to sprawadzała czy jest moja mama, jak sie zorientowała, ze nie ma, to popłakała i poszła spac i spi do teraz ......... ja jestem rozdarta na pół.... tęsknie za mama (bardzo się zmieniła) a jak patrzę na Ninkę to łzy same mi do oczu napływają .......... ehhhhhhhhhhhhh jakos strasznie wrażliwa się stałam od narodzin małej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomysł z działką był przedni, ostatnio mój maż tam rabotał w piątek i sobotę i całkiem, całkiem.... A mnie tak okropnie bolą dwie kostki od miednicy od siodełka rowerowego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z mega opóźnieniem. Zaraz mnie szlag trafi. Znów zostałam się sama w pracy, bo obie koleżanki znów na zwolnieniach. ja wiem, że choroba nie wybiera ale mam już dość :o Trzeci raz w ciągu półtora miesiąca robię wszystko za nie 😠. Dwa zamówienia z wolnej ręki, swoich patronatów mam 11 a jeszcze ich mi doszły. Normalnie, chyba też pójdę na zwolnienie. Zaraz przeczytam maila od Ani, bo nie wiem jeszcze na co sie tak żali bidulka nasza. Pozdrawiam Was wsztskie... gdybym dzis już nie miała czasu tu zajrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, poprawiłam sie, choc wydywała mi się, że zaznaczyłam i Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, do mnie tylko Mumi i Celi pisują:(:(:( Czasami jeszcze, ale okazjonalnie Groszkowa i raz mi Yenka zdjęcia posłała. A reszta nie chce o mnie pamietać😭😭😭 Podaję mój mail: myszorek13-41@o2.pl Może co dostanę:d a tak bym chciała Mili jak rozrabia zobaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam powiem tak .....................nie jest tak xle jakby się mogło wydawać - odebrałam wyniki badań i pozytywna strona tych wyników to jest to że komórek nowotworowych niestwierdzono . CIeszę się i to bardzo że tak jest ale co będzie dalej nie wiem i pewnie dzisiaj się dowiem póżnym popołudniem jak i co bedziemy robić z tą @ tarczycą . A cos zrobic trzeba będzie bo wscieklica tak się rozrosła że przesuneła tchawicę i teraz mam fantastyczny głos taki niski chropowaty - podobno seksowny jak \" szeptam do uszka\'. Jestem spokojniejsza i juz nie ma tak zmienych nastrojów - łzy przestały mi same napływać - bedzie dobrze :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, to dobrze. Czekanie jest najgorsze. Teraz tylko lepiej. U mnie spadek formy trwa. Słonce nie pomaga - bo siedzę w pracy a nie na słoncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×