Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Mnie też zwykły welon Ani się najbardziej z ta suknią kojarzy! Ew. kapelusz z woalką. Toczka nie widzę-ale moze mam słabą wyobraźnię ;-) Serce jako animatorka ma ją dużą i widzi. Zresztą -jako modelka ma większe kwalifikacje. A ja zakupiłam sobie bossssssssssssską zieloną bluzke z jedwabiu - jest po po prostu prześwietna. Za psie pieniądze na dodatek. I cieszę się nią jak małpa grzechotką. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a po co Ci suknia z welonem????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazałama sukienkę mojej szefowej - kobieta z rewelacyjnym gustem i smakiem, zawsze jak z pudełeczka i mega elegancka- ona też twierdzi, że welon... tylko i wyłącznie. A po drugie to ja jakoś Groszkowej w toczku nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KA:D:D:D:D:D:D:D:D Ja byłam bez welonu, a na kościelnym to miałam garnitur biały i jedną różę w ręce:P I żadnych zdjęć!!!! Groszkowa nam się wydaje. A ja kupiłam sobie właśnie przecenione o niebotyczną sumę nowe "buciki" .... narciarskie. Został im tylko mój numer, a że duża twardość, to nie było chętnych:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, mało powiedziane jak małpa grzechotką! Język wyszczerzam, że taka cena. Łoooo matko..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D tiurli tiurli, ho hop!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko lorna plus te niby bolerko i tam juz na głowe bym nic nie zakladala coby na przebrana nie wygladac;-) Bedziesz cudna!!! I włosy gładko only z grzywa do gory!!!!Zeby nos zmniejszyc ;-) optycznie co nie?hahahahaaa Chyba zaczne mowic do siebie ze bedzie dobrze bla bla to moze bedzie? cholera wie! Groszkowa odchudzaj sie!!!!!bo zadnych wałkow do kiecy nie przewiduje!! Serce-to mamy rabaty? :-) gratulacje!!!!!!! Przyjade po znizki!!!! buziaków sto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co spekulowac, trzeba byłoby przymierzyć i ocenić... Bo to zawsze inaczej maluje się na zdjęciu i w każdej wyobraźni niz w rzeczywistości na konkretnej osobie ;) Hmmm, ale zielona bluzka Yenny, to mi się pięknie na Tobie maluje jak ją tak sobie wyobrażę;) Także gratuluje zakupu ;) No i miło mi za uznanie mojej wyobraźni za dużą... Choć sama mam na ten temat trochę bardziej krytyczne zdanie ;) A Groszkową to ja bym przemianowała teraz z Zielonej na SZMARAGDOWĄ, co to się mieni i odbija promienie... Tak w nawiązaniu do jej promiennego szczęścia, rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się najbardziej widzi pierwsza. Tym bardziej, że M. będzie miał gartnitur w klimacie lata 30-40, szelki :) Ma być tak \"po dawnemu\" \"nieco gangsterskiemu\" Bonnie and Clyde i takie tam klimaty :P Welonu nie chcę i nie założę. Nie jestem dziewicą i nie będę z siebie robić hipokrytki :D Aaa i jeśli chodzi o Miradir i Baile to ta druga bardziej mi pasuje. Nie wiem tylko jak to w październiku będzie a nie chcę zamarznąć. Tylko bolerko Lorny mi pasuje. Jeśli zdecyduję się na Bailę to będzie etola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zmarzłam. A miałam gołe plecy, ale tego dnia Matka Natura się postarała:D Lorna!Lorna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo i jeszcze jedno, nie będe się odchudzać. Przy stresie tak gubię kilogramy, że jeszcze będzie mnie trza dokarmiać :P I tak, macie rację jeśli Lorna to bez toczka.. chociaż. Na maila wysyłam wam taki jaki mi się podoba, oczywiście oprócz tego z kolekcji Agory. Fryz będize podobny do Audrey Hepburn tyż posyłam w obrazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Jo, a jak ma być jak nie lepiej??? I nie ma co sobie tego powtarzać,trzeba WIERZYĆ, bo to wiara cuda czyni! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, moja miła!!!!! Chyba ostatnio do Ciebie nic nie napisałam:P:P:P:P Kochana, będzie, co ma byc. Tzn dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goszku 🌼 obejrzałam kiecki i dołączam się do chórku LORNA bezdyskusyjnie a tak w ogóle ciesze sie z Waszych sukcesów :D Serce ❤️ gratulacje dobrze jest robić coś, co się czuje i do tego zarabiać na tym kasę :D jutro wracam do pracy :( nieeechcęęęęę taplać się w tym bagienku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Ani-->Michalino jedna zaniedbałas mnie ;-) No dobra niech Cie stres odchudzi a i moze nie! ;-) Fajny pomysł macie bardzo mi sie podoba taka wspolna wizja!!!Zawadiacka Panna Młoda to jest to ;-) mowilam ze zazdroszcze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! A ja w środę wyjeżdżam do Kijowa na cztery dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, jak ja lubię takie sukienki oglądać. Z Groszkiem mamy zupełnie inny gust. Tzn sukienki podobają mi się bardzo. I dla mnie number one to ta trzecia Baile. Badzo lubię sukienki z ramiączkami a nie lubię tych gołych, ale to dlatego ,że mój biuścik mały .Tylko ,że w żadnej sukiencie nie podobają mi się treny więc Baile bez trenu. Klimatów lat 30, 40 nie lubię. I tych fryzów , ubrań, filmów w tych klimatach. A toczek ( Groszku tylko nie obraź się please) kojarzy mi się ze starą babą , w dodatku wdową . I nawet jak jest biały to ja widzę ten toczek na czarno i w ogóle smutno mi się kojarzy. Kurcze musieliby w ogóle przestać sprzedawać welony jeśli tylko dziewice do ślubu z welonem by szły. Anouk .....jak Ci dobrze, znowu podróż. Serduszko .......gratuluję pracy, i najważniejsze ,że Ci się podoba Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że się wtrącę.. (dzień dobry wszystkim) Mi najbardziej podoba się model \"Baile\". Taka.. nie wiem, romantyczna taka i ładna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ziewam strasznie -wstałam wcześniej, bo księciunio w delegację jechał i musiałam go ładnie pocałować na drogę :-p Teraz w pracy. Próbowali mnie nabrać na primaaprilisowy zart - nie dałam sie, hihihihihi, za to ja nabrałam kilka osób. Musiałam przerwac pisanie - zadzwonił szef z urlopu, też by mi zrobić primaaprilisowy żart - i teraz nie wiem co chcialam napisać wam, zgubiłam wątek na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ninke, o gustach się nie dyskutuje - jak mówi porzysłowie. Dla mnie nie do zaakceptowania są natomiast tzw. bezy. Wieś śpiewa i tańczy. A co do welonów... jak ktoś lubi fałsz i obłudę jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa,ale welony to tylko symbol. Jak wiele rzeczy dziś - kiedys cos znaczyło, dzis to tylko tradycja i niekt nie kręci nosem jak niedziewica zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chce. Nie bede robić nic wbrew swoim przekonaniom, tylko ze wzgledu na tradycje. Tym bardziej, ze to wlasnie tradycja mowi o tym, ze to bialoglowe :P szly w welonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, rozumiem. Ale Groszku - chcąc się czepiać to mozna się czepić ślubów kościelnych branych przez osoby niespecjalnie wierzące itd. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obejrzałam sukienki ........................podobają mi się ale że tak powiem na kolana mnie nie rzuciły:-D. Ale ja swój wiek mam i gust zdecydowanie inny :-P. Co do welonu rozumiem Groszka sama miałam toczek na głowie wychodząc z założenia że idiotki z sibie robic nie będę ( w końcu z moim ex żeyłam wtedy już ze dwa lata) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja tez rozumiem, a najbardziej mi sie widzi ze maja wizje wspolna calej otoczki wesela coby bylo co dzieciom pokazywac..super jak dla mnie!! Moze dlatego ze mialam młota co nic nie pojmował jeśli chodzi o radość czerpania z chwil szczescia ulotnych ....tylko liczył kase kase kase...nieważne ;-) Ale ja bym chciala welon miec w sensie ze lubie welony i kiece z tyłu długa z przodu krotka a ze miec nigdy nie bede to pomarzyc mozna a jak bede bogata to sobie kupie ;-)i bede miala! W kazdym razie radosc mnie rozpiera ze komus jest dobrze bo to daje nadzieje ze i mnie moze byc.kiedys....someday ;-) Ale chce wszystko dostawac na maila foty rajstop stanika rzes i w ogole wsjooooooooooooooo!koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - trochę czytam, trochę pracuję, system coś dziś się wiesza, więc mogę poczytac. Faktycznie - pomysł na konwencję fajny, ja nawet lubię te klimaty. Ciekawa jestem jak będzie wygladał pan młody a`la gangster... I wogóle jak Groszkowa w takiej sukni. Marzenie. Mnie mimo wszystko szkoda trochę, ze ominęła mnie biała suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, oczywiście masz rację. Ja nie ukrywam, że ślub koscielny biorę dlatego, że M. bardzo na tym zależało. Dla niego to bardzo ważne. Wesele natomiast robię dla rodziny. Dla mnie mogłoby go nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×