Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam z rana. Ale pogoda - normalnie nic się nie chce. A w pracy stres, stres, stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczyna sie klarować ......................mam listę pitów do zrobienia i nie powiem radykalnie się zmiejszyła - jest lepiej niż myslałam :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią h********** bombki strzelił gwioazdki nie będzie - własnie przyniósl mi BHP papiery za cały rok z mina błagalna idzie w poniedziałek do szpitala ........................... i co ja mam zrobić przecież pit roczny musi złozyć . Za wczesnie sie cieszyłam :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jakmożesz poczuc się NIEZASTAPIONA!! i wyjatkowa!! Whim :P niesiesz pomoć tym co potrzebuja!! głowa do góry Jo juz wie.. jadę na week....z jasniepanstwem i kubusiem...i ciekawe bedzie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia :D:D:D:D:D uważaj na szkło z bombek po się skaleczysz :D:D:D:D Garni nie boisz się??? trzymam kciuki , chyba bedzie oki :) a co z juniorem oczkiem w głowie jaśniepaństwa? jedzie z wami ???? a ja we wtorek mam gościa przyjeżdża nieteściowa - ba na moje zaproszenie !- a niech zna moje dobre serce !! i tak tego nie doceni ....... ale przynajmniej popsioczę sobie do woli do niej na J. :P buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grani, bedzie wesoło - co? Skrobnęłabyś co u Ciebie. Whim - dbaj o siebie! Celisiu - psiocz do woli. Ja nie mam tego szczęścia ;-) - nie mam tesciowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Yenka ja miałam być w pracy ..................ale zaspałam a że mam i tam i tu papierzysk do obrobienia doszłam do wniosku że popracuje w domu . tak więc siedzę i robię ......................a końca nie widać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleję to co dziewczynom na macierzyńskim moja przed chwila przeszła sama siebie we wrzaskach !!!!!!!!! o 11 dałam jej marchewkę z jabłkiem- dzisiaj już 2 łyżeczki a ta nagle we wrzask - ja oczy w słup- myslę sobie brzusio boli więc masuję, okładam cieplym nosze pionowo- a ta jeszcze głośniej się drze - patrze na zegar- ma dostać mleko o 12 jest 11.15 więc to nie głód , więc nowu masaż itd...... w końcu dałam jej butle o 11.30- zjadła całe mleko i znowu w krzyk ! rośnie mi mały żarłoczek dopoiłam herbatką i teraz maluch siedzi w bujaczku zadowolony i się bawi , a ze mnie pot się leje i łeb mi trzaska :O ot uroki macierzyństwa ----------------------------------------------------------- a teraz wietrzy doopine bo zrobiłą mega wielka kupkę :P i już raczej nie mam siy na spacerek :P do tego nadal się leje ze mnie ! ja rozumiem okres, ale kurna nie potk przez tyle czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, takie uroki ;-) Ciesz sie jak mozesz maluchem. Moj młody przedwczoraj oswiadczył mi że ma nową dziewczynę ;-) I co ja mam zrobić? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk 🌼 nie wiem jak u Ciebie, ale ja mam banana na gębie, noooo...nie mogę przestać się uśmiechać :D Celi :D czyżby brzusio malej zwiększył objętość? znaczy rośnie Ci dziewczę :D ale weź nie oszalej ;) ad. potoku - przejdzie, tylko nie forsuj się zbytnio! Yenny :D chociaż się przyznał, mój nadal cichociemny....kiedyś przydusiłam go podczas jazdy, nie miał gdzie uciec..więc przyznał nieboraczek, ze owszem \"jakaś tam\" mu się spodobała, w myślach roztoczyłam wizję zbierania na posag i miałam mroczki przed oczami :D o kurcze jeszcze mnie nie stać :D dziś mija 5 dzień w stresie, jak nie dzwonią z dziekanatu i niech nie dzwonią...znaczy, że praca nie była chyba beznadziejna? (w domyśle kompilacja 3 książek i moje wynurzenia) ;) mój bank przejęło PKO i...szlag by to trafił..szuje nadal przystosowują system już 3 dzień, ani wejść na konto, ani na allegro zaszaleć (a pogoda sprzyja kupowaniu via net), a moje pieniądze gdzieś w kosmosie! jutro mam \"cudny\" dzień, czeka mnie tłumaczenie dyrektorowi, odnośnie dyżuru sobotniego poza siedzibą macierzystą firmy...zamierzam dopiąć celu i nie popuszczę, wszak po 9 latach pracy należy mi się szacunek, a nie wpychanie na siłę mojej osoby...bo nikt inny NIE CHCE :P miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ! dostaliśmy anonim! rzucony na naszą mini-werandę ;) jako śmieć! :P więc jaśniepan uprzątnął śmieć, ale zajrzał do środka i z teści wynikało że jesteśmy....brudasy :D cholera mógł tego śmiecia nie sprzątać, a tak, zburzył czyjś sposób postrzegania nas jako brudasów, ale do rzeczy: otóż dowiedziałam się że ja, jako gospodyni, mam bałagan przed domem, bo: przejeżdżają osobistości urzędowe i rózni ludzie i cała dzielnica uważa nasz dom za śmietnik i że to wstyd przy świętach kościelnych fakt: podrzucają nam puszki po piwie butelki po % i papierki, więc my wyrzucamy toto za ogrodzenie :) tam, skąd przyszło :D :D jeszcze napisano, ze w oknach mam szmaty :P oszz moje cholernie drogie firany z organzy i rolety to są szmaty? :P no, a na końcu dodano, że: urząd się za nas weźmie :P za ten bałagan - tak się domyślam ;) bo jak to? my młodzi ludzie nie mamy czasu sprzątać, wyrywac każdego chwaścika.....najlepiej na kolanach z tyłkiem wypiętym :P (przyp. autora) a emeryci i renciści dbają o swoje obejście :) szkoda, ze autor się nie podpisał...no, ale to cecha charakterystyczna donosów :D Celi...czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam donosiki .....................miodzio skąd się tacy debile biorą brak taktu odwagi - przecież jeżeli to przeszkadza wystarczy podejśc i porozmawiać . Mieszkam w bloku i u nas jak coś nie pasuje na klatce to się mówi wprost - tak jest prościej i zdrowiej no i klatke mamy jedna z najładniejszych na osiedlu nie zniszczoną czystą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Zmęczona jestem - w piatek po pracy działka, w sobotę praca, wróciłam do domu, księc czekał z gorącym obiadem.Zjadłam i poszłam spac - wstałam wieczorkiem, mycie i znów do wyrka. Potrzebowałam snu jak powietrza, wczoraj z rana niestety obudził nas debilny pies sasiadów. Wiec wziełam się za garki - z tego taka korzysć ze do srody włacznie nie musze gotowac. No, moze jakas zupka - bo pomidorówka wyjątkowo smakowała i niewiele zostało. Ale brak mi jednego wolnego dnia - na szczęscie juz niedługo długi weekend. Mam wolny - po raz pierwszy od 5 lat. A pozatym - no cóż, młody zaczyna mieć coraz wieksze wymagania - wczoraj pogoniłam go - znalazł na allegro jakiś super telefon i koniecznie chciał kupic. A ma nowego sony ericssona - jakis nowszy model. I nowy roweri komputer nowy by chciał. Ze nie wspomnęo ciuchach markowych. Wrrrrrrrrrrr Mumi - ja bym odpisała \"anonimowi\" - zostawiła list na kiju przed domem - z byczymi literami ODPOWIEDZ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, mumi.... piękne... Ja weekend pracujący, ale w sobote mój , mimo depresyjnej pogody, robił porządki na działce, w niedziele też trochę porządkował. Milusi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk-->gratuluje 🌻 spij na zapas!!!!!!!! milego tygodnie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, nie załapałam - czyżbyś \"zaskoczyła\"? Ja wróciłam ze słuzbowego wyjścia - gorąco. Nareszcie. Tylko tym chmurkom co siepojawiają mówię a kysz na działkę chciałam jechać. Mówiejuzpapatki - informatyk chce system wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Garni - i Ty tez? Kubuś będzie miał rodzeństwo??? ;-) Ale zwariowany dzień. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broń cie Panie Boże ja tam żadne rodzenstwo ja tylko kibicuję zapylonym i zapylaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem o czym piszecie ..................zagubilam się w pracy i gąszczu sieci netowej:-P. Bedę z wami do 24 maja potem idę na operację .....................ale wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×