Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Za te wszystke mądre słowa dziękuję Wam bardzo. W niedzielę wyjeżdżam, i nie zdążę załatwić wszystkich spraw. Ale napiszę pozew. Zostawię . Choć wiem,że on nawet nie przeczta. Pamiętam jak pisałam do niego listy, bo nie sposób było spokojnie rozmawiać, nie czytał. On ma wyjechać do pracy na jakiś miesiąc w przyszłym tygodniu. To taka jego ucieczka. Ale wiem ,że on nie chce być ze mną. Powiedział mi przecież,że tak specjalnie się zachowuje. Nie ma co o tym pisać. Ja jestem z tym wszystkim sama. I jeszcze przed ludzmi udaje ,że wszystko jest ok. Ale nie jest , już długo nie jest. Pisałam nawet tu tak mało , bo nie chciałam narzekać. Wy i tak wiedziałyście jak mnie taka sytuacja męczy. Ja wiem ,że tak mój związek nie może wyglądać. W związku musi być miłość i szacunek. Póki co nie mam co o związku myśleć. Wszelkie kontakty z facetami mnie przerażają. Ale wiem,że w życiu tak już jest ,że ciągle nie może być źle i zaświeci dla mnie słoneczko. Choć teraz tak trudno w to uwierzyć. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke :) wypocznij, odpocznij :) słońce i cisza dobrze robią na skołatane nerwy... a wrócisz pełna energii i sił i wiary w siebie !!! zobaczysz :) Jo - dawaj foty Mili - bo ci krzywde zrobię :P muszę zobaczyć co mnie czeka :D:D:D dzieko budzi mi rano juz nie tylko rzucaniem smoczków we mnie, ale zaczeła klęczeć w łóżeczku i krzyczeć w moją stronę :D:D:D a ostatnio jak sięzaklinowała pod bujakiem to sobie przypomniła , ze trzeba wołać MAMA to ją uratuję - moja królewna ❤️ garni- a ty co? obraziłas się na stare kumpele??? ciekawe jak tam Yennka czy już grzeje się na plaży ? Whimcia- stare dzieje .... ale Niedźwiedź chyba wsio nadrobił z nawiązką co ? - bo jesteś wyjątkowo spokojna i taka radosna :) buziaczki dla każdej z osobna i wszystkich razem cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie, że praktycznie wszystkie się odzywacie :D Tylko Garierka zamilkła :( Co się dzieje? Cel, ja też chcę zdjęcia Twojej Młodej. Jak opisujesz jej zachownia to śmieję się od ucha do ucha. A to Ci się trzpiotka udała :D Jo, a Ty nie strasz mnie tylko pisz jak tam urlopik? No i fotki jakieś podrzuć również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę:) Na razie:) Jeszcze może wieczorem zajrzę, jak się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukinia mniam mniam :D:D:D a ja jestem mięsożerna :P gulasz w lodowce kupiłam jeszzce pieczone mięsko, kiełbaskę wiejską i coś ... i tak se myślę , czy aby niewybyć jutro na kocyk za miasteczko gdzieś ?? tylko pakowanie małej mnie bardzo zniecheca :( ona potrzebuje tylu klamotów do tego jedzenie, przekąski mleko herbatki - juz widze te termosy stosy płatków do mycia tylka blee a juz wstepnie z J gadałam o wypadzie, głupio się wymiksować, ale tak mi się niechce ...... pakowac ma się rozumieć, bo poleżeć na trawie bym chciała, ale nie pilonowac malucha jak udaje krówke i wsuwa trawkę :P a moze akurat popada .... i problem sam się rozwiże - centrum handolwe też jest fajne - zwłąszcza dla takiej osoby jak ja, uziemionej :P pa nie marudzę swoimi wywodami , bo problemy mam iście wydumane :D:D:D:D:D:D:D:D ale lubię mieć takie, naprawde :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie krzyczcie na mnie :) dzień dobry....wieczór właściwie wybaczcie mi proszę, ze taka cisza z mojej strony, ale u nas nic sie nie dzieje..ja pracuję, gotuje i popełniam takie tam pierdoły dnia codziennego jaśniepan znów zachorzał, dzieci u dziadków dopiero tel od Garni (co z tym koteckiem?) trochę mnie wyrwał z tego odrętwienia ale do rzeczy Ninke 👄 opieprzyłabym Cię! ale teraz sie nadajesz wyłącznie do przytulania i wycierania Ci noska obudziłaś się! kobieto!! uwolnij sie od niego bo nie jesteś matką Teresą, niech se inna go zbawia i wierzy że się zmieni (powątpiewam) zobacz jaka jesteś: dobra, wyrozumiała, cierpliwa..a on śmie Cię poniżać? never!!! 1. pozew 2. urlop (nie waż się za dużo myśleć) 3. realizacja pkt 1 4. masz być szczęśliwa..cholernie szczęśliwa 5. realizacja pkt 4 i nie pytaj siebie: kurva dlaczego ja??? bo nikt nie zna odpowiedzi, ale wiedz jedno, że złe uczynki wracają w dwójnasób, Ty nic nie musisz robić, nie pomstuj, nie przeklinaj go! czy on nie jest przypadkiem DDA? życzę Ci żebyś odnalazła w sobie spokój :) i wiarę w siebie, że choćby nie wiem co to: Ninke się nie poddaje ❤️ uszy do góry moja droga, robisz krok do przodu! baby rządzą światem a Ty babka jesteś że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co mi tam, jeszcze pozawracam Wam głowy ;) mój cór wydzwania do mnie (jest u dziadków), że jest nieszczęśliwa bo wciąż płacze nie uśmiecha sie itp a więc ja dostaję spazmów a więc dzwonię do babci co sie tam dzieje (do cholery) ale jestem nad wyraz kulturalna - jak nie ja ;) cór ma swoje za pazurami, ale stronniczość exdziadków widoczna gołym okiem, wszak wychowali jedynego synia ;) więc cór (wnuczka) czuje się odrzucona...bo hołubią wnusia jutro zabieram córa mego na 2 godzinki babskich pogaduszek (Boziu żeby sobie do tego czasu jakiegoś głupstwa nie zrobiła) a w sobotę biorę synia na pogaduchy..monolog właściwie bo on nie wygadany w weekend pracuję -> robota głupiego..manufaktura w XXI wieku odebrałam dyplom, schowałam go do szuflady i się kurzy..o podwyżce mogę zapomnieć..jakby nic się nie stało :) no cudnie to tyle ślę buziaki 👄 i ściskam Was mocno [nie ma emotikonki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi a link czytałam, wszak J. nie było kilka dni w domku, a ze wieczorem po obrobieniu mego malusiego domku i ululaniu małej plecy bolą tak, ze kurka tylko płakac, to se czytałam to i owo - ale to jest gitesss :D:D buziaczki ps może będzie miziu miziu - pomarzyć mozna :D tylko niech mi ktos placy wymasuje :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeden dzień odpoczęłam psychicznie i znowu jego atak ze zdwojoną siłą. Ach , nie zanudzam. Byle tylko wszyscy zdrowi byli. Pozdrawiam Was i weekendujcie się na całego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pusciłam wam długasnego maila... ale bynajmniej nie do kawy niedzielnej.. częściowo usprawiedliwiam sie czemu tak mało tu bywam.. ide oddac sie...nie odpoczynkowi a sprzataniu..bo umieram..nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wp mi wariuje jutro odpisze dzieki za słowa.. ka..ja wtedy nie bede miaa srodków do zycia...bynajmniej musze poczekac troszke i jak radzi Whim..małymi kroczkami ciułać sobie gniazdko.. gdy ochłonęłam lepiej to wyglada..ale wiem ze to nieuchronne ale odejsc bede musiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka :) Garni :) później wam odpiszę , na razie uśpiłam mała rozrabiakę i czas na poranne mycie :P Jo- kochana jak ty dawałas sobie rade z Mili jak zaczeła zwiedzać dom , ale juz tak szybko i dokładniei gdy doczołgiwała się szybciej niż ty wstałaś? ja wymiękam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wybaczcie nie piszę ................ale ostatnio nie najlepiej sie czuję - może to wina pogody a może rochwianych hormonów .............. bywaja fatalne dni ( ani ręką ani nogą ruszyć nie mogę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... coś się nastroje koleżankom skiepściły :( Ech, mi też jakoś smutniaście od wczoraj. I pogoda taka... yyychh :o Garni, odpisałam króciutko. A Jo to chyba nas na topicku już nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że coooooooooooooo? proszę? Smutno i bardzo sie denerwuje jak dzieja sie takie sytuacje wokół...Bardzo mi szkoda tej Mojej Sielany..ale wiem jedno musi byc dobrze ale trza desyżyn podjąc jak nic!!! Ogólnie to u mnie duzo sie dzieje ale mam potwornego stresa który mnie zżera...mysle ze zawalcze i sie uda ale..jestem przerazona i dlatego nie pisze bo nie potrafie. Idzie jesien..czuc to ..najgorzej ze zycia też...niedłuigo wiosna prawda? Celi--> dawalas??!!?! co Ty piszesz..mili wszystko rozumie gada powtarza -dziwi mnie ze nie rozumie jednej kwestii NIE WOLNO!!!!!na to nie reaguje zupełnie...jest masakra...kurki od gazu chemia z łazienki picie kubki spineczki malutkie szafki szuflady...wszystko lata!!!!nakrzyczalam na nia bardzo ostatnio odwrocilam sie i wyszłam-sciagnelaby na siebie szafke z butami-przyszła z rykiem za mna z gilem do pasa i ciagnie mnie za spodnie-kucnełam-a ona rzuciala sie mi w ramiona i calowala!!!!!!!!!!!!!!!jak na przeprosiny bylo to BEZCENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie sie Laleczki!Damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jo - jak u Ciebie pozytywnie to pisz - potrzeba chyba pozytywów na tym topiku. A o małej piszesz bosko. Jak i celi o swojej Niuni. Mumi - i Ty Śliczna pisz do nas - przynajmniej uśmiech wróciłby na twarz. No bo jakoś ostatnio same problemy - Whim ze zdrowiem, Ninke, Garni, Celi z rodzinką, ja z całym tym bajzlem. Dobrze, ze u Serduszka jest ok. I u Ani, choć swoje z rodzinką meza też przechodzi. Zaraz idziemy na wolniutki spacer. A jutro idę do lekarza - i bedzie decyzja czy wracam do pracy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili jest terrorystka...Wczoraj mówiłam i tłumaczyłam że nie wolno chowac chrupek do nesesera, że nie wolno częstowac sie czekolada samemu i jesc tony ciastek ze stolika, ze nie wolno wyciagac i rzucac wszystkimi reklamówkami jakie znajduja sie w całym domu..ale ona wcale nie wykazywala ochoty ku zrozumieniu..rozryczała sie teatralnie i szła w ramiona Taty...wymuszała na nim wszytsko wrecz wchodzila na niego z błaganiem w oczach..ale R Jej tłumaczy \"mamusia mowi nie wolno to nie wolno\"itd. wiecie jak mowila na mnie pod koniec dnia? \"nie nie nie\" hahahahahahaaa Wysłalam Wam zdjęcia-takie siakie i owakie... Drugi dzien w pracy-jest wspaniale.. Jak zamkną sie pewne sprawy to napisze czy u mnie pozytywnie czy nie. whim--.Dziecko -duzo zdrowia! pozdrowienia dla Was wszystkich, mam nadzieje ze Ninke wypoczywa!i Jej dusza połamana również....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Miałam kontakt z Ninke - odpoczywa. Whim - tez zdrówka życzę. Jo* - śliczna ta Twoja panna. I Ty też. Gdzie w tej kiecy czerwonej wybywałaś??? Co?????????? ja dziś byłam u lekarza - jest ok, wiec wracam do pracy jutro. Wezmę sobie kilka dni wolnych pod koniec wrzesnia. na badania kontrolne - tak lekarz kazał. No i dźwigać nie pozwolił i jak najwiecej odpoczywać. Wiec dzis prawie cały dzień przesiedziałam na balkonie z ksiażką. W niedzielę(dopiero :-( ) pojadę na wieś. Tęsknię za działką. Zawsze kochałam ziemiei wieś,ale nie sadziłam, że aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrułam sie lakierem..robota głupiego przez tydzień wdychałam opary...@ się spóźnia, śpię po 12 h i narobiłyśmy siary z kumpelą więc od jutra na l4 aleee mi się kręęęciiii w głoowieeee sorki ale bredzę, idę spać..znowu buźka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sześć\"... mam taki kryzys, że ło maaatkoo :o Poleniłabym się w łózeczku. Jo, alez Mili ma oczęta błekitne :D I nie mów, że ona nie jest podobna do Ciebie tylko do R. Moim zdaniem wykapana mamusia. Celi, mały rewanżyk?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) groszku słowo honoru brak u mnie nowych fotek malucha :( więc co ja mma ci wysłać ? na prawde nie mam nowych zdj . :( ale do końca tyg coś maluszkowi pstrykne to sie pochwalę - bo J twierdzi, ze Niunia robi się do niego podobna :) Jo- Mili to cała ty !! a jak sliczna :) i miałam cię juz dręczyć czy jak pije pepti to nie ma żadnych krostek na buziulku, ale widze że jednak cos ma :( bo ja juz z HA chcialam przechodzić na pepti z powodu 3 krostek- nawet u lekarza byłam i siła maść mu wyrwałam :P ale widzę, ze jednak nadopiekuńcza jestem :P coś mi się we łbie pokręciło - instynkt mordeczy na pełnych obrotach jak tylko ktoś się zbliza do mojej kruszynki :D:D:D:D buzia ps Yennka i Whim dabjcie o siebie Panie dbajacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×