Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

witam dzisiaj świętuję .......................podwójnie imieniny mojej mamy i...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo 44 lata temu moja mama sama zrobiła sobie prezent ..................czasami sie złości na ten prezent:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosnij duza-Prezencję masz w genach mówisz ;-)? Zdrowia!!!!!i szczęścia!Młoda doooopa z Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jak tak dalej pójdzie, to nie będę miała czasu na sen...wszystko na raz...tyle spraw:(:(:( Wszyscy coś ode mnie chcą, mam podejmować decyzje, a nie mam danych, bo moje \"ukochane panie\" z mojej administracji zaspały:( Jutro wielki dzień, jak go przeżyję, to będzie ...cud? Faktury nie dotarły, moje zamówienie niezrealizowane...masakra jakaś. Byłam na rozmowie u mojej szefowej, chce, żebym się jak najszybiej rozwinęła...tylko jak????? kiedy????? Bo do tego rozwijania, to muszę posiedzieć na tyłku w spokoju i zrobić swoje...na szczęście jeszcze mam czas. Na weekend mnie nie ma (w piątek wyjeżdżam o 6:00, bosheeeeeeeeeee:(;(;(), a tylko niedziela jest turystyczna. Praga;) trzeba korzystać z wolności i frajdy życia, gdzie się da. I nawet nie mam czasu na moje najnowsze hobby, a zbliża się zamknięcie sezonu...następne loty dopiero w marcu:( Mój teraz w domu, płatne, bez urlopu, ma być pod telefonem, home-office (ale pracy mało), to mu przekazałam klucze do domu. Po dniu dzisiejszym łazienka lśni. Jutrzejsze plany to piekarnik i jedyne okno, którego nie umyłam - w kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, masz dziś urodziny???????? Czy już weszłam na poziom mega w zakręceniu? jesli masz, to wsiego NAJ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, wsiego naj, naj, naj piękniejszego :D Groszkowa sytuacja prawie opanowana. Parentsi uspokojeni... chyba. Najgorsze jest to, że z moją mamą ech szkoda słów. Od pół roku wybierała sukienki, a na ostatnią chwilę stwierdziła, że u krawcowej uszyje sukienkę. I doopa, bo ta krawcowa to gówno o szyciu wie i spierdoliła jej sukienkę. Tak oto moja rodzicielka została się bez sukni na 3 dni przed ślubem jedynej córki :o Aż mi się ciśnie.. a nie mówiłam Jutro muszę iść do spowiedzi.. Uuuuu łłłaaa. Będzie grubo. Mam srala jak nic! Poza tym przeraża mnie myśl, ze wszyscy na tym weselu będą się na mnie gapić :o Maleńki Groszek, ma już 6,5 tygodnia i jest już całkiem dużym człowieczkiem. Widziałam jego bijące serduszko :D No i mamy pierwszą fotkę malca :D Coś mi się czuje, że chłopak będzie. Tylko, że mój narzeczony wydziwia z imionami i jakoś żadne nam w 100% nie pasi :( Filip, Mateusz, Mikołaj, Michał, Szymon? Więcej ładnych nie zanotowałam :( Musze iść zmyć farbę z włosów. Acha, makijażystka do doopy i kosmetyki kiepskie ma. Więc make up sama zrobię :P Całuję wszystkie mooooocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Whimcia, spóźnione ale szczere życzenia spełnienia wszystkich marzeń! Wczoraj byłam bez neta - zawalona sprawami pozazawodowymi, okołozawodowymi a potem obiadem na dziś i jutro i całym dobrem, które mój ksieć przywiózł z działki. Myslałam, ze się przewrócę jak zobaczyłam te reklamówki jabłek i gruszek, łubianki orzechów, kosze marchwi i pietruszki. O cebuli nie wspominając. Poszłam spać nad ranem. Dzis padam na pysk. A dziteż cięzki dzień. Groszkowa, myslałam chyba o Tobie przed zaśnięciem, bo śniłaś mi się. I jeszcze śniły mi się klimaty slubne. Spadam pić kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi -> nie zdążyłam :P Whim 🌼 przyjmij spóźnione ale najlepsze życzenia urodzinowe cobyś zdrowa była, pokończyła szkoły i cieszyła się każdym następnym dniem :D dziewuszki ja spadam znów do roboty, połowa dziadostwa za mną jeszcze drugie pól, a tak marzy mi się drzemka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze dziękujemy :D Świntuchowate prezenciory są najfajniejsze :P Dziś też ziewam cały dzień, miałam takie odjechane sny :D Śniło mi się np., że ktoś mnie wywoził na Ukrainę pociągiem opancerzonym. Ja w sukni kombinowałam jak uciec przez okno na ślub z M :P Masakra ;) Idę kłaść farbę mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poległam wczoraj o 21 nagotowałam jak dla wojska i poszłam spać, niech mi nikt nie mówi, ze taka pogoda, czy coś no starość panie dzieju, spać z kurami, wstać o świcie a ja głupia myślałam, ze mam jeszcze ze 20 lat na szaleństwa :O buziole wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem zmęczona trzecim dniem ponurości. Słonka chcę!No i wczoraj jeszcze pogrzeb miałam, i niedospana jestem. Na szczescie w środę, walcząc z dobrami owocowo-warzywnymi, nagotowałam na dwa dni. Dziś mam obiad z głowy, wczoraj padłam po :-p Ksieciuniowi wczoraj się coś poprzestawiało i był jakiś dziwnie romantyczny :-D A dziś jedziemy na jakis koncert, wiem tyle, że mam się ładnie ubrać. Na razie walczę z ziewaniem, oczy mnie szczypią. A pozatym oki. Sny dzis miałam dziwne, ale na szczęście nie pamiętam. ja mam czesto straszne sny, budzę się z nich z płaczem i na nieszczeście swoje pamietam je. brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec sto lat młodej parze!! naszym kochanym groszkom w miłości i wzajemnym szacunku!! sto lat sto lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brzydkie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wal sie kretonie dziecko jest śliczne :) huśtałam, bawiłam, przytulałam, dzieciątko jest rozkoszne :) wybaczcie drogie koleżanki, ale nerw mam na takie debilne wpisy :O Groszkowaaaaa i Groszeeeek wszystkiegooooo najszczęśliwszego, najszczerszegooo z głębi serc (i płuc naszych) krzyczymyyyy niech żyje nam Młoda Paraaaaa :D buziaki dla Was 👄 i dużo pachnących 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Sto lat, sto lat... Przyłązcam sie do reszty. Ja miałam wariacki weekend. Ale było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zapieprz jak stąd do China. Chciałam Wam napisać @ i nie dam rady, nie dam buuuuuuuuu 😭 Tylko Chopin w radio mnie uspakaj,a inaczej gryzłabym i kopała. A Ty Serce, pisz co Cie gryzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chin to moge miec tylko ja z moim pechem. koniec kropka.SErce pisz whats up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnym trafem przy przeklejaniu tekstu stąd na poczte zamiast trzech kropek powstawialo znaki zapytania... Takze nie sugerujcie sie interpunkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce skrzynka mi strajkuje:( powiem ci jedno ja nie moglabym byc z kibicem piłki nożnej bo nie cierpię głupich odgłosów gwizdów itd :P co do leniuchowania- to własnei wczoraj marzyło mi sie aby na 10 min usiaść w jakieś knajpce i zapalić w spokoju papierosa i popic go kawką- bez pilnowania małej :P bez zabawaiania jej itd :P ale rozumeim ciebie .... mnie by tez szlag trafił :D:D ale to jeszcze nie koniec świata i jesteście młodzi i możecie się dogadać ;) pamiętaj, życie nawet z gwiazdą pop jest nudne :D:D ale nawet nudą tzreba umiec cieszyć się we dwoje, a nie nudzic w swoim towarzystwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko, dziękuję za słowa :) Co do bycia kibicem... ja kocham te jego okrzyki radości, bo sama krzyczę gdy oglądam drużynę żużlową z Torunia, której osobiście kibicuję z tego względu, że urodziłam się w Toruniu i mój tata stamtąd pochodzi i sam jest kibicem, także to mi nie przeszkadza... Przeszkadza mi tylko ta nuda niby razem a jednak osobno... nie ma wyjścia jak wspólne zaradzenie temu poprzez rozmowę, no i nabranie dystansu do pewnych spraw... Do takich wniosków doszłam bo dzisiejszym spacerze jaki urządziłam sobie niedawno ;) A praktyka czyni mistrza mam nadzieję... Niemniej deprecha dalej nie odpuszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł, pojechałam wypocząć do Pragi, a tyle złaziliśmy, że jestem super zmęczona... Praga to przepiękne miasto, szczególnie słoneczną jesienią... gdy mniej niz zawsze jest turystów. Było bardzo fajnie i pod wzgledem turystycznym i zawodowym:D Teraz czekaja mnie dwa tygodnie masakry w pracy, a potem tydzien wolnego:) Serce, teraz pora na doła, większośc ludzi ma jakąś jej forme, a wskaźniki popełnianych samobójstw są ....:P:P:P:P takie jak na wiosnę:P:P:P:P Masz ode mnie coś na @. Nie mogę się doczekać fotek Groszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani D:D ale dowaliłas do pieca z tymi wskaźnikami samobójstw :D:D:D nie ma to jak koleżanka z angielskim humorem ? no nie ? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×