Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Powiem tak-od jutra urlop-6 dni-dlugi weekend!!!!!!!!!!!!!!!!mam!!!!! mam tyle spraw do załatwienia ze głowa peka!!!! wiec wzielam wolne i tyle.dentysta tez czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Zazdroszę tylu dni wolnego. Większość pracowników "normalnych" firm ma 10 wolne za 1 listopada, a ja nawet wtedy będę pomykać do pracy :( Załamka Ja jutro też będę chciała sie przyczynić do zmniejszenia kryzysu i wypuszczę sie na zakupy bo jakiś cudny sweterek, koniecznie przewiązywany w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... Groszek!!!!!!!!!!!Zdjęcia przepiękne, to zresztą i tak zbyt marne określenie, Bardzo mi się podobają, tiule, świece i kryształki w tle...no i Wy:) Jo, powodzenia w załatwianiu spraw:) Ja tradycyjnie mam wolne, w listopadzie i październiku nazbierało mi się sporo wolnego. W poniedziałek-wtorek planujemy wypad do Drezna z rodzicami. Mój brat oświadczył, że woli w grudniu jechać na jarmark POCIĄGIEM:P On już tak ma, powoli przyzwyczaiłam się. Ja trochę nie domagam, mam katar i boli mnie gardło (znów!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_groszek79
Witajcie.... z domu!!!!!!!!!!!! :D Huuurrrraaaaaaaa!!!!!!!!!!! Polepszył mi sie nieco nastrój, bo miałam pod psem. Chciałam chodzić do pracy bo dobrze sie czuję, ale w doopie to mam!! Idę dziś do gina po zwolnienie. SZczegóły opisze Wam jak ochłonę, bo wciąż mnie telepie chamstwo mojego szefa :o Idę kuszać a wieczorkiem może na spokojnie opiszę całą sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa! Foty rewelacyjne! I przecudowny miałaś makijaż... jak się nie mylę, to sama go sobie wyczarałowaś, więc tymbardziej chylę czoła! A parą jesteście nie dość że extra fotogeniczną, to jeszcze przeuroczo szczęśliwą :) Bynajmniej tak wyglądacie! Pozdrawiam wszystkie! Co do kryzysu... ja mam kryzys finansowy, ale mój Luby mnie rozpieszcza... Na prezent imieninowy dostalam od niego bilet do spa. Kocham tego mężczyzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co do zdjęć - jeszcze raz powiem, że są prześliczne. Ja nie zdecydowałam się na sesję u fotografa, bo źle wychodzę na zdjęciach pozowanych. Te z ukrycia robione są o wiele naturalniejsze i ładniejsze. Nie jestem fotogeniczna, ot co! A Groszkowa wyglądała zjawiskowo. SZceście, miłość - i tak powinno byc. U mnie kryzys finansowy trwa - trochę poszlałam zakupowo i teraz muszę pasa zacisnąć. Zwłaszcza, ze urodziny chłopaków w tym miesiącu. A wczoraj dołożyłam ostatnie oszczędności do opon zimowych. :-( . I butów w tym miesiacu niet,ale nic to - mam jeszcze z zeszlego roku prawie nieuzywane czarne i z zeszłych sezonow dwie pary, to oblecę. Groszkowa, jeszcze w kwestii zwolnienia, uwazaj tylko by nie przekroczyć ciagłych 180 dni zwolnienia, bo Cię wysle pracodawca do ZUS-u na komisję i przejdziesz na świadczenie rehabilitacyjne(o ile ZUS tak zdecyduje) - a to świadczenie niestety, jest płatne tylko 70% pensji, niezależnie czy to ciąza czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka dzięki za info. Już wcześniej poczytałam o tym. Dokładnie 182 dni zwolnienia, a 6 tygodni przed ich upływem zgłaszam się do ZUSu z wnioskiem o rezygnację z zasiłku rehablitacyjnego i wtedy nadal dostaję 100%, tak samo później na macierzyńskim. Tak czy inaczej dzięki za przypomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Groszku piekne foty -zazdroszczam szczegolnie tego szczęscia bijącego z twoich oczu :-D. Mam do ciebie Groszku prośbę - podobno w twoim mieście są taksówki , które mają gapy ustawione na dachu wzdłuż pojazdu - dosyc duże - czy jezeli to prawda mogłabys podac mi numer do korporacji bo potrzebuje informacji odnosnie gap własnie - bardzo będe wdzięczna . A teraz wracam do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Groszku własnie o to mi chodziło , teraz sobie juz poradzę :-D. reszty dowiem się od szefostwa korporacji :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co tam dziewczynki? Jakaś cisza... U mnie oki, wczoraj byłam też na wywiadówce - jest dobrze. Oprocz polskiego, gdzie jest dostatecznie. Ale ogólnie - ok. Pozatym znów mam katar. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzisiaj musiałam wstać o nieludzkiej porze ( czt. 6 rano) , teraz sa efekty jestem przytlumiona i snięta a mam roboty masę. Kto wymyslił robotę ? pytam sie kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku dziękuję za foty z sesji i filmik nawet nie wiesz jakie to miłe zobaczyć ludzi szczęśliwych i zakochanych, od razu robi się człowiekowi inaczej i w głowie i w sercu, że jednak jest uczucie, że szczęście istnieje i jest udziałem ludzi Yenny zazdroszczę Ci mądrego i dobrego synia :) masz powód do dumy! Serce :D na przykładzie Twojego ukochanego wierzę, że są mężczyźni, którzy potrafią docenić swoją kobietę na @ napisałam smuty straszne, jeżeli macie dobry humor to nie czytajcie, nawet na ironię się nie wysiliłam, dno i metry mułu pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś cichy dzień.... Mumi, dla Ciebie wszelkie serdeczności i pozytywne fluidy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie siedzę i ryczę, mojej przyjaciółki synek (tej, o której tyle wam pisałam) jest bardzo , bardzo powaznie chory. Czeka go w najbliższym czasie bardzo poważna operacja serca... Właśnie do mnie zadzwoniła, ona jest załamana...nic dziwnego. A mój mąż zachował się w tym wszystkim jak ostatni bałwan...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W weekend miałam totalny odwyk od kompa - sobota na wsi, wczoraj młody wybył na dwa dni do kolegi - my mieliśmy LB - znaczy sie leżenie bykiem. Najgorsze jest to, że dziś w pracy do późna, bo po tej pracy muszę koniecznie pojechać do pracy nr 2. Ale nie mam wyjścia - kasa potrzebna. Mój np. miał w tym miesiacu ambitnie nie brać odemnie nawet złotówki. Na razie wziął 350 - no, ale usprawiedliwiony, bo z tego co wydał (ze swojej pensji) rozliczył się co do grosza. W sobotę z rana byłam u krawcowej, odebrałam jednakieckę - jestem bardzo zadowolona z szycia, druga siewykańcza - odbiór w tą sobotę. Jeszcze kolczyki do niej dokupić i jestem skompletowana na imprezy. Pozatym - po staremu! A co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę w domu i strzelam do jakichś egipskich kulek, popołudniu trochę popracuję:( Mieliśmy jechać do Drezna, ale mój ma pilne zlecenie, więc z wyjazdu nici. No i jeszcze jesteśmy chorzy:( Tylko kulki egipskie kolorowe zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 Nie wiem co mi się stało - zaczęłam ziewać jak oszalała. Masakra jakaś. No i oczy boleć zaczynają. A niby pospałam. Na szczescie jutro wolne! I potem tylko 3 dni i weekend. Ani, a co z dzieckiem tej twojej koleżanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustalają termin operacji w Krakowie, mały ma rozwrastwienie tkanek przedsionka i zastawki. Teraz będą robić wszystkie potrzebne badania, może jeszcze zdążą z operacją w tym roku. Im szybciej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale fajnie wczoraj było - pospałam do 9, a to dla mnie baaaaaaaaaaaardzo długo. Dziś znów w pracy - oby do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Yenka ja też pospałam wczoraj ....................a dzisiaj nie mogłam wstać . Anuok co do synka przyjaciólki wiem , że jest jej ciężko i pewnie bardzo się denerwuje .......jak wiesz moja corka jest chora na chorobę genetyczna krwi ale jak miała 4 tygodnie to wiadomo było że ma hemoglobiną 4,8 i nikt nie wiedział dla czego i czemu tak jest . Jak jechałam z nią do warszawy do kliniki na litewską to cała droge popłakiwałam - bo mogło to byc wszystko i zwykła anemia i białaczka albo jakies inne cholerstwo - było inne cholerstwo . Cały czas wiedziałm że będzie operowana jak będzie duża . Bedzie dobrze synek wyzdrowieje wszak medycyna zrobiła wielki postęp a już 18 lat temu operowano wręcz noworodki na serduszko . Wracam do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pracy. Gdzie się podziewacie??? Ja dziś o dziwo wyspana - ale spałam całe popołudnie, wstałam by sie umyc i dalej lulu. Bo już padałam na pysk, mimo wolnego wtorku. A co u Was??? Jak żyjecie? Jo?ANi?Mumi?Celi?Garni? Ninke? Groszkowa - jak tam małzeńskie zycie? A gdzie Ka i Mrówy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć łazienka gotowa (prawie) więc jak idiotka wciąż myję te kafle, pewnie kiedyś je zedrę od tego mycia, takie ładne :) aż się chce sprzątać, mogłabym nie wychodzić, tak tam ładnie, ciepło, elegancko....tak! w kiblu mam wreszcie elegancko :) jaśniepan dziś leci do um bo jak nie wyrejestruje zawieszonej działalności to nie dostanie zasiłku, ma dziś pełno latania i papierologii, jeszcze musimy lecieć do dobrego adwokata ponoc nie należy mu się odprawa za przedwczesne zerwanie umowy (z winy zakładu pracy) więc adwokat musi napisać odwołanie i uzasadnienie na moje dzieci alimentów brak, mija drugi miesiąc, i tak nic teraz nie zwojuję w kwestii podwyższenia, bo ex ma przybyć na święta do RP wolałabym żeby się sprawa odbyła bez jego udziału, czyli gdzies w styczniu..to nie to, ze mam coś do ukrycia ale nie mam ochoty widziec jego gęby..ile teraz sądy przyznają alim. na 12 i 14 latków wie któraś z Was? na młodą mam 250 zł, na młodego 300..kurcze, właściwie pozew gotowy... mój \"żuczek\" nadal u mechanika, wciąż nie wiadomo co mu dolega mój mega dół zmienił się w dołek, może niebawem zrobi się z niego mała ryska? jest trochę lepiej..znaczy...nic się nie zmieniło :( ale moje nastawienie tochę lepsze miłego dzionka, jeszcze tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi! I o to chodzi kochana, o lepsze nastawienie. Nawet nowa lazienka i kibelek - (mmmmmmmmm - zdjecia podeślij) potrafią poprawic nastrój. Trzeba mysleć pozytywnie, ja tak się staram, olewam ex i cały ten balast, zyję naszym życiem i ... jest lepiej. Od ksieciunia dostałam odjazdowe kolczyki na imieniny. Niby do imienin jeszcze trochę,ale widział jak ogladałam na allegro kolczyki do kiecki na imprezę. I dał mi prezent wcześniej - a trafił w mój gust idealnie. I kolczyki pasują. też mi humor tym poprawił, nie powiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do alimentów, ja mam 400 na mlodego, chciałam więcej,ale exio się nie zgodził - wyliczył sobie, że w prezentach (!!!!!)daje średnio 100 zł na miesiąc, więc mam 500 tak naprawdę, i wiecej nie da. A kij mu w ryj, niech nie daje. Mój młody dziś na oficjalnych wagarach, mamy taką umowę, że dwa razy na półrocze moze nie isć do szkoły jak mu się nie chce - ale ma mnie wcześniej o tym uprzedzić. Wiec dziś właśnie jest ten pierwszy raz w tym półroczu. Juz usparwiedliwiony - śpi w domu smacznie. zazdraszczam mu. Wracając do kwestii alimentów, Mumi - idź do sądu po podwyzkę, weź rachunki i wyliczenia. A potem sprawa do komornika - nie ma ex w karaju, więc nic nie ściągnie - a Ty do funduszu - właśnie przywrócili. Chyba tam limit na dziecko jest 500 zł, ale nie jestem pewna. Musiałabyś się dowiedzieć dokładnie. A dziada nie żałuj, dług mu urosnie, w końcu państwo go dopadnie, cos muszą wymyślić, bo ile ci dłuznicy będą się tak bujać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×