Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość superle
Można do Was dołączyć? Pozdrawiam z zamglonego miasta. Superle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zabobonów - choć w to nie wierzę, bo w moim przypadku się nie sprawdziło ;-) Chodzi mianowicie o to jak się wygląda. Jak ładnie - to chłopak, jak brzydko - to dziewczynka. Ty wyglądasz czadersko pieknie - więc pewnie chłopak! Ale jak pisaam wyzej - nie zawsze się sprawdza - ja wygladałam fatalnie. A jednak - chłoczyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz bedziesz w 5 miesiacu i wyslesz foto brzucha to ja ci powiem kto będzie. to nie wyglad zewnetrzny a kształt brzucha mówi o tym...często :-P trafnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,inaczej..jak obstawie pomyslnie to wtedy stawiasz.. Jedno wiem na pewno-bedzie zdrowe sliczne dziecie i dostanie 10 pkt.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja mogę dziś zwariować? tak oszaleć naprawdę i w całym entuzjazmem?? mogę?? jeszcze tydzien tego \"remontu\" i totalnego SYFU w chałupie i zamieszkam w centrum handlowym a praca to będzie mój drugi dom (przestałam się spóźniać, nawet prysznic biorę w pracy, maluję się, jem) do tego \"żuczek\" nieczynny i tatko codziennie dzwoni i gada że auto zgnije :O od tego stania i niejeżdżenia :O za dużo...do tego bite 8 h pracy z przerwą na siku, kuźwa jakbym przy taśmie pracowała Yenny za ten rok dostałam premię ROCZNĄ = 300 zł brutto :O następną taka \"premia\" za rok a tak to goła pensja nie warto moja kochana sie przemęczać u mnie laska w pracy NIC nie robi, sniadnka, ploteczki, snucie się bez celu i co? i dostała osobny gabinet, komp, drukarkę za NIC nierobienie, wtedy chce się płakać, jak się pot po dupie leje a ta siedzi i się śmieje..nie pytaj ile zarabia wiec nie smutaj, rób o połowę mniej, o połowe wolniej i NARZEKAJ -> zostaniesz doceniona :P za chwilę spadam do mechanika ciekawe ile mnie to skrobnie :( eh Kici-kici ściskam 🌼 wszystkim buziaki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :) Groszku całkiem możliwe, że Twoje miasto to moje miasto, chociaz to moje miasto nie jest tak do końca moje bo ledwo się do niego sprowadziłam i jakoś ciężko mi się w nim rozgoscić. Co więcej o mnie? Nałogów brak /z wyj. kawowych/, posiadany pies - 1 sztuka, ale za to duży, na co dzień sobie dzielnie pracuję w dość stersujacej atmosferze czyli krótko ujmując w pracy takiej jak każda inna. Aktualnie dumam co by tu na obiadek wtrzachnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszalałam na dobre!!!!!!!!!!!!!!!! Kryzys światowy a ja zamówiłam meble ....................tzn rogówkę systemu Oktawia i do tego dwa fotele sjesta z bruhn. Jak to blondynka sobie wymyśliła maja mieć obicia takie jak ja chce , co dało taki efekt że musiałam kupić dodatkowo u producenta oktawii materiał na obicie foteli ...................ale co tam jak ja sie uprę to nie ma mocnych :-P. Co do tematów ciąży i wyglądu patrząc na to jak matka wygląda w ciąży powinnam mieć chłopca , a jednak mam córcię ( i bogu dzięki że mam ). Ps. link do oktawii : http://www.werxal.com.pl/oktawia_sk.htm Najbardziej podobało mi się że można samemu kombinować z elementów jak ma wyglądać kanapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kici, myślenie pozytywne teraz jest najważniejsze, moja ciocia wyszła z takiej rakowej opresji, że szoook (tylko 15% nadaje się do operacji).... a potem odchorowała to depresją...swoje wyzdrowienie. Ja wierzę, że Mama Twoja wyzdrowieje. Whim, jak szaleć to szaleć, a potem wygodnie siedzieć;) Yenka, mumi, współczuję, bo znam takie uczucie, pisałam Wam kiedyś o tym. I zaczęłam rozgladać się za etatem, doszło to do uszu szefa i awans od razu był, podwyżka i laptop służbowy. Potem nawet zgoda na miejsce B:P:P:P I od tego czasu nie narzekam, robię swoje;) Róbmy swoje, róbmy swoje;) jak śpiewał Młynarski. Mnie przeczucie mówi, że u Groszków będzie chłopak. Ka, gratulacje i zrób w końcu jakieś fotki swego domostwa:) Garni, już tyle razy pisałam, jesteś piękna, fajna dziewucha, masz cudownego synka, to i książę się znajdzie:) Ja dotarłam w końcu do domu, kroki wszędzie tak samo jak mgła. W piekarniku tkwi szynka,a w moim ręku grzaniec galicyjski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kopne cie za tego grzańca jak nic :P za mna od miesiąca już chodzi :D:D:D whim ale szlaństwo istna rozpusta :D Kicia- serce ściskam mocno isle dużo zdrowotnych fuidków . witam nowa osobę :) garni co u ciebie? mumi hahaha kochana nie za dużo tej roboty ? jo ty wróżbitko nasza :D groszku wsiego dobrego i chyba z ogonkiem :D yennka tylko spokój .... szanuj swe zdrowie :) serce nam kwitnie niejako groszkowa wiosną :D:D a co u babki?? ninke tez by się odezwała co ??? ściskam was wszytskie :) ps jestem urobiona jak wół przy karecie :P może któras chętna pomóc koleżance w hopsia hopsia i te klocki na czworaka ??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja w sobotę i niedzielę zasuwałam na ręku z Olą-córcią mojej przyjaciólki:) Zapraszam, mam jeszcze butelkę i cytrynkę i goździki i cynamon w kawałku:P Whim, fajna ta \"rozpusta\"...ja z okazji kryzysu kupiłam sobie straszliwie drogie kolczyki!!!!!!!!!!!!!!!!! A po nas choćby potop:P:P:P:P A poważnie, to zastanawiamy się nad budową domu...jednak...pewnie bez kredytu się nie obędzie, ale zanim do niego dojdziemy, mam nadzieje, że sytuacja znormalnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze w końcu i definitywnie się zdecydowałam. Podobają się Wam? http://www.klose.pl/produkty.php?elementy=all&idzestaw=87&idprogram=69&idmebel=0#0 - kredens wysoki z oświetleniem 273-31 - kredens z oświetleniem 277-35 - szafka RTV 278-31 Mój kwęka, że wybrałam najdroższą opcję. Ale te właśnie marzyły mi się najbardziej. Kolor:buk koniakowy. Będzie pasował do głośników. W końcu mieszkamy juz prawie trzy lata i dalej mam sosnowe mebelki w salonie z kawalerki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja mam ambitny plan oszczędzania. A w grudniu chcę zmienić drzwi wejściowe, bo te co są wołają o pomste do nieba. A potem okna i drzwi w pokojach, łazience i wc. Koztowne - lekką ręką 7-8 tys. I dokończyć ogrodzenie na wsi. Stąd min mój dołek dotyczący podziału podwyżek. Pozatym - leci powoli, dzień podobny do dnia. CZekam na imprezy, chcę odetchnąc i wybawić się choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzuuu! Proszę nie piszcie o grzańcu bo ośliniłam sobie sweterek :( Mój ukochany jesienno - zimowy polepszacz nastroju... a ja nie moooogę :( Dziś zaj\\kładają nam neta w domku i mam nadzieję, że od wieczoru będę już mogła na bieżąco bywać wirtualnie ;) A wówczas założę jaką stronkę z albumem na fotki... bo już są :) 500 reportażowych i zdjęcia z sesji. Podeślę Wam linka i będzieci\\e mogły do woli oglądać... a może i udałoby sie umieścić jakieś kawałki filmu? Któraś może polecić jakąś odpowiednią stronkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Ja jestem na etapie ciągłego urządzania mieszkania - fundyszy jakos wiecznie brak aby raz a porządnie dokończyć to co zaplanowane. Wedle mojego remontowego harmonogramu teraz pora na zmiane drzwi wejściowych i wewnętrznych. Szukam też dobrego tapicera aby dać drugie życie moim starym ulubionym fotelom. Poza tym właśnie zakochałam sie w szafce RTV podesłanej linkiem przez koleżankę :) Właśnie czegoś takiego od dawna poszukuję, jednak po każdej rundce po sklepach meblowych z żalem stwierdzałam, że nie ma siły - jeśli stolik RTV to tylko ze szklanym blatem, innych nie produkują. Konludując - dzięki za link :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przystępuję do licytacji........ :) Whim, zaraz pozbędzwyrzutów sumienia związanych ze światowym kryzysem :)) Nabyłam spore mieszkanie i właśnie je remontujemy (połowę całkiem zdemolowaliśmy i zaczynamy robić od nowa). Nowe drzwi wewnętrzne, futryny, tynki w przedpokoju, ściana działowa (musimy odtworzyć czwarty pokój), kuchnia- całą robimy od nowa. :P Na dodatek ślubny ma wymagania odnośnie okuć, spowalniaczy itp pierdół więc boję się myśleć ile pójdzie kasy na wyposażenie tej kuchni... :(( Dalej: tynki w połowie chałupy, pięć lamp lub żyrandoli, meble do dwóch pokoi, rolety, coś na podłogę bo parkiet po remoncie więc nie dam porysować deskorolką...... przynajmniej na razie :)) Nowa zasuwa do drzwi zewnętrznych, kuchenka, zmywarka, pralka, dobra starczy...bo się zdenerwuję zanim dojdę do połowy! Ze starej chałupy niewiele zabiorę bo zamierzam ją wynająć. :) I tak się \"zabezpieczam\" na czas kryzysu i nadchodzącej recesji:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Zielony groszku, picasa jest dobra do robienia albumów zdjęć :-) A dziś przypływ optymizmu. I mam ochotę szukać prezentów gwiazdkowych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez nie myślę o kryzysie globalnym... dla mnie ekonomia tylko w wesji mikro! A kryzysy to mam w domu, jak ksieć z kasą przyszaleje. W tym miesiacu mam tez urodziny jego i młodego, znów zgryz co z prezentami. Zero koncepcji odnośnie ksieciunia - bo modemu biorę komórkę \"suerfullwypas\", taką jaką chce. połaczony prezent urodzinowo - mikołajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono...
To się pocieszyłam, że nie tylko ja mam poprzestawiane w głowie. W czasach Kryzysu:P Ale konsoli mojemu nie dam kupić;) Wprawdzie spuścił z tonu i doszedł do Xboxa, ale co to, to nie....w zeszłym roku upgrade'ował komputer, żeby móc grać w Wiedźmina. Za tę kasę spokojnie kupiłby konsolę:P:P:P nawet z upragnionym Blue Rayem...gadżeciarz!!!!! Jesssu, jak słuchałam jego rozmowy z sąsiadem, myślałam, że padnę.... dlatego manifestacyjnie za "fuchę" zakupiłam kolczyki. Za całość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono...
Zresztą jak kupi Blue Raya , to zaraz pewnie zacznie miauczeć o telewizorze HD... a potem pewnie będzie chciał n-ke lub polsat....potam kodowane kanały.... znam ja go, oj znam... dlatego nie ma mowy o konsoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono...
No i jak będziemy tak dbać o popyt wewnętrzny, jak piszemy, to i ....kryzys będzie mniejszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wsparlam popyt wewnetrzny zakupem krótkiego sztucznego kożuszka - takiego do autka . Co było wielkim poświęceniem z mojej strony - podobała mi się kurteczka z prawdziwej licowanej mięciutkiej skóry Made in Italy ale nie będe wspierać obcego kapitału ha ha , a tak naprawdę to żal mi było 750zł ba kurtkę co do której do końca nie byłam przekonana .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki macie w @ linka do albumu z sesji ślubnej :) Następne albumy będa później ponieważ mój pracowy komp nie czyta płyt dvd i nie mam jak zrzucić ich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×