Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ale ciiisza! Prawie jak w polskim filmie, nic sie nie dzieje. A ja dziś spędziłam ół dnia na uprawianiu swojego hobby:) Super było. Obecnie trochę się przykładam, bo zamierzam podnieść swoje kwalifikacje:D:D:D:D:D Dziewczyny piszcie, co tam u Was! U mnie słonko, piękne chmurki, ciepło:) Mam dziś dzień, że mam wrażenie, że wszystko mogę, mimo zadeklarowanej przez Pana Prezydenta żałoby narodowej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty Anouk w polskich filmach nic się nie dzieje:) Ja w każdym razie polskie filmy lubię. Co ja mam pisać jak dzień jak codzień. Mam wieczorami takie doły, że tak to już nieciekawie będzie. Choć nadzieja zawsze jeszcze jakaś jest. Jeszcze dziś pierwszy raz śnił mi się były i tak mi mówi , że tamta okazła się pindą i że zmarnował swój czas, stracił dobre imię. No co za sen. A wcale bym się nie zdziwiła jakby to prawda była. W pracy jest super i nawet nie przypuszczałam , że do pracy papierkowej można iść z taką chęcią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke:D:D:D:D:D\ Tako rzekł inżynier Mamoń w "rejsie":D:D:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, Rejsu akurat nie lubię i nie wiem w czym zachwyt tak wielu ludzi przy tym filmie. Ale mi to zazwyczaj jakieś inne rzeczy się podobają niż ogółowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje że żyję ................tylko jakoś tak bardzo zagoniona ciągle coś i coś. Chociaż ostatnio odniosłam parę dziwnych sukcesów ...............najlepsza byłam jako " adwokat diabła" , a było to tak nie wiem czy wiecie że w moim mieście straż miejska została wyposażona w wideo radar i zaczęło się polowanie na kierowców założenia są takie że mają "zarobić" co najmniej 200tys miesięcznie . No i mój niedźwiedź dostał ładna fotkę w kolorze czarno białym z numerem samochodu ........... no cóż jechał za szybko wyjścia nie ma :-( trzeba było iść po mandacik tylko na tejże fotce i piśmie było napisane że obowiązywała w tym miejscu prędkość 40 km i jakoś mi to nie pasowało do układu ulic i znaków .............więc przepisy do ręki , a ponieważ raz w tygodniu jeżdżę w tamte okolice to przejechałam sobie cała trasę bardzo uważnie i bardzo wolno . Potem uzbrojona w wiedzę i przepisy oraz mapkę ulic grzecznie spytałam się pana strażnika czemu twierdzą że jest tam czterdziestka .................. i tu zonk pan nie potrafił i powiedzieć jak wyszedł do kolegów po pomoc to czekaliśmy 15 minut ............przyszedł inny i przyznał mi rację . Miałam dziką satysfakcję że ja miałam rację - tylko zastanawia mnie ilu ludków sprawdza kto ma racje a ilu płaci bo jest napisane że obowiązuje taka prędkość. Ps. ręka prawie dobrze tylko jeden palec ma ranę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracy. Ja wczoraj byłam poza netem cały dzień, w pracy były jakieś problemy z serwerem, a w domunie było kiedy. Byłm u dentysty, znów lecą mi plomby, wrrrrrrrr Pozatym znośnie, w domu ok, w pracy mała rozpierucha, wesoło się zrobi za kilka dni... Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas też ok. Wczorajsze usg Mai w porządku :D A teraz obiadek i na spacer póki piękna pogoda. Yenka, mnie też zęby się psują i chyba przez następne 3 miesiące będę je leczyć... brr koszmar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, a ja się pakuję bo dzisiaj wyjeżdżam do tej głupiej Hajnówki na dwa dni. Makabra. jedziemy na noc i nie chce mi się i w ogóle jestem poirytowana....bo przez awarię nie mogłam dziś polatać, a już pojechałam te 20 km w jedną stronę i grzecznie czekałam, wystawiając buzię do słonka jesiennego... i zonk! Ni ma dziś! Groszkowa, kamień z serca:) Super wieści. Whim, ja, ja , ja jestem taka. Nie odpuszczam :D:D Na razie, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Whim - super, że udało się sprawę załatwić. Z kolei ja czasem odpuszczam, ale ostatnio jestem do wszystkiego na NIE, więc coniektórzy mają ze mną ciężko. A zwłaszcza pani w administracji - tam gdzie mam swoje mieszkanie. Tak mnie wkurwiła któregoś dnia, że zrobiłam rozróbę na 102 fajerki i oparło się wszystko o dyrekcję. I wyszło na moje. Odpuszczałam, ale wtedy już nie zdzierżyłam. Whimka, kuruj łapkę. Oparzenie to przykra rzecz, moja noga ładnie się zagoiła, ale zostałą plama. Na szczescie znika, blizny nie będzie. Groszkowa, kamień z serca. Wogóle to napisz jak tam Majeczka, jak sobie radzicie, fotki podeślij. Ani, pociesz się, że to tylko dwa dni. A polatać jeszcze polatasz. Swoją drogą podziwiam Cię, bo ja za skarby świata nie wsiadłabym do samolotu. Raz leciałam i dziękuję pięknie za więcej. Zresztą wiecie, że ja najpewniej czuję się na nogach ;-) Groszkowa, co do zebów to ja już zdrowia nie mam, zawsze miałam słabe, i teraz tez nie bardzo, jak pisałam plomby lecą, zapisałam się na 5 wizyt po kolei, dwa do kanałowego już leczenia,😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki, Whim-->przepraszam ze nie odpisalam na maila co mnie porazil, ale w zwiazku z milionem spraw jakie sie wydarzyly i dzieja nie ogarniam wszystkiego! Ciesze sie ze reka lepiej, a Ty nie powiinas dochodzic odszkodowania od koncernu?nie wiem tak jakos sobie pomyslalam, sądze ze na ten cel funduszy nie brak im ;-)))))))))))))) Groszek-->Matko Polko, radosne wiesci, pewnie osiwialas juz z lekka;-) ale ładnemu we wszystkim ładnie ;-) Wezcie naprawcie ten aparat naprawde!!!!!! Co do zebow na poczatku pazdziernika mam umowione wizyty na zdjecie kamienia i wymiane plomb na biale wybielanie i...........po 31 urodzinach aparacik ;-))) Mi zeby nie polecialy po ciazy wcale, ale dlatego ze sa one w deseniu "Jak u konia" hahahaaaaaaaaaaaaaaaaa Mam pytanie z natury agd ;-) jaki okap mi polecicie ? jakiej firmy?^o mi potrzebna. Oraz czy ma ktoras piekarnik w zabudowie oraz płyte gazowa z amici? Bede wdzieczna za pomysły i rady ;-) U mnie jest dobrze, pierwsza dostawa towaru poszła cała i zarobiłysmy nawet ;-))) wczoraj przyjechal towar na polowe mieszkania rzeczy sa przepiekne i mam nadzieje ze i tym razem bedzie dobrze. Od paxdzierniak Moja Fiona idzie na tance!!!!!!!!!!!!!!bo takie uklady mi cwiczy przed tv ze szkoda mi marnowac talent!Duzo sie nie pomylilam nazywajac Ja jeszcze w brzuchu Balerina ;-))) Jestem dumna i ciesze sie jakbym sama tam szła, nie wiem czy sie Jej spodoba ale sprobowac warto. Matrix jest niemiły wykreca sie remontem interesy nas jeszcze trzymaja jakos przy sobie ;-))))))) achhhh ale czy na dluzsza mete wiezy okaza sie silne ;-)? WHOOOOOO Knows? hahahahaa pozdrawiam Was gorąco, fruwajace i chodzące i powiem Wam ze ja za to robie najlepsza na swiecie zapieknake z baklazana!!! buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jo - zazdraszam zębów jak u kunia. Też kcę. I jak zmienię plomby i poleczę co do leczenia to tez wybielam. A co! Czekam na sprawozdanie z koncertu Madonny. To już chyba miesiąc z haczykiem po. Połowy i tak nie kumam z tego co napisałaś - matrix to Rysiu z klanu? Gratki dla małej -dużej Baletnicy. Garni! Mumi! Serce! I reszta! odmeldowc się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni eeee Matrix to Garniera Pani ;-) Na koncercie nie byłam. nie pytajcie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa aparat naprawimy. Tylko teraz masa kasy poszła w auto A jutro u zaufanego mechanika sprawdzimy, czy tę ponoć "do wymiany" sprężarkę od klimy naprawdę trzeba już wymienić :o Jeszcze w poniedziałek Mai szczepienie za 5 stówek, we wtorek dentysta. A tylko moja pensja nam spływa, bo M. nadal bez pracy. Dzwonią do niego tylko z ofertami wyjazdu do Francji :( Póki co zdecydowaliśmy, że nigdzie nie jedzie. najprawdopodobniej to ja w grudniu do pracy wrócę, a on będzie z Mają w domu. Spróbujemy załatwić żłobek jak skończy roczek. I dopiero wtedy jak nie będzie nadal nic tu na miejscu, to pewnie pojedzie :( Ech, życie... Do dalszego etapu po dotację unijną nie dostałam się - mimo, że byłam w grupie priorytetowej. Pan stwierdził, że to martwy zapis ministerstwa ta grupa - kobiet wracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim. Się wk***łam jak nie powiem co! Tak właśnie wyglądają u nas dotacje Ale jeszcze mam szansę wygrać w totka w czwartek ;) Także średnio optymistycznie. Ale najważniejsze, że moje serduszko jest zdrowe. Mamy jeszcze zrobić 2 kontrole, ale pani doktor powiedziała, że to wszystko się wchłonie. Uffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Heloł, ja mam chwilkę. Zaraz idę na jakieś ognisko. Jechaliśmy w nocy, jestem półprzytomna, bo nie spałam. A tu jeszcze jakieś ognisko. I powinność pójścia. Jo, ja mam w domu wszystko whirlpoola, póki co sprawdza się, ale zmywarka, jak 4. raz popsuła się na gwarancji - to mi na gwarancji wymienili na nową;) W drugim mieszkaniu mamy zmywarkę i okap whirlpoola, płytę i piekarnik Boscha. Nie było zażaleń, póki co. Co do Amici: ani ja, ani moi znajomi, co to się meblowali, nie są dobrego zdania. Nasz ulubiony sąsiad ma ich sprzęt w zabudowie, rzadko używany. A jak zaszła potrzeba użycia piekarnika, to walnął programator. I naprawa po reklamacji. Mój pracujący w markecie AGD znajomy śmieje się, że tylko lodówki Amika robi dobre. W sumie, gdybym teraz miała kupować: to AEG, Siemens , Bosch i Electrolux, choć i słuchy chodzą, że i teraz im daleko do ich legendarnej jakości. Ale kupujesz na długie lata, więc nie warto oszczędzać. Chyba, że nie liczysz się z kasą, to Miele;) Jo, pochwal się, meblujesz się?;) Groszkowa, jak czasem widzę, jak niektóre samce podchodzą do pracujących kobiet, a w szczególności kobiet wracających z macierzyńskiego, to mną rzuca. W tym przypadku by mną zatrzęsło i szukałabym organu, który zajmie się takim gnojem, żeby i on był martwym zapisem ministerstwa. niestety takich palantów ciągle jeszcze sporo. Uważam, że zajmując stanowisko kierownika średniego szczebla w obojętnie którym sektorze przymusowo powinno się parę miesięcy popracować zagranicą. Wielu osobom otworzyłyby się oczy. I nie byliby wówczas takim betonem. Póki co ja tam czuję "hojne" wsparcie UE;) Dzięki temu mogę ciągnąc mój wózek, mam choćby na ten wyjazd, na którym jestem. I na inne. A w kwestii pracy Twojego, spokojnie, czasem warto poczekać. Mój w zeszłym roku miał też problemy, siedział w domu przez dwa miesiące, a potem, jak się posypało, to nie wiedział, co zrobić. Jedna fajna firma zaoferowała się , potem druga i czas pokazuje, ze dobrze wybrał. A jaka satysfakcja poutrzymywać niepracującego męża:D:D:d:D:D:D yenka, wiesz...to spełnienie jednego z moich największych marzeń. Poza tym w obecnej sytuacji stać mnie na to, no i mam, rzecz niebagatelna, czas akurat w tym momencie, kiedy pogoda jest najlepsza. No i póki co mogę:) Poza tym to mnie rozwija, uczy cierpliwości, rozmyślności i odpowiedzialności, doświadczam rzeczy zupełnie innych,nowych. A jakie daje poczcie wolności. Ja kocham ten leciutki szum powietrza, te ptaki, które zastanawiają się, czy jam ptak wielki czy nie. No i bociany, które mijasz koło siebie, jak wlatują w komin termiczny. BOSKIE! I jak o tym myślę, to nadal się złoszczę, że ostatnio miałam takiego pecha. Ależ się rozpisałam... Na razie, trzymajcie się. Szczególnie Ty, whim - jednoręka;) Coś się ruszyło? Pamiętaj, nie odpuszczaj, ta firma jest super ubezpieczona, więc nai chwili nie wahaj się. A za swoją lekkomyślność i stworzenie niebezpieczeństwa - niech płacą Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Zobaczcie co zrobiło mi z h o j no ś c ią. Przecież to nienormalne, przez autocenzurę Kafe rodzi sie śmiesznośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Groszkowa- nie wiem nic o Twoim sercu! co się działo??? Co do pracy M - będzie lepiej. Poczekajcie trochę, wiem, że to łatwo powiedzieć, bo kasa potrzebna, ale i to się włoży. Ja to wiem. Ciesz się, że samorządówki nie obejmuje ustawa racjonalizacyjna - bo nas tak i choć do ustawy zgłoszono 505 uwag(!!!!), niezgodność z konstytucją, kodeksem pracy i ustawą o służbie cywilnej, to nasz kochany rząd forsuje ją ostro. Czyli 10% urzędników do zwolnienia. I nie wiadomo na kogo trafi. Ja od nowego kierownictwa usłyszałam, że nie mam się co martwić, ale... Obawa zawsze jest. Ani, podziwiam za odwagę. Ja jestem tchórz tyle! Jo - to ja już nie kumam nic. :-) Cytuję: Matrix jest niemiły wykreca sie remontem interesy nas jeszcze trzymaja jakos przy sobie achhhh ale czy na dluzsza mete wiezy okaza sie silne ? WHOOOOOO Knows? hahahahaa No to ja czytam, że garni jest niemiła i wykręca się remontem i jesteście razem, ale nie wiadomo jak długo :-D Co do kuchenek - Ani ma rację, tylko nie Amica. Mam pralkę i kuchenkę i okap, są do doopy, lodówka też była z Amici, poszła się p... bo się zepsuła jak tylko gwarancja minęła. teraz mam odówkę LG - jestem baaaaaaaaardzo zadowolona. Whim - pozywaj ich, a co! na drugi raz nie zrobią takiego głupstwa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko to Maja Groszkowej ;-) Ach za duzo tlumaczyc zreszta chyba polega na tym matrix ;-))))))) No to mi wizje zescie rozwalily w 3 wpisy ;-) A mastercook?mozet byc? a lodowka gorenje? i okap tez chyba gorenje bo ktos polecał pamietam to very dobrze! Yenka--> Ty sie mna nie przejmuj ;-))))))))))))))i moimi wpisami bo ja to 1000 wątków na raz ;-)))))))))ale dziekuje za checi zrozumienia doceniam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Jo - doczytałam, serduszko moje to inaczej Maja ;-) Ale na swoje usprawiedliwienie mam bezustanne niedospanie, a to z powodu małża. Udaliśmy się do skelpu po zakup nowej kołdry i poduszek, bo stare się lekko zużyły. No i kołdra ok, ale poduchy wybrał księciunio. ja włożyłam do koszyka inne, on je wyciągnął i wybrał inne. Ok, niech będzie. ale są do doopy, nie da się na nich spac. Musimy zakupić nowe. No i ja wogóle śpioch jestem, o czym wiecie. Padam o 21 na twarz i śpię, moj się śmieje, że już w połowie drogi do łóżka mam oczy zamknięte. No i padam, ale budzę się. A potem o 5 dzwoni budzik i już jest masakra. A w weekend to już kompletna porazka, bo zamiast spac leżę i patrzę w sufit, nie mogę pospać. I jeszcze mam okres, brzuch boli niemiłosiernie, a na dodatek boli zatruty ząb. Nie chcę już się faszerować ketonalem, więc cierpię. Jo - wizja wizją, ale jak masz kupować do zabudowy to lepiej coś porządnego, by potem tego nie wymontowywać, nie kombinować. Naprawdę nie polecam Amiki. Ale Ty dasz radę. A Matrix, tak matrix to matrix i matrixem pozostanie. Buzia wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche sie obrobiłam ..............dzisiaj tylko zawioze deklarację do US i troche wyluzuję , co prawda nie na długo bo zaczyna się rok akademicki . Jestem zła na moja uczelnię miały być studia popołudniowe ................ i dupa nie ma podobno za mało chętnych - zostały mi weekendowe . szkoda mi weekendów zero czasu dla siebie , zero jakich kolwiek mozliwości wypadów weekendowych .......................... a tak sie cieszyłam że będe miała wolne soboty :-(. Jutro jade na uczelnie to sie dowiem jak to będzie wygladać ? musi byc dobrze nie ma innego wyjścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no to jestem. Wracaliśmy 10 godzin z okładem, z czego 2 godziny przez moje cudne miasto, stojąc w korkach i słuchając w radio zapowiedzi naszego prezydenta, że w roku 2011 będzie obwodnica. Uśmieliśmy sie przednie. Fajnie było, mimo że nie chciało mi się jechać. W październiku mam jeszcze jeden wyjazd, potem jeden w listopadzie i w grudniu: szlagier tego roku:) Jo, jeśli mam być szczera, ja nie ze wszystkim odnalazałam się w Twoim wpisie. Kupiliście mieszkanie? Remontujesz coś? Remontujecie? Nie możesz się z nim dogadać? Niby powinnam z racji zamieszkania chwalić Mastercooka, ale.. ;) Nawet po zakupie przez Fagor to druga, jeśli nie trzecia liga AGD. A ty chcesz płytę gazową? Czy elektryczną? Bo jak elektryczna - to tylko indukcyjna. Ja nie kupiłam, kosztowała wtedy majątek, i teraz żałuję:( Gorenje niby lepsza marka, ale też nie pierwszoligowa. Może pooglądaj sprzęt samsunga, robią wprawdzie wszystko, ale mają niezłą cenę i niezłą jakość. Radziłabym Tobie, nie nastawiać się na konkretną firmę, ale szukać pasującego Tobie modelu pod względem funkcji, design'u i oszczędności energii elektrycznej. No i ceny. Design designem, ale to nie najważniejsze. Ja jestem bardzo pod tym względem funkcjonalna. W życiu nie kupię nic Smega. No i ... w necie jest dużo taniej, nawet jeśli sama musisz wywieść elektrośmieci. Najlepiej przejść się po marketach, posłuchać sprzedawców, wypytać o awaryjność, potem poszukać w necie. Myśmy prawie całe AGD kupowali w necie. Jak coś pisz na maila, bo na wiosnę kupowaliśmy sprzęt AGD, w wakacje zaś szukałam lodówki dla babci. Miłego wieczoru Wam Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, no i jeszcze odpowiedź sobie na pytanie, co w sprzęcie potrzebujesz, co nieważne, a co niezbędne. I wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekarnik ma piec -dziecko juz mam wiec dzieci robic nie musi ;-) płyta gazowa. Bez przesady z tymi akcesoriami do kuchni czy placisz 100 czy 10 000 wszystko okazuje sie szajsem najlepiej nie uzytkowac , juz wiem co kupie ;-) dziekuje za rady! pozdrawiam depresyjnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, widzę, ze i Ty post Jo masz a matrix. Już myślałam ,ze tylko ja niekumata jestem ;-) Pozdrawiam. dziś do gina, pojutrze znów zębolog, brrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Ano, Yenka, ja jestem taka sama ciamajda, co nie kuma;) Dziś sądny dzień, kłócę się z babami z planowania o godziny i sens i zdrowy rozsądek;) Jak mnie wnerwią na maxa, załatwię to inaczej, ale będzie je bardziej bolało niż mnie:P:P:P Poczekam do jutra na jedną kumatą, co to decyzyjna jest;) I sensowna w przeciwieństwie do swojego otoczenia. Jo, ty kupujesz, ty decydujesz...ale różnica jest w AGD całkiem spora, szczególnie przy takim rozrzucie cenowym;) :D:D Co wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Wiesz, Jo, piec może na różniaste sposoby i nawet wysuwanie pieczonego może być różne. Podobnie jak i otwieranie piekarnika. Bop piekarnik może mieć różną wysokość:) Jest tyle rozwiązań, że warto się zastanowić nad tym, co potrzebne, a co bajer. Ja wysuwane prowadnice uważam za zbawienne rozwiązanie. podobnie jak szybkie nagrzewanie piekarnika. I program pizza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja padam z nóg, ale dziś zdołam napisać przynajmniej, że bardzo, ale to bardzo podoba mi się na stażu (jak na pierwsze 2 dni tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, mądrze prawisz, ja mam kuchenkę bez prwadnic i funkcji pizza, a moja przyjaciółka ma obie te funkcje - i uważam, że jej kuchenka jest o niebo lepsza. I co wazne pokrętła do gazu ma rozmieszczone super - daleko od palników, nie topią się. Nie to co w mojej, ale ja mam amikę - chłop kupował, niestety. Kicia - pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) yenka, jak się wkurzysz, to zmienisz;) Ja już wiem, że niektóre rzeczy lepiej byłoby inaczej rozwiązać. Na przykład, aby utrzymać symetrię w kuchni i przez to mieć ładne rozwiązanie, mam zmywarkę 45 cm. Niby jest nas dwoje i starcza, ale wolałabym teraz 60. Druga sprawa to w układzie, który mam w domu nie było dobrego miejsca na piekarnik w słupku, umieszczony wyżej i z dala o płyty. Moja mama tak ma i jest to bardzo, bardzo wygodne. Tak mam w kuchni w drugim mieszkaniu, której niestety nie używam. Teraz jestem mądra i wybrałabym płytę indukcyjną. No i kupiłabym większą lodówkę, bo zawsze nam mało miejsca;) Zawsze tak jest, że to wiemy po czasie, jak się już mieszka:) Ale na funkcjonalności nie ma oszczędzać, szczególnie takiej, dzięki której jest dużo łatwiej. Takie moje zdanie. Kolorowych, idę zaraz oglądać Californication:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×