Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ciesz się ciesz ;) I współczuj rodzicóm miłościom twoich :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba dziś się napiję. Od czasów liceum alkohol piłam sporadycznie (mój exio nadrabiał za dwoje jak juz się trafiło), przy księciuniu piję nieczęsto - bo albo razem ,albo nikt, a co więcej jakoś niespecjalnie chcę przeżywać syndrom dnia drugiego. Jak pisałam wcześniej ścina mnie po kilku piwach - jestem po prosyu \"ekonomiczna\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze być i śledź i czysta. Albo gazeta, chcleb razoy i salceson... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) bliżej nieokrślony :D:D:D:D:D:D:D Bo najpierw domek musimy mieć, pózniej do wyremontować i sie w nim zadomowić :D:D:D:D:D A pożneij zrobić imprę :D:D:D:D Tylko co na to tradycja ??:O Młody i młoda razem będa z jednego mieszkania do slubu wychodzic i jednym samochodem jechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś \"mądry\" podał linka do naszego obecnego domku :( Znów się zaczną naloty zdesperowanych :o dziewuszki, jak pogoda jutro dopisze to jedziemy szaleć w błocie uazem. Fajowo, ja sama uwielbiam samochody terenowe. A ten to bestia wyjątkowa i prowadzi się rewelacyjnie... szczególnie w kałużach po pachy :D Pewnie fotki będe rozsyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, ty se komplemówntów nie praw :D:D:D:D i tak wiemy żes hetera :D:D:D:D:D A jak taka synowa przyjdzie do ciebie na skargę na twojego idealnego syna ? to ją pogonisz gdzie pieprz rośnie, więc kochana z tą cudowną teściowa to ostrożnie bo jeszcze uwierzymy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi Tak zupełnie poważnie Ci powiem, że w ówczesnym czasie bardzo zawiodłam się na mojej teściowej. Dlatego obiecałam sobie, że ja na pewno taka nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, dwa chłopaki to fajna sprawa...:) i pukanie w kno w tym przypadku też nie grozi:P Yenka, przynajmniej nie macie problemu, kto prowadzi auto;) A ponadto, skoro ogarnął nas nastrój klasyczny, to proponuję meduzę..... Groszek, pisz do moderii, ja właśnie zabrałam się za rozbieranie choinki...forum>>>>śmietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka, a której??????;) Moja jest bardzo ciepłą i dobrą kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) młody pózniej ;) tj po ślubie ;) tylko data slubu nie wyznaczona ot to ;) ale teraz przeprowadzka :O praca :O itp :O Pózniej ślub a po roczku - młody :D:D:D:D:D:D:D oby był chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szkoda tamtego topiku (mówiłam ze nas wyśledzą i czy tu czy tam to nie ma znaczenia). Ale może poprosmy moderie o całkowite usunięcie starego topiku? nie będą mieli mieszacze gdzie zostawiać linków do nas? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOżna spróbować, z tym, że ja już do nich nie piszę, wczoraj ich mocno atakowałam.....dziś też, więc.....zostawiam to innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inną propozycję. Tamten topk może pomóc innym, nawet jeśli mają go tylko poczytać :) Może ktos odnajdzie tam coś dla siebie :) Proponuję skasować tylko nasze ostatnie nawoływania się na tutejsze forum. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka ;) ja po swojej tez cudów sie nie spodziewałam, ale tez nie zakładałam że będzie lepsza niż w kawałach :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to będzie miejsce do zostawiania linków. Ale jak uwazacie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, i co znalazłaś imię tego modera cośmy się zastanawiały czy oprócz tego, że taki miły to pewnie jeszcze baardzo przystojny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku wierzysz w to, ze ktoś przeczyta tyle stron ?? Ja watpie ! :O Jak ktoś będzie miał podobny problem to sobie założy nowy wątek ! Moje zdanie jest na kasację tamtego topiku ;) Ale jak uważacie, że jest on komuś przydatny - to oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey, ale macie tempo. Nie nadążam czytać ani nie nadążam pisać. A i działam na zwolnionych obrotach , bo mnie przeziębienie męczy. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi Ja też nie miałam złudzeń, że teściowa będzie mnie kochać. Ale jeśli kobieta, która sama wychowywała troje dzieci ( po rozwodzie) uważa, że jeśli rozpada się rodzina to nic złego się nie dzieje, bo przecież dzieci zostają przy matce - to wybacz, al ja mam inne podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam do domu... jak to mawiałyśmy z kolezanką w 7 klasie. Komm nach Hause, trinken vodka, cigaretten rauchen und kinder machen... czy jakoś tak to było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozebrałam choinkę i jakoś mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku Cóż Ty tam masz w tej swojej nowej stopce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, nie jestem twoja koleznaka z & klasy, a bardziej jakoś tak ;) niz tak :D:D:D:D:D:D:D:D: Babka, no widzisz czasmi tak to jest, że zapomina czlowiek że kiedyś cielęciem tez był :O A teściowej to współczuję :O Ja do mojej mam tylko obecnie 500km i jest mi ona najbliżasz jak do tej pory :D:D:D:D:D tzn im dalej od siebie mieszkamy tym ją bardziej lubię :D:D:D:D:D A miałam przyjemnosć ją widziec ostatnio z jakieś 2 lata temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×