Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Pozdro dla wszystkich.Celi-to dobrze,ze nie jutro ten wyjazd, moze jednak zdazymy z ta kawusia.... :)miłego dzionka dla forumowiczek P.S. Emmo-masz @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, wybaczcie! muszę się przeszkolić... dlaczego nie ma kursów obsługi kałasza w tym ? w poniedziałek się odezwę, postaram się mniej skacowana być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a coś ty taka ciekawa :D:D:D:D:D:D: Babka , go nie dość że wpuszczał to jeszcze przed rodzicami pierzynka chowała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) zdążymy zdążymy ;) już moja w tym głowa :D:D:D:D:D A poza tym jak znam J to jak zamieszkamy w zagłebiu to co weekend będziemy w beskidach :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek:( ja racjonalnie, choć bardzo teoretycznie, rozważam uczucia pierwszy raz zakochanej dziewczyny i jej możliwy zew natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała chyba gorzej, bo ja w I tygodniach liceum postanowiłam mieszkać w inernacie :O (ojciec debil + alkoholik) i przez cały tydzień przychodziły kartki i listy i moja mam trenowała cierpliwość, bo nigdy żednaego nie otworzyła sama, ale za to ja jej dawałam do przeczytania wszytskie i się jej radziałam co z tymi amantami zrobić :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a Ty tak wcześnie się usamodzielniłaś????? Jaaaaaaaaaacie... Ja wyprowadziłam się po kupnie mieszkanka, chyba w połowie czwartego roku studiów. POmieszkiwałam tam, potem mieszkałam, a później, jak kupiliśmy obecne, znów zaliczyliśmy \"wprowadzkę\" do mojego rodzinnego domu. I też fajnie było:P Ale Ciebie to podziwiam, że od czasów ogólniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że go nie wpuściłam, tylko pogoniłam :P Trochę szkoda, że teraz juz nikt w okienko nie puka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) tak wyszło :O a i nie ogólniak bo mój cudny tausiek uważał że to strata czasu tylko nieszczęsny ekonomik :O buuuuuuuu wrrrrrrrrr brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, a masz garaż pod oknem?????:P Jeśli nie....odpowiedź jasna, dlaczego cisza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko podaj adres to podam na erotycznym, a i nie jeden zapuka do okienka :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi Dzięki. Widzę dziewczynki, że można na was liczyć. Zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie :D A takich z erotycznego nie chcę.Boję się że mogę trafić na takiego Mola......i co wtedy? brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, na to też jest sposób: trafi do naszych kazamatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, to przesiejesz ich przez gęste sito :D:D po ilosci sms-ów będziesz oceniac, jak da chłopina rade do 3 nad ranem zabiegac o względy i juz od 6 zafunduje ci pobudkę to chyba zaprosisz na wesele co ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu Pitu Pitu , a juz okno w komputerowym wyszorowałam :D:D:D:D w końcu widzę sąsiadów z naprzeciwka ulicy :D:D:D:D A mieszkam przy głownej drodze łączącej BB z Krakowem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, uprzejmie donosze,ze na starych smieciach cos zamarło sie topikowi.....Ale juz wiadomo dlaczego-pomaranczka mnie i Jagódke oswieciła-wszystkie uciekłysmy do kata płakac , bo nas nasi panowie opuscili i do z onek swych ukochanych powrócili.....buuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a w sprawie wesela moje słońce zaproponowało Wisłe lub Ustroń ;) Czyżby juz tesknił za górkami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wczoraj ucieliśmy sobie pogawędkę o dzidziusiach i weselichach ;) No i J stwierdził, ze szybko musimy miec domek, bo on chce juz dzidziusia, ale pamięta o mojej kolejności i ze Wiśła chyab była by lepsza na wesele niz Ustroń, ale on jeszcze musi sie tym miasteczkom przyjrzeć, tak czy siak kumpli z pod wawy juz zaprosił :P :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Wybacz kochana, ale dwa wesela już miałam Trzeciego nie będzie choćby nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net , i co my teraz bidne zrobimy , moze jednak popałczemy ::D:D:D:D:D:D:D żeby nie zawieść pomarańczek :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, do trzech razy sztuka :D:D:D:D:D teraz się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. Ale macie tempo... Ale dobrze, jest co czytać do kanapki. Ale mam juz trochę spokoju, jeszcze trochęi do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Na dzień dzisiejszy moje małżeństwo jest udane (choć po przejściach) Więc nie kracz z tym trzecim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia czy ja dobrze pamiętam ze Tobie dwa razy rozum odebrało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Yennka ty tylko do domciu i do domciu :P My tam już wiemy do kogo ty tak się spieszysz :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stopka, celi???????? Ja miałam dwa śluby, jedno wesele i jeden obiad weselny.... Mój mąż jest w tym względzie chyba rekordzistą... Ma to samo zdanie co Ty, Babko;) Ale wesele to mieliśmy huczne, radosne i bardzo dopracowane, jak sobię przypomnę to ponad pół roku przygotowań, to znów się mi jakoś radośniej robi. Te ółtora tysiąca kokardek, bo o balonach we dwoje nie chcieliśmy słyszeć:P Heeeeh, fajny czas teraz przed Cellinką, Groszkiem...trochę zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego trzeci raz się nie dam :P Człowiek mądrzeje na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babka, to jakies odnowienie ślubów i weselicho co ?? :D:D:D:D:D Oj sorki ale ja tam nie bardzo w twoim zyciorysie jestem ;) Yennka nie mów do niej Mórwka, bo mi się kojarzy nasza Babka z reklamą Kit Kat i z Królowcem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×