Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

dobrze, dobrej nocy Garnierko i Kubusiu! śpijcie słodko i kolorowo a jasniepaństwo miejcie daleko. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spać już mamusie :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja tu zamykam domek :D:D:D:D:D:D a powaznie, to Garni , Emmo przez was sie rozmarzyłam też chce dzidzie :O A ten wózek to niezła bryka ;) A posciel w kociaki to chyba strzał w 10 co ?? :D:D:D:D Bedzie sobie taki Kubuś malusi w kotkach spał ;) No ale chyba znowu nie taki malusi :D:D:D Oj Garni z ubrankami nie panikuj, ponoć po porodzie na początku dzis\\dzius chudnie, a dopiero po 2 tygodnich zaczyna przybierać na wadze i rosnąć jak na drodżach;) Emmo, ja tam spedów rodzinnych nie lubię, a już nie wyobrażam sobie ciotek i pociotków których nie znam na własnym ślubie, bo tak wypada :P Mnie tam nie wypada :D:D:D Oj mało rodzinna jestem :D:D:D:D Buzia dla was nocne marki ;) Emmo podeśli jakieś fotki dzidzi na priva , namiary w profilu ;) z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam luli, bo na prochach jade i juz niezywiutka jestem.Emmo-dzieki z a emilka, odpisze jutro, jak tylko uda m sie wejsc na kompa, bo chetnych ci u nas dostatek....dobrej nocki wszystkim...pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 no ładnie :D dziewczynki śpią po grzańcu ;) po co tak wcześnie wstałam? ok musze nadrobić te naście dopisanych kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu przekrój tematyczny sporawy, że tak powiem od teściowej Hogaty śpiącej w pościeli w kotki ;) przez choinkę wożoną w wózeczku (kupionym okazyjnie) yy coś namieszałam :D a już wiem..z niewyspania ;) mrrraaauuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z lekka wymęczona, wróciłam o 3, idę zaraz do pracy... booooo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim królewnom ;) Ani ty sumienia nie masz dla organizmu ? tak go męczyć? zrób sobie wolne :D:D:D:D:D:D:D buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio już 2 kawusia, czekam i czekam..nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) pisz o co biega, a ja sobie kawkę zrobię, bo herbatka mnie nie dobudziała i nadal marzy mi się cieplusia pościel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wszystkie :D na Ciebie również :D miło zacząć dzień w dobrym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> celi odstukać, odpukać, splunąć 3 x przez lewe ramię, jest ok..na razie :D królewicz śpi snem sprawiedliwego (?) choć dziś nauka mnie czeka, to mam dobry nastrój, czego i Wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D tak to prawda ;) to dla ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 na dzień dobry ;) A u mnie dzisiaj pada :O pogoda pod pieskiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewicz- to synio???? Mój J juz pojechał na ślask :O znowu jestem słomiana wdowa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a\'propos Twojej stopki, to które te naskórki mają sie stykać, bo jeśli te o których ja myślę, to uhhhhh :D chyba niewyżyta jestem -> mimo tabsów libido ok, choć na wyrost się martwiłam acha, wczoraj królewicz zapytał czy chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, coś w kontekście antykoncepcji i tak mi się zrobiło, wiesz..tak :( ścisnęło coś...ale zgrywałam bohaterkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synio i córcia już nie spią to ranne ptaszki królewicz to ..ekhm księciunio po \"groszkowemu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interpretacja topki właściwa :D:D:D:D:D:D:D:D:D A o co chodzi z następną dzidzią?? nie chcesz / nie mozesz/boisz sie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz a w DG ani kropelki deszczu :) nie smutkuj, Twój wróci, wyściskasz, wycałujesz, dziś masz dzień dla siebie..... pomyśl, cała łazienka Twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi tutaj każda ma księciunia :D:D:D:D:D:D zwłaszcza jak prosimy o coś naszych to oni wtedy swe rodowe korzenie ujawniają :D:D:D:D:D:D:D:D:D bo rozumiesz księciuniom nie wypada pewnych rzeczy robić, a nam królewnom to tak :D:D:D:D tzn wg teorii księciuniów , bo my uważamy że nie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, ze w DG bez deszczu ale on dzisiaj jest w Katowicach 😭 a łazienkę często mam dla siebie, a ostatnio za często 😭 a najgorsze jest to, ze nie mam wanny 😭 i co mi po pustej łazience ??? po 10 idę po film do wypożyczalni, jako trzeba sobie radzic z samotnoscią :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcę ? z Tym własciwym facetem??? baaardzo :) trójeczka zawsze mi się marzyła tylko może najpierw by tak poszedł do sądu!!! :( margines: na marginesie ;) nie ma etapu różowych okularów, więc zaczarowana nie jestem, widzę jaki jest dla mnie i dla moich dzieci -> to b. ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znów mi sie myśli skosmaciły, korzenie .....ujawniają??? :D :D :D sesese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to daj mu coś na przyspieszenie swych działań i do dzieła - ponoć to początek przyjemości z dzidzi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale poczatki też są ważne :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi , ty wyślij dzieciaczki na zakupy do marketu a sama skakuj do księciunia, bo do wieczora na marzeniach nie pociągniesz :D:D:D:D:D:D jak ci się juz od rana wszytko z jednym tylko kojarzy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> celi proszę nie bierz łzawego filmu, może cos lekkiego, śmiesznego :) a łazienkę z wanną to będziesz mieć :D już się Twój postara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaczki za małe na samotne wyprawy, a market to dżungla :D córcia chorusiana więc uziemiona jestem, ale księciunio z synem (moim) jedzie bo w reporterze coś za darmo mają dawać ;) portki \"se\" mały musi kupić, wiesz dziewczyny i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D jak on się postara :O to łazienka będzie w iście wsiowym guście :P już jedną widziałam , całe szczęście że tylko na zdjęciach i że udało mi sie mojego na właściwe tory naprowadzic :D:D:D:D:D:D:D on uwielbia kontrasty, granat/złoty :O ja nie sierpię wrrrrrrrrrrrrrrrr ale skutecznie nad nim od 3 lat pracuję i guet mu kształtuję :D:D:D:D i zaczynają podobać mu sie normalne kolorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w każdym reporterze coś dają??? czy tylko u ciebie ?? bo skoczyłabym sobie do BB i tak nie mam co robić, okien nie umyje, bo leje juz nie pada, ale na darmowe ciuchy wybrałabym sie do BB :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) chyba jednak skorzystam z pustej łazienki i pazurki przytnę, bo mi się zawieszają na kilku klawiszach i mało czytelna staje się :O Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorkami tak się nie łam, przemalujesz po swojemu choć granat i złoty brzmią groźnie ;) ad. reporter -> we wszystkich obniżka od wczoraj -70% tu masz rajt -> ide obudzić księciunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×