Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Noooooo yenka, recydywistka prawdziwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATA:D:D:D:dD:D a kogo chcesz chować?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, dziś do siebie do domciu. Ksieciunio wczoraj rozpaczał ze dziś wieczorem nie bedzie baraszkowania. Spodobało mu sie po wczoraj. Ale nie za duzo szczescia na raz. A i ja odespać muszę. A tak na serio jutro o 7 rano muszę być u siebie, nie chciałoby mi się zrywać wcześnie u ksieciunia. i muszę synia na imprezę wyszykować. zakupy zrobić. A potem ksieciunio przyjedzie po mnie i znów weekend u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani no nowa stopka bo i topik nowy :D:D:D wczoraj już chciałam to zrobic, ale preferencje mi nie pozwalały ;) moze to i lepiej bo głupią sentencje wczoraj na mysłi miałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, telewizor oglądam jak z niego ścieram kurze, wiec nie kumam... A jakoś mi tak do Babki pasuje ta Mrówcia. Agata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, a gdzie synio emigruje ????? jakaś nowa miłosć i urodzinki kolezanki z klasy, ale to chyba za wczesnie ?? :D:D:D po południu rozumiem ,a le o 7 rano :O w sobotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Ty nie wiesz, że bale dla 11-latków zaczynają się o 9:00 rano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja tam nie lubię bardzo jak rodzina i znajomi bawią się w chowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano wysyłam go do babci, impreza bedzie na 14. Ale koszule muszę uodprasować i spodnie itd. A niech się bawi, młody jest... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato wyrazy wspólczucia z powodu córki;-) ........................sama przerabiałam to ponad rok temu tragedia ale teraz jest spokojnie nie licząc paru wstrząsów ze strony matki chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, korkociągi u mojego odpadają, on właściwie abstynent. Ja winia nie lubię wcale, pijetylko w wyjatkowych okolicznościach. Wódkę - tak, ale z sokiem pomidorowym albo cola. Piwo - tylko reds jabłkowy. Ew. cos z sokiem, ale na pewno ie warka, nienawidzę tego piwa. A piwo lubić muszę ,bo moja babcia ma chmiel. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka chciałam, w necie znalezc sie ta reklamę ale jakos mi się nie udaje, ale za to dziewczynki mam coś dla Agaty, zeby sie nie dąła nabrac jak chłopak córci będzie sciemniał, ze to guma do żucia a nie do ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D z resztą same zobaczcie :D:D:D http://www.animacje.krzysiek.biz/?url=play&id=636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny Mnie tam Mrówka nie przeszkadza ;) Co do trunków.....reds jabłkowy lubię bardzo, ale jak troszkę przesadzę to na drugi dzień głowa mi pęka. Lubię za to piwo z colą, albo wódkę z sokiem pomarańczowym do tego sok z grenadiny, lód i cytrynka........mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsa to ja też lubię;) Szczególnie latem w upał:) miaaaami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja zapominalska jestem, że młodzi , cokiektórzy sa bardzo młodzi i, ze impra o 14 to w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piwa nie trawię :O no i mam złe skojarzenia moja poprzedniczka była przedstawicielem handlowym jednego z browarów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale mam smaka. Chyba dzis kupię redsa i popiję sobie... Najwyżej skoczę po sasiadkę by nie pić do lustra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, czego Ty mi zazdrościsz?? ;) Ja jeszcze nic w tym temacie nie wiem... Ale Celi to co innego. No właśnie, Celi pochwal się kiedy to nastąpi? Widzę, że temat zszedł na trunki, więc podam przepis na swojego autorskiego :) Łap kieliszek max na 100 gram. Lej do 1/3 wódeczkę mocno schłodzoną, 1/3 grenadiny po szkle (spłynie na dno) i parę kropel Baileys`a. Nazwałam go Bloody Brain, bo Baileys ścina się w wódeczce i wygląda jak móżdżek. Ale jest przepyszny. Kocham Martini ze Spritem oraz Caiphirinię :D Po Teqquilli mam blokady mowy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, mnie tez się ta reklamówka podoba ;) i dla tego marzę o synku :O bo chyba zamartwiłabym sie na śmierć mając córcię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lubię Campari z sokiem, lodem i pomarańczą, martini też OK. Lubię też żubrówkę z sokiem jabłkowym.... Ale wina najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam preferuję Teqilę Bum Bum , lub siekłego psa :D:D:D:D:D ale to w gronie zamkniętym :D:D:D:D:D:D:D wiadomo dlaczego :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chłopcem wcale nie lżej... Małe dzieci duży kłopot, większe dzieci większy kłopot. Moja wersja przysłowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi No co Ty????? Chcesz żeby Twój synek z takiej gumy balony robił ??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka :O Jaki kłopot?????? my tu marzycieli i idealistki same :D:D:D:D nasze pociechy to żadnych ale to zadnych problemów sprawiać nie będą :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, juz wolę , zeby z takiej gumy balony robił, niż by te balony mi serwowała miłosc mej córki :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powinnam się cieszyć, że dwóch chłopaków mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeee????????????? a było o trunkach..... to, co śledź i czysta, żeby się rozeznac w najbardziej aktualnym problemie????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×