Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani no co ty ??? ;) ja swojej pozbyłam sie w I tygodniu stycznia :D:D:D:D jeszcze przed wyprawą nad morze ;) przejdzie ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, coś Ty tam nawypisywała, hęęęęę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja była u mnie dzisiaj w pracy................bo skończyła jej się kasa............o zgrozo !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOO:D jodła kaukaska:D Można ją podobno potem wsadzić w glebę, znaczy \"wglebić\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa po kasę???nieżle, babko... Ka, lepiej późno niż wcale:P Ale tst;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani... no - posiadłem swoją posiadłość :D Chciałam wprowadzić wesoły akcent, okołołykendowy :P Ka... ja piję. Kiedyś Cię wołałam na flaszkę, jak miałaś zły dzień, ale nie było Cię. Pewnie w realu gdzieś \"moczyłaś pyszczek\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka No to szacuneczek :D Ja wolę robić przelewy on line, bo nie czuję tego co \"wypuszczam\". A jak mam iść do baknu, to jakoś mi się tak ręcę trzęsą, jak mam dać pieniążki tej pani za szybką :D Ani I co??? Wglebiłaś ją??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku co to za stopka ???????????// J dzwonił i spodobało mu się osiedle za pętlą słoneczną w Katowicach :O ale mieszkanie było beznadziejne :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy mają węża w kieszeni................ja mam teściową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ty uważaj bo wglebić w zaleznosci od regionu polski znaczy , zachlac sie, dostać lanie i jeszcze kilka innych ma znaczeń ale żadno nie mówi o sadzeniu drzewka bez korzeni w ziemi :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka oddaj ja do zoo :D:D:D:D:D:D:D:D jako egzotyczne zwierzątko :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi No coś Ty?????????????? Żeby dzieci straszyła ??? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja przez 3 lata współpracy z moim to on-line przez konto przepuściłam ok 2 mln :O Kurde az szkoda tej kasy :O Szkoda tylko, ze tylko 30% tego to zysk przed opodatkowaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, pomysł ile bys na niej zarobiła ?? :D:D:D:D:D:D: wiesz wejściówki do specjanej sali w zoo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wredna......... ale co tam :P A wiecie dlaczego teściowa powinna mieć tylko dwa zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do bankowości internetowej, to chyba milenium ma najbardziej pokręconą stronę :O już nawet lukas i nordea mają do przeżycia, ale milenium mnie dobija :O A jeszcze BPH na początku miała jakies jaja , ale ponoć teraz coś tam usprawnili ;) - ponoć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, jak dla mnie teściowa mogłaby być niemową :D:D:D:D:D:D o zębach nie wspominajac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, do piwa i do bolenia....babko, ale Ty masz dobre serce, troska o dzieci w ZOO jest znacząca:) NIe, wprawdzie temperatura wiosenna...na razie jodełkę wstawię do rodziców do garażu, a wiosnę pewnę wsadzę u nas na działce:) Ja też jestem trunkowa;) Ka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi Ale zęby musi mieć 1 - do otwierania piwa synowej 2 - żeby ją bolał Jeśli chodzi o bank, to ja jestem staroświecka , u mnie działa PKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani To dlatego, że ja wiem jak moja teściowa wygląda. Gdybyś ją zobaczyła, przyznałabyś mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka :D:D:D:D:D:D:D:D:D A swoje konto tez mam w inteligo, ale firmowe J to już nie :O a on ma dodatkowo 3 prywatne :O No ale kart kredytowych ma duzó :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko, ja oczami wyobrażni widze Tekle z Pszczółki Maji :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię kart kredytowych. Jak to się mówi \"wydajesz cudze, oddajesz własne\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, ja tam wtedy sobie mówię że to plastikowe pieniądze i mi lżej :D:D:D:D:D:D:D:D:D do momentu wyciągu bankowego w skrzynce pocztowej :O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaznie Tekle przypomina ??? :D:D:D:D:D:D:D to musisz sie postarac i ją zapoznac z jakims Gargamelem :D:D:D:D W jej wieku potomstwo juz nie grozi więc będa cudną parą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×