Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Daj spokój, Gargamel zbyt przystojny. Kiedyś naprawdę miałam o niej inne zdanie, nawet nie przeszkadzał mi jej wygląd. Ale w końcu pokazała jakim jest człowiekiem. A teraz udaje, że niczego takiego nie mówiła. To przykre, ale cóż. Takie jest życie. Pomykam do domciu, a ponieważ nie korzystam z netu w domu, to \"zobaczymy\" się dopiero w poniedziałek. Mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Was przypaliłam cebulkę;) Celi, z korzeniami. Dlatego mam zamiar \"zaglebić\" ją na naszej działce. Babko, teściowa jak z kawałów;) Nie weim, czy to dobrze świadczy o moim mężu, ale właśnie on o swojej ex teściowej mówi, że była jak z dowcipów, taka HOGATA. Zaś o ex teściu złego słowa od niego nie słyszałam, zawsze mówi, że to bardzo w porządku człowiek. Ale jak ex teściowa potrafiła otworzyć pocztę do niego, przeszukiwać szafy...nic dziwnego, że się szybko z takiego domu wyprowadził:P Ja kart kredytowych też nie lubię;) przy mojej rozrzutności, apropos kupiłam sobie nowego storczyka;) Umykam, bo zaraz obiadek, fryzjer i ten bal;) który miał być, a go nie było;) BUzia i bawcie się wszystkie dobrze, no i zdrowo, bez czarnych dziur:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - udanej imprezki ;) A drzewko ci w domciu nie uschło przez 5 tygodni ?? no chyba, ze choinkę na balkonie trzymałaś :D:D:D ja tak raz zrobiłam z J jak jeszcze w DG mieszkaliśmy :D:D:D Kupiliśmy drzewko w doniczce i miała być cudowna choinka, ale jak ją ubrałam to sie poryczałam , ze męcze drzewko i J jako dzielny facet powiedział , ze możemy ja rozebrac i na balkonie trzymać , a do domku on kupi stroik ze swierku i tak tez zrobiliśmy :D:D:D:D:D a jednak wole nazwę zerwany film , niż czarna dziura :D:D:D:D:D ale jak zwał tak zwał - byle było tego jak najmniej w życiu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko ;) teściowa to spuer sprawa :D:D:D zwłaszcza taka jak twoja :P i obiecuje mało pisać, abyś w poniedziałek zdązyła nadrobić w czytaniu ;) Ja mam extra weekend :O za chwilę przychodzą pracownicy i muszę im prace rozdzielić (Ani wymigałam sie tym razem od klejenia) bo J na śłasku buszuje w poszukiwaniu domku dla nas :O Jutro on wyjeżdża z ekipą i wróci w niedziele w nocy , a w poniedziałek juz znowu jedzie na śląsk i to przed 7 wyjeżdża Brrrrrrr, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :O:O Idę po grzańca ;) jeszcze jedem zerwany film mi się przyda do kolekcji, będe miała co wnukom opowiadać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ja mówię: jak zwał tak zwał, byle stał :P Anouk, cudnego balu wam życzę :D Idę karmić mojego ... pasożyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :D:D ale po grzańcu to już jest tylko flaczek, o staniu nie ma mowy, a nawet ja stoi to ja mam samoloty więc...... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszecie!! ja jestem straszna gaduła (moja połówka też) ale nijak nie mogę nadążyć za Wami!! właśnie przeczytałam ostatnie strony bo staram się być na bieżąco (starego topiku juz nawet nie myślę nadrobić!) i nie mam kiedy pisać! to szybko dorzucę swoje 5 groszy do wszystkiego: wesele miałam jedno, takie jak marzyłam niby ale... facet nie ten :( ile bym dała, żeby wystąpić przed ołtarzem z NIM..niestety ON tez już jedno ma za sobą, a jak się okazuje w polityce kościelnej na tym sie kończy. mój były starał się o unieważnienie co prawda (!) ale chyba mu nie wyszło. piszę CHYBA bo ja się na żadne rozprawy nie stawiałam i nawet nie wiem..cholera, a może ja dalej jestem wedle kościoła panną?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedziałam! tylko skończe czytać to wszystkie gdzieś pójdą! ale to pewnie dlatego wszystko, ze ja tak daleko mieszkam. zanim dojdzie to co napisałam to mija trochę czasu..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net- napiszę zaraz Reszta dziewczyn - czy Wy się ewakuujecie jak ja przychodzę?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie !!!! my wieczorki spędzamy z naszymi, no przynajmniej duża większosć, bo jak mnie czytasz to wiesz, ze ja mam ostatnio samotne wieczory i wekendy :O Ale ja zaraz tez zmykam na tv :O Mój jest dopiero w Tychach :O więc za 1,5 godziny dopiero dotrze :O Pracownicy już nawet skończyli dzisiejsze nadgodziny i nawet na piwo im dałam a co ?? :D:D:D:D:D niech chłopaki też sie załapią na zerwany film :D:D:D:D:D:D o tytule czarna dziura :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, a wesele mozesz sobie ze swoim zafundowac i po cywilnym :D:D My tak zamierzamy zrobić :D:D:D Bo z tym kościelnym :O to jeszcze nic nie wiadomo co i jak :O Poza tym jezeli juz, to ja chciałabym aby to był tylko nasz ślub bez ciotek chlipających do rękawa wujów, i bez nadzoru oczu wscibskiej rodzinki :D:D:D:D:D czy przepadkiem ja nie pociagnełem mojego za rękaw pod ołtarzem, i czy on mnie ni e pociągnał w swoja strone jak wychodziliśy itp :P Alez jestem rodzinna :D:D: nie ma co :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko bosko!! kobity !! ale mialam czytania!! groszku - ubawiłaś mnie- kinder machen :D:D:D:D:D i jak zwał tak zwał byle stał:S:DD:D:D:D:D:D:D mnie zas po alkoholu mowy nie odbiera- wręcz przeciwnie , pamietam jaka wylewna bywałam na poczatku mojej znajomości z Ł...ojjjjj ale mu schlebiałam :D:D:D:D A celi...ty to hop siup z tym weselichem!! potem, wedle opisu u groszka trinken drinken i kinder machen! na śląsku i czysta bez przepity sie nauczysz pic! a jak nie to ci pomogę!! choc pewnie abstynent bede.. teraz pije malutkiego 0, 3 heńka.,..no aż mnie skrecało... (przez was:D:D:D a jak musze na kogos zwalic) Yenyyyyyyyyyyy bez baraszkowania ??:D no niewierzę!! pewnie jutro nadrobicie hihihi:D Ka....lepiej pozno niz....pozniej...co do tych przelewów- ja tam lubie wydawać kasę on line..tak płynnie mi to idzie..i lubie obserwowac na monitorku jak mi przybywa za wpłaty z allegro:P aaa ani co do oddania choinki do zoo...to własnie mówili kiedys ze we wrocławiu słonie choinek nie jadają:D Groszek!! robie GOłąBKI, GOłąBUNIE , GOłąBECZKI!! UUUUUUUUWIELBIAM a wogóle wypatrzyłam dzis na allegro wystawiony wózek identyczny jak wypatrzylismy w czestochowie w srodę...tyle ze tam był za około 790 ...komplet z fotelikiem.. waga to tylko 12 kg! i mozna mocowac na stelażu fotelik z auta i ładnie to wyglada babka na allegro chciala 499...ale miała zero komentarzy i jakas podejrzana- napisalismy do niej dała numer do siebie...i JUTRO JEDZIEMY PO WóZEK - ten sam!! wygrała go ponoc gdzies cały w folii jest nawet i z czterech dostepnych kolorow ma akurat ten co my chcielismy miec... patrzcie jaka oszczednosc ..za 460 nam sprzeda bo sami przyjezdzamy:) łózeczko stoi juz- tez dzis doszło takie jak wam pokazałam kiedys...uzywane ...za 120 :) a w sklepie 280:) bop babka dorzuciła tez materac komplety przescieradełek i..komplet poscieli w koty zdrewexu - trafiła jak niewiem co! uwielbiam kiciunie:D za droga była dla mnie ta posciel...ale teraz...teraz to ja moge olac kaczuchy ....i dokupic baldachim i sam przybornik do tej poscieli w koty:d łoooo rany ale się ucieszyłam.. lozeczka składac nie pozwolilam..poudaje ze jeszcze nie czas...a tak stresowałabym się:) choc jak lezy to i tak jak łózeczko wygląda:D pisząc do was słysze chrapanie przed telewizorem...czyżby ...usnął?? zabije jak słowo daje:D:D:D:D:D kto to widział:P ja się od was uzaleznilam i choc truje juz troche to musze tylko aparat skąds skołowac i porobic wam zdjecia po remoncie:P no i teraz tez tak mysle ze skoro moje bejbi wazy juz 3000 to moze byc duze...Yenka ty wiesz...Whim i inne mamy.... miesiąc mi został...czyli moze ubranka na 56 rozmiar moga okazac sie za małe?? od dzis kupuje 62...bo z gołym dupskiem zostanie Kubus... jezu ale tasiemiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi a ja koscielnego bym nie chciala....bo ..bo jasna cholera w tej rodzinie nie obyłoby sie bez porównan:D:D:D:D:D emmo ja chyba tu bede....bo chrapanie dobiega z pokoju na stówe!! i się nie mylę ksieciunio padł... a ja nawet go nie wymeczyłam chlip chlip... podobno jestem \"pinoczet\" bo dzis on miał wolne a ja mu nawał robty- to zrób tamto wywierc to zawies, tu po zakupy...ubramnia swoje ułóz....no i ja mam takiego...dyktatorka.. no co ja poradze - nie radze sonbie z moim pedantyzmem.. a ani wypieknila sie i na bal poszła :) taaaaka to pozuje prosze panstwa! celi pewnie teraz sciska sie z jonym:) bo wrócił pewnie...groszek trinken i kinder machen, yenka tez szlaeje...xchoc nie baraszkuje... a ja ...a ja mam chrapiacego chłopa przed tv!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item161420425_bo_bas_cosmo_2_w_1_babydreams_2_kolory_gratisy.html a to wózek jaki bedziemy miec kolor 01...nawet nie wyobrazacie sobie jak szybko sie składa- jak prosto i mało miejsca zajmuje w bagazniku- a my chcemy jezdzic w pobliskie szczyrki i wisły..w weekendy przynajmniej z malenstwem aby oddychało powietrzem:D no i fakt ze fotelik z kompletu tego mozna sobie wpiąć w stelaż.... mnie sie podoba...waga mi sie podob- bo janiemrawa jestem i cięższych- tych co na poczatku chcialam , na zywo nie mogłam udzwignąć... no ... kurde co ja mam sama z sobą heńka pic??...juz i tak na dnie.0,3...kurde co za malenstwo z tego piwa ale po wiekszym bambinowi by się pewnie w głowie przewracało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem znowu..jest ktoś? ja też wieczory z MOIM połówkiem spędzam, bo pracuje za dnia a ja siedze z Niunia sama..ale czasami sobie dajemy godzinke bo on ma cos tam do poczytania czy zrobienia to i ja własnie jestem. ta da! :) :) :) co do ślubu, to pisałam, że miałam juz jeden kościelny i na kolejny sie nie zanosi a szkoda..chociaż z drugiej strony to szkoda mi tylko że tamten nie był z NIM bo drugi raz bym chyba rzeczywiście nie chciała z ciotkami i całą resztą... a co do picia, to moja znajoma jak była już w całkiem zaawansowanej to miała strasznego smaka na ...piwo i cały dzień jej niedobrze było dopóki nie skosztowała choć trochę ;) dziwne to nieco, bo bez ciąży raczej w ogóle nie piła, czasem wino jedynie a tu bach! no i pamiętam jak dziś jak mi opowiadała kiedy wracając po pracy kupiła sobie małe 0,3 i zobaczyła na sobie współczujący wzrok kilku żuli.. no odrzuciło ją, nie ma co ;) ja osobiście lubię alkohol lekki - piwo, wino, szampana..mocny mi nie wchodzi, zwłaszcza wódka. to znaczy wchodzi, ale nie na długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyjaśnię, że ŻUL=menel, alkoholik podsklepowy, bo to chyba nie w całej polsce obowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera - ja mam wózek dokładnie w takich samych kolorach jak na obrazku! tyle, ze troszke inny, bo GRACO i z siedzonkiem samochodowym, które sie wpina do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiechnęłam się jak napisałaś gdzieś, że przychodzi łóżeczko i nie wytrzymasz i pewnie sama złożysz...ja tak zawsze robię a potem mi się dostaje, że nie zaczekałam, że w końcu to ON jest facetem..ale nie mogę no...jak coś przyjdzie to składam sama i przymierzam Dzidzię od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle i w temacie, to ja bardzo chcę juz drugie. nasza Niuńka jest taka grzeczna i słodka, ze chcę od razu nastepne! tylko to imię.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ten tez ma wpinany fotelik właśnie zjarały mi sie gołąbki od góry z górnej półki w piekarniku no kuuuwaaaaa. jutro je skonczę.. wykapałam się wykremowałam ...a on spi emma drugie...chmmm no to siup..jak groszke napisala kinder machen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez rozwazałam graco...tylko moja wyscigówa raczej nadaje sie na mały wózek....i lekki ..a ten co wybralismy jest leciutki i składa się w mig!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro moze mnie z wami nie byc.............. zgaga mnie zabije NO SłOWO HONORU TAKIEJ TO NIE IAłAM ZGAGAAAAAAAAAA jutro jasniepanstwo udaja rodzine mój ma z dzieciakiem swoim przyjsc do nich na obiad bo jakis tam wujek ma przyjechac.... spoko pojade do mamuski- bede miala co opowiadac bo odbierzemy najpierw wózek:)a popołudniu i tak małego przywiezie tutaj do nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że jesteś! bo juz się głupio zaczynałam czuć tak pisząc do siebie ;) na zgagę mi pomagał jedynie RENIE. żadne mleczka nie działały ani inne wypsięchoty. a gołąbki też uwielbiam! my dzisiajmialiśmy spaghetti za to, bo tez już dawno nie było a w ogóle to postanowiłam nauczyc sie piec..sama jestem ciekawa, bo poza babka i ciasteczkami nigdy nic nie próbowałam robić a teraz mam tyle czasu, że coś może mi wyjdzie. a jak wyjdzie to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wózka, to ja muszę chyba teraz takiego poszukać jak do zabawy ciuchcię, jak już się zecyduję a to kinder machen, znaczy się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja nic nie mam nie mam reni............ mleko zimne pije teraz,....lżej mi jest...chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasniepanstwo to tesciowie ktorzy nienawidza mnie i tego mojego kubusia- wychodzac z załozenia ze złapałam na kubusia mojego ł...no tak tylko ze chyba długo bym go łapała.... niewiem oni sobie chyba wyobrazali ze ja tylko bede towarzyszką moze gosposią i kochanką...ale ni ze założymy my rodzine:) więc my sie cieszymy i doczekac nie mozemy...a oni wojuja przeciw nam przeciw mi przeciw kubusiowi( dla nich kubus to \"to niepotrzebne\") miał byc tylko jeden wnuk w ich zyciu a jesli juz to wiecej ale z jedna konbieta.. zresztą jak mi zagrozili kiedyś to./....w ich rodzinie miało nie byc rozwodów. tak więc poki sprawa była w toku, poki moj nie złozył papierów...oni mnie kochali...dosłownie... ech co tu duzo pisac lipa i debile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma ja idę spać.bo jutro rano jedziemy po wózek..a ja jak stwór jakis wyglądam...niedospany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×