Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ode mnie też duzo dobrych mysli i zdrowia w galopie!dla Whim! Taa...znajdziesz...moze ona mnie?mogłaby sie wysilic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele buziaków dla Whim. Yenka pozdrów ją ode mnie- proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto jakie obrączki zamówiliśmy http://wkruk.pl/bizuteria/show/inputCheck13=true_id=79_pgszukaj=3_pgkomplet=1 Tylko że tam, gdzie białe zloto to bedzie żółte błyszczące, naprzemian z żółtym matowym. Dałam złotnikowi swoje stare złoto na przetopienie i zapłacimy tylko 700 zł za komplet :D Byliśmy w szoku bo w Kruku było 2000! Będę cudowną, oszczędną żoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe :-) sa fajne jak i ta żona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Tak, tak z ... dużą torbą. W razie czego jako oszczędna żona będę mogła pakować do niej żarełko z imprez, cukier w papierkach, plastikowe mieszadełka do herbaty, niedopałki, pokale z knajp i inne przydatne sprzęciory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba ma widac mięciutkie sprzające wnętrze..nic sie obiektom nie przydarzy ;-) Gazety od fryzjera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba ma widac mięciutkie sprzyjające wnętrze..nic sie obiektom nie przydarzy ;-) Gazety od fryzjera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo gazety of course też :P I skasowane bilety, popielniczki, zapalniczki zajumane znajomymk, długopisy wyniesione przez zapomnienie z różnych miejsc.. oj nazbierać się może takch pożytecznych sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Whim pozdrowiłam. Wczoraj ok południa czuła sie juz znacznie lepiej, dziś jeszcze nie pisałam, planuję jutro zadzwonić, na razie nie chcę męczyć jej gardła. Groszek, ty będziesz przecudowną żoną. Zakochałam się w Twoim zdjęciu na NK. Wiesz którym, tym na molo. Boskie. A z Twojego Ciacha zdolna bestia, skoro takie fotki pyka ot tak... Pozatym zasmarkana znów jestem. I zaraz znów do dentysty, wykorzystuję zwolnienie na ząbki, bo jak ma być ciaża, to z zębami musi być ok. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Yenuś, takie Towje nastawienie jest cudne. Rób porządek ze zdrówkiem ... przyda się niedługo pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Juz po zębologu - pani doktor znów mnie pochwaliła. Mówi, ze życzy sobie więcej takich cierpliwych i spokojnych pacjentów. Ale znów lżejsza o stówkę jestem. jeszcze jutro raz idę i we wtorek i chyba już będzie dosć. I portfelowi tez. Zaczynają mnie przerazać ceny w sklepach. Wszystko idzie w górę w tempie zastraszającym. A jeszcze muszę kredyt brać, bo nie sterczy na ogrodzenie na działce. Ech, jakby tak 6 w totka trafić. Chyba skreślę kupon. Młodemu lepiej na szczęście. Za to ja jak pisałam wyzej usmarkana po pas. Spadam jesc. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :) obrączki śliczne :) a ty z ta oszczędnoscią to nieprzesadzaj, bo jeszcze się przyzwyczaji za bardzo :D:D:D:D:D:D:D:D Yennka ;) dzielan bestio, ja tam każda wizyte u zębisty przeżywam tydzień przed i tydzień po :O przesłałam nowe fotki buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh, u mnie jak co roku o tej porze zamęt wielki... Dziś się szkoliłam, bzdurne sprawy, ale miło poleniuchowac:P Groszek, fajne te obrączki. Yenka, pożycz Whim ode mnie zdrówka:) z całego serca, mego, twego i naszego. ;) Idę na rower. jak laba , to na maxa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja życzę zdrówka Whim. Niech szybko do nas wraca. Nawet jutrzejszy piątek mnie nie cieszy. I znowu źle mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzień. Ja mam dzi napiety harmonogram i z samego rana pokłóciłam się z ksieciuniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. mam oczy jak królik czerwone i swędzące... z nosa leci, i chyba już wiem, że to uczulenie na akację. Wczoraj byliśmy u teściów na bibce urodzinowej Mojego M. cała rodzina się zeszła :P Ale koniec, końców sympatycznie było. A od jutra znów sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to nie zjawa to tylko ja ................jestem w domku pielęgnowana przez niedźwiadka ( wiecie co mam swoje lata a nie wiedziałam że facet może dać tyle ciepła i opieki - jest taki kochany). Wywalili mnie do domu bo po: 1. czuje się znośnie jestem chodząca więc po co mnie trzymać 2. tarczycy nie ma i teraz czekamy na wyniki histopatologii a te z Poznania przyjdą za 10 dni 3. rany po tarczycy są wrażliwe na wszelkiego rodzaju dziwne bakterie a w domu jestem mniej na rażona na kontakt z wszelkiego rodzaju zgnilstwem :-P. 4. no i najważniejszy argument nikt mi w nocy nie chrapie a do tego przytuli pogłaszcze ...................jest dobrze :-D. Tak więc wróciłam do was bo słałyście tyle dobrych fluidów i energii że zdrowiałam w oczach ................bardzo wam dziękuję . Ps. czy wiecie jakie jest największe szczęście po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, jak dobrze,że już w domu!:D A najwieksze szczęście po operacji to zapewne móc samemu iść do kibelka:P:P:P (mam rację?:D) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia 🌼 witaj :) ojej jak się ciesze,z e juz jestes z nami i niedźwiadkiem ;) będzie dobrze i jeszcze do mnei w górki przyjedziesz , zeby mi pomóc mała pchać :D:D:D:D Ja tam odnośnie operacji to mam angielski humor , więc swój typ pozostawię dla siebie, oki? :D ale myslę, ze tobie chodziło o cos innego :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka wracaj do zdrowia. Uściski gorące dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whincia, jakże się cieszę, żeś w domu, lepiej się czujesz i jesteś pod najlepszą opieką na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim również dołączam się do najserdeczniejszych życzeń dla Ciebie 🌼 oby zdrowie Ci dopisywało niech wszystkie choróbska idą precz!!! będzie dobrze :) a niedźwiedź niech nie ustaje w dbaniu o swoją królewnę :) Whimcia duużo dobrego od nas dla Ciebie a moje fluidy płyną do Was :) ps. dziś przyjęłam oświadczyny i jestem narzeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi.....GRATULACJE , no, no inaczej być nie mogło. Whim.......zdrowiej i u Ciebie jeszcze zaręczyny będą Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) GRATULUJĘ 🌼 no szczęściaro :) jak samopoczucie jako narzeczona???? ;) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje raz jeszcze . Mumi gratuleszyn !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj wypoczywam wymyślam i kombinuje jak koń pod górkę ............ cni mi sie bez zajęć ale nawet nie bardzo próbuję bo oko niedźwiedzia patrzy i obserwuję (co sie będę narażać ). Tak więc nudno nudno nudno ....................namówię niedźwiedzia na spacer po cmentarzu i podlanie kwiatków na grobie jego rodziców ( tzn on podlewa ja pokazuje palcem gdzie jeszcze ma podlać :-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Whim - zzrówka. Mumi - gratulacje wielkie. Pykaj foty pierscienia i dawaj na @!!!!!!!!!!!!!! Ja dziś mam herc klekoty, o dziwo bez picia sie przyplątały... :-( Chyba od opalania bez nakrycia głowy. Groszkowa, Ty słomiana wdowo - ano mamy. Twój krajan, widziałam go w Twoich znajomych... Tylko jakoś ten wybór kojarzy mi się z kolejnym podziałem. Nigdy nie było pełnej kadencji, co rok się od nowa wybieramy a sondaze :-( i nic się nie dzieje. Dla reszty usciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×