Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

wez mi pokaz czego nie wiesz-moja kolezanka z PUP ;-) moze okazac sie pomocna ;-) daj linka sa na bank w necie dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja już chce piątek!!! W pracy ciągły młyn. Nawet śniadanie jem w biegu, a pod biurkiem już wodę trzymam , by czasu nie tracić na chodzienie do kuchni. I to słoneczko za oknem . Tak się chce wyjść i pojeździć na rowerku. Może chociaż do pracy będę zacznę rowerem jeździć. Garnierka.....nie wiem jak u Ciebie w PUP jest ale u nas właśnie jest taka osoba co pomaga różne takie wnioski wypełniać. Zapytaj, powinni pomóc. Też na oczy takiego wniosku nie widziałam i nie wiem o co w takich wnioskach pytają. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce dzięki za życzenia..świętowania nie było .....w domyśle hucznej imprezy....z notatką w gazecie z rubryką: wandalizm i przekraczanie przyjętych norm społecznych :P od razu popełzłam do pracy ;) nie pisałam do Was, bo mam trochę przeciążenia robotą, wszak sama na dziale jestem, a imprez organizujemy za dużo jak na nasze możliwości kadrowe wczoraj wróciłam z pracy i ..poszłam spać...chyba bierze mnie rota-wirus a dziś od 11 jestem w realu na stoisku informacyjnym..będę się użerać z ludźmi...którzy będą wymagać ode mnie znajomości spraw urzędowych...ehh pomyłka straszna z tym punktem, zamiast wyznaczyć biegłego pracownika z urzędu to wypychają nas..i każdy musi się wdrożyć w nowe obowiązki..a ludzie narzekają i mają rację w sobote mam dyżur od 7 do 18..robimy fajną imprezkę festyn militarny...tyle godzin..kurcze musze być zdrowa bo znów dostane gołą pensję :( ex po 3 m-cach nieodzywania się (i nie płacenia) odpisał żebym się nie gniewała..no cóż..zlałam to...muszę jakoś utrzymać nasza trójkę za 1300 zł..a długu alimentacyjnego ma już na 1450 zł z jaśniepanem się pożarłam...2 noce spałam osobno..znów o grę poszło byłam niemiła..byłam okropna..ale doszliśmy do porozumienia w sobotę była komunia dostałam zaproszenie ja i dzieciaki, a że był Jego mały z nami to postanowiłam że pojedziemy wszyscy a po mszy wręczę prezent i spadamy, mama tej dziewczynki (matka chrzestna mojej córki) wydarła sie na mnie że musze być itp itd tłumacze że jestem z partnerem ale ona sie uparła i ..pojechaliśmy wszyscy ;) pieprzyku całej sytuacji dodaje fakt, że byli tam również moi ex teściowie :D na przyjęciu było kulturalnie jaśniepan trzymał się kurczowo mojej kiecki...i to mi sie podobało ;) spędziliśmy w sumie bardzo udany weekend Jego syn traktowany był na równi z innymi dziećmi NIKT (m.in. teściowie) nie dał nam odczuć że jesteśmy intruzami Garni nie mam pojęcia jak się wypełnia taki wniosek :( no...spadam się pluskać i pindrzyć...jeśli nie będzie tam blokady na kompie to jeszcze popiszę z Wami buźki dla Wszystkich, miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie śpi Celi :D Choć rano miałam problemy z obudzeniem się. Zresztą, już któryś dzien z kolei. Zasypiam o 22 a i tak rano nie mogę się dobudzić. Ale to pewnie pikuś prz Twoim zmęczeniu. Chciałam poinformować wszem i wobec, że zamówiłam sukienkę :D I nawet nie miałam wielkiego dylematu, bo spodziewalam się, że najpierw \"prześpię\" się z tym. Miałam nosa... ale w tej ekscytacji zapomniałam zrobić zdjecie żeby sprawidzić na 100% czy nie wyglądam w niej jak \"tuczna loszka\" (jak to w przypadku sukien ślubnych bywa) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Garni dawaj ten wniosek i wszelkie pytania odnośnie otwierania działalności , regonów , nipów i zgłoszen do Zus i kolejności .............. podam linki dam program do wypełniania druków i służę swoja wiedzą .w końcu mam na stazu z Pup i moji znajomi otworzyli działalnośc za pieniadze Pup. I jeszcze jedno nie taki diabeł straszny poradzimy sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! Yenka, przeważnie opadanie kwiatów jest spowodowane tym, że jest zbyt mokro. Zapewnij mu dobrą wentylacje od spodu doniczki. Postaw doniczkę na kamyczkach i keramzycie i nieco przesusz korzenie. Niech troszkę zbieleją. Jest jeszcze możliwość, że jest chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki kolor jest korzeni? Najlepiej chowają się storczyki, które nie mają żadnych zbędnych osłonek, tylko przeźroczysta doniczka stojąca na spodku z kamyczkami i wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim a mozesz na maila numer do ciebie dać?? jesli byś sie zgodziła zadzwoniłabym wieczorem? wniosku elektronicznego nie mam , lecz pobrałam z pup ale napewno jest na stronie pup juz poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i whim jakie zabezpieczenie bedzie najlepsze? no i jaki rodzaj działalności zeby potem nie upupić się w wysokich opłatach za utrzymanie działalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem - nie mogłam cos wejsc na o2, tylko NK mi działała. Garni, nie mogłam gadać, potem zadzwonię do Ciebie, musiałam przerwać rozmowę, bo spotkałam kolegę z którym musialam pogadać (nasze dzieci jadą razem na obóz i spraw pred tym do złatwiania jest mnóstwo). W zeszłym roku obóz łatwił mój ksieć, teraz łatwią oni. Powiem wam tyle - mój młody ma 13 lat, a wiecej widziałw życiu niz ja. Zjechal pół Europy, nie wspomne o Polsce. No, moze w Polsce to wiecej ja widziałam. ;-) Dobrze, ze ja najlepiej czuję się w domu i nie lubię podróży zbyt dalekich, bo zazdrosciłabym młodemu okrutnioe. Dobra, spadam do dentysty. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni poprosze o telefon po 20-tej bo popoludniu mam komisje rewizyjną . poproszę Yenke żeby dała Ci telefon bo teraz troche się spieszę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak mi się nie chce iść do pracy jutro. Nawet nie ma znaczenia to ,że jutro piątek. Mam tak biurko zawalone papierami,że nie wiem jak się z tego odkopać i wciąż się coś dokłada. Przestaję nad tym panować. Jednej nowej dziewczyny w pracy jakoś nie potrafię zaakceptować. Jej powaga i takie bardzo służbowe podejście do sprawy, do klienta rozwala mnie . No cóż ja tam jestem inna i koleżanka obok też i dobrze. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Garni mam wydrukowany wniosek ....................ten jest standartowy - podobny jest w piernikowie więc głowa do góry damy radę . Czekam na @ ............. i do roboty . Wiecie co chyba mnie pogieło na całego od 6 tej jestem w pracy ............... mój miał dyżur od 4-tej a potem młoda przeniosła się do mnie do sypialni bo zawiało jej ucho i chyba robi się jakieś zapalenie bo ma temperaturę i boli - więc marudzi strasznie dałam leki i zobaczymy co dalej . A teraz zanurzę sie w odchłami papierologi i dokumentów ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nie wiem po co wstałam o 6.30...zboczenie zawodowe??? no ale jak się kładzie spać z kurami...kurcze przecież ja nawet jednej kury nie mam :(..czyżbym miała kurzy móżdżek? może odbieram kurze fale mózgowe? muszę się nad tym zastanowić :) wczorajszy dyżur przeżyłam, impreza się udała :) pierwsi zjawili się amatorzy trunków miernej jakości..a ponieważ byłam panią od \"karmienia\" to molestowali mnie o karteczki na catering :P potem na festyn dotarli \"normalni\" odwiedzający wojskowa grochówa pycha, kasza, kiełbaska mniam w tle muzyczka z czterech pancernych...umundurowanie wojskowe i ci wspaniali mężczyźni na swych...motorach :D jaśniepan zawiózł, odwiedził (poznał załogę, noo teraz to już musi..wiecie co ;) ) i przywiózł do domku ciutkę zmęczona, wisząc na nim zabuczałam żałośnie: a ożeeeenisz się ze mnąąąą??? idiotka no ale się stało..słowa poszły w eter..nawet trafiły do ucha i zostały właściwie zrozumiane..szok bo? chciał to zrobić w swoje urodziny..kurde cóś szybko (za 4 dni) ...z jednej strony fajnie..z drugiej..dupka mi ścierpła babie nie dogodzisz :( no ale...stwierdził że jeszcze nie teraz....bo nie stać go na pierścionek (żadna kosmiczna kwota, nerki sprzedawać nie trza) a co, jeśli się mylę? a co, jeśli (nadal zakochana) ogromne różowe okularki trzymają sie nadal na nosku i nijak nie dadzą dojść do głosu..rozsądkowi? a co to za rozsądek..w definicji XXI wieku? rozumiany jako wyrachowanie, bilansik zysków i strat? moje serce wie mój rozumek podsuwa koszmarki w zw. z ex mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) bo cię sczele :P ma być i będzie dobrze, a dylmaty to ty zostaw na inna okazję :D:D:D:D teraz rozkoszuj się niezwykła chwila ktora lada moment sie zdarzy :D:D:D:D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) ja?? na świętej Dygdy czyli nigdy :P :D:D:D:D:D:D:D jakoś mi to nie w głowie, jak zobaczyłam na jaka pomoc moge liczyć przy malej :P jak się nic nie zmieni w tej materii to w kwestii stanu cywilnego też nie ! oooooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Mumi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jesteście boskie:D:D:D:D:D:D:D:D:D Posmiałam się do łeż, czytając Wasze posty. Ja tam już PO i bywa, że nie narzekam;):P A myśmy w piątek dostali auto od moich rodziców:D:D:D:D:D:D:D:D: Jaja jak berety. Mój tata był służbowo we Florencji i tam na kolacji przy kieliszku wina, od słowa do słowa, tematy motoryzacyjne zostały omówione z pewnym florentyńczykiem. Kolejna flaszka wina i mój tat kupił za JEDNO EURO (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) jego auto - mondeo z roku 1999. Bo Włoch odbiera nowe:) Auto przebadane u nas w ASO ( to w sobotę) jest w rewelacyjnej kondyncji i dostaliśmy je właśnie. Pełna wyposażenie wersja Ghia, nawet skóra jest! Przebieg to nieco ponad 100 000, pełna dokumentacja. Oddałam już darczyńcy to jedno euro;););) no bo przecież nic za darmo:P Ciekawę, jaką minę strzeli mi pańcia w US:P:P:P:P jak przyjdę z Vat-24 po Vat-25. yenka???? co powiedzą???? :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ani Ani :D:D:D:D:D:D:D paniusia weźmie jak nic, do ręki eurotaks i po swojemu ci naliczy ot co cię czeka :( jesli ci się upiecze, to słowo honoru ja zrobię w swoim aktualnym us awanturę ooooooo :P :D:D:D:D:D:D:D:D a tak swoją drogą - to gartuluje takiego nabytku :) a ten znajomy nie ma jeszcze jednej fury? rzuce nawet 5 euro :D:D:D:D:D:D:D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, dopiero doczytałam o autku. US siezdziwi,ale nie bedzie kwestionował jak papiery są w porządku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka nie powinien kwestionować ...............ale czy nie będzie? Z zycia powiem Ci że nagłupszy urzad do u nas urzad komunikacji ( słynny na cała polskie ) - tam to odchodza numery samochód zakupiony na spólke cywilną rejstruja na jednago wspólnika i tu jest OK , jednak jak ta spólka sprzedaje go na fakturę vat zgodnie z przepisami to nasz urząd zaczyna wydziwiać że drugi wsólnika ma na swoja połówke wystawić umowe sprzedązy po prostu cyrk na kólkach - prostowałam juz i urzędników i naczelnika wydziału .............. jednak szczytem ignorancji urzędniczej było gdy na pytanie o podstawę prawną pani odpowiedziła kodeks cywilny a o prośbe u uszczególłowienie odpowiedział że nie musi znać koniec kropka .................. potem to zrobiłam taka jazdę kierownikowi że nie wyszedł z podziwu jak przepisy z interpretacją podawałam jak na tacy . I myslisz że coś to zmieniło nic dalej robia swoje a biedni petenci muszą znosic ich bzdurne wymysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia- u mnie to samo :( j. kupił auto w kielcach od handlarza, wczesniej było w bydgoszczy tak jak mówisz zarejstrowane na jednego wspólnika i co ? a no teraz się bujam bo wydzial komunikacji chce ode mnie oprócz oświadzczań (?) to jeszcze umowy zbycia drugiemu wspólnikowi - i wtedy mi zarejstują auto :O tylko, ze oni samochod sprzedali w maju i co teraz maja sobie wstecznie dok. dorabiać w firmie? :O a w us póki co przyjeli dok i pobrali podatek, ale chcą wyjaśnionych dokumentów samochodu (?) po co??? :( buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×