Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Cytrynko ciesze się ze u ciebie wszystko ok..........ciesze sie że sie dobrze czujesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, z moją psycha wszystko OK! Nic podswiadomie sobie nieblokuje....powiedziałam: co będzie to będzie. Ale mężuś mówi, że od 2 dni jestem zmierzła, więc pewnie @ przyjdzie, ale ja nie czuje sie na @ Dzis z mężem odprawiamy urodziny :) On ma 26 marca, wiec stwierdzilismy. ze razem odprawimy. Teraz czekam na gości :) Acha...Lola....ja tez podobnie to przeżywam jak Ty! :( Strasznie mi smutno było 18 stycznia.... Ściskam Was mocno kofaniutkie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraa
Wpadlam tylko powiedziec czesc.Poczytauja Was nadal.Sama raczej niemam o czym pisac bo starania jeszcze w planach mamy.Jeszcze ten folik musze kupic i moze o jakis badanach pomyslec przed ehh Tez mam jakis slaby nastruj ostatnio.Tyle na glowie kurde rozne rzeczy zaplanowane a tu o dziecku trzeba pomyslec bo latka leca :( Pozdrawiam Was i zycze powodzenia w starankach. ps.Moze takie nastroje mamy bo pogoda beznadziejna i zapowiadaja przyszly tydzien taki. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek z całego serca życze maleństwa........ ja czekam na @ która ma przyjść we wtorek.....jak sie spózni albo będzie nie taka jak zawsze to ide na bete bo to mnie wku..... a jeśli beta nic nie wykaże to ide do ginka..... to mam w planach ale mam nadzieje ze nie będzie potrzey......... Buraaaa ciesze sie że o nas pamiętasz, że czytasz że piszesz........ a nie mów że nie masz o czym pisać bo nie musisz tylko o starankach...... pisz o życi, o uczuciach....... my nie jesteśmy monotematyczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten niedzielny wieczorek:) Jak tam kobitki weekend minal? U mnie dosyc spokojnie, wczoraj pracowalismy w ogrodku, bo jeszcze w miare ladnie bylo. Dzisiaj natomiast pogoda zaserwowala nam niezla mieszanke, silny wiatr, deszcze, grad no i burze :( , wiec troszke poleniuchowalismy :) W czwartek robie tescik :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , pozdrawiam... wpadłam tylko na chwile... dzis dziwnie sie czuje , jakieś lenistwo mnie opętało i coś mnie kuje tak jakby w okolicach jajnika... mam nadzieje ze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Franiu to 2 krech życze.......... a ja czekam na @ i wiem że przyjdzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Lola, ja tez sobie tego zycze ( ale skromna jestem co ). Tylko to czekanie mnie wykancza :( Pewnie i tak zapeszylam juz A moze do Ciebie tez nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania przestan cały czas o @ mysleć i edą efekty......... a ja mysle że @ jednak do mnie przyjdzie bo mam objawy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie ide spać bo ostatnio senna jestem......... a to w ostatnich 2 miesiącach u mnie objaw @ ......... a poza ty pobolewm brzuch, mam wrażliwe i napiete piersi, czasem mnie kuje w dole brzucha ni i siki biegam co chwilke............. Ale mam sukcesy na koncie w tym miesiącu.......... zawiesiłam staranka i odrazu mniej mysle o @ bo wiem że przyjdzie (choć przytulanka były bez zabezpieczeń ale skoro 8 miesięcy sie nie udawało to teraz tez nie....) nie mierze już tempki i nie zamierzam więcej tego robić..... Moje objawy @ już opisałam (i to objawów fasolki raczej nie przypomina nie ? ) więc nie wczówajcie sie i życze wam braku takich objawów przez najbliższy roczek:p Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem Lola jak to jest, ale slyszalam, ze ma sie wtedy podobne objawy ja na @, wiec nie musisz ciazy wykluczac i wiem tez, ze jedna ciaze przechodzisz inaczej i druga tez, wiec objawy tez moga byc inne jak podczas Twojej wczesniejszej ciazy. Ja mimo to ze mam objawy na @, caly czas mam nadzieje :) I za Ciebie tez trzymam kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sobie pojde :) Przyszle mamusie, trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o swoje fasoleczki 🌻 Staraczki, owocnych staran zycze 🌻 Pozdrawiam Wszystkie kobitki 🌻 Dobranoc i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Sorki, że się tak słabo dzisiaj rozpisałam ;) ale mam doła. Niewiem czy to pogoda, egzamin czy może konieczność czekania na teścik... Strasznie płaczliwa jestem i od czasu do czasu jajniki mnie zakówają... Niemogę sobie poradzić sama ze sobą. Najchętniej to bym przesypiała całą dobę. A tu do pracy trzeba iść :(:(:(. I do tego to wewnętrzne przekonanie, że się nieuda :( (lola niewyzywaj na mnie jak to czytasz) Frania23 - ja też mam wrażenie, że żyję całe dnie @ i owu albo starankami. Basieńka - leń się do woli. Widocznie maleństwo chce abyś odpoczęła :D Iloniczek - sto lat, sto lat i fasoli :D Do juterka. Śpijcie dobrze i niech wam się śnią WIEEEELKIE brzuchy z dzidziami w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.........ja dalej mam doła .......... jutro ma przyjść (niewyczekiwana) @ Wiem że przyjdzie i z tego sie ciesze........ nawet nie wiem co pisać ....... Co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ale z Ciebie pesymistka :P A może jednak nie masz racji i fasolinka sobie w Tobie rośnie :P Zrób ta bete....bo nie wytrzymie....:P A ja dalej nie mam @..... Wczoraj wypiłam tylko 1 pifko przy urodzinach, za to mój mąż.... :/ Wkurzylam sie na niego, nawalił sie jak bela twierdząc, że on sobie musi wypic ze szwagrem, bo wylatuje niedługo do Irlandi. Takie głupie argumenty mnie zwalają z nóg. No i doszło do tego, że spał na podłodze hahaha. Potem go jakos przekonałam, zeby polazł do wyra..... a miał na rano do pracy tzn na 6! Wstał o tej 5:05 i stwierdził, że weźmie urlop na telefon : \"tak mi się w głowie kręci, taki słaby jestem.... gdzie jest jakiś sok? ojojojojo...ale mnie dynia boli: i łup zaś do wyra. Ja mu dam dziś popalić :) miłego dnia,,,,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - fajnie ze wróciłas :-D to czekam na te opowieści ;-) Iloniczek - trzymam nadal kciuki ;-) ... ja będe próbować za jakies 2 tyg. a moje nastawienie to \"co ma byc to będzie ;-) :-p \" U mnie nic nowego poza tym ze mam kupe pracy ..... jak zwykle :-( Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na moje aukcje na alegro ;-) bo tam wiecej czasu spędzam ;-) ... dopóki jeszcze moge ;-) :-D Pozdrawiam gorąco i trzymam za Wszystkie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam kochane!! nie wiem czy mnie pamietacie :P podczytuje was czasami....🌻 u mnie niestety nic sie nie dzieje...w lutym mi sie nie udalo, w marcu te nie:( :( smutno mi strasznie, ale mam nadzieje ze moze w kwietniu:) sciskam was kochane i zycze z calego ❤️ 2 krech na tescie ciazowym i fasolek w brzuchu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :) Weekend niestety sie skonczyl, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, bo juz blizej do testu :p No Miska czekamy z niecierpliwoscia na Twoja recenzje :) Lola poczekaj z tym zlym samopoczuciem na mnie do czwartku lub piatku to razem sobie po dolujemy :) Amel fajnie, ze wpadlas i o nas pamietasz. Ja rowniez zycze fasoleczki :) Basienka, jak tam przeszly dolegliwosci? Cytrynka, a co u Ciebie ? Dzidzia daje sie we znaki ? Iloneczek, widze ze urodzinki byly z pelna para, ale co tam jak sie ma je tylko raz w roku :) Kiedy Ty sie do ginka wybierasz, bo cos naprawde u Ciebie dlugo cos trwa z ta @ ? Metoda fajnie, ze interes sie kreci. A jak u Ciebie ze starankami? Dziewczyny Milego dzionka zycze i owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu zdołowana ja ........... czekam na @ i juz mi nie wiem czemu mineły wszystkie objawy.......... Amel pewnie że cie pamietamy........... pisz częsciej.......... Daguś a jak twój dołek ? Mam nadzieje że Ci przeszło........... Iloniczek pesymistka może sraszna nie jestem ale wiem że @ przyjdzie a przez to że chorowałam to dodatkowo czekam na nią........ A ty idz na bete albo do ginka bo skoro testy pokazują ze nie jesteś to albo masz za niskie HCG w moczu a jednak jesteś zaciązona albo coś sie dzieje nie tak............ bete napewno wykryje ciaze więc do dzieła......... a M wybacz Każdemu wolna raz na jakiś czas :p (Latwo sie gada nie ?) Matoda fajnie że napisałaś !! Masz @ że bedziesz czekała 2 tyg do staranek ? Jeśli tak to zmień w tabelce date @........... Franiu a ty we wtorek zobaczysz na teście 2 krechy i nie będziesz maiała złego samopoczucia więc na co mam czekać..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.03............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............10.03........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola w czwartek mam dostac @, wiec test moge dopiero w piatek zrobic, ale i tak pewnie nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu test możesz zrobić w pierwszy dzień spóznionej @ więc juz w czwartek ...... tyle że im pózniej zrobiony tym pewniejszy wynik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu...byłam jakos pod koniec lutego u ginka :) Jakos narazie nie mam ochoty iść do ginka.... poczekam jeszcze! Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w banku!!!! Jejku ale sknera ze mna rozmawiał...wypytywał sie o wszystko! I wiecie co????? Powiedział, że w tym tygodniu da znać, czy mnie przyjmą. I wiecie co????? heheh chwileńke temu miałam telefon!!!! : mam jutro przyjechać po skierowanie na badania!!!!!!!!!!! Niby miało byc umowa zlecenie, ale jednak....na czas nieokreślony!!!! :) Kurde...lece do tego Zeptera....dzis zapisałam teściową na masaże :) Pozdrawiam Was....kurde ale sie cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ... mam pewien problem, pojawiło sie dzis u mnie plamienie w kolorze takim beżowawym, co to może oznaczać... dodam , że jest to czas kiedy powinna u mnie wystąpić miesiączka... pomóżcie mi bo sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek gratuluje........ Basienko plamienia w ciązy mogą sie zdażać i występują u kobiet często jednak......... przykro mi to pisać i nie che cie martwić ale....... każde plamienie w ciązy, każda oznaka kwrwi na nieliznie może oznaczać to co przezyłam ja i kilka innych dziewczyn z forum........... Basieńko trzymam kciuki i wierze że będzie dobrze ale dzwoń do gina i powiedz mu o tym, umów sie na wizyte .............PROSZE CIE BO SIE BEDE MARTWIŁA...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze to nie jest krew tylko lekko beżowe upławy - tak to wygląda... poczekam dzis a jak nie przejdzie to zadzwonie. dzis powinnam dostać okres wiec to może od tego , bo tak sie częśto zdaża... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×