Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

hehe...Amirko rzeczywiście fajnie się czyta twój post...moja pociecha chyba juz lepiej...tryska humorem i cały czas broi... Musze sie pochwalic nowym nabytkiem...mam wkońcu sypialnie...cisze i spokój...duże łózko i wygodne materace...marzyłam o tej chwili... Co do mojej diety to -4 kg ale skusiłam się na słodkość dzisiaj...niestety...Amirko a jak twoje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam Wam kawkę... , ale widzę że nasz ranny Aniołek spisał się znakowmicie w moim imieniu. Brat w domu, internet działa :) :) cieszę sie bardzo :) Ja tam na pracę nie narzekam, głównie dlatego chyba że robię to co lubię i co robić chciałam zawsze ;) Czasem miewam dość, ale to chyba zdrowy objaw... Dziś po południu mam zamiar myć okna. Oby tylko pogoda była... I coś dla Aniołka... Naprawdę jaki jesteś nie wie nikt. Ty sam o sobie tyle wiesz co nic. W tańczących wokół ciemnych lustrach dni Rozbłyska twój złoty śmiech, Przerwany w pół czuły gest, W pamięci składam wciąż pasjans samych serc. Naprawdę jaki jesteś nie wie nikt, To prawda nie potrzebna wcale mi. Gdy nie po drodze będzie razem iść, Uniosę twój zapach snu, Rysunek ust, barwy słów, Nie dokończony jasny portret twój. Uniosę go, ocalę wszędzie Czy będzie przy mnie czy nie będziesz, Talizman mój z zamyśleń nagłych twych i rzęs. Gdy kiedyś poczujemy miły, Że nasze dni się wypełniły Przez życie pójdę oglądając się wstecz. Naprawdę jaki jesteś nie wie nikt, To prawda nie potrzebna wcale mi. Gdy nie po drodze będzie razem iść, Uniosę twój zapach snu, Rysunek ust, barwy słów, Nie dokończony jasny portret twój. Dobrego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! :) Jaka miła niespodzianka!!! Myślałm, że sama będę pić kawę i wcinac pączka, a tu prosze, tyle miłych duszyczek i kawa podana :) Amirko, rzeczywiście Aniołek cię nieźle przyłapała :D:D Dobre to było i jakoś tak mi radośniej. Ale musze cię rozczarować bo nie spałam, tylko plotkowałam i ćwiczyłam :P z moim małzopnkiem rzecz jasna :D Poszłąm bardzo poźno spać.. więc nawet nie pytajcie jak sie trzymam bo gdyby nie biurko i krzesło leżałabym niechybnie pod nim... Jakoś przeżyję ten dzień. Co do linka to oczywiście skontaktuję się jeszcze dziś :) Pozcekam tylko aż śpioszek poranny wstanie :D Z tego co zauwazyłam to chyba można mieć kilka, ale popróbujemy :) Sama zobaczysz jak ci wszystko wytłumaczę :) Moje drogie, wczoraj odkryłam jedna jak sądzę wspaniałą usługę. Jak sądzę, bo jeszcze nie wypróbowałam ale taki mam zamiar. Otóż można nowe buty oddać do punktu, gdzie pan rozbija nowe buty :) Ucieszyłam się tym odkryciem i w poniedziałek zanopszę te hiszpańskie cudne buty, przez które cierpię od poniedziałku straszliwe katusze. Jestem niezmiernie ciekawa efektów. Poza tym szykował sie spokojny dzień, ale niestety taki nie będzie. Coś podobnego do poniedziałku, ja zaplanowałam po swojemu, a los po swojemu. Niestety z taką siłą walczyć sie nie da ;) Tak więc zakasam rękawy i ruszam powoli w wir obowiązków. Oczywiście w miarę możliwości będę zaglądać do was :) Majmac ciesze się, ze masz sypialnię :) Włąsny materac to pewnie niezła radocha. I nie kuś sie na to słodkie! Ze słodyczami to jest tak, że im więcej się ich spożywa tym więcej i częściej się chce. Ale wystarczy zaprzeć się i nie stosować słodkości przez dwa tygodnie, to potem najmniejszy cukierek wyda sie po prostu ochydny. Spróbuj :) Momirko fajnie że wróciłas do nas i masz już sprawny necik :) Ale nie zapomniałaś wysłąć mi zdjęć. taka jestem ciekawa jak wyglądasz. Licze na poprawę ;) Aniołku ciebie tez się to dotyczy bo baterie miałaś kupić w poniedziałek, najpóźniej wtorek a dziś mamy piątek..... Inanko praca w takich sytuacjach jak twoja chyba faktycznie jest lekarstwem. Przynajmniej czas biegnie i nie musisz tak wiele czasu myśleć. Przykro mi słyszeć że jesteś chora i musisz się leczyć :( Te dwa tygodnie zlecą naprawdę szybko i będziesz zdrowa!!! Musisz w to mocno wierzyć, a z pewnością sie spełni twoje największe marzenie :) Ja z całych sił przesyłam ci tyle pozytywnej energii ile jeste w stanie :) 🌻 buziaki!!! Tymczasem zmiatam do ciężkiego dnia pracy hehehe a mam dzisiaj naplanowane... oj, będzie się działo. Po południu zaś pranie, sprzątanie itp... Zdaje sie że mnie kiedyś zastrzelicie za te elaboraty :O:O Gaduła ze mnie czy jak? :O............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Właśnie zbieram się do pracy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha h ha ,ale się udałam :D.Oczywiście to było skierowane do Erwiny :D Majmac jeżeli chodzi o dietkę to jest ok.Tylko mam mały problem spóźnia mi się @ i nie wiem czy to przez ostre dietkowanie,czy to po prostu ....?????????????? Jak na razie jest to dla mnie wielki znak zapytania,nie wiem co mam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu dziś jakoś. Amiro chciałabym być już na takim etapie jak Ty, ale póki co muszę łykać antybiotyki. Dziś chcę pomyć okna, napiję się tylko kawy i do pracy. Za oknem piękna pogoda :( i nic mi sie nie chce robić ale najwyższa pora, nie chcę wszystkiego zostawiać na dzień, dwa przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :) Aniołku doktorek fajny a może być i bardzo sympatyczny :) Ja jestem w wirze porządków i prania. Ganiam jak szalona. AMIRKO RATUJ. Nie wiem co się stało, ale zniknął mój motylek!!!! Czy ty możesz go znaleźć??? A może coś się kliknęło nie tak?? Pleas odpisz co sie dzieje i czy ty go widzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam okna te największe, mąż zmienił firanki i teraz odpoczywam, jeszcze mi zostały 4 małe ale to może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity byłam z całą rodzinką w Chorwacji na wyspie Kyrk.Ogólnie bardzo tam ładnie,ale wylądowaliśmy w najdroższym miejscu...na ulicach same okularniki (mercedesy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to załamka,dzieci mi się rozkładają,jakieś paskudztwo je dopadło...Synuś cały czas kaszle i jest ogólnie bardzo słaby a córcię boli głowa,ma katar i zaczyna kaszleć...o zgrozo...muszę pozbyć się tego paskudzta z mojego domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Serenity :) Miło że wadłaś. Oczywiście będę zaciskać kciuki za twoją nową pracę!!! No i ładnie z tymi @ się porobiło :D Dziewczyny zyczę żeby to było akurat to o czym marzycie!!!! :) Serenity ja w tym roku też jadę do byłej jugosławi tylko w lipcu :D Do chorwacji mam zamira wybrać się w przyszłym roku. Może wtedy razem się wybierzemy :) Jest taka ładna tam okolica ale teraz wyleciało mi z głowy niestety.. Jak sobie przypomnę to dam ci znać. Sprzątanko nadrobisz, nie ma się co martwić ;) Ja cholewcia narobiłąm się jak dziki wół :D Padam z nóg, więc teraz jakiś filmik a potem spanko i wreszcie rano nie zadzwoni ten paskudny budzik!!!!!!!!! :D Na jutro plany mam takie, że wychodze prawie na cały dzień. Zaprosiła mnie znajoma na obiad i spacer i winkowanie wieczorne ;) Sympatyczna żona kolegi z klasy mojego męża. No chyba nie namieszałam. Ona zostaje jutro sama z dzieckiem więc taki prawie babski dzień wyjdzie. Amirko pamiętaj o moim motylku, nie rozumiem dlaczego nie mogę go odnaleźć :O 😭 Aniołku, a może dopiero cos kiełkuje :D Doktorzy to bardzo fajny nabytek :D Mówię ci! Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko chciałam jak najszybciej odpisać, żebyś się nie martwiła. Widocznie to jakieś przejściowe trudności, a ja spanikowałam jak twój synuś :D:D:D Przepraszam, że zawracał ci głowę. \\Przykro mi słyszeć że twoje maluchy się rozchorowały... koniecznie jak najszybciej się tego pozbądź. Jutro będzie z pewnoscią lepeij. :) Buziaki i jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...nic nie kumam z Waszych wpisów...oprócz Aniołka..hehe..gdzie ta Serenity??? Ja dzisiaj jak zwykle szwędak mi się wlączył...byłam u kumpeli z poprzedniej pracy z dziećmi ...i tak zeszło do g.21...ech...zanim wróciłam i połozyłam je spać...to była g.23... i teraz buszuje po internecie bo mężuś się kąpie... Amirko...myślę, że to spóźnienie to jednak wynik odchudzania...z tego co wiem to dla organizmu szok...taki duzy spadek wagi w krótkim czasie...hehe...ale..ale nigdy nie wiadomo... Dzisiaj u mnie w pracy dziewczyny się śmiały bo zakupiłam nową kołdrę i poduszki i nową pościel do mojego nowego nabytku...bo pracuje w takiej firmie gdzie tym handlujemy...hehe...jestem dzisiaj po wypłacie i tak się rozszalałam że hej...i się śmiały, że będę miała trzecie dziecko bo nieźle się zapowiada...heheh...zresztą zawsze chciałam mieć troje dzieci...więc kto wie??? a propos Erwinko w Twoim mieście otworzylismy sklep!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Pewnie się zastanawiacie cóż ja robie przy komputerze w sobotę o 6.30.... :) A no kawę stawiam: c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) Śpi u mnie koleżanaka i korzystam z chwili przed obudzeniem jej, żeby popisać trochę :) Jedziemy dziś do mojego ulubionego Krakowa. Ech.. To miasto jest dla mnie balsamem dla duszy, i chociaż podróż zajmuje trochę, to z radością się tam wybieram od czasu do czasu żeby odpocząć od codzienności. życzę Wam dobrego dnia! Erwinko! zdjęcia postaram się wysłać jak najszybciej.. może jeszcze wieczorem. Amirko! Ja myślę że dokończymy naszą rozmowę już niedługo... A propo spóźniających się @... Sniło mi sie ostatnio że jestem w ciąży, choc jestem pewna że to niemożliwe... Sen był tak realistyczny że czułam mój maleńki brzyszek... Ech... :) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jestem jeszcze z rana :) Taka pora juz mi odpowiada, byle nie 6 rano.. Zauwazyłam że nie mam nic do jedzenia, bo wczoraj nie dałam rady zrobić zakupów. No i musze lecieć za chwilkę do sklepu bo mnie ssie. Oczywiście najpierw dopiję kawę. Majmac kto wie, czy ci sie ta rodzinka nie powiększy :) Chyba byłoby sympatycznie :) No i mały odpoczynek od pracy. Musisz mi koniecznie powiedzieć, gdzie się ten sklep otworzył. Może cos sobie wypatrzę :) Ja tezsie nieźle zdziwiłam tym zniknięciem ???? Nie wiem co się stało, ale z pewnością Aniołku nie masz przywidzeń, bo inaczej musiałbyśmy mieć zbirowa halucynajcję. Momirko miłego dnia ci zycze na wycieczce. Ja tez dziś śmigam na babskie spotkanko z koleżanką. Ciekawe o której wrócę?? Trochę mi szkoda, że nie zdążę poprać pościeli, bo jest ładnie w dzień i mogłaby wyschnąć ładnie, ale niech tam. Innym razem. Zapewne mi nie ucieknie :D Wszystkim życze udanego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam choróbsko w domu,sama zaczynam kaszleć i prychać...brrr.Synuś miał niespokojną noc,cały czas się wiercił i miał stan podgorączkowy. Jeżeli chodzi o @ to jeszcze nie dostałam,zrobiłam rano teścik i wyszedł ujemny.Tak więc Majmac miała rację...duży spadek kilosków w krótkim czasie i @ niet.Jeżeli @ nie nadejdzie do środy to dzwonię do konsultantki,bo nie wiem co robić,może muszę przerwać dietkowanie,bynajmniej takie rygorystyczne. Erwinko nad motylkiem czuwamy i klikamy :D Córcia ma już swojego :D Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł z jednym skrzydłam
Amirko kurujcie się!!! dużo ciepełka Wam ślę!! 🌻 a ja właśnie wróciłam z miasta i jednak kupiłam buty - brązowe na 8 cm szpilce :D siedzę sobie w nich na nóżkach właśnie hehe no i kupiłam nareszcie baterie, więc niedługo spodziewajcie się fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Byłam dziś rano na zakupach. Kupiłam taki komplecik; żakiet, spodnie i spódnica :) U mnie słonecznie, nastawiłam pranie, i czekają mnie jeszcze domowe porządki ale wybieramy się z mężem na spacer, szkoda siedzieć w domu w taką pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czerwona nie, ale zrobiłam sobie zieloną :D Ot się porobiło, a kiedys była tylko jedna i człowiek niesamowicie się cieszył :D Jak ci z maseczką? Bo bez maseczki wyglądasz bardzo ładnie :) To drugie zdjęcie jest bardzo fajne, takie zalotne. Już teraz wiem dlaczego panowie się oglądają za tobą. I wiesz? Strasznie jesteś podobna do kogoś. Tylko że ja nie mogę sobie przypomnieć do kogo... ot oznaki starości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dobrej nocki. Zanim zdążyłam dojśc z herbatą to uciekłas do łóżeczka. Ami_rko serdecznie dziękiuję za opiekę nad maleństwem :) Chetnie zobacze tez waszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę na skrzynkę pooglądać na spokojnie Aniołka :) Strasznie się śpieszyłam, zwłaszvcza na tą herbatkę. Cały dzień spędziłam u znajomej z maluchem taki, 1,5 rocznym. Byłyśmy tez na spacerku. Zrobiła pyszny i prosty obiad, więc po świętach mam zamiar wypróbować. Wtedy się przekonam czy rzevzywiście prosty. Dobrej nocki wszystkim zyczę. Amirko i Majmac dla was dużo dużo zdrówka. Dl;a was samych i rodziny!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a jednak jeszcze cię złapałam, :) Po herbacxie jak jestes czerwona to ja musiałam niexle zzielenieć :D Lepiej nie będę podchodzić do lustra :D Aniołku hehehe nie wiem jak ci wytłumaczyć które to zdjęcie. dziewczyny pewnie wreszcie zbiorą sie do kupy i powysyłają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nam z jakimś przeniesieniem wskoczył????? Ja tam nie otwieram nieznaych i nie szuklanych stron ;) Szanuję swego kompa. A przed chwilą próbowałam popatrzyc na allegro, ale kompletnie mnie to nie wciąga :O a nawet mnie nudzi. Nie potrafię kupowac tak w ciemno, a po drugie zadużo tego wszystkiego. I mam nieodparte wrażenie, że osoby które to sprzedają kupują większośc rzeczy na jakiś szrotach, a potem sprzedają ze straszliwa marżą :O I chyba dlatego nie ufam zakupom na allegro.... No kompletnie na mnie to nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie robię zakupów przez internet. Zmęczona jestem trochę 💤 o zaraz chyba pójdę spać z przeniesieniem to pewnie ktoś chce żeby wchodzić na stronę, gdzie podany link ale Erwina ma racje, łatwo w ten sposób złapac wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inanko :) Śpij dobrze i wypoczywaj :) Aniołku sprawdziłam to był nr 13, obydwa są super ale trzynastka coś w sobie ma :) Włoski masz śliczne i proste tak jak opisałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę zerkac i zerkam co jakiś czas na was, bo chcę sobie utrwalić obraż w pamięci, tak żeby za każdym razem jak będziemy pisały czy rozmawiały, widzieć w wyobraxni wqasze oczy i uśmiechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku miło mi się z tobą gawędzi, ale pralka prać skończyła i wskakuję serfowac na żelazku :D:D Zawsze prasuje po wyjęciu z pralki przed powieszeniem. Tak więc do jutra słonka :) Spij dobrze, wszystkie ś[ijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przybywam w lepszym humorze:-D pędziłam na zabój do kompa, żeby zdążyć przed aniołkiem, ale uprzedziła mnie wrrrr Aniołku nie mam z Tobą szans we wczesnym wstawaniu!:-D Co do znikającego posta, to nie wiem naprawdę o co chodzi, może nie można pisac o Chorwacji...albo o pracy.... Aniołku kawka przepyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×