Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

amirko nie zawiedzie, nie zawiedzie...już od jakiegoś czasu się z tym zbieram:-) Już się nie moge doczekać aż zobaczę ta laseczkę, którą zobaczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam mądre zdanie hahhahha:-D \"Już się nie moge doczekać aż zobaczę ta laseczkę, którą zobaczę\" hahaahhaha chyba mi juzna mózg padło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity wiosna ci się udziela :D Ja też czasem jak coś napiszę, to mi kapcie z nóg spadają z przerażenia. Ami_rko serdecznie cię pozdrawiam i zycze zdrówka synkowi, strasznie mi przykro słyszeć, że taki jest chory... Dzięki za opiekę nad motylkiem :) Majmac jak zawsze o nieprzyzwoicue nieprzyzwoitych porach pisuje ;) Najwazniejsza jest atmosfera, malutkim bałaganem się nie przejmuj ;) Oby tylko mama była zdrowa i żeby wszytsko poszło tak jak trzeba. Aniołku dzieki za usprawiedliwienie ;) Zap... mam faktycznie ostry.. Jak ja nie lubię takich nagłych niespodzianek, teraz niestety będzie ich znacznie więcej... jak dla ,mnie straszne, ale co mam zrobić. Wczoraj mi się gotowało po prostu. Było koszmarnie, bo do tego jeszcze mąż kończył pisanie elaboratu po konferencji, ja musiałm swój projekt męczyć.. no szaleństwo istne!! Poszłam spać koło północy chociaz moge się mylić. Chyba nawet ze strachu przestałam zerkać na zegarek. Oczywiście od rana totalny za..., wypiłam trzy kawy, ale nie odczuwam chwilowo zmęczenia. Jestem nabuzowana adrenaliną aż mnie nosi. Mam powera ;) Gorzej będzie p[óźniej jak nerwy puszczą, poczuję się jak flak, znam to już doskonale. Pewnie każda z was miała coś takiego. Szkoda że @ przylazły, ale słusznie Serenity zauwazyła co się odwlecze :D Jestem ciekawa, która pierwsza zacznie nam topik powiększać :) Coś mi się zdaje że może Majmac??? Taka cicha woda :D:D ;) Dobra zmykam do roboty.. W sprawie przepisów to ja chyba nic szczególnego nie wymyślę. Kiepska jestem w tej roli, ale moze później jak znajdę chcwilkę to podam przepis na taką sałatkę z ciepłuym mięskiem, pomidorkami koktajlowymi, awokado, ogórkiem i sałatą. A na wierz dużo prażonego sezamu. Niesattey bez kartki jak bez ręki :D To buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino tą salatkę to już mi obiecujesz.....hohohoho! A co do Majmac to wcale bym się nie zdziwiła, gdyby wyskoczyła nagle z brzuszkiem, w końcu musi wypróbowywac nowe meble, zwłaszcza sypialniane hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momirko kurczę, wyobrażasz sobie, ze Twoją wiadomość odnalazłam w śmieciach!:-o No ładnie mój outlook Cię potraktował! Dopiero teraz zobaczyłam fotki od Ciebie i stwierdzam, ze chyba swoich nie wyślę:-o no ale obiecałam, a nie chcę być jakims wiarołomcą.....Same laski z Was tylko ja prosię:-( Swoją drogą to całkiem inaczej wyobrażałam sobie Twoją osobę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity w doskonałym humorku,jak zwykle po głowie chodzą jej same robaczywe myśli :D Erwinko rzucaj robotę i chodź do mnie na słoneczko :D Mój synuś znowu zasnął.W nocy miał taki atak kaszlu,że bałam się,że się udusi.Krtań jest okropna,nigdy nie miałam z tym do czynienia znałam to tylko z opowiadań.Może jak się przebudzi to lepiej sie poczuje.Kupiłam mu gazetkę z dwiema bajeczkami,wetknęłam mu to za poduszeczkę,jak się obudzi to się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity chcesz po nosie ???? A ja to co ??? Pryszcz ??? Też się spasłam,że hoho...no,ale już się wzięłam za siebie...nie rozpaczaj tylko bierz byka za rogi...najgorsze masz za sobą...pewną cyferkę jakby nie patrzeć przekroczyłaś i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie piękna pogoda :) Niezbyt dobrze się czuję, jakaś osłabiona jestem, może z powodu tego antybiotyku. Mam nadzieję, że organizm jakoś przyzwyczai się, bo to przecież dopiero początek kuracji. Wybieram się dziś do fryzjera podciąć włosy. Na święta nie będę zbyt duzo przygotowywać, jedziemy do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity!!!!!!!!!!! Jak mi wykraczesz to bedziesz nianią.....heheh...przerwa w pracy...owszem...by się przydała ale co z moimi kredytami??? znowu musiałabym zmienić mieszkanie na jakieś w gorszej dzielnicy i żyć z tzw.górki...heheh...e tam będzie co będzie...nie zaprzeczam ani nie wykluczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe, która z nas pierwsza zaciąży? Amira czy Serenity, bo ja to pewnie ostatnia, jeśli w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac wysłałam zdjęcia Amirze też, pominęłam Serenity ale nie mam Twojego imeila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wstałam o 2 w nocy i o malo nie zemdlałam jak zerknęłam do lustra... :( :( :( Resztę macie w mailu. Erwinko, pomyśl sobie że to jeszcze tylko pare dni i odpoczniesz. A właśnie.. do kiedy pracujecie? Serenity... a jak sobie mnie wyobrażałaś, cooo ? :) Jestem przed @ i pożarłabym konia z kopytami!!!!! :O a najlepiej żeby był z czekolady ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wolny już czwartek, nie mogę się doczekać. Właśnie dowiedziałam się, że nasza znajoma jest na chemioterapii, nie znam szczegółów ale ma 2 małych dzieci. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Momiro do mnie też wysłałaś? Nic nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inanko dziękuję za zdjęcia,proszę jeszcze o cierpliwość,już wkrótce wyślę swoje...ale uwaga...to co zobaczycie...to będzie...jak wejście smoka...:D Moze któraś z was ma słabe nerwy i woli ode mnie fotki nie otrzymać.A więc która chce a która z was rezygnuje :D Żeby później nie było...ja OSTRZEGAŁAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadłam do domu, zjadłam bułkę na obiad i biorę sie za robotę... Kurcze, niech to dundel ściśnie, zła jestem ale co mam zrobić :( Pranie się piętrzy, musze tyle spraw załatwić... ale już nie marudzę. Otwarłam za to skrzynkę zobaczyłam zdjęcia od Majmac i się popłakałam z tęsknoty za morzem. Majmac serdecznie ci dziękuję i już zaczynam myslec o wakacjach. Całuję was wszytskie serdecznie i siadam w papierzyska. Wszystkim dużo zdrówka. Inanko obiecuję że się odezwę do ciebie, choć nie wiem czy zdołam przed świętami. Ale miło mi będzie jak ty cos skrobniesz :) Pa pa dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...ja tu tylko wpadłam, żeby tradycji stała się zadość...że o tej skandalicznej porze jestem tu i Was budzę...co niektóre to chrapią, że hoho... Dziękuję dziewczyny za zdjęcia... Erwinko nie chciałam wywołać u Ciebie takich emocji... wysłałam je w dobrej wierze... Co do dni wolnych to ja niestety zasuwam do samego piątku i od wtorku na nowo...więc mogę co niektórym pozazdrościć... A teraz spadam...może zdążę położyć się przed północą...Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Najpierw kawa: c c c c c c c c c c 🌼 Ojej.. wczoraj miałam trudny dzień ze względów zdrowotnych, i innych. Dziś w pracy też nie będzie lekko. Jak u Was porządki przedświąteczne. Nam zostały niestety okna do mycia, a to dlatego że ja dosłownie nie mam kiedy a mama choruje. Wiec przyjdzie mi to zrobić jutro chyba, po powrocie z pracy. Majmac... ja uwielbiam morze i z przyjemnością bym nad nim zamieszkała. Wiem jednak jak wygląda u Was rynek pracy i w mojej sytuacji przyszłościowej... wątpie że pracowalibyśmy oboje. Wstawać śpiochy, bo kawa stygnie !! ;) Do popołudnia! Paaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirka obudziła, że aż mi w uszach dzwoni. Witam was ciepło zanim znowu wpadnę w wir obowiązków. Panowie w sejmie wymyślają, a my potem musimy dostosowywać się do zmian i robota gotowa. Ale przyznaję, że takiego obrotu spraw to się nie spodziewałam :O Co do wolnego to mam podobnie jak Majmac... Z tą małą różnicą, że jeśli się wyrobię to może wyżebram wolny piątek. Chciałabym bo jadę do rodziców, a bywam tam niezbyt często.. Dzisiaj zaczynam odczuwac skutki zmęczenia fizycznego bo tych nabuzowanych dwóch dniach. Może jakoś się pozbieram jeszcze, w zasadzie to chyba nie mam wyjścia, zwłaszcza myśląc o piątku. Majmac dobrze zrobiłas że wysłałaś mi to zdjęcie. Naprawdę się ucieszyłam :) Płacze nie zawsze ze smutku, czasem też z jakiegoś takiego wzruszenia :) Aniołku jak tam w szkole? Już zaczyna się jakies szaleństwo? Praca przyjęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z wywaolnym ozorem pędzę na kawkę! Jezuuuu w domu mam zamiast coraz czyściej, to coraz brudniej, jestem w powijakach:-o majmac, erwina ma racje Twoje zdjęcia są relaksujące, po prostu super, wybiorę się nad morze w sobotę, albo w piątek po południu w ramach odpoczynku. ja tak jak majmac pracuję do piątku i od wtorku, o urlop nawet nie pytam,bo uslyszę albo smiech, albo wrzask. Inano wyślę Ci dziś maila, tylko go dokończę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki... ale miałam ciężką noc...chyba zasnęłam o g.3 a teraz powieki na klamerkach ledwo się trzymają...dzięki za kawkę... Miłego dnia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Dzisiaj noc byla spokojniejsza...synuś mniej kaszlał.Właśnie się obudził czas na śniedanko i antybiotyk. Momirko sorki,ale Twoją wiadomość na GG zobaczyłam zbyt późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku u mnie pogoda się popsuła,jest co prawda słonecznie,ale zerwał się zimny wiatr i zrobiło sie nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie jem śniedanko-tzn.piję zupkę jarzynową cambridge :p Tak szczerze wam napiszę,że mam już dość tej diety :p ale zostało na mnie jeszcze tyle zbędnych kilosków,że muszę walczyć dalej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie ładna pogoda :) Właśnie wróciłam po pracy. Mąż musiał wyjechac na jeden dzień i jestem sama :( ale mam trochę zajęć więc nudzić się nie będę. Wczoraj byłam u fryzjera, skróciłam włosy i więcej mam wycieniowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku widzę,że Ty również jak nasza Serenity jesteś uzdolniona plastycznie.Nie marnujcie swoich talentów. Dziewczyny kuknijcie do skrzyneczek...:-) Mam nadzieje,że nikogo nie pominęłam.Jeżeli jednak pominęłam to proszę dajcie znać. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...wpadłam dopiero do domu...muli mnie strasznie...Amirko mnie pominęłaś!!! czekam z niecierpliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zdjęcie. Napiszę meila jak tylko będę mieć trochę czasu. Zapracowana ostatnio jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byl dal mnie trudny dzień... jutro nie będzie lepiej z pewnych względów o których nie chcę pisać na forum. Myslę że przerawa świąteczna ( ile by nie trwała ) dobrze nam wszystkim zrobi. Za to Z. mój kochany poprawił mi dzis humor bardzo... :) Co ja bym bez niego zrobiła... :) Śpijcie dobrze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×