Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość ilonka30
Bebolku- ja chętnie bym przyjechała... z mężem ( najlepszy kierowca) i córą i z Filem ale dla mnie to za wcześnie coś zaplanować. Tak koło lipca bede wiedziała. Super pomysł! Miejsce też mi się podoba, chociaż z bielska to daleko. Edzia- ja też nie poradzę chyba. Parasolka jest super tyle, ze po sniegu nie pojeżdzisz z tymi kókami. Poza tym same plusy. Ja własnie kupiłam taka najzwyklejszą(Graco Mojo) ale jako 2gi wózek. Będzie potrzebna do samolotu i do sklepów itp. Normalnie na spacery jezdzimy 3- kołowcem z dużymi kołami, ciężkim ale przez to stabilny. Parasolka jest lekka i składa się ja 1 ręką. Myślę ze kupiłabym 3kołowca. Parasolka jest super jak się jeżdzi dużo autem. Filcio ma ostatnio katarek ale o dziwo! Mimo tych zębów, kataru od 3 dni przesypia noce! nic nie rozumiem;-) Mam mały problem z moją córką- 8 latek. Strasznie się wszystkim przejmuje... Jak zapomni czegoś do szkoły to ( nawet nauczycielka to zauważyła) jest zdruzgotana:-(NpWczoraj okazało się ze zgubiła pióro i się spłakała jak nie wiem! Powtarzała, ze jest beznadziejna.....przecież nigdy jej nie ukaraliśmy za takie coś!!!!!!! Ona uczy się super, jesteśmy z niej dumni i jej to co chwilę powtarzamy. Z tego wszystkiego boję się jej wogole zwracac uwagę. Nie wiem gdzie popelniłam bląd.. Normalnie jest cudownym dzieckiem, grzecznym, rozsądnym, mądrym... Może macie jakąs radę... martwię się. Może powinnam iść do psychologa? CIAU ila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonko może córa dlatego własnie tak sie przejmuje bo wciąż jej powtarzacie jacy jesteście z niej dumni? I ona boi sie ze jak coś jej nie wyjdzie to nie będziecie jej juz podziwiać, sam nie wiem, z psychologiem to dobry pomysł, trzeba zadziałac bo takie zachowania mogą się utrwalić Edziu, ja bym polecała parasolkę, chyba ze waga i rozmairy tego drugiego wózka w ogóle nie jest dla ciebie problemem, tzn nie musisz po schodach wnosic albo do autobusu itp Ja tez tę parasolkę chicco kupuję! Ale dopiero jak zatrudnimy opiekunkę, bo z nasza obecna spacerówką (15kg!) nie dałaby rady po schodach zejść 100 lat dla Xaviera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tyle sie naprodukowalam a tu \"wystąpił błąd\" i wszystko wcięło, grrr Jak tam u Was weekend minął?? Myśmy byli z mężem u teściów na wsi i cale trzy dni spędziliśmy z naszą Rybą na podwórku, niepowiem podobalo mu się :) Niestety juz wróciliśmy do miasta i czekamy na powrót taty z pracy, żeby zniósł nam wózeczek na spacer. Dziewczynki nie gniewajcie się jeśli nie bedę sie narazie zwracała do Was po \"imieniu\", musze Was najpierw spamietać ;) Co do wózka, niestety nie bardzo mogę pomóc. Ja mam x-landera xa i jestem z niego zadowolona-stabilny, spory, wygodny w prowadzeniu...jeślichodzi o mnie, to ma tylko jedna wadę - wagę. Ale gdyby nie trzeba było go nosci aż na trzecie pietro, to wózek byłby naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej Słoneczka :) że tak sobie pozwolę. Ja od 4 dni nie odpalałam komputera i nawet nie wiecie jak mi z tym dobrze! Tzn. stęskniłam sie za Wami i mam mnóstwo wpisów do nadrobienia ale za to posprzątane na błysk, ogródek ciut mniej zaniedbany i rodzinę szczęśliwszą! To odkrycie było dla mnie nie lada szokiem :) U nas pięknie, spędzamy całe dnie na podwórku , mam nie lada frajdę ;] Widzę temat zlotu. Super sprawa ale ja raczej odpadam (a b. bym chciała..). Musiałabym przyjechać z całą rodzinką bo to ode mnie prawie 900 km i T. za nic nie puścił by mnie pociągiem z Magdą (no i nie jestem pewna czy Maja wybaczyłaby mi że zabieram nad morze tylko Magdę :)) Mam nadzieję że uda sie Wam skrzyknąć nad morzem ale może pomyślimy też o innym terminie, gdzieś w Polsce? Kto za? Musiałam uregulować rachunki, wpadłam przy okazji tu na ile? 2-3 minuty a Magda ze słodkiego bobaska przeistoczyła sie w skrzeczącą wyderkę, spadam z nią na podworko, powożę ja w wózku, może zaśnie. I piszcie, piszcie o wózkach! Ja też nie mam jeszcze faworyta a muszę coś kupić niebawem. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie lada szokiem", "nie lada frajdę", matko jak aktualnie czytana literatura ma wpływ na moje słownictwo :) STO Lat dla WSZYSTKICH maluchów, którym (jak zwykle) nie zdążyłam złożyć życzeń! Natalko i Kacperku, Olu, Karolinko, Piotrusiu, Collinku :),Xavierze - Uśmiechów na pysiach i duuużo spokoju :) Buziaki ode mnie i dziewczynek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen ja tylko zaproponowałam jastrzębią góre rówie dobrz może to być okolica gór czy sród polski , mi naprawdę wszytrko jedno.. ja jestem otwarta na propozycje. może znasz jakis ośrodek wczasowy przystosowany do dzieci??? jeśli takowe znacie podajcie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia, ja mam trójkołowca dla bliźniaków i jestem z niego bardzo zadowolona, jest baaardzo manewrowny, nie musisz unosić wózka jak chcesz skręcić, możesz w miejscu kręcić nim koła, jedna wada, weżdżając na krawężniki trzeba pilnować żeby się nie przechylił, ze stabilnością gorzej. Natomiast ja swoim jeżdże po lesie i naprawdę, niezła z niego terenówa. Wadą pompowanych kół jest to że czasami się dziurawią, ja w swoim sklejałam już drugi raz dętkę no ale ja jeżdżę na maksa wszędzie. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej mamusie My dzisiaj do 20 na spacerku :) z przerwami na karmienie oczywiscie. I wyobraźcie sobie, że mój księciunio dalej śpi :) Życzenia spóźnione dla wczorajszego solenizanta Colinka i dla dzisiejszego Xawcia :) mooooooooooooc buziaków dla chłopaków ;) Sylka tak sie jakoś złożylo że skończyłam 2-e pedagogiki- opiekuńczo-wychowawczą i terapie pedagogiczną ;) Migotko to czekam na zdjęcia :) A dziewczyny co do włosów to moja siostra wlewała do rur cilit bang i odtykało- chyba spalało. Tylko nie wiem dokładnie, który :o Malutku jakoś przegapiłam tego linka ;) ale już obejrzałam. Olcia śliczna. a przez te wasze czapeczki i sukienki to sie chyba o Zuzie jeszcze postaram ;p Edziu chodziło mi o kołka ale też o wielkość wózka. Zmieści sie zimą w kombinezonie? Bo jak widze dzieci ściśniete w tych wózkach to mi ich żal zawsze ;) Ale mimo wszystko ja bym wzieła 3 kołowke- albo jakąś inną wiekszą spacerówke. Chyba to dla naszych maluszków wygodniejsze narazie. A parasolke to własnie tak jak pisałaś za rok. A i ta raączka jak pisała czarna. Ja bym faktycznie też nie umiała tego prowadzić, bo moj prawie cały czas jedną reką pcham, a w drugiej gofry albo zapiekanki ;p Czarna moze to przez ten katarek a nie alergia? Mój jak miał katar też oczka i nosek caly czas tarł . Migotko jak to zaczął sie zsuwać? A spacerówka nie rozkłada sie na płasko? Może podnózek trzeba jakoś podniesć troche? Następny wypad spacerówka na pewno sie uda ;) Franiu mój też nóżki na tę barierkę kładzie ;) jak nie siedzi, bo ostatnio to prawie caly czas chce siedzieć. A wcozraj mi zasnąl w wózku na siedząco i to tak, ze głowe sobie wlasnie na tej barierce połozyl hehe Ilonko zgadzam sie z malutkiem. Może córcia za często słyszy, ze jesteście z niej dumni, że jest starszą i odpowiedzialną siostra a ona stara sie jak może. Może najpierw porozmawiajcie z nia- ze to nic strasznego, że Wam tez sie zdarza. Jeśli nie pomoże rozmowa z psychoogiem moze sie przydać. A pedagoga w szkole nie ma? On tez jest od takich rzeczy. Aaaa tak sobie pomyślałam, że może jeszcze porównywać sie do jakiejś koleżanki, która jest często chwalona. M-os ja wózek po schodach wciagam. 2 pietro ale wysokie -42 schodki. X-landery maja amortyzatory to powinno sie tez dać ;) Shennen ja też sobie obiecuje, że \"jutro nie włączam kompa\" hehe i jakoś nic mi z tego nie wychodzi ;) Msiaki- to gdzie po gwoździach jeździsz? ;) Moje kółka narazie całe a też ich nie oszczędzam. A co do wyjazdu to u mnie nie da rady. Sama nie pojade bo jednak z Szymkiem to za daleko. A z mężem tez nigdy nie wiadomo kiedy bedzie w domu. A i tak by pewnie nie chciał. Lece bo ksieciunio sie budzi paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colinkowi i Xavciowi STO LAT i dużo radości 🌻 Też jesteśmy na etapie poszukiwań wózka. Zależy nam na pompowanych kołach i na tym żeby Wiktorii było w nim wygodnie, jeszcze musi się w miarę łatwo prowadzic i dlatego coraz cześciej przyglądam się wózkom z 3 kołami. Waga nie wpływa mi na komfort bo wózek stoi na dole (mamy dużo miejsca na klatce schodowej) i nie muszę go codziennie taszczyc na 3 piętro. Co do zlotu to dla mnie za daleko ale zastanowcie się na ile dni chcecie tam jechac bo jak czytałam o tym ośrodku w Jastrzębiej Górze to rzuciło mi się w oczy że oni preferują pobyty 5-cio dniowe. Chyba że coś nie tak zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ mało chetnych na zlot.. założe nowy topić ogólenie odnośnie zlotu:) wiecej mam wiecej dzieci weicej wspólnej zabawy ja pokłucona z męzem:( strasznie sie pożąrliśmy:( myslałam że ma odrobine więcej oleju w głwoie:( jest mi z tym tak źle:( późnej zaklikam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane.. poszło o to że ustatilismy że w tym roku chłopców (synków męza) niezabieramy do irlandi na wakacje bo mamy za wiele wydatków : -zminiamy miezkanie na wieksze -mąż robi prawo jazdy -kupujemy samochód i mieliśmy ich wziąś od1 grudna do kpońca stycznia. na śęta i ferie zimowe . mieliśmy pojechac na teneryfe. ALE!!!! Była żona męża mojego zadzwoniła i powiedziła żeby zarbała dzieciaki bo ona znalazła sobi na wakacje jakąś prace ddtakową a jej mama niemoże zajmować sie \"gromadką dzieci\" na mame mojego męzą noema co liczyc. i mój mąż kazał mi odwołać domek który mielismy zamówiony na wakacje bo chłopcy przyleca do nas!!!aa no i że ja z małym nielecimy do polski. CZY MIAłąM PRAWO SIę WKURWIć????? Jeśli jest jakaś chętna na zlot TYLKO Listopadówek 2007 to dajcie mi znać na meila. Bebolek20@onet.eu ile razy dziennie spią wasze dzieci???? mój spał kiedyś 4 teraz spi czasem 2 a zadko 3 wy też tak macie??? czytała gdzieś że dzecko dopiero po roku skraca sobie długość spania w dzień... co do krzesełka jakmma takie: http://www.argos.ie/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=30001&langId=-1&catalogId=1500001101&productId=1500204625&Trail=C%24cip%3D1500013154.Baby%2Band%2Bnursery%3EC%24cip%3D1500013172.Highchairs&categoryId=1500013172&clickfrom=name mały w nim uwielbia siadac przy karmieniu. oki zmykam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!!! 🌻 Dla Emilki, Macka i Filipa ( i dla Mam: Kamilok i Fufci o ile jeszcze czasem zagladaja i dla Ilonki) ❤️ Widze, ze na tapecie krzeselka do karmienia. My na razie jemy siedzac w lezaczku, ale tez za jakis miesiac, dwa trzeba bedzie cosik kupic. Wzetka: takie z IKEI to Dziadki chca kupic, zeby Olo mial w czym siedziec jak bedzie u nich na obiedzie :) Ja chorowalam swego czasu na Bloom\'y : http://www.allegro.pl/item336548559_nowosc_krzeselko_do_karmienia_i_zabaw_bloom_fresco.html ale cena nas poraza :( Teraz czaje sie na drewniane Tripp Trapp od Stokke: http://www.stokke.com/ttproduct.asp?p=TrippTrapp&la=EN&na=PL&div=C szczegolnie jak sobie \"zloze\" na necie to turkusowe z wkladka w kolorowe paski :) Tak sobie pomyslelismy, ze warto kupic drewniane, bo rosnie z dzieckiem :) Poza tym tu na miejscu ciezko o krzeslo plastikowe, wiec sprawa prosta :) Ale jak juz tak zarzucamy nowe tematy, to do \"zmotoryzowanych\" mam: w czym wozicie teraz maluchy w samochodzie? Olo ma fotelik Emmaljungi do 13 kg, ale juz ledwo w niego wchodzi, wiec tez niebawem czas na wiekszy. Jaki kolejny fotelik polecacie? A co do spania w dzien to z tym kiepsko. Jak sie Olkowskiemu uda raz dziennie na pol godz zasnac to jest sukces. Ale za to spi cale noce od 22 do 7-8 rano :) I na koniec moja \"madrosc inaczej\" :) gdzies kiedys zobaczylam oferte, ze za zbieranie kodow kreskowych ze sloiczkow mozna wybrac sobie nagrode dla dziecka. I swiecie przekonana ze to Nestle pilnie wycinalam te kody z kazdego slloiczka. Wczoraj je zliczylam (w sumie 50) i wchodze na strone Nestle zeby zobaczyc co Olkowi juz za to moge zamowic. szukam i szukam i nic o takiej ofercie nie ma. W koncu weszlam na strone szwedziej firmy Semper no i mam...To ich kody mialam wycinac na te prezenty :( No to zonk...A tez bym juz z 50 miala pewnie... Dobra, nie nudze. idziemy cycowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja tylko na chwile bo mezus przyjechal i wiecie... :P:) kupiliśmy taki wózek: http://www.allegro.pl/item351899303_wozek_spacerowy_chicco_simplicity_orginalny_raty.html I jestem zadowolona, moge go polecic wam, leciutki, duży kosz, rozkłada sie na płasko, ma śpiworek na nogi. same plusy... przepraszam ze zalegam ze zdjeciami, ale jak sie nacieszymy sobą to powysyłam jeszcze tym, które nie dostały. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia bardzo fajny wózek kupiliście, leciutki Słodkich chwil z mężem życzę:) Tu mam coś dla mam karmiących, są plany zorganizowania przyszpitalnych banków mleka, może zechcecie wypełnic ankietę? http://www.bankmleka.pl/Ankieta_dla_mam.doc Oczywiście nie jest to zadne zobowiazanie do zostania honorową dawczynią mleka:) na razie taka sonda, czy byłyby w przyszłości chętne A tu więcej o tym projekcie: http://www.bankmleka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dopiero mam chwilkę czasu wolnego Mężuś już lulka z malym, więc siadłam na necik. Edzia fajniutki wózek kupilaś, napewno się sprawdzi :) Jesli chodzi o krzeselko do karmienia to my mamy takie http://www.allegro.pl/item356320562_zobacz_krzeselko_babyono_baby_ono_prezent.html tylko że w zielonym kolorze; muszę przyznać, że bardzo z niego zadowolona jestem :) Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, oparcie regulowane w trzech pozycjach, wysokość też regulowana, dwie tacki z mozliwością zdejmowania, ceratkowe poszycie i po złożeniu niewiele miejsca zajmuje :) slowem super!! I bardzo się ciesze że własnie je kupiliśmy, bo jeszcze rozważałam kupno takiego oto http://www.allegro.pl/item352346987_krzeselko_fisher_price_rainforest_w_polsce_.html, ale to byłoby bezsensowne wydawanie kasy. My mamy fotelik maxi cosi 0-13 i narazie Patryś jeszcze się w nim mieści, tylko że nie zabardzo chce w nim siedzieć, planuję kupić jakiś wiekszy fotelik jak zacznie lepiej siedzieć bo narazie to jeszcze troszkę kaczyszkę przypomina- tak sie macha:) ale jeszcze nic konkretnego nie znalazłam :) Wiecie co dziewczynki, mój kochany mąż wysłał mnie dziś na solarium, żeby troszkę słońca złapać i tak sie przyjarałam, szok, nawet koszulki nie mogę na siebie nałożyć, tak wszystko piecze :( Miejmy nadzieję że do jutra przejdzie ;) pozdrawiam i miłej nocki zyczę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30
Migotko- oglądnełam te krzesełka do karmienia- ten bloom jest SUPER!!! tyle ze moje ( i mojego męża) skąpstwo by mi nigdy nie pozwoliło na takie szaleństwo;-). Z kolei to drugie.... hm jak tam ma siedzieć dzidzius?pasy jakieś...czy co...? :-0 Ja dostałam na chrzest krzesełko firmy Deltim ( jest ciężkie ale przez to bardzo stabilne!!!!http://www.delti.com.pl/delti/pl/akcesoria/namnam/ .... czeka na chrzest jedzeniowy;-) Co do fotelika- strawdzałam wyniki testów na stronach ADAC i najlepszy fotelik + względem ceny to: http://www.allegro.pl/item329743737_fotelik_maxi_cosi_tobi_kolory_2008_gratis_9_18.html lub http://www.allegro.pl/item334209918_chicco_key_1_x_plus_isofix_nowosc_2008.html spróbowałam wkleić tabelkę ale się nie da..- nie to zajrzyjcie na http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/default.asp?ComponentID=184236&SourcePageID=130822# kliknijnie na "i alle testergebnisse..." męzuś wrócił z meczu;-) idę go zaatakować;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!! Tyle czasu mnie nie było mam więc spore zaległości w czytaniu was.Zauważyłam,że sporo jest nowych dziewczyn.Witam was wszystkie bez wyjątku!!! U mnie w porządku - mały rośnie jak na drożdżach - wczoraj skończył pół roczku.Wprawdzie jeszcze nie siedzi,ale jest bardzo żywym dzieckiem- przekręca się z pleców na brzuszek i odwrotnie i siądzie jak złapie mnie za palce u ręki.Posiedzi sam chwilę a potem się przewraca na boki.Jeśdzi już w spacerówce,bo gondolkę oddałam siostrze,która na dniach urodzi córcię - nie mogę juz się doczekać kiedy zobaczę małą Amelkę.To przecież u mnie miała być Amelka - tylko,że wyszedł z tej dziewuszki chłopak. Nie mam ostanio czasu,bo ruszyła budowa naszego domku, wcześniej było sporo latania z pozwoleniami, planami itp sprawami. Bebolku dzięki za pamięć i że do mnie napisałaś.Jak tam syneczek???Duży chłopak już pewnie? Piszecie o wypadaniu włosów - mnie wyłaziły do tej pory dosłownie garściami.Nie wiedziałam co robić - witaminy zadne nie pomagały w końcu poszłam z tym do mojego ginekologa,bo szłam po tabletki to od razu spytałam i on powiedział,że do roku po ciązy mogą wypadac i to jest całkiem normalne.Przepisał mi ZINCTREAL - to jest preparat na bazie jonów cynku i wiecie co włosy przestały tak lecieć jak przysłowiowe liście z drzew. Jak macie dziewczyny problem z wypadaniem to tylko to wam pomoże ja juz po 3 dniach brania tego zauważyłam,że mniej wypadają. ma nie wylecieć żaden i ja w to wierze,bo do tej pory nic mi nie pomagało.Jak będziecie u lekarza to niech wam to przepisze,bo ten ZINCTREAL jest na receptę. Sylka spróbuj sobie ten cynk, jestem pewna,że Ci pomoże i już nie bedziesz zapychała rur. Od dzis będę was sledziła na bierząco i pisała od czasu do czasu. Asiorek dzięki za fotki - Olusiajest śliczną dziewczyneczką. Dobra dziewczyny uciekam,bo mały płacze - zajrzę tu wieczorkiem.To narka.Pa.miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! Mlody juz sie naspal i kiwajac sie w swoim lozku i tlukac zabawki nie dal pospac nawet wlasnej mamie :( Buu... Ilonka: no wlasnie, ten wczorajszy link do krzeselka jakis taki zbyt ogolny byl. Na tej stronie mozna sobie zestawic krzeslo z wkladka dla maluchow i tapicerka. Myslalam ze wklei mi sie link do takiego gotowego... Ale dzis znalazlam nowa strone i nawet pasy bezpieczenstwa sie znalazly: http://www.kiddystore.com/stokke-tripp-trapp.htm Fufcia!! No nie dalej jak wczoraj skladalam Mackowi zyczenia na Kafe i zastanaialam sie, gdziescie sie podziali :) Dobra, idziemy na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane babeczki nie było mnie długo bo byłam bardzo chora - grypa mnie rozłożyła i nie mam nawet czasu poczytać zaległości. Wklejam tabelkę, tylko nie wiem czy nie przegapiłam gdzieś aktualniejszej bo tę znalazłam jakieś 5 stron temu: beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........7 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 6900g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6500g/71 cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........8 500/71cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......82 30/ 70cm Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........6 800g/???? dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7100g/73cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6300 g/69cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9500 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........67 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........77 60g/69,5cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7800 g/65cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 220g/67cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........775 0g/73cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dawno mnie nie było , ale moja Wiktorcia mało już śpi w dzień , i nie mam czasu nawet żeby usiąść, zanim ogarnę w domku ugotuję to ona już się budzi. Ale jest bardzo grzecznym dzieckiem naszczęście bo tak to bym nic nie mogła zrobić. Mi włosy juz mniej wypadają biore witaminki i wapno piję. Z alergią jest już lepiej oczywiście unikam wszytskiego co alergiczne i skórka jest gładziutka. Byliśmy u alergologa niedawno i od pewnego czasu Daję małej zupkę jarzynową musi mi przytyc troszkę bo chudziutka jest tak jak i ja. Byłam w ciąży i myślałam , że troszkę przytyje tu i ówdzie no ale niestety, Mąż mówi że jak szkielet już wyglądam. Ale taki urok w moim przypadku karmienia piersią. Wiktoria bardzo się rozwinęła ostatnio ruchowo przewraca się na boki z placków na brzuch i odwrotnie. Właśnie zamówiliśmy fotelik do karmienia fisher price rainforest , któraś pisała że drobi jest, ale my znależliśmy poniżej 300 zł. Także jak dojdzie to powiem wam cos o nim dokładniej . Narazie mała jeździ jeszcze w gondoli tak wygodniej jest dla niej tak mi się wydaje i cieplej. Oczywiście chciałam złóżyć wszystkim dzieciaczkom serdeczne życzenia z okazji urodzin, tym co już miałay , mają dziś i bedą miały. Jak wiecie mam 20 lat i planuję w tym roku iść na studia. Bo teraz bez wyższego wykształcenia to pracy dobrej się nie znajdzie. Oczywiście planuję iść na zaoczne do Olsztyna. Cieszę się , że za studia są w stanie zapłacić mi rodzice. Bo sama nie była bym w stanie nawet jeśli posżłabym do pracy. A decydowałam się na zoczne też dlatego , że będe mogła wciągu tygodnia być z małą i żadna obca baba nie bedzie siedzieć z moim dzieckiem. Zobaczymy jak to będzie wygladać , mam nadzieję , że wszytsko sie jakoś ułoży. Lekko nie jest ! Ale nikt nie powiedział , że lekko bedzie. Lecę do małej bo właśnie sie obudziła. Pozdrawiam Buziaki -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Migotko chyba myslami i życzonkami dla Maćka mnie tu ściągnęłaś;-)Dziękujemy za pamięć.Nasz Bombolcio/Maciuś/ przesyła wam uślinione buziaki!!!! Ja fotelika jeszcze nie kupiłam - muszę kupić drugi.Karolince nie zabierzemy,bo ma 3,5 roczku i fotelik bedzie jeszcze jej długo potrzebny. Co do krzesełka to Maciuś dostał na chrzciny - taki przesyłam link: http://www.allegro.pl/item351545027_krzeselko_do_karmienia_babyono_baby_ono_.html Kolor niebieski - mi nawet sie podoba i ma regulowane pozycje, pasy i ogólnie jest w porządku.Polcem go,bo na prawdę ładny i praktyczny w utrzymaniu. Co do drewnianych to zastanawiałbym się grubo,bo są nietrwałe - niby drewno,ale się rozsycha i rozłazi potem takie krzesełko gibie się na wszystkie strony.No chyba,że dobrych renomowanych firm - ja miałam zwykłe za 200 zł i wyrzuciłam dawno na smietnik.Było w ogóle nie praktyczne i niewygodne. Dobra uciekam,bo muszę lecieć na zakupy - mały jeszcze śpi coś długą drzemkę sobie uciął.Teraz tatuś zostanie z syneczkiem.To do wieczorka.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
bebolek-moj Marcel spi w ciagu dnia tylko 30 min !!!! nie doczytalam gdzie i kiedy zlot wiec napiszcie jeszcze raz oki?>chociaz mysle ze ja nie dam rady niestety....chociaz pomysl bardzo mi sie podoba. wczoraj synek spadl mi z przewijaka :(:(:(,on jest taki akrobata ,taki ruchliwy ze trzeba miec oczy dookloa glowy,przewijalam go ,schylilam sie do szuflady pod luzeczkiem i bach! to byly chyba 3 sekudny a on przekrecil sie na bok,wzial zamach i juz lezal w lozeczku.Na szczescie spadl do lozeczka swojego ale glowka ,balam sie ze cos mu sie stalo z szyjka i barkiem ale na szczescie nie,po chwili smial sie w glos :) co do krzeselka,to matka chrzestna Marcelka kupila na chrzciny ktore odbeda sie 10 maja,wiec juz nie mozemy sie doczekac :) Chyba najpozniej ze wszystkich naszych szkrabow mamy chrzest hehe a zabkow nadal brak... od kilku dni maly budzi sie w nocy nawet do 4-5x !!! szok! nie wiem co mu jest :( ide bo sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
zapomnialam dodac ze jestesmy na etapie poszukiwac fotelika do auta,od 9 do 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
sorki za blad ,juz poprawiam 'lozeczka' hehe . dzis jak dam rade sprobuje wyslac fotki synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Fufcia witaj po dlugim czasie, Macius urosl, ze go nie poznam :) Jak znajdziesz chwilke to przeslij nowe fotki dzieci :) Co do fotelika to my mamy taki: http://www.bajka.net/shop.php?act=art_descr&art_id=2484800&r Przejelismy go po synku mojego brata, ktory bardzo malo w nim siedzial :) Fotelik jest fajny, polecam. Oprarcie rowniez mozna na trzy poziomy ustawic. Siedzenie jest z ceratki. Wysokosc tez mozna ustawiac :) Duzo dzisiaj nie napisze, bo u nas juz dzis wolne ( dzien krolowej ) dlatego wybywamy z domciu na troszeczke :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i malenstwa :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Frania, u Was dzien krolowej a w Szw.urodziny krola :) I na dodatek Noc Walpurgii :) Mielismy isc na zabawy przy ognisku, ale z Olem nikt nie zostanie a i tak cos mi sie tak zdaje, ze wieczorem i w nocy bedzie deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie;) Ja dopiero dziś mam chwile by poczytać co u Was. Bylismy 5 dni w szpitalu:( Wikusia miała strasznie duzą gorączkę nie dało się jej zbić i zatrzymali nas w szpitalu. Bidulka z tej mojej małej, bałam się ze się odwodni bo nic nie chciała jesc ani pic;( Zrobili jej wszystkie badania i podobno nie ma obaw. Tak mi jej szkoda, nozke ma pokutą od wenflonów:( mam nadzieję ze już będzie dobrze i wróci jej usmiech. Ilonka 30 moja mała tez się złości jak stoimy w karkach lub nawet na światłach więc wiem co to znaczy:( Co do włosów to mam identycznie:( masakra:( Kamilka81 My na basen jeździmy od 3 miesięcy regularnie raz w tygodniu. Wiki uwielbia to i zawsze potem mi spi i spi:) Wiki nic nie wysżło po pierwszej kąpieli wiec mam nadzieje ze u Was tez jest ok. Beti26 ja na szczescie nie mam problemów z brzuchem, nie martw się napewno pozbędziesz się brzuszka:) Asiorek2 Jesteś zadowolona z opiekunki tak ogólnie? Fajnie masz ze chodzi z Wika na rehabilitacje a jak jest z lekarzami?? Nic ja uciekam do mojej kruszynki bo pewno zaraz się obudzi a teraz taka marudna tylko przy niej siedzieć musze ja az się boję pomyślec co bedzie za tydzien bo mam wrócić do pracy:( Miłego weekendu:) wypocznijcie z dzieciakami:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30
Zapomniałam wczoraj podziękować za rady odnośnie córki... hmmm może to i racja , ze za dużo chwalimy.... myślałam, ze pochwał nigdy za wiele.. i pójdę do pedagoga szkolnego. Dzięki dziewczyny!!! Młodziutka!- powodzenia ze szkołą! MAsz rację w 100 % ze bez wykształcenia trudno o dobrą pracę (ja bym jeszcze dodała jakiś język;-) Dzielna jesteś!!! Wogólę jak czytam Twoje posty to jako stara baba muszę powiedzieć, ze jakiś taki rozsądek dojrzałej kobiety z Ciebie bije! Nie marudzisz, nie umartwiasz się , tylko rozwiązujesz problemy!! Do tego jesteś zorganizowana! Szacuneczek!;-) Mąż znowu ligę mistrzów ogląda.. może to i dobrze, bo mi dzisiaj wyjątkowo na nerwy działa! Porządniś od pokazywania palcem i organizowania ludziom zajęć. On ma uczulenie na pozostawione gdzieś rzeczy, np papierki po cukierkach ( nikt tego nie robi specjalnie, ale czasami zapomni zabrać) On zawsze wtedy bierze takie coś do ręki i pyta " a ciekawe co to?) zawsze mam na końcu języka " magister a nie a wie! Papierek!) dzisiaj sam papier po czekoladzie na kuchennym blacie zostawił, pustą butelke po coli- LEŻY!!! Rany jak ja jestem czasami na niego wkurzona! Czasami sobię myslę, że za 10 lat to ja go zabiję chyba;-) ...okres mam;-) odwykłam! tak mi niewygodnie! Używacie tamponów? zawsze używałam, ale jakoś się boję. Ila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×