Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Krystyna to nie ma fajnego
życia! Niby Pani dziekan ale: mąż nadęty bufon, córki się puszczają i to z kim: ćpunami, mafiozami, chorymi psychicznie itp, do tego jej brat był gangsterem no i rak :( Bardzo jej współczuje! Jedyna nadzieja w Pawle juniorze- może on wyjdzie na ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, przerażająco to wygląda, jak zebrać razem te ich przypadki pogmatwane te ich życiorysy, ale to chyba tak w każdym serialu jest :) chociaz ja się nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Podczas kursu tańca towarzyskiego dojdzie do spotkania Krystyny (Agnieszka Kotulanka) i Łucji (Joanna Gajór), byłej partnerki Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger), o której doktor tak wiele opowiadał swojej żonie. Okaże się, że panie bardzo dobrze się znają. Jednak Lubiczowa nie wspomina za dobrze tej znajomości Krystyna i Łucja poznały się osiem lat temu. Wtedy też bohaterka grana przez Joannę Gajór znalazła się w dużej potrzebie. Na gwałt musiała zebrać sporą sumę pieniędzy, którą miała przeznaczyć na leczenie brata. O pomoc zwróciła się do wielu osób, m.in. także do Lubiczowej. Doktorowa poruszona do głębi historią Łucji pożyczyła jej sporą kwotę. Mimo zapewnień, że pożyczka zostanie zwrócona, nigdy nie otrzymała swoich pieniędzy z powrotem. Z upływem lat Lubiczowa zapomniała o całej sytuacji. Pozostał jedynie niesmak. Powróci on teraz, gdy podczas zajęć w szkole tańca towarzyskiego dojdzie do niespodziewanego spotkania znajomych z przeszłości. Jak wiadomo - doktorowa zdecyduje się w końcu partnerować mężowi w treningach, i na nich dostrzeże Łucję. Nie będzie ukrywała swojej antypatii do byłej partnerki Pawła. Szybko wyjdzie na jaw powód tej wrogości. W niemałym szoku będą mężowie obu pań, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o pożyczce. Łucja będzie czuła spore wyrzuty sumienia. Postanowi spotkać się z Krystyną sam na sam i wyjaśnić jej wszystko. Obieca nawet zwrot pożyczonych pieniędzy. Czy w ten sposób dawne urazy pójdą w zapomnienie i Lubiczowa da Łucji jeszcze jedną szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
czyli szykuje sie Krystynie nieoczekiwany przyplyw gotowki akurat na swieta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No wiadomo musi się cos dziać w serialu, kto by to oglądał jakby tylko siedzieli i pili kawkę i wszystko było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
klankowa ale od przybytku glowa nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziwne tylko, że 8 lat temu (chyba wtedy Krysia była w ciąży?), nie było nic na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A czy wszystko musi być pokazane? ;). Mi w tym seiralu braku jakiejś ich dalszej rodziny ciotek, wujków, jakieś taki epizody...Zauważcie, że tam nie spotyka się Aga z Beatą, czy dzieciaki Michała rzadko bywają u Beaty, w sumie to tylko Bożenka trzymała z Kamilą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na przykład przyszło do głowy, że nigdy nie widzieliśmy sąsiadów Lubiczów, znaczy Pawła i Krysi :) dzieci Michała mogłyby bawić się z Małgosią :) są w podobnym wieku, tylko czy Małgosia by to przeżyła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest parę wątków nagle urwanych, nie podoba mi się to. natomiast fajne jest, że co jakiś czas Ania wspomina o Feminie, gdzieś ten wątek się przewija, choćby w zdawkowych wypowiedziach, ale jest. O Błażeju cisza. Czy jego rodzeństwo jest u Ani i Tadeusza? Sama już nie wiem, wcale ich nie pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jestem przeszczęśliwa, bo mam 4 dni wolnego, jupi :D oby słońce było i pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zgadzam się z tymi sąsiadami, zamiast jakiś dziwnych nowych bohaterów typu Łucja, wcześniej Edyta pokazaliby czasem sąsiadów choćby Krysi, tylko nie robić im rozbudowanego wątku, tylko epizody...No fakt już wiele razy pisałyśmy o Dorocie i nadal cisza, nawet słowa nie powiedzą o niej, jakby jakimś problemem było wspomnienie, że np. jest za granicą, nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
tak jak cicho sza o rodzenstwie Blazeja ,a opiekowali sie nimi to co teraz z nimi gdzie sa i chlopiec mial zdaje sie bialaczke i co wyzdrowial ? nie wiem nic na ten temat a gdzie Blazej? chyba ze wrocili wszyscy do matki? i co potrafi sie nimi juz zajac i ma wystarczajace na to srodki? ...dziwnie urwany watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
racja...no ale w serialach juz tak jest jak chca wprowadzic cos nowego w akcje to czesto wiaze sie to z wygrzebaniem czegos z przeszlosci nam nie znanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota nie przepadla
puszcza sie z Respondkiem na dwojce :-D Olka sie no boi zadawaca z tym psycholem? juz mogliby jej dac jakiegos super faceta a nie takie byle co :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No właśnie tym bardziej dziwne, czemu nawet jej nie wspomną...jakby się rozpłynęła w powietrzu... Paweł i Kryśka zawsze tacy życzliwi, każdemu pomagają ochoczo...a tu raptem amigo Olki na kilka dni do nich zawitał i już Paweł fochy stroi kupy się, to nie trzyma ;). Kryśka też chyba średnio zadowolona, tylko nie okazuje tak dezaprobaty, jak Paweł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mówcie co chcecie, ale ja uwielbiam postać Ryśka, taki swój chłop jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Ryszard
znajdzie się w agencji? i czy jutro kogoś zastrzelą? on mówił "jesteś moją córką"? Bożenka jest w agencji?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dziś to już Paweł przegiął, no ale taka jest często polska gościnność :D, jęczy po kątach jakby Norbert co najmniej z miesiąc już u nich mieszkał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ona ma
heh :D polska gościnność i wyższe sfery - takie niby kulturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Trochę się dziwię Krysi, że Ona taka spokojna jest! Ja chyba nie wytrzymałabym jakby mój mąż miał takie humorki!! No, ale Norbert wrócił do domu, Paweł będzie miał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lipaa, ja tez uważam Ryska za fajnego chłopa. aktora, Piotra Cyrwusa, też :) chociaż widziałam z nim tylko jeden wywiad, u Wojewódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
Ciocia Stasia dziś była fajna, jak Ela jej tłumaczyła przelewy internetowe "Poklykam, Elżuniu, poklykam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ona ma
trochę bezczelny się robi product placement w tym serialu. z tym bankiem to tak ni w 5 ni w 10 :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam, że reklama banku mnie zniesmaczyła....mogliby tylko pokazać bank na ekranie a nie rozmawiać o nim sztucznie "o, ty też masz tam konto, co za niespodzianka" jeden z "zapomnianych" watków to Anulka i Surmaczowa - w końcu Anulka ma po niej imię, a nigdy się nie odwiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sejf dobry
klano-fanka : "Trochę się dziwię Krysi, że Ona taka spokojna jest! Ja chyba nie wytrzymałabym jakby mój mąż miał takie humorki!! No, ale Norbert wrócił do domu, Paweł będzie miał spokój." Ja mam podobnego meza co Pawel i tez jestem spokojna,bo gdybym nie byla,dawno bysmy sie rozwiedli/PAwel Lubicz to taki typ czlowieka,ze trzeba ustepowac albo w ogolle nie sluchac i robic swoje :) A zta reklama banku przesadzili.JAk pani Stanislawa klika na kompie to juz naprawde koniec swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani baranica
moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z ryskiem? dlaczego on jakies gole dupy oglada? I m in shock :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też byłam w szoku
że on chce iść na dziw***i, ale to coś tam koleżankę Bożenki porwali i ona się znajdzie w agencji gdzieś, on ją uwolni ale kogoś postrzelą i ochroniarz chyba umrze, a Ryszard w szpitalu będzie znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×