Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

przepraszam że nie mam czasu.....ale wygląda na to że posądziłam kogoś niesłusznie o coś czego nie zrobił :( rozumiesz że głupia sytuacja... bo ktoś inny sobie głupio zażartował na mój temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt pierwszy to wiem(chyba że czegoś nie wiem) punkt drugi to nie przejmuj się, to tylko forum, nie cały świat, ludzie piszą bzdury i nie ma się co tym przejmować. Głupi słucha głupot, mądry wie jak jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt trzeci to chyba za bardzo się przejmujesz, choć może nie wiem o co chodzi(kontekst itp) punkt czwarty olej to punkt piąty i kolejne patrz pt 4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
były poruszone 2 tematy.....jeden denny...i mam go gdzieś ale drugi dotyczył przesłania w niepowołane ręce mojej fotki...a to już mnie ruszyło sprawdzenie przecieku nie jest trudne.....jeśli raptem wysłało się ich 4 2 odpadły w przedbiegach.....druga to kobieta której ufam.....odpisała że tego nie zrobiła więc został jeden podejrzany.... po jakimś czasie odbieram wiadomość na skrzynce....z pytaniem czy żart się udał :( głupia sprawa...tak niesłusznie kogoś posądzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
well przykre. Chyba rozumiesz dlaczego jestem tu na forum, i wogóle w sieci taki ostrożny. Chętnie bym też zobaczył twoje zdjęcie:D to żart oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz....jestem w pracy od 8 do 19....nie mam siły ani chęci by gdzieś wyjść....internet jest takim oknem na świat. lekarstwem na samotne wieczory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło się zamyka- są samotne bo nigdzie nie bywasz, z nikim się nie spotykasz... to nie jest świat, to iluzja. Dobre jako komunikator, jakiś tak środek do poznawania świata, ale nie atrapa, nie wypelniacz... To jak onanizm w porównaniu do seksu, zastępuje ale nie zastąpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTORHEAD, to zalezy jaki kolor tej rozy Ci sie ostal, ale pomysle nad ta propozycja nie ukrywam kuszaca:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz w domu :D i czytam i czytam co tam naskrobaliscie, a kawy niekt nawet nie posmakowal oj nieladnie:P ja sie staram ladnie do Was sie wpraszam, a wy zapatrzeni w siebie kawa gardzicie:P powiem Wam, ze byla z dobrym dodatkuiem:) wypije zimna:O sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze inaczej....nie chcę by los kusił mnie ;) a że lubię dużo gadać.....zatruwam życie Tobie...swoim gadulstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.-> ale to nie jest tak że ja nie poznaję nikogo, żeby nie kusić losu. Ja po prostu nie czuję potrzeby poznawać nikogo z sieci, pewnie jakbym był sam to bym polował, a teraz po prostu jest to zbędne dla mnie. Mam sporo znajomych, a teraz siedzę tu tylko dlatego że mnie zaciekawiło siedzenie na tym forum, poznawanie tego co ludzie myślą itp W realu też chętnie poznaję ludzi, tylko to przejście mnie jakoś nie pociąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mlodziutka z Ciebie dziwczynka🌼 jak masz tyle czasu na takie gigantyczne maratony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×