Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej!!!!!!!!!!!!!! Już wróciłam, najedzona, usmiechnięta i gotowa do pogaduszek :) Kurka ale mnie cycki i brzucho swędzi, chyba znów rosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik kasik - ja proponuję jeszcze żybyś wpisala sie do tabelki, będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, ja jestem, nie poszłam jeść :P Czekam na mojego mężczyznę, który niestety musiał dłużej zostać w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jakaś żywa duszyczka :) Ja też czekam na mojego mężczyznę, tylko że twój wróci jeszcze dziś, a mój dopiero za 2 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to drobna różnica...:P Pewnie już nie możesz się Go doczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, już mnie całkiem tęsknota zżera, czym bliżej tym gorzej, bo czas się zaczyna wlec, ale jak będę częściej do was zaglądać to szybko mi ten czas upłynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie dziwię Ci się Limetko!!! Mnie by pewnie też zżerała :P Ale masz Maleństwo przy sobie, to w sumie Jesteście we dwójkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to podwójnie tęsknię, za to małe też :) Już mnie ciekawość zżera co też tam się u mnie tak wierci: mała, czy mały? :D Na początku nie chciałam wiedzieć, ale teraz już chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, a kiedy masz następne usg? Bo na nim to już chyba powinnaś się dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu własnie idę, ale dokladnie nie wiem w jaki dzień. We wtorek idę do lekarza na badanie ogólne i potem mi powie kiedy będzie to usg, bo na usg chodzę do szpitala, bo w przychodni nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już w przyszłym tygodniu się dowiesz czy to piłkarz czy piłkarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy tak ładko pójdzie, bo moja bratówka już jest w 33 tygodniu i do dziś nie wieco będzie miała, bo maleństwo sie wciąż dupka odwraca :D Także może czasami mnie trzymać w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, to Twoi rodzice pewnie się bardzo cieszą, że wnuczęta w drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik będę powoli uciekac, braciszek przywiózł mi dziś jakiś film na dvd i chyba go sobie obejrzę. Mam nadzieję ze jest dość fajny i ze przy nim nie zasnę :) Kolorowych snów zyczę i do następnego sklikania👄 Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Anik - dwoje już mają: wnuka i wnuczkę to teraz pewnie im wszystko jedno co bedzie następne. Z dwójki zrobi sie czwórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KASIAMOTYLEK dzięki że o mnie pamiętałaś :) wpadłam na chwilkę tylko bo jestem właśnie w samym środku robienia porządków no i pogoda taka fajna...:) energia mnie rozsadza :) przyjemnej soboty wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ruch jak w Paryżu na wsi, czyli niewielki :D Pewnie każda juz żyje weekendem :) I dobrze, trzeba w końcu odpocząć po całym tygodniu, by mieć siły na przyszły tydzień!!! :) Pamiętajcie tylko zeby dziś iść godzinę prędzej spać, bo dziś w nocy zmiana czasu nas czeka i będziemy krócej spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny widze ze weekend i nikogo nie ma !! cuz sie dziwic ladna pogoda i kazda uciekla na spacerek !! ja tez bylam az zal nie wyjsc po tych sniegach co byly :):):) pozdrawiam cieplutko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha laseczki zrobilam sobie suwaczek narazie jeden co do ciazy hehehe udalo mi sie!! podobaly mi sie wasze wiec postanowilam sobie tez zrobic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Witam w ten piękny, słoneczny \"poranek\". W końcu pogoda się poprawiła!!! U mnie słonko świeci, nie ma nawet jednej chmurki na niebie i aż się prosi, żeby na spacerek się wybrać :) Ja na razie oglądam skoki. Później do dziadków jadę na obiadek, a potem....idę na łyżwy i będę szaleć na lodowisku :D Życzę Wam kobitki cudownej niedzieli!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Mam pytanie bo juz zglupilam, czy przy niskim tsh jest niedoczynnosc czy nadczynnosc? Dzieki z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, co za wstyd! Od piątku męczymy jedną stronę!!! Wszystkiego dobrego w kolejnym cudownym tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki jak samopoczucie przy poniedziałku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to nie dostałam do tej pory @ czy uważacie że już czas na test ? - ale boli mnie tak jak przed okresem juz od piątku ale brak,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Mam pytanie, czy któras z Was miała w drugiej fazie cyklu stan podgorączkowy??? Rano temp pod pachą mam normalną, czasami nawet za niską, ale po paru godzinach od wstania podskakuje ponad 37,0. Taki stan utrzymuje mi się od 14 dnia cyklu (dziś 21). 🌼 🌼🌼Wiosna nam zawitała - pewnie dlatego taki mały ruch na topiku 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzka, ja tak mam co miesiąc ;-) i co miesiąc mi się wydawało, że będę chora, ale już się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×