Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Sheila a do której chodzisz bo ja chodzę na Lwowską ale zaczynam bo miałam dopiero 4 spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poronienia zagrażające, zaczynające się oraz w toku Objawami poronienia zagrażającego są skąpe bezbolesne krwawienia z dróg rodnych pojawiające się w I trymestrze ciąży (przed ukończeniem 16. tygodnia). Objawy tego poronienia najczęściej występują w dniach przypadających na kolejne menstruacje, a więc w 4., 8. i 12. tygodniu ciąży. Zdarzają się również często ok. 14. tygodnia ciąży, czyli w czasie, gdy łożysko podejmuje swą czynność, a produkcja hormonów w ciałku żółtym ulega znacznemu obniżeniu. Krew jest wówczas żywoczerwona albo ma różowe zabarwienie. Jeśli krwawienie ustaje, krew ciemnieje, przybiera brązowawy kolor. Czasem jest zmieszana ze śluzem. Krwawienie może być krótkotrwałe i niewielkie. Zdarza się także, że pod względem obfitości przypomina normalną miesiączkę. Krwawienie z dróg rodnych we wczesnej ciąży jest często spotykanym zjawiskiem, pojawia się zwykle raz na cztery potwierdzone ciąże. Jest to zawsze krew matczyna, nie płodowa. Zdarza się, że krwawienie jest niewielkie i ustępuje samoistnie po krótkim czasie. Jeżeli jednak krwawienie nasila się i towarzyszy mu tępy, rozpierający ból w podbrzuszu lub krzyżu, jest to tzw. poronienie rozpoczynające się. Natomiast jeśli następuje dalsze wzmożenie powyższych objawów oraz zejście jaja płodowego lub jego części do kanału szyjki macicy, ma już miejsce poronienie w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak miałam, czy to znaczy że poroniłam, poje krwawienie było krótkie trwało 1 dzień, zużywał 2-3 wkładki, muszę zrobić dzisiaj test dzwonił do gina, nie przyjmuje dzisiaj jest na urlopie. Moje sluz jest teraz koloru kawy z mlekiem i jest go niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - My chodzimy do Szkoły Rodzenia Prenatal przy Centrum Medycznym Medyk na Lisa Kuli. Może Ty mi prześlesz zdjęcia Igorka Limetki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - My chodzimy do Szkoły Rodzenia Prenatal przy Centrum Medycznym Medyk na Lisa Kuli. Może Ty mi prześlesz zdjęcia Igorka Limetki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - My chodzimy do Szkoły Rodzenia Prenatal przy Centrum Medycznym Medyk na Lisa Kuli. Może Ty mi prześlesz zdjęcia Igorka Limetki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - My chodzimy do Szkoły Rodzenia Prenatal przy Centrum Medycznym Medyk na Lisa Kuli. Może Ty mi prześlesz zdjęcia Igorka Limetki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak miałam, czy to znaczy że poroniłam, moje krwawienie było krótkie trwało 1 dzień, zużywał 2-3 wkładki, muszę zrobić dzisiaj test dzwonił do gina, nie przyjmuje dzisiaj jest na urlopie. Moje sluz jest teraz koloru kawy z mlekiem i jest go niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak miałam, czy to znaczy że poroniłam, moje krwawienie było krótkie trwało 1 dzień, zużywał 2-3 wkładki, muszę zrobić dzisiaj test dzwonił do gina, nie przyjmuje dzisiaj jest na urlopie. Moje sluz jest teraz koloru kawy z mlekiem i jest go niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka mały jest boski, jak go zobaczyłam to mnie lekki strach obleciał że już niedługo taką kruszyne bedę miała w domu odzwyczaiłam sie bo moje to dwa wielkie byki, wkleje ich zdjęcia w stopce to same zobaczycie, ale synus sliczny gratulacje dla taty za dobrze wykonana robotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do tych co poroniły, wiem że nie jest to przyjemny temat ale byłabym wdzięczna jakbyście mogły mi opisać objawy, bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! a Gokata milczy jak zaklęty...czyzby ...czyżby coś juz było?? GOKATA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila - przesłałam ci już zdjęcia Igorka. Coś mi się z netem zrobiło i przez długi czas strona 352 mi nie wchodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,Igorek to aniołek,jest śliczny.Ja też chcę takie dzidzi.Już po dniach płodnych,teraz czekam na efekty,jutro mam wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka mi tez ta strona nie wchodziła. Igorek jest cudowny!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja tez juz chce!!!!!!!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem z innego topicu, ale czasem Was czytam :) Widzę, że na tapetę wszedl temat poronień. Anucha, ja poroniłam w grudniu zeszłego roku. Teraz jestem w 5 tc :) I jeśli chodzi o objawy poronienia, to widzisz ja to przeżyłam w 10 tc. Najpierw było plamienie, ale tylko na papierze. Trwało to około tygodnia (nawet wkładek nie potrzebowałam). Potem pojawił się bardzo mocny ból brzucha. Do tego stopnia mnie bolał, że spałam z butelką ciepłej wody przy brzuchu. A nad ranem się zaczęło... :( Mało się nie wykrwawiłam. Miałam zabieg łyżeczkowania. I, kochana, nie wiem jak to się odbywa w takim czasie cyklu, w jakim Ty jesteś. Ja na Twoim miejscu poszłabym na betę, a potem za dwa dni znowu. Szyjka w ciąży jest rozpulchniona-tak jak Ty to masz i opisujesz. Pójdź do gina, niech on coś doradzi. To mogło być równie dobrze plamienie implantacyjne, ajk też, niestety, mikroporonienie. Trudno cokolwiek mówić, jak się nie jest wróżką. Nie pytaj na kafe, tylko uderz do gina. Bardzo ciepło Cię pozdrawiam. Limetko, gratuluję Igorka! Pozdrawiam Was dziewczyny wszystkie razem i każdą z osobna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko,ja koniecznie chce fotke!!!!czas zalozyc porzadny albm mamusiek i dziusiow naszegoforum! moj mail: jakajaana@interia.pl czekam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko kochana, bardzo ci dziekuje za przepiekne zdjecia Igorka, ach, jaki on jest slodki!!! Musze sie pochwalic, bo juz mam zdjecia dwoch roznych dzieciaczkow, Igorka i coreczki kolezanki, ktora tez niedawno urodzila...A moze to mi przyniesie szczescie i tez bede miala takiego malego skarbenka??? Zycze ci Limetko duzo zdrowka i oby maly sie dobrze chowal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jakajaana...co tam kobieto slychac? Ja sie powoli szykuje na 2-tygodniowy urlop, bo w piatek w nocy wyjezdzamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za miłe słowa :) Jakajaana - fotki już przesłałam, do ciebie Sheila też pewnie już doszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wpadlam na chwilke. Limetka gratuluje Ci serdecznie maluszka:) Anucha co do Twojego pytania, wiem ze sie denerwujesz tym wszystkim ale nie wiem czy wiesz, ze takie krotkotrwale plamienie przypominajace krwawienie moze sie pojawiac rowniez jak sie jest w ciazy. Ja na twoim miejscu zrobilabym jeszcze raz test ciazowy a jak to nic nie wykaze to bete. Jesli beta rowniez nie potwierdi tego ze jestes w ciazy to proponuje isc do lekarza(jak wroci z urlopu albo do innego) bo moze to byc jakas inna przyczyna. z okresem nie ma zartow. wiem co mowie bo moja siostra tez miala podobnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCHA 26
alutos_8wiem że takie krótkotrwałe plamienie może oznaczać ciąże, ale robiłam dzisiaj rano test, i wyszedł negatywnie, ja myśle że byłam w ciąży ale poroniłam, tak wyczytałam i tak świadczą moje objawy, ja oczywiście pujde do lekarza we wrześniu, muszę sprawdzić co to było, poza tym musi mnie zbadać czy wszystko ze mną ok a czy ty myślisz że test może kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha jak masz wątpliwości to do lekarza powinnaś pójść już teraz. Zrobi badania i powie ci co się dzieje. We wrześniu to będzie już musztarda po obiedzie bo żaden lekarz nie powie co ci mogło dolegać miesiąc wcześniej. Zwyczajnie nie będzie śladu po obecnych wydarzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×