Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

witam :) przychodze po porade jak zawsze moje wyniki : BPD = 89 36 Tygodni 0 dni,Odchylenie standardowe:+/- 22 Dni HC = 314 35 Tygodni 1 dni,Odchylenie standardowe:+/- 21 Dni AC = 322 36 Tygodni 1 dni,Odchylenie standardowe:+/- 21 Dni FL = 62 32 Tygodni 1 dni,Odchylenie standardowe:+/- 21 Dni czy to czasem nie za niski FL ? bo juz mnie nastraszyli i plakac mi sie chche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, chodze prywatnie do gina. Moja siostra tez do tego samego i ma zwolnienie od poczatku ciąży, a wszystko jest ok. Mysle,ze bedzie wyrozumialy tym bardziej,ze to nie bedzie juz 6 czy 7 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tit- niestety nic mi nie mowia te wartosci:( nie mialam robionych jeszcze tkich badan. Moze ktos z topiku bedzie wiedzial. Najlepiej wejdz na google i wpisz interpretacja wynikow badan, albo cos w tym stylu-ja zawsze tak robie. I przewaznie cos tam sie znajduje. MonteVerde- No to nie widze problemu:) Tylko dlaczego Twoja siostra tak Cie nastraszyla? Skoro chodzi do tego samego i jej dal od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eya dziewczynki tak jak mowilam byłam dzisiaj cala w nerwach na usg 3d i okazało się : BPD 88 FL :D 68 mm a nie żadne 62 AC 33,3 co odpowiada 36,1 wiec wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi to naprawde niesamowite:) Twoja coreczka jest taka wyrazna na tych zdjecach.Wraznie widac jak trze oczka:) cos pieknego. Duzo musialas zaplacic za takie usg??? U mnie w poradni nie ma takiego specjalistycznego sprzetu, chyba ze pojde gdzies prywatnie. Ale nie wiem ile to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos usg 3d kosztuje 200 zl ale dowiedz sie zanim pojdziesz co to za lekarz bo ja w sumie bylam dwa razy i ten pierwszy raz nawet sie nie umywa do tego co dzisiaj poza tym super lekarz mi to robil i film z badania trwa 30 min a nie 7 jak to poprzednie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. Strasznie to drogie:( Ale jesli tyle trwa to faktycznie warte swojej ceny tymbardziej ze widzisz dziecko bardzo dokladnie. A czy takie dlugie naswietlanie nie szkodzi maluszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) wymierzyli ja dzisiaj za wszystkie czasy nagrlai film i porobili pelno zdjec pamiatka na cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie sie nad tym zastanowie. Moze na tym usg w koncu sie dowiem jaka bedzie plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to drogie i sama bym nie szla na 3d gdyby wczoraj na normalnym usg lekarz poprostu dal ciała przestraszylam sie i pobieglam . uwazam jedank ze kazdy powinien miec przynajmniej raz takie usg to niesamowite uczucie jednak lekarze sa rozni mowie ja za pierwze usg 3d zapłaciłam 200 zl za 7 min jego pracy byłam zawiedziona - teraz jednak bylo inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tit rzesliczna kruszynka!!!!!!!gratuluje!!!!!!!!!!ale Cudenko!!!! KOchane a ja dalej plamie.cigle braz.... a przed chwila jeszcze cos nowego.taki ciemny bardzo \"glut\", \"smarek\".przepraszam za te nieprzyjemnosci ale nie wiem jak Wam to opisac zebyscie wiedzialy o co mi chodzi.no bo ten glut to nie sluz tylko nie wiem....co to moze byc?mialyscie takie cos???krde mimo tego pozytywnego usg ja nadal sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana. Jesli bylas u lekarza i wszystkojes tok nie martw sie, no chyba,ze bedzie to trwalo. Byc moze jest tak (słyszalam kiedys od kolezanki, ktora studiowala medycyne), ze macica sie przygotowuje do nowej roli i wywala troche brudu. Ale obserwuj siebie. Moze to tez byc to, co niektore panienki mowią, ze w ciązy mialy okres....takie plamienie wlasnie nazywaja okresem, apozniej reszta wierzy... Ja dzis zauwazylam znow tak jak miesiac temu brunattna kropeczke na bieliznie, jakby zaschnieta krew. I na moje oko to poprostu co miesiac, w tych dniach co powinnam miec @ trak mi sie robi. Jesli bylo by tego wiecej na pewno zglosilabym sie od razu do szitala z panika. Kiedy masz wizyte u gina swojego? Dziewczynki po zakonczeniu leczenia stanu zapalnego pochwy mam wieksze uplawy niz mialam, co to takiego? Oczyszczanie? Miały ustąpic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i tak jest ale ja nie mam tego w niach @.ahhh.zobaczymy czy cs sie zmieni.dziekuje Monte.lece do pracy a sil brak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- ja mialam cos takiego. wygladalo to jak sluz z zaschnieta krwia.Taki brunatnomlecny glut. Przerazilam sie tak bardzo ze z tego wszystkiego od rzu zadzwonilm do mojej gin. Ona uznala to za plamienie i kazala mi isc do szpitala. W szpitalu uznli to tez za plamienie. lekarz zrobil usg i stwierdzil ze mam to potraktwac jako przykry incydent. Tyle ze u mnie to juz sie nie przytrafilo i nie mialam zadnych brazowych plamien pozniej.Z dzieckiem wszystko bylo i jest dobrze.Jak cos Cie niepokoi to jedz od razu do szpitala. Tam sie Toba zajma. Trzeba dmuchac na zimne.Tym bardziej ze kiedys mialas juz poronienie. Moim zdaniem powinnas dostac cos na podtrzymanie ciazy, bo takie brazowe plamienia nie sa normalnym objawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlatego sie martwie.mialam przy ostatniej ciazy identyczna sytuacje.w 6tcpierwsze usg i pobyt w spzitalu z lekami na podtrzymanie-wszytsko niby dobrze.wyszlam do domu ,jakis czas pozniej przestalam plamic.caly czas lezalam!! niecale 3 tygodnie od wyjscia ze spzitala jechalam na koljne usg bo lekarz i ja szczesliwi ze plamienia ustaly.no i okazalo sie ze dzidzus umarl po prostu. i po tym poronilam \"nic\". Dlategow lasnie mimo tego pozytywnego usg w czwartek dalej mam obawy.ten glutek pojawil sie tylko raz,ale plamienie nie ustaje.nie wiem co robic.nie jestem w polsce a tu sluzba zdrowai nie funkjonuje tak jak tam:( we wtorek mam wizyte z polzna.powiem jej o wsyztskim,moze da mi skierowanie na kolejne usg no i moze jakis leki.o jej... Alotus a jak z Twoim zdrowkiem?dieta? Malenstwo?dostalas@?odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
Czy zanim dowiedziałyście się że jesteście w ciązy bolał was tylko brzuch jak na miesiaczke czy też jajniki albo ich okolice. Pozdrawiam Z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch nie bolal ale chwilami czulam takie cos jak przd @.dokladnie dzien przed.klucie tez ale to juz troszke pozniej jak sie dowiedzialam o ciazy. Najbardziej daly znac piersi a przede wsyztskim sutki!!!!bolllllll:) Kochane z moja kruszynka i ze zmartwieniem o nia ide spac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bolał i boli do dzis (juz nie tak bardzo, tylko czuje,ze cos sie tam robi), szczególnie w nocy. Zanim sie dowiedzialam o ciązy mialam straszne bóle. Wszystko na szczescie jest dobrzei lekarz nie kazal misie tym martwic tylko łykac magnez. Poprostu czuje jak rosnie macica, jedne kobitki czuje inne nie, to tak jak z @ nie kazdego boli. Jakajaana- wez nie czekaj tylko jedz do szpitala, nie ma co gdybac jedz i powiedz,ze dalej plamisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duzo włosów mi zaczęło rosnąć w ciazy, na posladkach, nogach w okolicy bikini. W ogole na nogach, nigdy tyle nie mialam. Na brzuchu tyle narosło. Czy na jakas mala powierzchnie np na nogach u góry moge zastosowac krem do depilacji? Czytalam w artykule medycznym w internecie,ze kremyw ciązy sa bezpieczne tylko trzeba wybrac delikatny.A kobiety jakies na forach pisza,ze absolutnie nei bo mozna urodzic upośledzone dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- Moim zdaniem to powinnas lezec. I na pewno nie chodzic na nocki do pracy. Wiem ze dobrze jest mi gadac bo mieszkam w Polsce ale niestety taka jest prawda. Przy takich plamieniach zalecany jest przede wszystkim odpoczynek i oszczedzajacy tryb zycia.dla mnie to oznacza zwolnienie lekarskie... co do mnie to ide jutro na oddzial patologi ciazy. Maja mi zrobic wszystkie badania-i zobaczyc co dalej. Ja nie plamie ani nic takiego tylko mam slabe wyniki morfologi od poczatku ciazy mimo brania lekow no i podejrzenie tej cukrzycy. Mam jednak nadzieje ze kolejne badania nic nie wykaza i bede mogla normalnie jesc. Chociaz slodycze i tak juz ograniczylam. jem za to duzo zieleniny. Wierze ze bedzie ok:) Tylko ten szpital troszke mnie doluje no ale coz...wszystko dla maluszka. MonteVerde- mam tez ten sam problem z owlosieniem. tzn u mnie nie rosna na brzuchu ale na nogach rosna znacznie szybciej. Tzn szybko odrastaja. Ja gole sie depilatorem elektrycznym. Zawsze mi to wystarczalo na jakies 3 tygodnie a teraz juz po tygodniu musze poprawiac:( Nie wiem jak z tymi kremami. Ale jesli masz duzo wlosow to moim zdaniem te kremy cienki efekt Ci dadza, bo po takim goleniu wloski szybko odrastaja. U mjie jak ogole sie maszynka to wlasciwie na drugi dzien od razu mam klujace wloski i zle sie z tym czuje. Po za tym odrastaja czarne i twarde a jak sie ogole elektrycznym to sa slabsze no i sa jasne-miekkie, nie kluja. Moze zastanow sie nad tym. Aha, i nie radzilabym wierzyc za bardzo opiniom dziewczyn z forum ze po takich kremach dziecko rodzi sie uposledzone. Jak bardzo lubisz golic sie kremami to po prostu zapytaj lekarza a najlepiej wez krem ze soba i niech on sprawdzi sklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz alutos, ja to tak raz na miesiac chcialabym zastosowac taki krem. Do nóg depilator elektryczny dostalam, ale sie go boje jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- nie taki diabeł straszny...:) Ale prawda-trzeba troszke przecierpiec. Najgorzej za pierwszym razem. Potem juz tak nie boli. Sprobuj. Zobaczysz ze nie bedziesz chciala golic sie inaczej. jak sie zdecydujesz to dam Ci kilka wskazowek zeby troche zniwelowac bol.Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana @ dalej nie ma teraz znowu pobolewja mniepiersi i znow wiecej sluzu.nie wiem juz co myslec:( powinnas isc do lekarza aby sprawdzic to plamienie lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo- robilas kolejny test??? No bo cos dlugo nie masz tej@. Albo jstes w ciazy albo cos jest nie tak. lepiej zeby to bylo to pierwsze. Idz jak najszybciej do lekarza, trzeba to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny, że się wcinam, ale przypadkiem pzreczytałam, że piszecie o owłosieniu w ciąży:) Ja miałam całkiem odwrotnie niż wy tzn. mi praktycznie przez cała ciąże przestały rosnąć włosy, goliłam się może ze dwa razy tak z przyzwoitości:) Dodam, że urodziłam dziewczynkę...I tak się zastanawiam, że może te włosy rosną szybciej, gdy ma się urodzić chłopiec? Ciekawe czy jest taka zależność? Wy pewnie jeszcze nie znacie płci waszych maluszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus trzymam kciuki za badania i za wyztsko!!!!!!wiem ze bedzie dobrze:) Co do mnie.Od przyszego tygodnia juz nie ide do pracy.Moj kochany mi nawte nie pozwoli.poza tym to za duze ryzyko.zwolnienia lekarskiegonie dostane bo tutaj nie ma czegos taiego.dopiero 15tygodni przed planowanym porodem dostae sie takie cos do lekarza i idzie na zwonienie-takie wczsne macerzynskie. ja teraz po prostu strace prace.to jest wlasnie popieprzone w anglii.w czasei ciazy kobiecie kraj w ogole nie pomaga,dopiero po urodzeniu.totalny bezsens.no i w ten spoosb stane sie bezrobotna i szlag mnie trafia. ahhhh Malenstwo do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×