Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Amando, ja dzisiaj sprawdzałam. Niestety jest informacja, że jeśli do tej pory nie ma poprzedniego topiku, to już nie uda się go odzyskać :( Trudno, trzeba szybko nadrobić te 1000 stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede chodzić do szkoły rodzenia u nas w szpitalu jest refundowane przez NFZ bede chodzić . Lekarz mi powiedziała że o około kilka godzin rodzi sie krócej bo umie się oddychać wiec warto W lutym przybyło mi 4 kilo , nieźle co nie ale co staram sie jeśc racjonalnie wchodzi we mnie jak nic ale mówie wam jak mi lekarz powiedział że ptaszka nie widzi to tak sie ucieszyłam a i oczywiscie pozdrawiam kasie motylka bo ona też jest mi bliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo masy przesądów powoli kupuje rzeczy dla dzidziusia , akcesoria ciuszki itp chce sobie rozłożyc koszty w czasie , co mam być to bedzie przesądna nie jestem wiec wszystko gra przeglądanie maleńkich ciuszków daje tyle radości ze nie chce myśleć co bedzie w sierpniu jak dzidzius sie urodzi jupi juz sie nie moge doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amando - no ja myślę ze często nas wspominasz, a z pisaniem to nie jesteś sama, bo ja też dusze w klawiature ile sił :D Malństwo - z tym oddawaniem moczu to tak jest, ze chce ci sie często, choć aż tak dużo tego nie ma, a u mnie jeszcze jest tak, że jak nie pójde od razu to czuję, ze samoczynnie mi leci ;D Nie ma mowy o przetrzymywaniu, trzeba iść i koniec!!! Ja na twoim miejscu zrobiłabym test, bo miałabyś choć troszke jaśniejsza sytuację, a ginek mógł nie zauważyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetko a jak sie ma twój dzidziuś ile ma już cm anik rzycze powodzenia na obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
ale mówi sie ze macica jest powiekszona we wczesnej ciazy tak? to nadrzerke by zauwazył a ciazy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - wstawaj , juz naprawdę upadłaś na ten ryjek i zasnęłaś, bo nic nie klikasz :P Gdzieś polazła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, ja nie wiem jak to jest dokładnie z tymi siuśkami :) Podobno zdarza się tak, że jednym z pierwszych objawów ciąży jest częste oddawanie moczu, spowodowane zmianami hormonalnymi. Amanda, z tą szkołą rodzenia jest różnie. Ja znam kobitki, które nie chodziły, a urodziły szybciuteńko i takie, które chodziły i się męczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik masz racje z tą szkołą rodzenia ale ja siedze w domu wię sobie pochodze nic nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - nie wiem kochana, pisze co wiem, a lekarz też człowiek może się pomylić :) Amando - miałam iść teraz w niedziele na usg, ale niestety pójde dopiero za 4 tygodnie. Przed tym mam zrobić jeszcze raz badania krwi i moczu, krwi podwójnie, bo raz na czczo a raz z glukozą, żeby sprawdzić czy nie mam cukrzycy, a potem będę miala robione te usg które robi sie między 18 a 22 tygodniem - to przezierne, czy jak to tam się nazywa. Lakarz stwierdził, że malszka bedzie bardzo dobrze już widać i będzie łatwiej :) A ty jesteś w tym samym tygodniu co ja, no prawie, więc napisz mi ile twoje maleństwo juz mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Amando:) Mam nadzieję, że już wkrótce odezwę się do Was jako mgr inż....hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetko ja tez bede teraz robić to z glukozą badanie jeżeli chodzi o cm dzidziusia to ci nie powiem bo coś mu sprzet zaczął wariować jak mierzył dzidziusia ostatnio czyli miesiąc temu miał 10 cm teraz wyszlo że tez ale powiedział że sprzet mu nawalił wiec nie wiem i dlatego pytałam ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amando, ja nie krytykuję chodzenia do szkoły rodzenia, tylko piszę co wiem:) A jest to na pewno jakieś nowe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
aha no trudno :) ale dzieki ;) ja uciekam pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amando - no to sobie nie pomożemy :) Trzeba spojrzeć na jakąś stronkę, gdzie opisują ile maleństwo ma cm w danym tygodniu :) Anik - my z chęcią przywitamy Panią mgr inż w naszych skromnych progach :D Kochana jesteśmy z Tobą całymi sercami ❤️ na tej obronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik wiem że nie krytykujesz nie ma sprawy :) tam w sierpniówkach też jest nati , tam tez jest fajowo bo wklejamy swoje zdjecia brzuchów i z usg , to jest prywatne forum założył go mążjednej z dziewczyn jest naprawde fajna atmosfera taka jak tu :) a co u madziorki może mi powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Limetko:) Postaram się Was jak najszybciej poinformować o wynikach (ale to dopiero 14 marca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos Madziorki, to wiem tylko tyle że Była z Zakopcu niedawno, więc chyba lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - nie martw sie poczekamy :) Amando - Madziorka wraca do zdrówka, już nawet zaliczyła Zakopane, więc kondycję ma dobrą, no i humorek też bardzo dobry :) Cała nasza Madzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Amando najważniejsze to podejście do życia i ludzi, żeby sie nie zalamać, a Madzia dobrze sobie z tym radzi :) Zuch dziewczyna :) Antoś - wracaj bo dam na dupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny u mnie czas na kolacyjkę. A wiecie ze ja głodomorek, więc trzeba iść, jak żołądek podpowiada :D Powinnam za jakąś gdozinkę wpaść ponownie i mam nadzieję, ze jeszcze ktoś tutaj będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty limetko pewnie wyczekujesz swojego meża :) dobrze że sie dobrze czujesz super ja teraz jakaś szcesliwsza sie zrobiłam dobrze sie czuje nic nie stoi na przeszkodzie do szceścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, w takim razie smacznego:) Ja pewnie zaraz ucieknę ale nie na długo, bo mój luby wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ja tez uciekam na kolację bedzie sprawiedliwie i żadna nie zostanie sama do miłego usłyszenia trzymam za wwas kciuki za zdrówko limetki dzidziusia i anika dzidziusia żeby sie pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tu tak puściutko? chyba w takim razie ja też pójdę coś oszamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko chyba potrójną zjadłam chyba z pół talerza rybki opiekanej i właśnie się zastanawiam czy zostanie coś do zalewy która właśnie się studzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×