Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ewelina maryna
alutos ale jesteś szcżęsciara,to pierwsze dzidzi twoje?Co oznacza ten brązowy sluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina-maryna- ile sie staralisice? Ja to zroilabym od razu drugi test zeby juz nie czekac . Do soboty jeszcze dwa dni. Wytrzymasz? Ale moim zdaniem jestes w ciazy ylko nie mozez w to uwierzyc:) Ja miallam to samo. Tyle ze moja kreska byla wyrazna. Ale czytalam ze nawet blade kreski swiadza o ciazy:) Moze zrob jeszcze raz teraz. Po terminie spodziewanej mozesz wlasciwie zrobic o kazdej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus z tym testem masz chyba racje.dzisiaj dalej nie ma @.z reguluspozniala sie max dzien.nic wiecej mi nie jest ale te sutki.tak strasznie bola!!.zawsze tuz prze @.tak dzien przed bole piersi mijal,a teraz nie mijaja,no i wlasnie te sutki ktorenigdy wczesniej nie bolay.ahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana na moj gust jestes w ciązy:) mam taki eprzeczucie,ale tez bardzo Ci tego zycze. Alutos- bolały CIe jajniki w 2 miesiącu? nie troche tak. I w ogole nerka chyba mnie boli, albo to krzyż nie wiem juz co to. Szybko sie mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana mnie sutki nie bolały, a prawie kazda kobiete, ktora tu pisze bola, wiec cos w tym jest, mnie piersi bolaly ogolnie, sluzu nie mialam i nie mam do teraz- czasem sie martwie, ze to dziwne. Zmież sobie temperature to jest wskaznik dobry, ja mialam podwyzszona a zawsze w dzien miesiaczki mi juz spadala i zaraz przychodzila. Apetytu nie mam, pic mi sie chce wiecej, duzo wiecej. A na poczatku to wlasciwie nic nie czulam. Mialam potworne skurcze macicyt zanim sie dowiedzialam. KAzdy i tak inaczej organizm reaguje na fasolke, a Ty ja już pewnie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Monte no az dziwnie sie czuje.wiem ze jeszcze wsyztsko moze sie zdarzyc.Chociaz mam bardzo regularne cykle to @ spoznia sie zawsze max jeden dzien.dokladnie zawsze w ranek po wylicoznym dniu dostaje@.a teraz tego w ogole nie czuje.poczekam jeszcze do jutro,moze do pojutrza i jelsi nadal @ nie bedzie zrobie test i tyle. co do temp-zbil mi sie termometr hehe.ahh,zobaczymy:) Dziekuje za Towje kciuki:* Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina maryna
Staramy się o dzidzi 15 lat,całe 15 lat. Wczoraj teściowa nie wiedząc nic o moich próbach testowych mówiła mi że się jej wyśnilo,że ja niosłam tobołek owinięty mówiąc ,że urodziłam swoje dziecko. Wierzyć tu snom?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretka etka
gratuluje ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy lekkie bóle w dole brzucha sa normalne w ciązy? Do lekaza ide w środe, ale powiedzcie. Bo dsi enaczytalam jak te głupie pisza o martwych ciazach i sie boje jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie takie bóle były dosyć częste, a wszystko było ok. Czasem bolało jak na miesiączeke, czasem to było takie jakby rozciaganie, a gdzieś w połowie ciąży doszedł ból w okolcy pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja za każdym razem też miałam stracha, więc się Tobie nie dziwię. a o poronieniach, martwych ciążach lepiej chyba nie czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tą historię która przezylam z lekarka stwierdzajaca bezpodstawnie, ze płód sie nie rozwija do dzis sie martwie i boje, ze mimo iz wtedy bylam na usg i bylo wszystko dobrze, to,ze moze przestalo byc:( a ja tego nie wiem, nie czuje. Straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- wszystko jest na dobrej drodze...ale uwazam na slowa zeby nie zapeszyc. Ja bym juz sobie zrobila test:) z natury jestem bardzo niecierpliwa, no i swiadomosc ze mogloby to byc tylko przesuniecie okresu a ja bym sie niepotrzebnie nakrecila popchnela by mnie jednak do zrobienia go juz po dniu spodziewanej. Zycze zeby to byla fasola!:) ewelina maryna- nie wiem co powiedziec.Naczekalas sie biedna...Serdecznie Ci gratuluje! Mowilas juz mezowi? czy chcesz sie jeszcze upewnic kolejnym testem? W snach zawsze cos jest. Szczegolnie jak snia o nas inne osoby, bo we wlasnych snach dziala podswiadomosc. Monte verde- pamietam ze bolal mnie prawy jajnik. Ale to bylo chyba troche pozniej niz w 2 miesiacu. Jak pojdziesz do lekarza to musisz to poiedziec, zbada Cie i wszysto sie wyjasni. U mnie to byl fakt rozciagania sie macicy. Zupelnie naturalny bieg rzeczy. Nie czytaj tyle o tych ciazach martwych bo cos Ci sie w glowie poprzewraca. Pojdziesz do lekarza popros o usg dla swietego spokoju i zobczysz ze wszytko jest w porzadku. Mysl pozytywnie. Wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane! wlasnie sie zastanawiam nad tym tstem.kolejny dzien @ nie ma.sutki nie przstaly bolec,wrecz nie moge sac bo bol mnie bdzi gdy tylko niechccacy klade sie na brzuchu.no i to tyle.caluski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
jakajana wiesz ja zrobiłam testowanko dzień po planowanej mies. i okazał się test pozytywny,testowałam po południu choć zalecają rano,gdyz jest wieksze stezenie hormonu ,zastanowił mnie jasno brązowy sluz w szyjce macicy.Może jednak jutro zrobisz test co sie będziesz nękać,udało się nie udało? Zyczę zaciązenia jakajano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ne mialam zadnych plamien ,nic,dzisiaj troche sluzu ale jasnego. No zobaczymy.w sumie jelsi ta ciaza to tak czy siak @ nie przyjdzie wiec smialo moge zrobic test jutro.lece juz do pracy.dziekuje!pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat1301
prosilam ostatnio o rade,za co dziekuje. ale teraz nie wiem jak mam cofnac powiadomienia na poczte,mam zawalona poczte. co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pat1301- nie wiem co z tym zrobic, bo ja nie zaznaczylam takiej opcji. Moze po prostu wejdz w preferencje i wykasuj swoj email? Po za tym przy kazdej wiadomosci na dole jest okienko \"chce otrzymywac powiadomienia o nowych wypwiedziach w tym temacie\", wiec moze masz je zaznaczone, a moze wystarczy odznaczyc tak zeby bylo puste. Sprawdz moze sie uda. Nie wiem co innego zrobic bo sprawdzalam w ustawieniach i nic nie znalazlam. Mysle jednak ze to wystarczy. Daj znac jak Ci poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana koniecznie daj znac jak test wyszedl. Mam nadzieje ze wyjda dwie grube krechy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zedam znac1ale zroie go wiezorkiem. dlatego,ze pracuje w nocy iwlasnie klade sie spac-nazarta:P ,wiec jaktylko wstane to zrobie. atak w ogole ze zmian:pojawil sie zolty sluz.w ogole o co chodzi??skad taki kolor?no i reszta bez zmian:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
jakaajaana jak tam tesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie, a szczególnie te starsze staraczki. Chciałam Was poinformować, że dnia 28 grudnia przyszedł na świat mój synek Szymonek. Ważył 2350g i mierzył 48cm. Wszystkim nowym staraczkom chcę życzyć dużo cierpliwości w staraniach (pisze Wam to 3-letnia staraczka), a mamusiom szczęśliwych i zdrowych bobasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ GUBASNE KRESKI.JESTEM W CIAZY.JENY....MUSZE SIE OSWOIC:* DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ODEZWE SIE JESZCZE NAPEWNO!!!MUSZE NIESTEY DO PRACY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za -@,mialo byc 2 hehe.jakos rece mi sie trzesa.to sozk.lece. a moj luby nie wie o tescie.dopiero araz mu powiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowiłam Ci skarbie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi tez sie ręce trzesły jak zrobiłam test, malo nie zemdlałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaaajana, tak bardzo mocno Ci gratuluje i sie ciesze, ze Wam sie udalo (po tylu przejsciach!!!). Musze sie wam tez pochwalic, ze dzisiaj o 17:55 zostalam ciocia. Moja siostra urodzila coreczke: 3510 g i 54 cm. Wow - dzisiaj same dobre wiesci!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×