Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Spływam na seial.... ja oglądam niestety ten \"M jak Miłość\" jak głupia sie wciągnęłam. Dobrze ze on idzie tylko 2 dni w tygodniu bo w tym czasie nic nie moge zrobić. Może jeszcze zdąże pozmywac.... Lecę................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popodglądałam na bobasach Anie i Damianka:) Ania strojnicha ,ze hej :D fajna i sliczna dziewusia ... Damian boski i nosi bardzo dostojne imę ! duzy chłopaczek ..... fajnie,ze mnie zrozumiałyście - bede czasami zaglądać na pogaduchy ;)🌻 ja tez M jak miłosc tasiemca z pają oglądam :P🖐️ co złego to nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda jeszcze raz dzieki basiasz decydujesz sie na ten fotelik?ja tak mysle ze moze jak zuzia podrosnie to bylby super dziewczyny przestancie juz walkowac temat forum i te ktore chca niech zostana a ktore nie to nie i niech nam nie mieszaja tu, bo chyba nie o klotnie tu chodzi????pisalysmy tyle czasu ze soba i teraz z powodu jednego incydentu mamy wirtualnie jak dzieciaki sie poobrazac???// 🖐️ wpadne jak zuzia pojdzie spac czyli pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🌻 Nie mam ostatnio czasu czytać ani pisać. Szukamy mieszkania i to nam głównie uwagę zawraca. Poza tym mam ostatnio strasznie \"napakowane\" zajęć na uczelni - nie w sensie godzinowym tylko w sensie pracy własnej. Wolniejszty mam weekend, ale to czas dla mnie, męża i Mikołajka. Jeśli chodzi o 2 fora to w sumie bez sensu. Lubię Was wszystkie, lubię to forum i to nie tylko temat lipcówek, Tak czy inaczej tu zostanę... Na początku myślałam, że dobrym pomysłem byłoby się przenieść, nie byłoby głupich komentarzy pomarańczowych. Ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tiktaków, zdecydowanie wolę formę kafe. Poza tym kafe wydaje mi się bardziej przejrzysta. Odnośnie pomarańczowej mam podobne odczucia jak mama olafka - niektóre pomarańczowe wypowiedzi wydają mi się znajome, choć w tym momencie nie dam głowy, ż czytałam je na tym topiku. Nie będę nikogo oceniać, bo nie chcę, ani w sumie nie mam do tego prawa... Mam jednak nadzieję, że się mylę. Nie mam huśtawki - jedynie Maćka - taką prywatną mikołajkową huśtaweczkę. Rozmiar ubranek - to zależy od firmy. Ale głównie 80. Jeśli chodzi o \"numerację\" miesięczną to ciuszki na 12m-cy są powoli malutkie(a mamy taki śliczny dresik - na blogu jest na 9 zdjęciu z postu z 22.02 ). Dobra, lecę na film. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Acha_ wielkie dzięki,że chociaz Ty to zauwazylas😘 . Zgodze sie z Toba,bo tak samo uwazam jak Ty. Raz chceta a potem nie. A ja potem wychodze na durnia. Zreszta juz wczesniej pisalam,że wiecej nic nie bede proponowała. Edyta ma racje,koniec tematu o tym wszystkim!!! ..............Ja już skończylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesko - to ja zaproponowałam przeprowadzkę , jak coś to bądzcie złe na mnie. A jak jesteście złe to przepraszam 🌻 dla Was. :) Wklajam tabelkę: NICK......IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz..baśka....07.07.06....3700......59.....7........ ................... Zuzka715..ZUZIA..19.07.06....2600.....50.......2........ ...7200.......? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0........ponad9kg...?? Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszly do mnie wiesci na gg,ze ktos tu cos pod moim adresem pisze. Ja powiem krotko,postanowilam odejsc i odeszlam a wy ciagle mnie do czegos mieszacie. Nie udzielam sie i ma byc spokoj,nie musicie mnie lubic,ale dajcie spokoj,ze ja z wami pisze czy cos takiego. Nie mam nawet czasu,zeby siedziec przy kompie jak wejde to na sekundke i wracam do obowiazkow. Nawet wykasowalam wasze stronki,bo nie kozystam ze swojego komputera niestety.Naprawde mam wazniejsze sprawy na glowie niz wypisywanie czegos tam. Dla mnie liczy sie teraz zdrowie synka a nie wasze problemy. Sorki,ale wybaczcie jak kogos urazilam. Zrozumcie to wkoncu,ze mam powaznie chorego synka i nie zamierzam pisac tego na forum co jest bo i tak mi nie pomorzecie. A wspolczucia nie potrzebuje🌻 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata lukaszek jest chory???w takim razie duzo zdrowia dla niego 🌻 dziewczyny jutro proponuje zjesc kawalek jakiegos dobrego ciacha i kawe przed kompem na zgode. no i moze jeszcze raz prosba dopiszcie sie do tabelki, 🖐️ pytacie o rozmiar ubranek to wszystko zalezy od firmy bo przekroj jest od 74-86cm. jutro basenik zuzia sie wyszaleje ale wciaz nie mozna robic zdjec a szkoda😠 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz..baśka....07.07.06....3700......59.....7........ ................... Zuzka715..ZUZIA..19.07.06....2600.....50.......2........ ...7200.......? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...?? Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2........................... edytko dobry pomysl,ale ja jutro pracuje 😭 tak wiec ciacha z wami nie zjem jesli juz,no chyba ze popoludniu ;) Jesli chodzi o rozm. to kupuj e 80-86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie pozne popoludniowe ciacho.dziewczyny ja sie poswiecam bo na diecie jestem:)wiec prosze sie nie wylamywac. a tabelke trzeba uporzadkowac tak jak na poczatku byla tzn.data urodzin kto ma na to ochote:P inesko ja juz zmykam bo maz mi sapie ze siedze ,przy kompie jak zuzia spi ,a potem marudze, ze jestem zmeczona. ale to jest jak nalog silniejsze ode mnie:) milej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Nata Życzę ci duzo siły 😘 Trzymaj sie ciepło i walczcie o zdrowie Łukaszka. Szkoda ze z nami nie piszesz :-( Dziewczyny a ktos podszywał sie pod Nate, czy to chodzi ze niby Nata to pomarańcza? Ja już pogubiłam sie w całym tym zamieszaniu albo jestem mało inteligentna :P A jest tu sie o co obrażać? I na kogo? JA tak naprawdę nie widze zadnego powodu do kłótni. *****edyta28 Ja tez na diecie. Skusiłam sie i stanęłam na wagę - o 2 kg mniej. Nie korzystam ze słodkości przez caly Post. A mój mężuś dziś przyniusł moje ulubione ptasie mleczko waniliowe z wedla mniam.... Myślę ze chciał sprawdzić moją silną wolę. Ach to drań. Ale ze mnie silna baba i sie nie poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****edyta28 Fotelik zajefajny........ Pozyjemy zobaczymy. Moze coś ciekawszego wpanie w oko?! *****Iskierko Gdzie ty sie podziewasz w tym całym zamieszaniu? Daj znać jak pojedzie mężuś to wtedy znowu nas odwiedzisz! Pozdrowienia dla męża 🌻 Mój twierdzi ze pisząc z Wami na forum to dla niego jak sekta :P :D :D Ale mam męża idiotę :-) I tak go kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę ze jakas chora atmosfera zaczyna tu panowac,wszyscy jakies dziwne pretensje. Nato dużo zdrówka dla synka ,jednak nie powinnas wychodzic z takimi pretensjami do nas wszystkich i nie powinnas nas obwiniac za jakieś durne pomaranczki,prawde mówiac nie spodziewałam sie takiego podejścia,bo według ciebie tylko idiotki tu piszą o samych głupotach. Powiem wam ze juz mi też nie chce sie pisac na takim forum i chyba na żadnym innym,wiecznie jakies schizy. Alanek ma huśtawkę taką wkręcaną we futrynę i tez jest fajna,latem powiesimy ją na działce bo mamy juz drązek. Ubranka kupowałam w rozmiarze 86 ale juz pomału robią sie małe,czekam az Alanek wyrośnie ze wszystkiego i pomału gromadzę ciuszki juz wiosenne w rozm.92.Alan ma długie rączki i nóżki a stopa taka duża az 12 cm.W marcu planuje wypad do śzczecina do H&m to co mu pokupuję ciuszki,bo moje miasto ma sklepy do d.... Alanek ostatnio żle sypia w nocy,dziasiaj obudził sie o 4 i bawił sie o zgrozo do 5 myślałam ze mnie coś trafi ,nigdy takich numerów nie było. Acha i szkoda ze jak prosiła zebyście mi napisały czy wasze dzieci juz potrzebują wiecej jedzonka to oprócz chyba dwoch osób nikt mi nie odpisał,często jak o coś pytam jestem poprostu olewana;takie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 125 ja podaję pół żółtka co drugi dzien do zupki ,gotowanego oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata życzę wytrwałości mój mały urodził się tego dnia co Twój Łukasz też wiele przeszłam tej zimy leżeliśmy prawie miesiąc w szpitalu z małymi przerwami na obturacyjne zapalenie oskrzeli potem miał nawroty choroby i tak wkoło już czasem kręćka dostaję jakzaczyna kaszleć alergia na 100% tylko nie wiadomo na co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni szczerości czy co?! ****Kamilla80 Masz trochę racji co do Naty obwinia nas za wszystko ale nie dziwię sie jej ma widocznie złe dni. Fakt piszemy o niej ale zawsze dobre rzeczy, zawsze ją pozdrawiamy, myslimy o niej. Szkoda ze tak to napisała. A moze my ją źle odczytałyśmy. Kamilla80 czasem poprostu nie odpisuję na pytania, na które nie znam odpowiedzi i pewnie podobnie jest z innymi mamkami na tym forum. Co do pytania o żółtku Magdy125 to nawet nie zaczynałam jej odpisywać bo ja nie dodaję takich rzeczy. Damian ma skazę. Nic nie wiem na ten temat. Moje pytania tez pozostają bez echa i to wcale nie rzadko. Czasem musze pytać sie 2 lub 3 razy zanim mi ktos odpisze albo rezygnuje i wcale mnie to nie zraża, nawet jak czuje sie nieczytana. Ale lubię was wszytskie. Coś jednak nas łączy i to bardzo.... wiek naszych pociech-ich rozwój, nasze dylematy co do ich wychowania itp. Myslicie czasem o nocniku? Od kiedy można przyzwyczajać pupkę naszych pociech do posiedzenia .... :P ? Moja znajoma ma synka z początku czerwca i już od czasu do czasu sadza go na nocniczku. Ja przyznam szczerze ze nie wiem nic na ten temat i nic mi w oko oststnio w prasie na ten temat nie wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... dziewczyny... Chyba każda z nas pytała o coś kilkakrotnie i nikt jej nie odpowiedział. Jak się czyta po kilka postów na raz to siłą rzeczy na wszystko się nie odpowie, bo się po prostu zapomni. Kamill - a czy Ty zawsze odpowiadasz na postawione pytania? Wszystkie? Każda z nas odpowiada według możliwości i własnej wiedzy. Jeśli czegoś sama nie wie to jak ma odpowiedzieć. Może to tylko forum, ale ostatnio atmosfera tutaj jest... dziwna. Chyba najlepiej będzie jak zrobię sobie kilka dni przerwy od kafe. :( Odnośnie żłótka to ja dałam 2 razy dopiero - do zupki ze słoiczka, bo tylko takie daję i rozmieszałam łyżeczką. Ale Mikołaj niezbyt lubi. Jedzenie - nie wiem dokładnie o co chodzi, ale jeśli o mleko, to mój zjada 210 ml na jeden posiłek. Nocnik - ja nie będę próbować póki Mikołaj nie będzie pewnie siedział, czyli sam nie usiądzie z leżenia. Mam na to jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Magda125 Dobra aparatka ta Twoja córuchna :D Może faktycznie gładko ci pójdzie z kupą :-) Gorzej z siuskami ale na dobry początek dobra i kupa..... haha.... Smacznego obiadku. A u nas już póxno wiec chyba kłade sie spac . Taki już twoj las ze jestes z nami tylko do wczesnego wieczoru a potem masz czas dla siebie. Pozdrawiam twoją rodzinke a szczególnie tego najmłodszego członka rodziny :-) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ale tego naprodukowalyscie mialam sporo czytania i powiem jedno jezeli ma sie kilka stron do nadrobienia w czytaniu to ciezko pozniej odpisac na wszelkie pytania i watki... Pare odpowiedzi.... Edytko - imprezka super w sobote a dzisiaj byl ciag dalsze z tym ze w sobote byli kumple a dzisiaj rodzina typu mamy, babcie, maz dostal odemnie zegarek casio bardzo mus ie podobal... A super byly te posciele... Żoltko dodaje do zupek ugotowane pol co 2 lub 3 dzien ale tylko do zupek co sama gotuje , takie w sloiczkach uwazam ze sa pelnowartosciowe... Mleczne posilki moj synek pije juz tylko rano mleczko 230ml, w poludnie kaszke 170 ml i wieczorem mleczko 230 ml, nie wiem czy to duzo czy malo ale raz sprobowalam mu dodac jeszcze jeden posilek mleczn ale nie bardzo mu sie to podobalo... Jesli chodzi o nocnik to chyba zalezy od dziecka ale chba przed roczkiem to i tak nie warto wysadzac, corka starsza miala piekny nocnik ktory jej sluzyl do zabawy a sama i tak chciala korzystac z duzej toalety i nie bylo problemu jak bylismy poza domem caly proces z wolaniem siku zakonczyl sie przed 2 rokiem ale na noc to jeszcze miala pampers jakis czas... Magda twoja coreczka jest bardzo ruchliwa i odwazna z tym raczkowaniem, Dawid woli siedziec i sie przesowac ... Nic dzisiaj juz zmykam bo pozna godzina Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka.... NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7........ ................. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2..........8400......76 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2........ ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... I jeszcze jedno Natko zycze zdrowka twojemu synkowi, ale troszke zle nas potraktowalas i chyba nie tylko ja poczulam sie urazona lepiej juz trzabylo nic nie pisac... Edytko mam troche ciasta urodzinowego chetnie sie podziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale się wczoraj narobiło.... Myślę że to ciacho na zgode to bardzo dobre wyjście. Tworzyłyście taką fajną paczkę i tak mi się miło Was czytało, że trudno mi było do Was nie zaglądać. Robiłam to prawie coddzienie od początku istnienia topiku. Mam nadzieję, że atmosfera się uzdrowi i znowu będzie jak dawniej. Wszystkie jesteście fajne i tego się trzymajmy :-) Huśtawka - ja mam GRACO i muszę ręcznie rozbujać, ale potem już się samo huśta. Ubranka - rozmiar 80-86, zależy od firmy Żółtko w zupie - na razie dłam raz połówkę, ale nie chciało tego jeść moje dziecię. Dzisiaj znowu spróbuję w zupce z brokułami, które uwielbia i może się okaże czy to o żółtko chodziło, czy zupkę mamusia niedobrą zrobiła :-D Nocnik - chętnie bym już spróbowała, ale Igorek jeszcze nie siedzi. Za to próbuje wstawać, chyba mu się kolejność pomyliła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. ................. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..............8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmykam karmic damiana, którego trzymam na reku... wpadne do was pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~ja jeszcze żółtka nie podawałam córce jak była mała też nie ~a jeżeli chodzi o nocnik to Oli woli w nim pogrzebać niż na nim siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny jak myslicie lepszy jest nocnik z bajerami, czy zwykły? Pytam bo jestem ciemna w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zoltko w zupie jeszcze nie podalam czekam do skonczenia 7 miesiecy tylko jak ,skoro luty ma 28 dni ? :) podam po zoltka przepiorczego bo jest malo alergizujace, nocnik zuzia jeszcze pewnie nie siedzi a pozatym uwazam ze jeszcze za wczesnie ona musi wiedziec ze robi kupke lub siusiu.poczekam do roku., i mysle ze kupie zwykly bo znam przypadki kiedy dziecko myslalo ze to zabawka lub przestraszylo sie muzyczki . magda125 aparatka z ani mamuska fajnie ze imprezka udana ale z ciebie to grzesznica post jest przeciez:P nata napisala to co chciala widocznie tak mysli , a z drugiej po co z nowu ten watek maglowac?piszmy o czyms przyjemnym??:) kamila nie obrazaj sie ja tez kiedys mialam takie odczucie ze nikt mi nie odpisuje ale zrozumialam ze to nie tak .zreszta dziewczyny fajnie na to odpisaly.no usmiech prosze. pozdrawiam szykujemy sie na basenik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie zaczęłyście pisać :D , mam nadzieję, że jednak nasz topic nie umrze smiercią naturalną Wczoraj pierwszy raz podałam żółtko, bo wczoraj Kornelka skończyła 7 miesięcy, i nawet chętnie zjadła. Albo jej smakowało, albo była głodna, bo mamusia wczoraj była zajęta. Miałam wczoraj urodziny, ale nie powiem które, bo mnie wywalicie z cafe. Co do nocnika, to właśnie się zastanawiam. Wydaje mi się, że taki zwykły jest najlepszy, bo nie ma służyć do zabawy i rozpraszać, a poza tym łatwiej utrzymać w czystości. Jak się na coś zdecyduję to dam wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga wszystkiego najlepszego 🌻🌻🌻 100 lat,100 lat czyli tort na popoludnie juz mamy:P mama olafka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×