Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

to jak to jest, moja mama miała 13 zeta, zabrało jej do 4 zeta za rozmowe...a oddali do 7 vzyli trzy złote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie przysiega byla krotka bo bylo cholernie zimno ale bardzo mi sie podobalo moj misio byl taki powazny podczas defilady :P no i ja tez jak wiekszosc dziewczyn mialam lzy w oczach taka bylam z niego dumna ale nie moglam plakac bo tesciowie obok stali :) najgorzej bylo po bo ich trzymali strasznie dlugo ale w koncu sie doczekalam i wyściskalam go przed samymi drzwiami jego bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nie wiem a moze gadala z kim innym? my jak narazie jeszcze dlugo nie gadalismy ale sprawdzalismy dwa razy czy to dziala i oddawali rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaał to pieknie :))super. ciesze sie mam nadzieje ze ja tez tak bede miała :D no ale wytłumaczy mi ktos tego plusa tak dogłębnie?:> emotikonow sie nie kopiuje tylko sie wpisuje w takich nawiasach [ np usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki spadam bo musze iść wcześniej spać bo jutro raniutko idę pilnować mojej słodziutkiej siostrzenicy....trzeba sie wyspac bo całą energie ten mały pieronek ze mnie wyciągnie he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze wam cieplo sie ubrac w sumie ja bylam w spodnicy ale zmarzlam jedynie w stopy i to bardzo i po paru godzinach odzyskalam czucie. a stalam dlugo bo zajelam najlepsza miejscowke i musialam jej pilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa dobrej nocki życzę kochane słodkich snów życzę wam wszystkim....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Aniu a ja sie najbardziej ciesze ze moj misio juz ma telefon i mamy darmowe rozmowy i jest pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc aneczka:** ja tez spadam wiec dobranoc ewcia, mam duuuuzo nauki :( :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Lamia a ja dzis mialam kolosa i poszlam w ogole nieprzygotowana bo nie spalam prawie nic od czawartku ale cos tam sciemnialam moze akurat zalicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bardzo fajnie... ja tez jestem zawzieta ale postanowilam ze nigdy nie dopuszcze do klotni bo nie da sie takich rzeczy zalatwic przez telefon a ty musisz z nim pogadac o tym podczas przepustki bo tak byc nie moze. napewno sie niedlugo pogodzicie sama napisalas ze jest troszke lepiej... a moze nawet i przepros go jeszcze raz jak trzeba choc to nie twoja wina bo wiadomo ze im tam czasem odwala kiedys mu wypomnisz ile sie przez niego nameczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam ci 3 zdjecia :) a mine mam na drugim taka glupia bo strasznie slonce swiecilo w oczy :P w ogole jak robilismy grupowe to wyglada jakby wszyscy spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×