Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Dziewczyny:) ale sie ciesze ze Was odnalazlam:) odezwe sie jakos niedlugo:) Widze Natalko ze nareszcie spotkalas sie ze swoim Żlonierzem:) trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny:) Dzięki Natalko za podanie linka:) Ewcia prześlij mi też fotki z Marynarzem:) i co ? wiedziałam, że przysięga Ci się spodoba:D Paulunia - odezwij się:( Aneczka22 - mój tez ode mnie jest aż 800 km :( ale może Twojego po przysiędze przeniosą bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jo a jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jo a jo
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jo a jo
:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Necia nie ma za co:) wysłałam do tych Dziewczyn których mam gg:) żeby wszystkir tutaj trafiły! Kasiu tak wreszcie się zobaczyłam z moim Żołnierzem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jejku nareszcie was znalazłam tak sie przestaraszyłam ze znikło nasze forum ze załozyłam identyczne hehehe Troszke mnie tu nie było ale ja jak zwykle mieszkałam u teściów :) Co tam u was słychac? Jak się trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki!!!!!!Ja też poproszę te zdjęcia z żołnierzem!!!!!!PLIS!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jedzenie narzekał na branie prysznica w sumie tez bo tam taka ruina jest. Na przepustki raczej nie chcieli wypuszczac. Puścili go po przysiedze na swieta i potem na sylwka i nastepnym razem zobaczyłam go po miesiacu jak go juz przenisli do Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma telefon to niech uważa, bo raczej zabieraja. Mój misiek był tam pisarzem wiec nie miał tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :)🌻 dawno mnie tu nie było.. aj ostatnio mam gorsze dni :( ale mniejsza z tym.. widze ze coraj wiecej tu piszecie! i baardzo dobrze :-D jeszcze tylko 9dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przezywalam jak czekałam na przysiege. To był koszmar dla mnie, teraz tez bardzo tesknie, widujemy sie srednia co dwa tygodnie. Juz zleciało prawie cztery miesiace tego syfu, dość szybko mija ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) aahaa.... co 2tyg. to świetnie :) kurcze przperaszam ale musze zmykać :( wpadne pod wieczór... Buziole dziewczynki ;* :) Paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak swietnie, dla mnie to mimo wszystko duzo. Miał byc w Wesołej to do domu by miał 15 misnut samochodem a jest W Siedlcach to teraz ma poltorej godz pociagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE ZAłOżYłAM TAKIEGO CO MI SIE NIE PODOBA .....I CHCE GO TERAZ WYKASOWAC I NIE WIEM JAK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×