Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no obiecuje że nadrobie :) pozniejszym wieczorkiem bo teraz muszę zmykac do wypożyczalni film oddac... wypożyczyliśmy z Miskiem.. a nawet nie obejżelismy,za mało czasu :( ojj tak zmarzłam ze mnie chlopaki na barana musieli noscic bo nie umiałam chodzic :-P hihi ..ale mi się teskni :( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos naprawde kocha to i jest wierny taka prawda a czasami wojsko okazuje sie proba dla uczuc jak widac my ja przechodzimy pomyslnie a te twoje znajome nie za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet o takich rzeczach nie myślę bo dla mnie to jest nie do pomyślenia żeby mojego męża przyszłego zdradzić!!! neverrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajome jak znajome ja sie znimi zabardzo nie trzymam:] dalam ich tylko za przyklad a co do tej rozlaki to stwierdzam ze umocnila moj zwiazek z moim chlopakiem ( i to nawet BARDZO BARDZO )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObra Dziewczynki ja spadam do lozeczka lezec bo jestes na chorobowym heh:] jutro tu zagladne , milego wieczorq , pozdrawiam was PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez absolutnie o tym nie mysle ale naprawde ostatnio misiek caly czas cos gada ze boi sie ze nie bedzie mial do czego wracac albo ze ja poznam kogos lepszego i ze nie bede chciala tyle czekac... strasznie mnie to dziwi bo on nigdy sie tak nie zachowywal... choc w sumie ja mu tez robilam wyklady na temat stalek i to ze on mialby mnie zdradzic to tez mu sie wydawalo niedorzeczne i nawet obiecal mi ze tego nie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia też słyszę często takie tekściki:P oj głuptasy.... żeby oni wiedzieli ile my łez wylewamy i jak strasznie nam bez nich źle!! Wiadomo że będziemy na nich czekały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ma któraś z Was faceta w Śremiu?? chyba tak się to pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanus nie ma tu takiej! Nati to prawad oni chyba mysla ze my bez nich to nie wiem moze wakacje mammy ale cos takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle jest tych jednostek ze trudno znalezc dziewczyne ktorej chlopak bylby w tej samej jak narazie to tylko misia i kicia maja w tej samej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to musze sie pochwalic ze w koncu zaczynam kurs na prawko :) skoro moj mis robi to ja tez tylko ze inna kategorie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dziękuję ;) Mam brata tam :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj też bym już chciała prawko sobie zrobić ale jak narazie brak funduszy mi to uniemożliwia:o Ewcia czyli zaczynasz robić licencjęna zabijanie:P żartuję oczywiście:) I jeszcze Lamia i Weronika mają w tej samej jednostce w Bydgoszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt zapomnaialm juz bo weroniki juz tak dawno tu nie bylo i Pat rzadko bywa no i Angie oczywiscie! :( a prawko juz mi potrzebne tez chce sobie pojezdzic :) Bartek i jego koledzy sie ucieszyli bo ja malo pije i bede im robic za kierowce :p tak wlasciwie to on powiedzial ze mi zasponsoruje ale ja sie nie zgodzilam! narazie jestem w koncu na utrzymaniu rodzicow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ostatnio pojawiam sie i znikam... Nie moge jakos znalesc czasu:( nie uklada mi sie w domu... Mam sporo problemow:( musze wszyskich podnosic na duchu, nie mam czasu dla siebie... moze u Was jest lepiej? Chcialabym zapomniec na chwile o problemach... Dobrze ze z Łukaszem wszystko ok:) Tesknie strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe to trzymaj się kochana!! Życzę żeby wszystko się ułożyło:) 🌻 No Weroniki tutaj dawno nie było o Pati to nawet nie wspomnę bo strasznie nas zaniedbuje:o dostanie lanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe u nas tak raczej po staremu jak zwykle tesknimy i czekamy na PJ a tych jak nie bylo tak i nie ma :( mam nadzieje ze Tobie uda sie szybko rozwiazac problemy w domu bo i tak rozstanie z ukochanym to wielki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... mi Tomek też powiedział że po woju on z pierwszej pensji mi da na prawko:P głupolek przecież ja od Niego takiej kaski nie wezmę:) ehh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez nie :P a moj misiek juz teraz mi oddaje swoja kase teraz jego kolega ma mi oddac prawie 600 zl a potem inny ze 4tys ale ja to wszystko bede zbierac i po wojsku troche mu sie nazbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak mu wysylalam ta paczke to kazal mi wziac pieniadze z tych co mi oddal ale ja i tak sie go nie slucham :P ale ciesze sie ze ona w koncu doszla bo mimo wszystko kosztowala mnie z 70zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie że już dostał i że bez problemów mu ją dali:) w sumie to myślałam ze tak właśnie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie mam prawko:) wiem ze moge sie Wam zwierzyc, moze mi ulzy... Moj tata jest bardzo chory, juz prawie nie wstaje z lozka... Wszystko spadlo na mamy glowe... Tylko ze u niej zaczelo szwankowac serduszko:( do tego ciagle jest zalamana... A moja mlodsza siostra jest w wieku dojrzewania i sa z nia problemy... Musze pomagac mamie, ale czasem brak mi na to wszystko sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nich wlasnie nie daja tylko sami musza chodzic na poczte! jakos tego nie rozumiem bo to glupota musze spytac jak to jest z listami bo niby co by bylo jakby nie poszedl na poczte sam bo by nie wiedzial lub zapomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nawet po głupi list muszą iść na pocztę? Bebe bardzo Ci współczuję:( musisz znaleźć w sobie siły! Na szczęście masz Łukasza i z Waszej miłości je musisz czerpać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim skarbem widze sie raz na miesiac z czego bardzo sie ciesze bo moglo byc gorzej... Staram sie byc zawsze dobrej mysli, ale czasem po prostu nie daje rady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe to faktycznie ciezka sytuacja... co do siostry to dajcie jej czas i spokoj wszyscy wiemy jak to jest w tym okresie chyba lepiej sie nie wtracac. A swoja mame musisz teraz naprawde wspomagac i chyba na jakis czas musisz postarac sie zapomniec o wlasnych problemach i pomagac jej jak tylko sie da a za twojego tate bedziemy trzymac kciuki zeby szybko wyzdrowial 🌻 glowa do gory kochana wszystko bedzie dobrze bo musi tak byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×