Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nom Paulunia faktycznie ma dobrze a my mozemy sobie pomarzyc :D Necia czy twoj Tomek wiedzial wczesniej gdzie go przeniosa na macierz? bo moj ma byc w tym wejherowie tak mu mowili w wku i wolalabym zeby tak bylo albo chociaz zeby nie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Necia narazie nie zapeszając ja tez widze sie z moim w kazdy weekend od przysięgi,tylko w jeden weekend mial dyzur i nie przyjechal..ale tak to szkolka super ale pewnie Macierz juz nie bedzie tak wspaniala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no no to tez masz fajnie moj byl teraz drugi raz od przysiegi a teraz chyba ponad miesiac musimy czekac.. bo za 2 tygodnie na macierz sie przenosi i chyba na macierzy tez trzeba odczekac ze 2 tygodnie zeby puscili wiec predko sie nie zobaczymy a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez teraz nie przyjedzie bo maja te jazdy i prawdopodobnie dopiero po egz,zalezy czy beda mieli jazdy w soboty czy tez nie,no a na macierzy zobaczymy nawet nie moge znalezc info o tej jednostce we Wałczu,a moze jacys Wasi znajomi tam byli i wiecie jak tam jest dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam bo jutro mam waznego kolosa a jeszcze za bardzo nic nie umiem a trzeba korzystac dopoki misiek ma sluzbe :P moze wpadne wieczorkiem papa :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i absolutnie nie wiem nic o walczu ale zobacz na forum wojsko-polskie wpisz tak w wyszukiwarce akurat ja o ustce stamtad sie duzo dowiedzialam a teraz juz mnie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Tomek dowiedział się dopiero w Ustce gdzie go przeniosą bo na WKU mu nie powiedzieli. A od macierzy to dopiero po półtorej miesiąca go puścili na pjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale jestem dzisiaj zla....a wlasciwie to smutna. Moj Marcinek nie mial wcale sluzb tylko zajecia od 6 do 15 a pozniej wolne. A teraz sarsi szeregowi wyjechali na jakis poligon i zaczely sie im sluzby. Ale najgorsze jest to ze oprucz Marcina jest tylko jeszcze 9 innych chlopakow wiec do domku nie przyjada przez miesiac albi i dluzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi jest smutno:( Juz ponad 4 tygodnie od przysięgi i jeszcze go w domu nie było:( I nie wiadomo kiedy będzie:( A jeszcze jest chory i cały wolny czas śpi z gorączką:( Oj...ciężko jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia moj tez ma goraczke:( A ja umieram ze strachu co mu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim co z tymi chłopakami:( Mój w domu żatko choruje:( I jeszcze nie wiem kiedy go zobacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy razem 3 lata i nie pamietam zeby oprocz zeba i glowy cos go bolalo,zawsze ja łapałam jakies przeziebienia a on nic...i teraz go dopadło:( zreszta nie tylko jego bo podobno juz kilku lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi i jakos tak zle...:( juz dawno takiego dnia nie mialam. chyba w poduszeczke dzisiaj poplacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie położyć i sie smucić:( Pewnie nie będziemy nawet dzisiaj rozmawiać bo już spi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem... Zaproponowano mi dobrze platna prace. Zastanawiam sie czy moge podjac ta prace a potem starac sie o staz (oczywiscie po tej pracy) np we wrzesniu abo za rok. Czy istnieja jakies przepisy na temat pracy przed stazem? Pomozcie, jak sie w tym orientujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac... Jutro mam rozmowe o ta prace. Moj misiu szybko dzis zasnal... Wy pewnie tez juz smacznie spicie. Zazdroszcze Wam... Ale u mnie to nie nowosc ze nie spie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wam życzę..pogoda zapowiada się śliczna więc i może humorki się poprawią:)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misiek poszedł do lekarza,zmusiłam go no i bardzo dobrze bo okazało sie ze ma angine,dostał 3 dni wolnego i super ze sobie odpocznie i akurat nie ma jazd więc nic nie straci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia ważne ze choc na troszkę przyjedzie,lepsze to niz nic:( Wiec się nie smuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem Cie Paulunia bo ja jak nie widze mojego dwa tyg to juz wariuje,teraz jak pomysle ze nie przyjedzie w ten weekend to juz mi sie plakac chce, chociaz byl w swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez juz to męczy:( Tak zazdroszcze kumpelom ze mogą sobie spedzac wieczory ze swoimi facetami,tym bardziej teraz jak tak cieplo sie zaczyna robic,a ja tu z nudow padam juz:( a mi jeszcze pol roku masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) kurcze no taka ladna pogoda a ja bez mojego Miska:(ajs...kurcze spedziłam z nim 5 dni....a mi mało,mało jak cholera;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie,wszyscy sobie spacerują,jeżdza gdzies a mi jest głupio spędzac np duzo czasu z kumpela bo wiem ze ona ma chłopaka i czuje sie tak jakbym wkraczała w ich zycie nie chce byc jakąs przyzwoitka wiec musze sobie jakos dawac rade sama....\"sama\" to słowo chyba jeszcze długo bedzie mi znane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120 dni...a u nas jeszcze201;/ja nie wytrzymam....nie moge juz...jeju wczoraj sie spłakałam jak głupia....nie wytrzymuje juz bez niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu musimy dać radę,będzie cięzko ale wytrwamy...a zobaczysz jacy nasi zołnierze będą z nas dumni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×