Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Miłego dnia życzę wszystkim dziewczynom,ja mam super humor bo weekend coraz bliżej:))) Chociaz smutno mi że nie wszystkie forumowiczki spędzą święta ze swoimi żołnierzami:( A co do długości służby to chyba zalezy to przede wszystkim od jednostki,faktycznie współczuje wiosnie która pojdzie juz na 12 miesięcy,okropne to:( Dobrze ze zima załapała sie jeszcze na te 9 ,własciwie 8 i troszkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie tylko zima tak ma,moj znajomy wychodzil z woja pod koniec zeszłego roku i tez był 8 miesięcy i 1 tydzien,to zalezy jaka jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) normalnie no do piatku juz bliziutko:):):)i mam swojego Miska 5 dni:):) kurcze tylko strasznie wspolczuje dziewczynkom,ktorych połowki musza spedzic swieta w woju;/to nie fer!!powinni puszczac wszystkich!!!!!!!!!!!! a co do tych 8 miesiecy...to ja sama nie wiem co myslec;/moj wujek zawodowy wojskowy,mowi,ze jakis tam rozkaz przyszedł,ze tych z lutego maja puscic o miesiac wczesniej,ale mowil,ze chyba nie w kazdej jednostce to bedzie przestrzegane...wiec nie ma co sie nastawiac na wczesniejszcze wyjscie,,,chociaz ja bym nie protestowała;) no nic milego dzionka:* zajrze moze tu potem a teraz mykam porzadki robic:D!i na zakupki mykam bo moj wojaczek zazyczył sobi sałatki z zupek chinskich:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam na zakupy bo zajączek musi coś przynieść mojej chrześniaczce:)) A ja mu pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia a jaką prace piszesz?licencjacka? Ja juz to przezyłam,ale spoko,w sumie najgorsze to pisanie ale obrona ok,no wiadomo stres jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Dawno mnie tu nie bylo, ale juz jestem :P Nie mialam jakos czasu.. Moj byl na weekend, ale niestety do udanych ta PJ nie nalezala :/ Zabieram sie za nadrabianie zaleglosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przejęzyczyłam się,własnie to było pytanie do malutkiej..a ja napisałam paulunia czesc Pati!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czego malutka piszesz?ja pisałam z historii ale ogolnie studiowałam Politologię,no a Ty co studiujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobił:) kupiłam jej extra zabawke bo ma dopiero 2 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajny kierunek,mojego micha bratowa to skonczyła ,miała staz we więzieniu,a niedawno dostała prace w przedszkolu i bardzo jej sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt kierunek ciekawy, ale z praca podobno jest niełatwo, no zobaczymy narazie chciała bym skonczyc pisac i obrobic, potem sie bede martwiła dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to wogole z pracą nie ciekawie,przewaznie musisz liczyc na znajomosci,a jak sie ich nie ma to na szczeście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka umiesz zrobic suwaczka zebym miala nie na dni tylko na miesiace odliczanie tak jak ty?bo ta liczba dni mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na dni lepiej jak na miesiace ja bym wolała dni, u nas dzis po obiedzie 111, a ja wczoraj cos zle policzyłam mi wiecej wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas 208:( masakra,plakac sie chce!chyba ze faktycznie ta zime wczesniej wypuszcza zyje nadzieja! Moze zostawie tego i jeszcze na miesiace ktoras z lasek mi zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez mam serdecznie dosc, ale musze ci powiedziec ze naprawde szybko to leci mój misiek poszedł w połowie listopada i juz zleciało 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na Gwiazdke nie był w domku? a ile odliczasz dni ze mowisz 111?267 czy 273 czy ile bo ja juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
254 chyba było na gwiazdke i na sylwka był ale to inna jednostka go kierowała bo jeszcze byl na szkołce wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×