Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

o rany:( Ale rozmawialiście o tym? Przecież jesteście długo ze soba i nie chce mi się wierzyć, żeby po takim stażu tak nagle zerwać i to jeszcze w momencie jak poszedł do wojska:( Może w święta pogadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia... nie rozmawialismy bo on nie chcial.... to juz nasze 3 i ostatnie rozstanie.... :(:( ja tak zyc nie umie...kocham go.... ale nie moge tak :(:(:( a on sie nie zmieni...... napisalam mu ze to koniec juz kilka dni teamu do tej pory nie zadzwonil zapytac czy mowilam serio... mimo iz mial darmowe... :( nom poporstu koniec... tu nie chodzi o wojo... tylko ogolnie o nas...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie juz troszke lepiej bo sie nie dalam sprowokowac no i dzis rano specjalnie wstalam wczesniej zeby mu zyczyc powodzenia na egzaminie i sie ucieszyl i zdal :P no i teraz jest chyba w porzadku a chyba dlatego ze dopiero to sprawdze podczas rozmowy... jutro misiek ma egzamin z jazdy i mam nadzieje ze tez mu sie uda MUSI sie udac :D a jutro i ja mam ostatnie kolokwium i bedzie spokoj eh jeszcze tylko jakby PJ byla pewna to bym byla calkiem happy ale i tak jest juz o wiele lepiej :P Bebe bardzo Ci wspolczuje tej sytuacji ale mysle ze im te ladowarki oddadza! a on moze niec naprawde przemysli pare spraw a przede wszystkim swoje zachowanie! wierze ze wszystko sie ulozy 🌻 Necia trzymam kciuki zeby twoj Tomuś dostal ta kategorie D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewcia:) Ja też mam jutro egzamin z prawka ale teoretyczny, zobaczymy, szczerze mówiąc to nie jestem zza bardzo przygotowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewczynki Tak czytałam sobie te kilkanascie stronek co jestem do tyłu i widze ze coś tu nieciekawie na naszym forum szczególnie u dwóch dziewczynek az nie wiem co powiedziec... :( U mnie jest ok misiek przyjechał teraz na weekend na 3 dni był juz w piatek raniutko a w niedziele bardzo rano miał miec pociag okazało sie ze zmienił sie rozkład i musiałam go zawiesc do Siedlec troche sie bałam bo nigdy nie robiłam takiego dystansu samochodem ale wszystko jest ok przeszłam chrzest kierowcy :) No a poza tym staramy sie o dzidziusia :) misiek bardzo chce miec juz dziecko ze mna, ja reszta tez chce miec drugiego tak kochanego skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jejku jestem szczesliwa:):):)moj Misiek napisał mi,ze ma wypisanal juz przepustke:)jupi:):)jejku pierwszy raz od ponad miesiaca go zobacze:):)naaaaaaaareszcie:) o malutka fajnie,fajnie:):)moj tezcos tam przebakiwał ale powiedziałam mu,ze musimy jeszcze poczekac:\")chociaz do sierpnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Bebe bardzo mi przykro że tak się dzieje:o i jeszcze do tego ta afera z ładowarkami! No jak się wali to zawsze wszystko na raz:o Ale napewno wszystko się ułoży i wróci do normy! Paulunia jejq Twój jest co parę dni w domu a Ty tak narzekasz?! Mój Wojak nie był ani na Boże Narodzenie ani teraz na Wielkanoc też nie będzie w domku! I wielu tak że ani na jednych ani na drygich świętach w domu nie byli i nie będą! Ewcia to fajnie że Twój Wojak zdał:) napewno z jazdą też sobie poradzi:) Necia życzę Wam z całego serca tej kat. D oby się udało:) no i powodzenia na egzaminie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój był dzisiaj kilka godz na strzelnicy i tak mu sie podobało ze szok,typowy facet! Dobrze ze chociaz troche radości mu dają te niektóre zajęcia:) Paulunia moze nie wszystko stracone,moze akurat dowodzcy się odmieni...i przyjedzie Twoj zołnierz!nie smutaj! Necia powodzenia na egzaminie! Madziara cieszę sie razem z Toba ze Twoj wojak przyjezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój był teraz to na swieta pejotki nie dostanie tylko tydzien po swietach a teraz moze dostanie taka dluzsza stałke a jak i to nie to do niego pojedziemy w odwiedziny w niedziele albo poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxunia u Twojego to pewne ze tak szybko wychodzi??Rety jak ja Wam zazdroszcze! U mojego narazie nic nie mowią,a Twoj maxunia poszedł na kierowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak masz super sytuacje chyba najczesciej go widujesz, nawet ostatnio go wypuscili mimo kwarantanny, słyszałam ze strasznie przerabane maja ci z tego jednego budynku. Mojemu miskowi cos gadali ze skoncza mu sie wyjazdy co dwa tygodnie bo ma za blisko do domu :/ i tego nie rozumiem, no ale zobaczymy jak bedzie kombinuje jak moze nawet na dluzszych stałkach przyjezdza choc nie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy WAsi zołnierze wczesniej tzn tak po 2-3 miesiacach w wojsku przyjezdzali czesciej niz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moj jest na szkolce i narazie od przysiegi tylko w jeden weekend nie byl ale jest tam tylko do kojnca kwietnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze na macierzy nie bedzie gorzej byłabym szczesliwa gdybym chociaz mogła go widziec dwa weekendy w miesiącu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odpowiadasz na post to pod tekstem ktory piszesz masz takie okienko zeby zaznaczyc ze chcesz byc powiadamiana na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I podziwiam te dziewczyny,ktore nie widza faceta przez 2 miesiace czy nawet wiecej! Wiem ze jakbym była w takieej sytuacji musialabym dac rade ale nie wyobrazam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka juz tylko troszke Wam zostało,zazdroszcze! W wakacje bedziecie juz razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powoli nie dawałam rady jak musialam czekac miesiac na przysiege:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×