Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no juz od chyba 23 albo 24 lipca to dla nas duza próba ale jak przyjezdza to jest pieknie :) A wam ile zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pisze pierwszy raz. Mój tuptuś wychodzi już 24 kwietnia i całe szczęście. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka lepiej nie pytaj:( ja musze czekac do pazdziernika:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniax i ile byl Twoj zolnierz 267 dni czy mniej?tzn ile bedzie do 24 kwietnia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Dawno mine tu nie bylo. Co tam u was slychac? Ja sie rozleniwilam po cudownym weekendzie spedzonym tylko z moim Miskiem:) Zreszta na swieta tez go puszcza:) Jestem taka szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to spytaj kiniax,a tak wogole to w jakiej jednostce jest,poszedl na kierowce czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki 🖐️ Wikucha ja Ci chyba wysłałam zdjęcia ale Ty mi nie wysłałaś:o jeśli możesz mi wysłać to bardzo Cię proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz akurat był ochroniarzem poligonu więc było fajnie ale jutro wraca do jednostki w Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholercia właśnie ja nie zaznaczam tego okienka a i tak mi przychodzi mase wiadomości z tej kafejki i zapełniaja mi całą skrzynke.... no i niewiem co zrobic teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu on dłuzej? ja wogole nie rozumiem tego tu ktoras dziewczyna mówiła ze jej chlopak 8 miesiecy ma byc, wogole zima to teraz miała isc na 12 a chyba sa dziewczyny ktorych chłopcy poszli na 9 Tak ze kazdy inaczej, porabane to jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×