Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja tez tego nie rozumiem,jesien np poszla rowno a Pauluni wychodzi miesiac pozniej,takie bez sensu troche,wydaje mi sie ze we wszystkich jednostkach powinni wychodzic rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a ja odliczam 267 ale czemu to niewiem,tak gdzies kiedys slyszalam ze to tyle,juz sie pogubilam,a Twoj zolnierz wie juz na 100% w jaki dzien wychodzi,powiedzieli mu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak powinno byc jeden ma lepiej a drugi jest pokrzywdzony, ja to sie dzis wkurzyłam niedosc ze na swieta go nie puszcza to ciagle ma słuzby w piatek w niedziele we wtorek to nawet ze stałka bedzie ciezko, wymyslili sobie wojsko postawili budynki i wzieli ludzi do sprzatania tego i pilnowania no bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) wrociłam,obładowana jak osioł:P heh normalnie nie wiem co mi odwaliło ale kupiłam mojemu majteczki:D:D;) mojej chrzesnicy kupiłam lalke:Dkurcze tak mi sie podoba,ze chetnie sama bym sie pobawila:D ajs a tak po za tym to sie wkurzylam;/kuzwa Łęczna dziura jedna!!!tego nie ma a to tamtego i normalnie no chyba dzis si\\kocze do Lublina na zakupy:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj narazie mial sluzbe 3 razy z tego raz w weekend,dobrze ze wart nie maja tam wcale bo jednoska ma firme ochroniarska i zolnierze nie pilnuja.Zobaczymy jak to na macierzy bedzie..najpierw jeszcze egz na prawko. Najwieksze zdziwko mnie wzielo kiedy zobaczylam date wyjscia chlopaka Maxuni a poszedl tak jak moj,ja tez bym tak chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi dzisiaj pisał,ze jakis tam sierzant powiedział,ze wyjda ok 20 pazdziernika....czyli dupa...bedzie standardowo nic krocej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlanie malutka a mojego na tej szkolce tak za bardzo sie nie okreslili kiedy wychodza,wiec niewiem czy dokladnie to na macierzy mu powiedza,bo narazie to on tak odlicza wg 9 miesiecy jakies 260 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie du.. Madziu:( U mojego pewnie tez tak bedzie znajac mojego pecha:( Ja tez byłam na zakupach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój był na szkolce to tez nie mieli wart bo była warta cywilna, a teraz juz nie narazie nie ma wart ale chca go wcisnac powiedziałze pojdzie dopsychologa ze sie nie nadaje chodzis po nocy z bronia bo bedzie strzelał do wszystkiego co sie rusza hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lutego Bylas na zakupach bo Twoj przyjezdza...moj tez!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niewiem co z wartami na macierzy gdy sie poszlo na kierowce,bo to chyba zalezy od tego tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby do 30 pazdziernika,ale mam nadzieje ze wczesniej,bo akurat 27 pazdziernika jego brat ma slub i moj jest swiadkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to faktycznie sie doczekalas Madziu..bo moj jest co tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba Wam sie dziewczyny moj wierszyk pod suwaczkami?dzis go wpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madziu juz rano zwrociłam na niego uwage bardzo fajny napisze go mojemu zolnierzowi:) I Pauluni tez mi sie podoba bo chyba nowy wpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :( był teraz na weekend a w swieta ma same słuzby, duzo osob sie zapisalo to polowe nawet odrzucili napewno a misiek nawet sie nie zapisywał bo wiedział ze bez sensu ci co nie pojada na swieta maja pojechac tydzien pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×