Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no bo on mi mowil jak wyjezdzal ze nie moga miec nic na szyji...no ale jak mowicie ze to moga miec :) a co Ty piszesz jesli mozna wiedziec? i czy z dwoch stron co innego? kurcze ja naprawde jestem zielona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jednej blaszce wpisalam dane,a na drugiej..kocham cie!ja i ty na zawsze razem bo taka milosc jak nasza zdaza sie raz w zyciu cos takiego lece sie kapac,bede niedlugo papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleniuchowałam sobie dwie godzinki:) i snił mi sie koszmar...a mianowicie ze pojechalismy do miska na przysiege..patrze a on sie obsciskuje z jakas inna panna...normalkie koszmar..napisałam mu to a on odpisał ze nie ma takiej opcji:) całe szczescie ze to tylko zły sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze to tylko sny :) a moj odkad wyjechal nadal nie pokazuje sie w snach...czekam i czekam...mysle o nim zanim zasne i nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:) Mam dobra i zla wiadomosc:) Dobra jest taka ze moje kochanie dostal pj!!! jutro juz jedzie do domku:) na caly weekend! A zla wiadomosc jest taka iz mam zjazd na uczelni i kolejne zaliczenia... Kurwa musze byc na tych cholernych zaliczeniach bo nie daja innego terminu... Moze w niedziele wieczorem zobacze sie z nim na pol godziny... Ale zawsze cos:) Ciesze sie ze on naladuje swoje baterie w domu, wsrod rodziny i przyjaciol... Kurwa! Wszystko pod gorke...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dokladnie 2 miesiace bede go miala na stale:) Wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Olala bym szkole w ten weekend ale nie moge... Jak nie podejde do egzaminu bede musiala wykupic poprawke... A na to mnie nie stac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe jest chociaz dobra strona mimo ze tak mało bedziecie się widziec to chociaz dobrze ze troche odpocznie od tego woja,podładuje sie bo pisałas ze jest załamany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Suri:) Wiem... i tylko to mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale go zobacze, przytule! Boze, nie wierze ze go zobacze:) Ale juz boje sie tego pozegnania... Przyjedzie doslownie na chwilke i pojedzie spowrotem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze akurat masz te zaliczenia ale chociaz troszke go zobaczysz,przytulisz a tak gdyby nie dostal tej pjtki do jeszcze 2 miechy musialabys czekac na spotkanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz dosłownie o tym samym napisałysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec dziewczyny wiecie co bylam dzisiaj na malych zakupach i widzialam super sukienke na wesele....A mianowicie jest koloru czarnego przed kolana z takiego sliskiego materialu cos podobnego do satyny od biustu w dol jest marszczona. Musze byc bez biustonosza poniewaz przy biuscie jest troche z siateczki i co nie co widac a z tylu plecy gole, ramionka z siateczki opadajace na ramiona.... Przymierzylam ja i superr lezala byla taka obcislejsza i fajnie przylegala ehhhh... I do tego szpileczki z brylancikami !!!!!!! Dziewczyny co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze bebe,juz coraz blizej do cywila,dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie jakos pocieszyc... marzylam o pj i wymarzylam:) a ze to akurat w ten weekend- no trudno, mam pecha...:( Ale w innym terminie pj nie wchodzila w gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka ładnemu we wszystkim ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jusinka:) wlasnie chcialam napisac to samo co Suri:) Napewno bedziesz pieknie sie prezentowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc super ze przyjedzie i Tobie się humorek poprawi juz nie będziesz tak smutać i on napewno tez będzie szczęsliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem jak usiedze na uczelni wiedzac ze on juz jest w domu... Jakbym w niedziele nie miala zaliczen to w sobote bym jaz wrocila do domu... Ale jak na zlosc w niedziele tez musze byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz po kapieli ,od razu mi lepiej:)i znow ta nauka,a tak sie nie chce....ale ogolnie humorek dopisuje,bebe super ze choc na chwile sie zobaczycie,tego ci bylo trzeba,krotko to krotka,ale zawsze to cos! jusinko na bank bedzie pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelinko jak Ty sie juz wykapalas to ja teraz ide;) kurcze ale sie ciesze ze on przyjedzie! Od razu mam checi do zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie co wy pisalyscie na niesmiertelnikach? chodzi mi o to co bylo na pierwszej blaszce z jednej i drugiej stony a co na drugiej blaszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny moj tez tak zawsze mowil jak pytalam sie czy mi ladnie w czyms to zawsze mowil ze ladnemu we wszystkim ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxunia na drugiej stronie zazwyczaj jest jakis krotki wierszyk wyznanie milosci,znaczace zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes pusta laska he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi po koleji co pisalyscie na kazdej ze stron na tych 2 blaszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) musialam sobie wydepilowac nogi;) teraz mam dla kogo! juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pomaranczowy o kim pisal? Komus sie fora pomylily?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×