Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Olu watpie zeby sie zmienił..napewno nie bedzie mi jeszcze gotował i sprzatał bo nie mieszkamy razem...ale zawsze sobie sprzata w pokoju jak ja mam przyjsc:D a co do zachowania to przed wojskiem bardziej rzucał fochy o byle co..teraz juz tego nie robi i mam nadzieje ze tak zostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi gotuje i podaje sniadanka do lozeczko,robi masaze i przygotowuje kompiele...tak bylo przed wojskiem.i mam nadzieje ze sie to nie zmieni:) a sloneczko bylo suuuuuuuuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez nie mieszkamy razem ale ostatnio jak do niego pojechałam to faktycznie zauwazyłam ze zaczął sprzątac w swoim pokoju :) Oby się to nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie :) Dziewczyny bije mi!! Nosi mnie, z braku seksu patrze na kazdego samca jak na potencjalnego kochanka :D Oczywiście to jest duze wyolbrzymienie bo wiadomo ze czekam na mojego robaka ;)Nigdy bym nie pomyslala, ze aż tak mi moze tego brakowac hehe. Napaleniec ze mnie :) Niecale 2 tygodnie i sie wyszaleje - szkoda, ze tego nie da sie robic na zapas :P A w ogole to jestem szczesliwa bo mojego z Koszalina przeniosa pod koniec lipca, wiec wyglada na to ze caly lipiec spedzimy razem nad morzem :D Oczywiscie na przepustki nie bedzie wracal do domu tylko bedziemy razem :) Pewnie juz bedzie tez mial jakies stalki i w ogole widzenia tez sa :) Ogolnie u mnie dobrze. Ostatnio moje kochanie mi napisalo ze zauwazyl u mnie zmiane w zachowaniu, ale juz mu wszystko przetlumaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria nie tylko Ty tak masz:) moj myszol mowi do mnie ty zboczuchu:D:D:D bo ja go lubie czasem pokusic przez telefon:) a potem on taki napalony przyjezdza na przepustki ze szkoda gadac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnosnie zmian po wojsku... my tez nie mieszkamy razem, ale jak bylismy ostatnio w gorach to moje kochanie mi sniadanko robilo, pomagalo we wszystkim takze fajnie sie razem uzupelniamy. NIe musze sie go prosic po kilka razy zeby cos zrobil. Oby to mu sie nie pozmienialo hehe! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Seria niestety musisz sie przyzwyczaic ze teraz rzadko bedziesz sobie mogła poszalec ze swoim:) no chyba,ze bedzie czesto przyjezdzał...a z dnia na dzien Twoje mysli będa bardziej nieprzyzwoite:) a to wszystko z braku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Paulunia wiem co masz na mysli :) Ja jak chce mu \"dukuczyc\" to wspominam kilka naszych ekscesow i chyba skutecznie to robie... bo on juz kombinuje jakas wycieczke w plener na przepustce - cos na wzor naszego ostatniego pobytu w gorach :) Po 3 dniach patrzelismy na siebie i mowilismy - \"wszystko tylko nie seks kochanie\" hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak sesksu..........oj tak....................tez mi tego brakuje......szczegolnie w sesji,przynajmniej bym sie odstresowala,ale ja jeszcze wytrzymuje jakos,bo moj misek to juz mnie uprzedza co bedzie na przepustce;)mam nadzieje ze spelni obietnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie brzmialo to optymistycznie :) Tymbardziej ze my oboje jestesmy bardzo temperamentni :) Ale takie posty sprawia ze bedziemy sie cieszyc tymi chwilami jeszcze bardziej :) We wszystkim sa plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się śmieje z mojego,że chyba sobie poobliczał do końca słuzby terminy moich trudnych dni bo jeszcze od poczatku woja na nie nie trafił podczas pjtki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe oby i moj sobie \"wyliczal\" :P Chociaz w sumie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mó misiu juz jutro przyjezdza:) i do poniedziałku zostaje!ale jestem happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh,moj mowi ze sobie wyliczyl i przepustki nie bedzie chyba w Krwawy Dramat,hehehe,myslalam ze pekne ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co dziewczyny,jak sie dowiedzialam ze misiek idzie do woja to myslalam ze to koniec swiata,bo mieszkalismy razem itd,a teraz jak o tym mysle to nawet sie ciesze(pewnie glupio to brzmi)bo jest to niesamowity sprawdzian dla zwiazku i wydaje mi sie ze jak to przetrwamy to juz malo co bedzie dla nas grozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) Widze ze tu duzo nowych dziewczynek i to bardzo duzo, a tych \"starych\" wogole nie widac:D mało co.... Jutro przyjezdza moj wojak, juz 4 tydzien z kolei pod rząd HeH :]:) Oby tak dalej.... POZdRaWiam WasS i Zycze WytrwałosCi :) PaPatki 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czescc Dziewczyny ! wlasnie przyszlam do domu i mam chwile czasu, wiec pisze. Po szkole mialam isc do pracy, ale jednak musialysmy sobie z przyjaciolka pogawedzic, dlatego nic z tego nie wyszlo, jutro juz bede musiala pojsc niestety... Ja tez sie musze niestety uczyc! W taka pogode aż żal mi to robic. nie doszly te wczorajsze e-maile do mnie, tylko od ewciaflower (dzieki słonko). Tak wiec czekam na wasze fotki, swoje juz powysylalam. A wracając do tematu, to ja mam jakiegos pecha;) Zawsze cos musi mi przeszkodzic kiedy zaczyna byc dobrze.. Ale bede czekala..bo mi tak serduszko podpowiada! wpadne wieczorem. 3majciee sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobity :D no a ja juz dzisiaj w pełni po całej maturze :D ale jestem happy...niedługo na grilla :D a moj myszyk...zawsze by l co tydzien., al teraz mu dyzury powsadzali i nie prsyjedzie, moze w tygodniu sie uda...tymczasem musze czekac do przyszłego weekendu na pełną pejotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Haha dostalam kolejny list od mojego Owca i zaproszenia na przysiege,jeszcze 14 dni do tej wielkiej imprezy:) Potrzebuje tez pomocy!Albo raczej porady jak ktos wpadnie na pomysl:)Bo moj ma zarazem urodzinki i przysiege w jednym czasie i tu tkwi problem co mozna mu w prezencie dac? Wiem ze to ja go najlepiej znam i powinnam sama wiedziec ale gdyby tutaj byl niebyloby problemu,bo bym cos mu sprawila pozyteczneo a tak?? co moge dac facetowi w wojsku? czekam na wasze pomysly i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej shilla,ja dla swojego na przysiege daje niesmiertelnik...ale on nie ma urodzinek,ehehhe,a kiedy ta przysiega?moj ma juz 1 czerwca,suuuuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziękuje za fotki fajna laska jesteś! wysłałam moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa takie 2 blaszki gdzie graweruje sie dane osobowe i jakies wyznanie milosci czy cos,pelno tego w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri3 ładna z was para;) Tak ja tez mam Westa, moja suczka ma juz prawie 4 lata. SZczeniaczek przesłodkii! ale chyba bardzo malutki jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na zdjęciu ma 5 tyg,bo ja tez mam suczke 3-letnią,Snieżka ma na imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten szczeniaczek to własnie od niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaa,na bank,mnie polecily go nasze dziweczyny na prezent,a wieszz.....one cos na ten temat wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×