Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

oj nie przypominam sobie juz ale jak wyslesz to sie okaze czy je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,ale wy piszecie ciezko nadazyc z czytaniem,ja od 14 siedzialm i pisalam prace.....aj ju mnie oczki bola,tez rposze o foteczki nowa pania,ehhe:ana86@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe i magda dziekuje wam za fotki ;* na reszte fotek tez czekam, ja wyslalam chyba wam wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina i Natalka nie mam waszych fotek jeszcze :( Ajjj w taki wieczór chciałabym miec go przy sobie tutaj... Madzia mi tez sie strasznie teskni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moje fotki już poszły powinnaś je mieć już! A jak nie dojdą to wyslę jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ta tesknota jest straszna:(ale mnie juz dopada juz w miare rzadko tzn teskni mi sie caly czas,ale na takie smety nachodzi mnie rzadko no ale ja juz sie wprawilam to juz nie długo 4 msc jak czekam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a u mnie ta teskonota mniejsz...tez jest ale juz nie robie tragedii,moze dlatego ze sesja na glowie i mam co robic,to i tez po tej jego ostatniej krzywej akcji tak jakos staram sie do bani za duzo nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie najgorzej tesknilo przed przysiega...a potem po przysiedze bo nie widziałam go ponad 6 tygodni a teraz jakos sobie radze raz lepiej raz gorzej ale radze sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie jakis zastuj i tyle...............dobra dziewczynki ja ide w kimke bo wykonczona jestem,papapaap,do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×