Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Czesc dziewczynki:) U Was tez pogoda do bani???W sumie to może nie było tak źle.....ale wole juz słoneczko:) Wzięłam sie trochę za porządki wkoło domu.....pograbiłam poplewiłam kwiatki Jutro jeszcze pokosze trawę.....i jak będzie w koncu ciepło to sie poopalam:P....mam nadzieję:D Ana24 to ile bułek Julka upiekła:D Ja też tego serialu nie oglądałam na polsacie...ale że miałam na płycie wszystkie odcinki to oglądałam hurtowo:D Dymek no to jesteś usprawiedliwiona:D z tym gg Dobrze że pozałatwiałas juz wszystkie sprawy w urzędach....ja za miesiąc tez będę za tym samym biegać...do końca lipca jestem na wypowiedzeniu a później ide na zasiłek....tylko nie wiem na jak długo bo ponoc teraz długo nie da się posiedziec w domu bo zaraz wzywaja w sprawie ofert pracy. Szkoda tylko że Twoje sprawy jelitowe nadal Ci dokuczają....i z tego co piszesz to ratuje Cię tylko dietka:( Piszecie że wasze dzieci ostatnio przychodzą do Was w nocy.....moja Oliwia prawie każdej nocy ląduje u nas w łóżku:D Acha ja tez się bardzo zdziwiłam fotkami od Izy M....ale Bartuś wyrósł....i wogule rysy twarzy mu się zmieniły....ma takie bardziej dorosłe:) zupełnie go nie poznałam. Kasia może nie dołujcie sie tak ta pogodą i lepiej wierzyc że będzie pieknie.....bo szkoda z takimi humorami jechac na wczasy:) No to ja spadam bo mąż musi zrobić projekt kuchni;) i pewnie będę mu musiała w tym pomóc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- dobrze że już z Ala jesteście zdrowe:) Teraz tylko kuruj Zuzę:) Aga-ja jestem nieszczęśliwa bo nie moge porobić w ogrodzie bo ciągle pada:( a trawe przydałoby sie juz kosić.Pozostaje mi tylko czekac na pogodę:) Julka zrobiła jedna bułeczkę z rodzynkami ale raczej jej nie będą piekli i nie wyprobuje jej dzieła:P Widzę że Monika pojawiła sie na GG moze do nas wpadnie jestem ciekawa co tam u nich w nowych gniazdku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:D:D:D Alez mi was brakowało... W ciągu kilku dni postaram sie \"wdrożyc \"i napisac cos więcej. Narazie chciałam sie tylko przywitać:) A teraz dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika-WITAJ:D fajnie że zajrzałaś:D mam nadzieję że teraz już z nami zostaniesz na dłużej:) Ja też już spadam do wyrka bo pogoda usypiająca więc nie pozostaje mi nic innego:) DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe niespodzianka :) MOnika witaj🖐️ Ana24 dziekuje za zdjecia od Izy...nie poznalam Bartusia, taki\'powazny\', \'meski\' ;) sie zrobil...to juz nie taki maly bobas :) U mnie w lozku tez mam zawsze towarzystwo ;) Teraz to mi nawet to jak najbardziej odpowiada, bo mam sie do kogo przytulic jak Marcina nie ma ;) ... zobaczymy jak bedzie jak Marcin wrcoi :D Zmykam spac, bo juz troszke pozno ;) dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry :):) MNie cos w nocy polamalao i chodze skrzywiona...Krzyz mnie lupie jak nie wiem co...chyba zle spalam, tylko najgorsze jest to, ze nie moge sie pozadnie wyprostowac i chodze zgarbiona :D:D Wszystko bylo by ok gdybym mogla zostac w domku i poleniuchowac...ale niestety..musze sie wybran do banku :/ NO nic zmykam zbierac sie do wyjscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ U nas dziś troszke lepsza pogoda bo już nie pada:) ale jest pochmurno i wietrznie i zachmurzone więc nie wiadomo co z tego będzie? Dzię jade z Julka i teściową na rynek bo musze kupić jakies kwiatki na skalniak bo śmierdziuchy to mi ślimaki zeżarły 😠 potem chyba pojdzimy jeszcze do tesco bo teściowa chce zrobić zakupy:) Wpadnę dopiero wieczorem mam nadzieję że będziecie dbały o nasz topik i będe miała co poczytać:) Miłego dnia Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Wielkie ukłony za powrotne przywitanie...:D JUż się spodziewałam od Was skarcenia i piorunów..:D:D:D:D Jak zwylke jestescie kochane.....❤️ A ja dzis znowu leniuch od rana, niemoge się wyspać i chodzę śnięta..:D a w nocy śniłam o grzybobraniu..:D moze musiałabym się wybrać do lasu ...tylko niechce mi się samej... Dziewczyny....wieczorkiem usiąde i cos więcej popisze, a teraz uciekam, bo mnie rwie i musze się walnąć..:O Miłego dnia zyczę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie własnie leje.Miałam isc kosić trawę i teraz nic z tego bo musi troche wyschnąć żeby mozna było kosić. Dzieciaki oglądają Scooby Doo uwielbiaja ta bajke....a dzisiaj będzie leciec prawie cały dzień.Oczywiście nie pozwalam im za długo patrzec jeszcze pół godziny i narazie dość....pewnie będą jęki i stęki....ale niestety tak trzeba:) Ana widzę że obie czekamy na pogodę i koszenie trawy:D A dlaczego Julka nie mogła upiec swojej bułeczki??? Monika 🖐️ i czekamy na fotki i na relacje co u Ciebie:) An ja prawde mówiąc też lubie jak Oliwia do nas przychodzi...zresztą mąz także.Może źle robimy ale jak tu sie nie przytulic do takiego kochanego dziecka.Tym bardziej że jak się jej pytamy dlaczego do nas w nocy przychodzi to ona odpowiada że dlatego bo nas bardzo kocha:D i jak ja tu wygoinic:) Dymek jak możemy byc na Ciebie złe:) przeciez każda z nas oprócz topiku ma swoje życie rodzinne,swoje problemy i sprawy którymi trzeba sie zająć;) Więc jak tylko będziesz miała wolna chwile to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....🖐️ Ja nadal w domku, bo mnie cały czas trzyma, i chyba znowu wezmę tabletke..:O Pogoda jak na razie jest dobra,raz słońce, a raz chmurki, ale ogulnie jest łądnie, więc czekam na poprawę samopoczucia i polecę chyba do tego lasu...mały troszke się wyszaleje i moze w nocy lepiej pośpi..:D A tak na marginesie...to my tez lubimy jak do nas przychodzi, tylko mamy za mały tapczan na nas trzech...:D coś musimy wykombinować i chyba znowu przeprosimy to łoze sypialniane i przytachamy je z piwnicy...:D Uciekam do obiadu i szykuję na ten spacer...:D Aga 10 - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ana24 :D wpadam na chwilkę :D wiem, strasznie zaniedbuję kafe ostatnimi czasy, wiem należy mi się bura, ale proszę nie sądźcie mnie zbyt surowo od rana do wieczora mam ręce pełne roboty Melka ząbkuje i w związku z tym domaga się więcej uwagi i więcej przytulasów niż zwykle, Łusia to wulkan energii i też wymaga mojego zaangażowania w swoje zajęcia, a ja staram się jeszcze wykroić trochę czasu na różne zajęcia mające na celu \"oswojenie\" mieszkanka. Wciąż coś zmieniam i pomału zaczynają być widoczne efekty. Michał po powrocie do domu zastaje coś nowego i podoba mu się to :) . Jego uznanie motywuje mnie do dalszych eksperymentów itd itd, ostatnio prócz przestawiania mebli, zdarłam starą i brzydką tapetę z korytarza i odmalowałam ściany, a także usunęłam wertikale, które mnie wkurzały niesamowicie i zastąpiłam je w pokoiku Łusi zasłonką w ciuchcie, ku wielkiej radości Łusi :D , a w dużym pokoju powiesiłam delikatną firankę, wczoraj wywaliłam komodę z pokoju do sypialni dziś nie przestawiam mebli, dziś mam dzień na pranie, choć pogoda mogłaby być bardziej sprzyjająca, no i muszę zaplanować jutrzejszy dzień, jutro Łusia kończy trzy latka :D , Michał ma wolne i na pewno gdzieś pojeździmy :) i tyle u mnie, po całym dniu, kiedy już mój ukochany mężczyzna wróci z pracy, a wraca po 21, siedzimy sobie jeszcze troszkę, żeby trochę pobyć razem i spadamy spać tak w skrócie wygląda mój dzień :) :) każdego dnia mam naprawdę napięty grafik :) :) :) ale ja to lubię, lubię jak się coś dzieje :D czasem tylko ubolewam nad tym, że tak mało czasu mamy dla siebie z Michem, ale staramy to tobie rekompensować - np. wczoraj była romantyczna kolacja przy świecach i z szampanem mmm :) :) :) poza tym Michu rozważa zmianę pracy, nie jest to jeszcze postanowione, tu gdzie pracuje teraz nie jest źle, ale pora iść w górę, taka kolej rzeczy :) i to już chyba wszystko, co u nas nie wiem czy jutro zajrzę, dlatego już dziś... Anka wszystkiego naj z okazji urodzin :D 🌻 👄 i dla Twojej Julci wszystkiego naj naj naj :D :D :D 👄 🌻 Karolina Tobie też życzę wszystkiego naj z okazji urodzin :D 🌻 👄 pozdrawiam wszystkie mamy i dzieci :) aha, ana24 :) babolandia to strefa bab po prostu :D i babskich pogaduszek jak już uda mi się usiąść przed lapem na dłużej, przeważnie wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam zerknąć co dziś napisałyście i nawet jest co poczytać:)Na razie nie mam czasu na czytanie i pisanie więc tylko nas podniose bo byłyśmy na $ STRONIE! Ana76-widzę że jednak Cię tu ściągłam:) Aga-Julki bułka ....hmmm jakby to napisać, nie nadawała się bo nie była zbyt higienicznie robiona:P siedziała sobie na schodkach i tam ja sobie robiła:) a rodzynki które do niej dawała kilka razy jej spadły na ziemie;) potem jak zabrałam Julke na góre to piekarze ja wyrzucili;) Teraz uciekam kąpac Julke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac :p U mnie piekne slonce za oknem, szkoda tylko ze zaraz zachodzic bedzie.......ale mimo tego ze zimno to nawet ladnie przez ostatnie pare dni jest. Mam nadzieje ze wy sie wygrzewacie w pieknym sloneczku i niedlugo mi lato odstapicie bo chetnie bym na jakies plazy sie wygrzala. Aga, nie mow ze ty trawe kosisz? to jest jedyna rzecz w domu ktorej nie robie bo wiem ze jak zaczne to bedzie nastepny obowiazek na mojej glowie. Jak kiedys sasiadka wyleciala z kosiarka to ja szybko przepedzilam zeby moj nie zauwazyl bo by mnie zagonil. Piszecie o Prison Break......to jest jedyny serial ktory mnie wciagna. Uwielbiam go ogladac tylko ze nie wiem jak jest u was ale u nas co chwile to reklama i mozna normalnie sie wykonczyc!! Wczoraj byl ostatni odcinek i teraz trzeba czekac na nastepny sezon. Po za tym to u mnie nic ciekawego. Dzieci w sobote wracaja z wakacji i od poniedzialku do szkoly. Maja teraz duzo do nauki i projekty do zdania no i oczywiscie Oli komunia w sierpniu. Takze nic tylko latanie od rana do wieczora. Uciekam bo spadam troche do sklepow. Potrzebuje ubrac chlopakow na komunie i nic znalesc nie moge. Dzis maz mi obiecal ze przyjdzie z pracy wczesniej i pojedziemy razem bo ja to jak zwykle na nic zdecydowac sie nie moge :p Pozdrawiam was serdecznie i milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac :p U mnie piekne slonce za oknem, szkoda tylko ze zaraz zachodzic bedzie.......ale mimo tego ze zimno to nawet ladnie przez ostatnie pare dni jest. Mam nadzieje ze wy sie wygrzewacie w pieknym sloneczku i niedlugo mi lato odstapicie bo chetnie bym na jakies plazy sie wygrzala. Aga, nie mow ze ty trawe kosisz? to jest jedyna rzecz w domu ktorej nie robie bo wiem ze jak zaczne to bedzie nastepny obowiazek na mojej glowie. Jak kiedys sasiadka wyleciala z kosiarka to ja szybko przepedzilam zeby moj nie zauwazyl bo by mnie zagonil. Piszecie o Prison Break......to jest jedyny serial ktory mnie wciagna. Uwielbiam go ogladac tylko ze nie wiem jak jest u was ale u nas co chwile to reklama i mozna normalnie sie wykonczyc!! Wczoraj byl ostatni odcinek i teraz trzeba czekac na nastepny sezon. Po za tym to u mnie nic ciekawego. Dzieci w sobote wracaja z wakacji i od poniedzialku do szkoly. Maja teraz duzo do nauki i projekty do zdania no i oczywiscie Oli komunia w sierpniu. Takze nic tylko latanie od rana do wieczora. Uciekam bo spadam troche do sklepow. Potrzebuje ubrac chlopakow na komunie i nic znalesc nie moge. Dzis maz mi obiecal ze przyjdzie z pracy wczesniej i pojedziemy razem bo ja to jak zwykle na nic zdecydowac sie nie moge :p Pozdrawiam was serdecznie i milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ U mnie dziś za oknem aura pod psem..:O pada albo siąpi i znowu poczekalnia w domku...:O Wczoraj spacer się udał i wrócilismy z 10 grzybkami..:D:D:D:D czas juz odwiedzać laski, bo się pojawiają powoli grzyby..:D Kuba dziś coś mi pokasłuje i uderzeniową dawkę dostał, bo od wczoraj coś mi dziwnie podpada..:O ale mam nadzieję, że rozejdzie sie po kościach...:D An76 - ale masz teraz zapęd do tego przestawiania mebli...tylko uwazaj ryba abyś się nie przedźwignęła..😘 ja niestety wszystko co mozliwe poprzestawiałam juz z tysiąc razy i nic więcej juz nie mogę zrobić, aż mnie krew zalewa, bo najchętniej to bym pędzel do ręki wzięła, a musze czekać na kase..:O i tez mnie ręce swędzą na przerobienie paru rzeczy...:D Musze koniecznie was odwiedzić i zobaczyć efekt twojej ciężkiej pracy i oczywiście zobaczyć maluszki..:D bo juz się stęskniłam 🌼 Teraz mam juz więcej czasu wolnego, więc jakby co, to wal do mnie a wlece i pomogę przy okazjii..:D A dla Juleczki wielki buziak 😘 za ciężką pracę nad tą bułeczką..:D Uciekam sprzątać domek.. Życzę miłego dnia i ślę buziaki dla maluszków...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie chce zapeszać ale u mnie pogoda nawet dzisiaj znośna.Może nie jest za ciepło ale najważniejsze że słoneczko świeci. Wczoraj całe popołudnie kosiłam trawę....ale po tych deszczach urosła.Później poszłam do mamy na pierogi z jagodami....ale były pyszne:) tylko później miałam całe zęby granatowe:D ale uwielbiam pierogi z owocami:) Dzisiaj mam zamiar wkońcu wziąść się za szycie bo obiecałam szwagierce że uszyję jej małemu spodenki......i jak tydzień temu skroiłam je to do tej pory lezą:) Dymek my tez mamy łóżko sypialniane w duzym pokoju.Żeby to jako tako wyglądało to przy któryms remoncie wymysliłam ścianke z płyty gipsowej i tak powstała mini sypialnia:D Ja też słyszałam że zaczynaja się grzyby w lesie.....a teraz po tych deszczach jak zrobi się ciepło to dopiero będzie wysyp:) Ana76 ale z Ciebie pracuś:) tyle rzeczy robić samej.Ale najwazniejsze że efekt jest noi mężowi sie podoba.Ja też w duzym pokoju chce wymysleć jakąs dekoracje do firanki....tylko za duzo mi sie podoba różnych upięć i nie moge sie zdecydować:D Romantyczna kolacja przy świecach....nono ale mieliście fajnie;) My też w przyszłym miesiącu mamy 10 rocznice slubu i chciałabym ja jakos tak inaczej uczcić:) Ana24 jesli bulka była w takich warunkch robiona to faktycznie nie nadawała sie do spozycia:DAle napewno by sie Julka cieszyła gdyby później mogła zjeśc własnoręcznie zrobiona bułeczke.Ja naprzykład jak robie placek z kruchego ciasta albo pierogi to Oliwia wyjmuje swoja stolnice i zawsze cos tam sama ukręci:D i musze to upiec albo ugotować......później jest tyle radości że zrobiła cos sama. Zreszta moja Oliwia to jest taka typowa Zosia Samosia....wszystko musi robic sama....nawet ostatnio wieczorem sama się myje(oczywiście pozwalam jej na to gdy nie jest za bardzo brudna:D) i nawe jej to wychodzi:) Dotka u Ciebie pogoda a u nas deszcz:( więc jak sama widzisz nie mamy Ci co podesłać. U mnie niestety często tak się zdarza że to ja musze trawę wykosić.Męża nie ma w domu od rana do wieczora.....szczególnie teraz jak zajeliśmy sie produkcją mebli to jest strasznie zaganiany. U nas w domu nie ma podziału na role.Ja często robie coś na dworze a innym razem Grzesiek pomaga mi w domu.Naprzykład wczoraj wykąpał Oliwię i zrobił im kolację,innym razem znowu pomyje gary po obiedzie,albo sprzata razem ze mna w domu. Widze że u Ciebie zaczyna sie gorączka przedkomunijna.Mam nadzieje że ze wszystkim się uporasz.Najwazniejsze że suknia dla Oliwii juz jest w domu a z reszta napewno sobie poradzisz.Może chłopakom kup jakieś spodnie do tego jakaś ładna wyjsciowa koszula i chyba tyle....myslę że gorzej jest z dziewczynkami żeby je ubrać:D Dziewczyny według naszej listy dzisiaj sa urodziny Mutter:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z serca płyną te życzenia: w datę Twego urodzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni o czym marzysz. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecnosci jak dla mnie:Pale miałam jakis wstret do komputera pewnie przez ta pogode ktora mnie dobija😠 pamietacie mnie jeszcze?;-) poczytałam tylko tak \"z grubsza\" widze ze zacza sie temat grzybow-no ja dzis zamarynowałam 3 słoiczki:Dale zawsze cos ,no i sosik z prawdziwkow był na obiad,ale jest tak mokro w lesie ze masakra cała przemokłam i nie mogłam sie rozgrzac dziekuje za wszystkie zdjecia🌻 Aniu zycze Ci aby wszystkie dni były przepełnione miłoscia i szczesciem😘😘😘 przepraszam ze tylko tak krociutki wpis ale ide pomyc garnki aha czy ktoras z was zna sie moze na prawie notarialnym,tzn chodzi mi o sprawy spadkowe itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:D Kompletnie nie wiem co u was słychać,w kolejnej wolnej chwili postaram się choć troszke poczytać. Mam pełną skrzynke zdjęć,za co bardzo dziękuje.A wczoraj odebrałam od was zyczenia świąteczne-wielkanocne za które również dziękuje i cieszę sie że mimo że nie było mnie już to nadal o mnie pamiętałyście;) A u nas... Mieszkanko jeszcze nie wykończone,mamy jeszcze dużo do zrobienia,a wstrzymały nas mokre sciany,których nie można pomalować:( w najlepszym stanie jest kuchnia ,bo prawie od początku są już mebelki i mamy położone płytki.Jeszcze tylko malowanie i kuchnia bedzie kompletna...prawie:) Zdjęcia będą ,ale pomalutku,najpierw musze sie troche pozbierac z pocztą:) Ja od 19 kwietnia pracuję w firmie \"Parker\",którą mam prawie pod samym \"nosem\":D Natalka od kwietnia chodziła do przedszkola,szybko sie zaklimatyzowała .Od dwóch tygodni jest na wakacjach u moich rodziców,będzie tam przez całe wakacje,z czego jest zadowolona,tylko my bardzo tęsknimy,ale przy okazji \"używamy\" zycia i teraz duzo udzielamy się towarzysko;) ... taki mały skrót tych kilku miesięcy. Pozdrowienia dla was wszystkich i duże buziaczki dla dzieciaczków😘 P.S. Agniesia dziękuje za sms🌻 Mutter waszystkiego najlepszego🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj słabiutka frekfencja:( Dziewczynki napiszcie cos bo nie ma co poczytać:) U mnie nic ciekawego.....dzieci umyte,najedzone teraz oglądaja na Animal Planet zwierzątka i pewnie zaraz padną.Męża jeszcze nie ma pojechał dzisiaj z gołąbkami...odstawić je na loty...maja leciec az z Niemiec.Pierwszy raz daje gołebie na tak długą trase....ciekawa jestem ile mu przyleci:) Kreska widze że Ty juz sezon grzybowy zaczęłaś....podrzuć chociaz jeden słoiczek;) uwielbiam grzybki marnowane:) Na prawie notarialnym niestety sie nie znam:( Monika cieszę sie że Wam się tak fajnie układa.....noi praca tak bliziutko...chyba nie mogło być lepiej:) Natalka jest już dość długo u babci.....napewno trochę tesknisz:) moje dzieci były u babci zaledwie trzy dni.....a mi ich tak brakowało....szczególnie wieczorami:) Bardzo ciekawa jestem fotek,więc jak tylko bedziesz mogła to cos podeslij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika najwazniejsze ze na swoim,a pomalutku wszystko sobie wykonczycie,no i gratuluje pracy Aga słoikiem rzucac nie bede:Pale zapraszam na grzybki jak masz ochote;-) Marcin ma od poniedziałku urlop i tyle planow zwiazanych z takimi mini remontami(skonczyc altane,wymienic w ganku okna itd..)ze obawiam sie iz urlopu mu braknie:D moje dziecko przeszło chyba na diete i tak jak jadał mało tak teraz je bardzo mało i nie chce mleka:(tak to chociaz tym nadrabiał rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska jak ja bym chciała żeby mój mąz miał chociaz z tydzień wolnego:( tyle jest w domu i koło domu do zrobienia. I tak sobie mysle że już sama niewiem jak praca lepsza czy na swoim czy u kogos. Dobrze jest mieć swoja firme bo może pieniązków więcej i ja jak narazie nie musze pracowac.....ale czasu nie ma na nic....nawet na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na moment bo sprawdzałam poczte: Karolina piekne te rzezby jestem pod wrazeniem,ludzie to maja talent do pozazdroszczenia naprawde tecza tez ładna tylko dziwia mnie te pustki na plazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny gdzie jesteście.....wstawać bo juz prawie południe:P Nareszcie dzisiaj od rana ładna pogoda i jest coraz cieplej:)Więc jest nadzieja że wkońcu będzie cieplutko. Moje dzieci dzielnie pomagaja mojemu bratu poprzenosic rzeczy do nowego garażu.Kamil dostał od wujka rekawiczki rzeby sobie rąk nie pobrudził.....i gdy Oliwia zobaczyła przleciała do mnie i tez chciała takie rekawiczki....nie miałam jej co dac więc wyjęłam zimowe rękawiczki:D Istrasznie zadowolona że i ona pomaga:) Karolina dziewczyny piszą że dostaja jakieś zdięcia od Ciebie a ja nic nie mam juz od dłuższego czasu:(chyba sie na mnie obraziłas:( A tak wogule co u Ciebie słychać???...dawno Cie tutaj nie było. Dotka witaj.....mam nadzieje że i u Ciebie pogoda i samopoczucie sie poprawiło:) IzaU dostałam cos od Ciebie ale nie moge otworzyć:( Zmykam na allegro musze pare rzeczy wystawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aga, u mnie zimno straaaaasznie ale chociaz dobrze bo slonecznie. Dzis przyszla Oli pelerynka na komunie wiec nastepna rzecz mam z glowy i tez zamowilam fryzjerke zeby przyszla do domu zrobic nam wlosy przed komunia. Msze mamy na 11 rano a normalnie fryzjerzy zaczynaja prace w niedziele od 10 wiec nikt by nam nie zdazyl zrobic. Tylko ze jak fryzjerka walnela mi cene to mi sie tak wlsoy na lbie zjezyly ze chyba wolalabym je powyrywac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj 🖐️ Dziewczyny, nie mam czasu na nic :( Całymi dniami coś robimy, albo raczej ja robię ;) a jak już siadę do kompa to muszę sprawdzic tysiące różnych inforamcji. Ostatnio jestem na etapie poszukiwań nowego wózka dla Maksa, bo choc w krótce kończy trzy lata, to lubi sobie posiedziec. Aga - nie obraziłam się na Ciebie tylko nie przeniosłam Twojego adresu do grupy \"Mam na urlopach\" Zaraz naprawię bład i wyslę Ci zdjęcia. Maks ostatnio też chciał rękawiczki ale nie dlatego, ze pracował, co to to nie. Poprsotu stwierdził, że: \"zima idzie\" :) Dotka - u mnie też zimno i dot ego pada co chwilę. wczoraj wybraliśmy się nad morze i złapał nas deszcz, a jak wychodziliśmy to ładnie świeciło słońce :O IzaU - bardzo dziękuję za życzenia 🌻 Monika - jak miło po tak długiej porzerwie przeczytac co u Was? A Natalka nie choruje w tym przedszkolu? Dziewczyny, czy Wy też macie tyle prania? Ja codzinnie włączam pralkę. A jak zmieniam pościel albo ręczniki to już w ogóle nie mogę nadążyc :O Ok, spadam. Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka ciesz się że masz tylko jedna dziewczyne:D dopiero bys musiała kasy wydać gdybys musiała dwie albo trzy głowy czesać.A cenom wcale sie nie dziwie bo u nas tez nieźle kazali sobie płacić za fryzury komunijne.....tak słyszałam bo u mnie klopot z fryzurą odpadał :D Karolinko czy Ty czasami dzisiaj nie masz urodzin????cos mi sie wydaje że tak. W takim razie życzę Ci duzo zdrówka,szczęścia i słodyczy i jak najmniej kłopotów🌼👄 I cieszę się na zdięcia;0 Swoja droga ja tez pare wysłałam:) Uciekam robic obiadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wszystkiego najlepszego,duzo zdrowka,aby wszelkie niemiłe dolegliwosci mineły,pociechy z super:Dsynka i mnustwo miłosci w zyciu😘 nie dziwie sie Maksiowi ze myslał o zimie,ja tez czesto miałam wrazenie przy tej pogodzie ze to juz taka pozna jesien Aga dzieci jak zawsze urocze,Oliwia super pozuje,no i jaka wesoła mamusia z niej:Dale przy tym talerzu to chyba za kare ja posadziłas bo taka ma minke;-) Dotka najwazniejsze chyba to ze Ola ma wiekszosc stresow tych nieprzyjemnych zwiazanych z komunia za soba ja w poprzednia sobote byłam na panienskim(panienka ze mnie ze hoho:D)było bardzo fajnie i nawet sporo podrinkowałam ale było ok:DMarcin wstał rano w niedziele i zaja sie wszystkim zebym mogła odespac;-)tzn ugotował sam rosół i drugie danie(schabowe,ziemniaki i mizeria)i jeszcze Oskarem sie zajmował-czyli jak chce to potrafi:Dpozniej pojechalismy do jego siostrzenca na 7 urodziny i po zjedzeniu torta wybralismy sie razem na festyn bo był u nich akurat podesle kilka fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×