Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Należą mi sie podwójne gratulacje z fanfarami ;) nie dośc , że zrobiłam wpis 3000 to jeszcze otworzyłam nową stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karola wytęz wzrok a zobaczysz:D 83kg-tyle było w czwartek bynajmniej przy 175 wzrostu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno pracujemy nad tym zeby Ana za szybko czytania nie skonczyła,co by sie nie nudziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez powinnam trochę nadrobic ale szczerze mówiąc nie chce mi się ;) wole poromawiac niż czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze sie zgrałysmy w czasie ja mam dzis labe bo obiad mam, w domu posprzatałam a mały jeszcze spi a jak wstanie to pojdziemy na podworko bo wczoraj nie był bo ciagle lało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siadam z herbatą Lipton z sokiem z malinowym i kawałkami ciasta i biorę się za czytanie:) Ciasto mam z jabuszkami z naszego ogrodu,kto chętny bo wyszło przepyszne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina widziałam ten wpisy wyzej,oj ale Wy jesteście nigdy tego nie nadrobie w ciągu d=godziny stronkę zrobiłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to ja pisałam otym zebys sie nie nudziła:) moj smyk wstał grzeje mu gołabka,zje i pojdziemy na powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej A ja mam doła, pada i jest brrr zimno i ciemno ale to norma. Pralka mi się zepsuła, zaczęłam prać w końcu ubranka dla malutkiej i klops. Dobrze, że zaczęłam od rzeczy, które trzeba wygotować bo pewnie inaczej nie zorientowałabym się. Ale pranie się kończy a pralka ciągle zimna 😠 Od jakiegoś czasu rzeczy były jakieś takie...niedoprane ale nie wpadłam na to ze to grzałka. Wrrr, źle mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja lepiej, jutro posyłam ją do przedszkola, zawiezie ją Tomek, muszą wyjść o 6:30. Ciekawe jak to wyjdzie, dzisiaj spała do 9....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen nie martw się...czeka Was po prostu spory wydatek...przykra sprawa z tą pralką.... Dobrze,że z Mają już lepiej...🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻..to dla Ciebie na pocieszenie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już poczytałam:) tyle tego wszystkiego na raz przeczytałam ze teraz mam mętlik w głowie:O Shenen-kochana nie smuć się ani nie denerwuj🌻 pralkę się naprawi i będziesz miała ciuszki dla małej poprane,ze wszystkim zdążysz🌻 A Maja jakoś będzie musiała wcześniej wstać, może daj je dużo wcześniej spać? :) Wszystko się jakoś ułoży tylko Cię proszę nie denerwuje się bo to są sprawy nie warte stresu a po co narażać mała na stres? Gdzieś tam doczytałam( mogę sie mylić) że mała będzie się nazywała Madzia? Tak? Śliczne imię Magdalena:) Kreska-no tak pomyliłam Cię z Karoliną :O ale obie robiłyście wszystko żebym nie mogła nadążyć:P Dobrze że Oskar wstała bo pewnie miałabym co najmniej 2 stronki więcej do nadrobienia:D Karolina-widzę że i Maksa dopadła choróbsko.Podobno to normalne jak dziecko zaczyna chodzić do przedszkola i podobno pierwszy rok będzie ciężki jeśli chodzi o choroby:( Idę zrobić sobie gorącej herbaty i będę pisać dalej bo Julka zasnęła to korzystam z okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka sobie śpi zanim ją położyłam a właściwie sama sie położyła to zmierzyłam jej temperaturę i miała 36.4 :D nareszcie spadła a rano miała jeszcze 37.8.W nocy już nie gorączkuje tylko ma paskudny męczący ją katar:(Ma tak zapchany nos że śpi z otwartą buzią, bidulka moja mała:( Dziś się pytała kiedy pójdzie do przedszkola:)chyba znowu jej sie odmieniło i zachciało chodzić:) Acha....skoro już jestem przy przedszkolu to napisze coś więcej o nim:) Przedszkole mamy jakieś 10 budynków od naszego domu i chodzimy na nogach jakieś 5-10 minut, zależy od Julki w jakim tempie nogami przebiera;)Pierwszy dzień już opisywałam.Julka nawet chętnie poszła do przedszkola i była tam w sumie od 8.10 do 13.30 jak poszliśmy z mężem po nią to już byli po obiedzie i leżeli na leżaczkach a Pani im bajkę czytała:) Kolejne dni były do siebie podobne.Mąż co rano między 7-8 ją zaprowadzała a ja po 14 ją odbierałam.Rano Julka nie mogła rozstać się z tata i trochę popłakiwała:( ale tak musi być.W środę było pierwsze zebranie ,wysiedziałam sie 2 godziny ale dyrektorka fajna babka więc jakoś zleciało w miłej atmosferze.Po ogólnym zerbraniu mieliśmy zerbranie z paniami Julki bo są 2 a dzieci wszystkich razem z Julka jest 25-to podobno jest rekord bo jeszcze tylu dzieci w grupie młodszej nie mieli:)Panie opisały jak dzień dzieci w przedszkolu wygląda, co dzieci w jakich godzinach robią i w ogóle na koniec każda matka rozmawiała z panią o swoim dziecku.O Julce powiedziała że jest grzeczna. ładnie się bawi ze starszymi dziewczynkami , nie wyrywa zabawek i ze nie ma z nią kłopotów, 3 razy na leżakowaniu zasnęła.Acha i raz dziennie ma mały kryzys ....idzie sobie do kata zasłania rączkami oczy i kilka minut płacze, potem znowu idzie do dzieci i znowu ładnie się bawią:) Trochę mnie zasmuciło ze ona bidulka sobie tam płacze a ja wstrętna małpa siedzę sobie w domu:( W piątek rano Julka nie chciała iść do przedszkola ale ja przekupiłam bo powiedziałam ze będzie mogła zabrać swój parasoli i poszła:)Po południu poszłam po nią później przed 15 bo pani tak doradziła(o 14 wstają z leżakowani apotem idą wszystkie siku,umyć rączki i jedzą podwieczorek i po około 14.30 są już po podwieczorku i można dzieci odbierać.Jak ja odebrałam była już gorąca jak przyszłam do domu miała temperaturę i katar.Teraz siedzimy w domu i tyle by było na temat przedszkola.Jak na razie jestem zadowolona:) Wkleje to na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając te wszystkie stronki naszego topiku zauważyłam że jesień idzie na całego bo pojawiło sie tu wiele \"starych\" dawno nie zaglądających mam:D Cieszę się z tego bardzo bardzo:D:D Alexia- fajnie ze po tak długiej przerwie znowu zaczęłaś pisać i jesteś z nami:) Gratulacje dla Alexa za to że dzielny jest w przedszkolu i za to sikanie na nocniczek:)Z tym sikaniem w majteczki to faktycznie trochę problem bo on chyba tak myśli ze to pampers:( może spróbuj do sadzać na kibelek dla dorosłych ale pierwsze sama mu pokaż co i jak.Julka nie chciała na sedes bo się bała wolała na nocniku ale kilka razy ją zabrałam ze sobą i wszystko tłumaczyłam ja robiłam siku, ze pierwsze zdejmuje się majteczki potem siada .....i tak po kolei a potem z nią robiłam tak samo.Pokaż Alexowi jak Ty to robisz bo on po prostu może nie wie o co chodzi:) Monika- Ty też widzę ze zajrzałaś:) Wpadaj częściej i napisz jak pokoik dla Natalki? już ukończony i napisz jak jej się podoba:)A fotki koniecznie wyślij:) Aga-Ty też w końcu podeślij fotki pokoiku jaki zrobiliście dzieciaczkom, jestem bardzo ciekawa jak wyszło to połączenie dwóch kolorów? Kasia-i Ciebie poproszę o fotki pokoju dziewczynek i tego łóżka piętrowego:) Nie boisz się że Ala spadnie? ja to sama bałabym się ze spadnę:P a co dopiero dziecko:) A i gratulacje że znalazłaś nową pracę🌻 Karolina-Tobie też gratuluję nowej pracy🌻 z tego co wyczytałam i chyba dobrze zapamiętałam to od października zaczynasz? Masz już zaplanowane jak to będzie wyglądało? chodzi mi o to czy to Ty będziesz zaprowadzała i odbierała Maksa z przedszkola? czy jednak będziesz potrzebowała czyjejś pomocy? Dotka-🌻 Izaf-🌻 Dymek-🌻 An21-🌻 Kinga-🌻 Anka-🌻 Ana76-🌻 Miałam w planie do każdej z Was coś napisać ale wszystko mi z głowy wyleciało:O za dużo tego na raz przeczytałam i wszystko bym pewnie poplątała:O ale teraz postaram się być już na bierząco i pewnie nadrobię:) Teraz uciekam bo mam oczopląs od tego siedzenia tyle godzin przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Aga jeszcze mi sie przypomniało,że fajne te kurtki i resztę będziecie mieli na motor:) Kiedy będziecie je testować? porób kilka fotek jak już będziesz je miała na sobie :) podobają mi się takie dziewczyna na motorach w takich typowo motorowych ubraniach:)-I bez skojarzeń tu proszę i podejrzewanie mnie o inne upodobania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widze,ze dziewczyny sie rozgadaly :) Moj maly dzis wyjatkowo jak nigdy jak przyszlam po niego to juz chcial isc do domu,,Musialam sie wrocic,bo zapomnialam zaplacic za bluzy (wszystkie dzieci maja jednakowe) to marudzil,lapal mnie za nogi i nie chcial isc,,:O Nie wiem co sie stalo,bo zawsze go z placzem z tamtad zabieralam,nie chcial isc do domu,,to dzis na odwrot,, Dzis mieli pierwszy dzien w roku szkolnym,bylo duzo dzieci,chyba dzis robili grupy ,bo dostalam liste z kim bedzie w grupie i bedzie 11 dzieci w jego grupie,,chyba bylo za duze zamieszanie i sie meczyl,,Tak mi sie wydaje,,Pani mowila,ze ladnie sie bawil,ladnie zjadl,,ale i tak juz chcial isc do domu,,Jak weszlam do sali to zaraz do mnie przybiegl,uczepil sie i nie chcial puscic,,Mam nadzieje,ze w piatek juz bedzie lepiej,ze juz nie bedzie takiego zamieszania ,,juz bedzie mniejsza grupa wiec tez inaczej bedzie sie czul,,moze czul sie zagubiony,,no nie wiem,,:( Ana24,dobrze ze juz Julka zdrowa,ze zeszla jej goraczka,,mam nadzieje,ze katar tez juz teraz minie,,Fajnie macie,ze mozecie miec tyle godzin dzieci w przedszkolu,,U nas to tylko 3 godz.:( I tylko 2 razy w tygodniu,, Dobrze,ze Julka chce chodzic do przedszkola,a numer z parasolka pomyslowy ;) :) Co do siusiania Alexa,to juz problem z glowy ;) O tym ,ze siusia do majteczek to ja juz zapomnialam :D Juz dawno tak nie siusia,,,:D Slicznie sciaga majusie ,,:DPare dni temu zalozylam mu pampersa po poludniu,bo ogladal na gorze bajke, i bylam pewna,ze na niej zasnie,,i zeby pozniej go nie budzic i zakladac pampersa to zalozylam mu wczesniej. Juz prawie spal,juz sie przewracal na drugi bok,,a za chwile slysze muzyczke z nocnika,,Byl bardzo spiacy,a mimo to wstal z lozka,sciagnal pampersa i poszedl na nocniczek zrobic siusiu :D:D Bylam w szoku,,;) Teraz juz mu zkladam pampersa tylko na noc i jak wychodze gdzies na dluzej,,do przedszkola tez mu zakladam,,ale mysle,ze juz niedlugo ;) Dziewczyny,,a co sie dzieje z Asia?? :( Mama Wojtusia i Julki?? :( Juz dawno jej nie widzialam,,moze cos przeoczylam,,ale czy u niej wszystko ok??Nie ma internetu czy co?? Wiecie cos na ten temat?? Brakuje mi jej tutaj,,codziennie mam nadzieje,ze ja tutaj zobacze,ale ciagle widze,ze jej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miala byc na koncu taka minka :( a nie taka :) Teraz to wyszlo jakbym sie cieszyla,ze jej tutaj nie ma :(:( Asiu,,odezwij sie 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia-cieszę się że Alex już sam załatwia się na nocniczku🌻 Co do przedszkola u nas jest czynne o 6.30-16.30 do godziny 9 rano dzieci muszą być już w przedszkolu bo jest I śniadanie i liczenie dzieci a odbierać można kiedy się chce:) Co do Asi to już dawno do nas nie zaglądała:( szkoda bo jestem ciekawa jak tam Wojtuś i Juleczka:) My za pół godziny zbieramy się do piekarni a Julka zostanie sama na górze i będzie bajki oglądała w piątek też jej na dół nie brałam, bo nie chce żeby się bardziej rozchorowała.W piekarni wiadomo gorąc i duchota a Julka nie raz sama sobie drzwi w magazynie otwiera i wychodzi do ogrodu:( a tak to sobie siedzi przeszczęśliwa i ogląda kanał z bajkami a my co chwilkę chodzimy na górę i sprawdzamy co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tutaj widzę:)dwie strony od wczoraj:) nono dziewczyny ale się postarałyście;) U mnie nic ciekawego....na dworze pogoda w kratkę...raz słońce raz deszcz.Mam nadzieję że wkońcu pogoda się ustabilizuje:) Jest u mnie córka siostrzenicy i obie dziewczyny ładnie się bawią....trochę narobiły bałaganu w pokoju....ale nie ma zabawy bez bałaganu:) Kamil przyniósł ze szkoły książkę,,Pomysłowy Dobromir\'\' jest to ksiązka z eksperymentami.....a że on lubi takie rzeczy to bez przerwy coś kombinuje. Anka a Ty sie martiłas co u Gabi:) a córka swietnie się bawi....zeby tylko pogoda im dopisała to będzie pewnie bardzo zadowolona. Ana76 napewno Łusia po antybiotyku szybko sie lepiej poczuje:) Ja tez nie lubie jak dzieciaczki są chore......zawsze są pełne energi a kiedy je choroba zmozy to sa takie biedniutkie. Kasia wiem że mam zdolnego męża:P.... już nie pamietam ile brał za te meble łazienkowe.....musze się go spytać. A jesli chodzi o szturchanie sie dzieci w przedszkolu to tez jestem tego zdania że powinno się o tym powiedziec pani.....ale nie tak żeby skarżyć tylko po to żeby pani zaobserwowała sytuacje i w razie czego żeby mogła zainerweniowac. A jesli chodzi o dzieciaki naprzykład z jednej ulicy(które się zna) to nie warto sie we wszystko wtrącac....ja naprzykład nie słucham żadnych skarg(chyba że chodzi o cos powaznego....np.jesli dziecko robi drugiemu krzywde) Czasami jest tak że rodzice chcąc rozwiązywac problemy swoich dzieci.....sami się pokłuca na smierć i zycie.....a dzieciaki po dwóch dniach wszystko zapominaja i razem się bawią. Karolina witaj wkońcu;)widze że i Maksik chory.....oj te biedne dzieciaczki....tak to jest jak dziecko zaczyna chodzić do przedszkola....choroba goni chorobę:( Kreska trzymam kciuki za twoja dietke.....jesteś uparta i napewno pozbędziesz się szybko zbędnych kilogramów....tylko nie katuj się za bardzo.....bo poźniej kilogramy jeszcze szybciej wrócą. Wkleje to na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana 24 no to ja Ci jeszcze trochę dołożyłam do czytania:P ale szybko się uwiniesz;)bo chyba lepiej jest jak mamy co czytac:) Widze że ogólnie jestes zadowolona z przedszkola.....i nie martw sie tym że Julka jednego dnia się ładnie bawi a innego ma małego doła...dorosli tez czasami mają zły dzień;) Fotki wyslę jak tylko mąz przywiezie aparat....teraz robią garderobe i wozi go żeby zrobic fotki:) Kurtki tez mi się podobają....spodnie trochę mniej....no ale jak takie muszą być.Jak założe całośc to wyglądam jak kosmonauta:D....zreszta ubiorę się w to i zrobię zdięcia to sama ocenisz:) Widze że piszecie o herbatkach....ja czerwonej nigdy nie piłam...za to lubie różne ziółka....a szczególnie mietę i zielona herbatę:) Kawę tez robie pół na pół z mlekiem;) Shenen tak to jest że sprzęty albo sie psuja parami(tak jest zazwyczaj u mnie) albo w najmniej odpowiednim momencie. Dobrze że Maja tak szybciutko wyzdrowiała. Pytałam się już chyba kiedys......jak tam Maja z oczkami....jest dalsza poprawa....i czy zakrywacie jej jeszcze oczko????? Alexia ale Twój synek zrobil postępy....brawa dla niego.Mam nadzieję że teraz juz szybko pozbedziecie sie pampersów:) Ja też nie wiem co się dzieje z Asią:( No to ja zabieram sie za prasowanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zebraniu w przedszkolu i jestem zaskoczona tym co się dowiedziałam i zaobserwowałam: 1. Jestem złą matką bo siedziałam tyle z Maksem i on teraz nie jest przystosowany!!! - to opinia niektórych rodziców 2. Rodzice dwójki dzieci dali na przedszkole jeszcze przed rozpoczęciem roku po 500zł! 3. W grupie u maluchów jest religia i nikt nie pomyślał o dzieciach, które na nią nie będą chodziły. 4. Nauczycielka pracuje tylko do 13, a potem dziecmi zajmuje się pani dyrektor 5. Zajęcia korekcyjne dla dzieci nie dotycza maluchów bo nawet jeśli mają jakieś wady postawy to może się nieutrwalą! 6. Rodzice zapisują dzieci na wszystkie dostępne zajęcia! 7. Grupa m,aluchów czynna jest tylko do 15.30 a potem dzieci przenoszone są do starszej grupy. 8. Maksowi trzeba zrobic latawiec i ludka z ziemniaka To chyba wszystko z tych sensacji. Nie powiem niektóre nieźle mnie rozśmieszyły :) Ja będę płaciła ok 250zł + 30zł rada rodziców + 30zł muzykoterapia + logopeda jeśli będzie potrzebny, czyli razem ok 340zł. Na angielski i tańce się nie zdecydowałam. Zobaczę jak Maks będzie reagował na muzykę. No i jeszcze ta religia... jestem jakos uprzedzona do tego tematu :O Uważam, że dzieci będą miały jeszcze na to czas. Jak zapytałam co z dziecmi, które nie będą uczęszczały na religię to pani powiedziała, że będa musiały byc w innym pomieszczeniu :O Potem popatrzyła na mnie i stwierdziła, że w sumie to może się zając Maksem w tym czasie przy osobnym stoliku :O To już chyba wolę, żeby razem z dziecmi słuchał tej religii. Zaznaczyłam tylko, ze chciałabym byc na pierwszych zajęciach. Najchętniej to w ogóle siedziałabymz nim w tym przedszkkolu bez przerwy ;) Ok, spadam bo zaraz mama zadzwoni PA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ja już czytanie po południu całe nadrobiłam:) więc teraz czytam wszystko na bierząco:) Karolina-ja na razie zapisałam Julke tylko na rtymikę-10zł na miesiąc i zastanawiam się nad angielskim 140zł na rok i to jest 60 lekcji po 20 minut.Chyba dobrze napisałam jest juz troche późno więc lepiej jutro napisze jakie u nas sa opłaty zeby nic teraz nie pomylić:) A teraz już uciekam do łóżeczka spać:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kto pije w moim towarzystwie kawkę? Zaraz poczytam, co wczoraj popisałyście..;)..i wracam do Was..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu🖐️ja sie z Toba napije herbatke i poczytam przy okazji co tam laseczki napisały.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia :) kreska :) też zasiadłam z herbatką, ale kiepski dziś ze mnie będzie kompan do rozmowy, bo zdołowana jestem :( kolejna ciężka noc za nami, a jestem sama z dziewczynkami :( Ana 24 jak się czujesz, jak głowa? Karolina faktycznie ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na takim zebraniu Kaasia jak dziewczynki? Alexia brawa dla Alexa :) Ania jak tam? jesteś już ciut spokojniejsza o Gabi? buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kreska[ cześć]!!! Kariolina jestem w kompletnym szoku...to Maksa przedszkole jest trochę dziwne...i strasznie drogie...w przedszkolu u moich dziewczyn opłata stała jest 105 zł., plus wyżywienie to wychodzi 167 zł w tym miesiącu, z tym,że jak chodzi rodzeństwo to opłąta stałą jest tylko za jedno dziecko,oprócz tego rytmika, angielski, teatrzyki, basen, wstępy do teatru i jakieś dodatkowe atrakcje, plus ALi książki do zerówki są bezpłatne..;)..a i religię też mają....;)..ale ja się cieszę, bo jak ALa będzie miała iść do komunii to będzie miała mniej modlitw do nauki..;)...Zuzi grupa też chodzi na religię i Zuzia zna już jedną modlitwę, a poza ty to u moich dziewczyn w przedszkolu to dzieci modlą się przed i po jejdzeniu taką krótką modlitwą: Panie Jezu nasze słonko pobłogosław nas i to jedzonko...a po jedzeniu : Dziękujemy Ci Jezusku za to, co mamy w brzuszku..;) Zaraz wracam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×