Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Hej Dziewczyny 🖐️ Wpadam zyczyć Wan spokojnej nocy ...🌼 Witam tez serdecznie nową mamę ...:D Miło, że w końcu do nas dołączyłaś i mam nadzieję, że zostaniesz z nami już na stałe..:D Jeśli mogę prosić Cię o zdjęcia...wiadomo błagam, zwłaszczą Melki ..😘 choć nie patrzyłam na skrzynkę i niewiem czy juz tam są...:D Oczywiście mocno uściskaj obie i wycałuj od \"cioci\"...:D:D:D:D Muszę Wam się pochwalić, ze dziś juz pozasadzałam roślinki w korytkach..:D tzn. porozsadzałam pelargonie i begonie oraz wysiałam zbierane zeszłego lata nasiona...:D teraz będę doglądać jak rosna..:D Jeszcze nic nie czytałam, bo zleciał mi czas na te kwiatki i miałam super pomocnika, a jutro chciałabym zabrać sie powoli za porządki w domku, takie juz wiosenno świąteczne, więc zobaczymy jak mi pójdzie..:D Z rana zasiądę z kawką i postaram się coś postukać i wiem....zdjęcia Wam już jakiś czas temu obiecałam...:O przepraszam ale jakoś nie mam ostatnio do tego głowy..:O Czekam na lincz od Was, moze mnie w końcu zmobilizuje do działania..:D Macham do wszystkich mocno obiema ręcami 🖐️ i ślę buziaki do snu maluszkom 😘 Do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia - wiem, ze ze mnie ostatnio taka Baba Jaga wstrętna i też Was zaniedbuję pisząc o sobie i po łebkach..:O ale ja za Tobą tęskniłam !!!! Zresztą chyba wszystkie !!! Ale mi to wazeliniarstwo wyszło..:D:D:D: Alexia trzymam kciuki za ta pracę, powodzenia..🌼 uciekam ..dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :) faktycznie tylko miesiąc różnicy między naszyni dziećmi :) Dymek :) Maludy wycałowane :D zdjęcia wysłane Uzupełniam dane ana76 shark-76@o2.pl Łucja - 12.07.2004 Melania - 03.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać gdzie mieszkam, a mieszkam od stycznia w Murowanej Goślinie, uroczym miasteczku, niecałe 30 km od Poznania :) A teraz zmykam spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wybaczycie mi mam nadzieję moją nieobecność ale wzięłam się za pracę ostro malowanie itp. Dzisiaj z Adamem sprzątaliśmy ten pył po gipsowaniu wróciliśmy po 22-ej i ledwo zyję wykąpana i zaraz zmykam spać. Jutro ma przyjść w końcu glazurnik o ile następny się nie rozmyśli ale ubezpieczeni jesteśmy jeszcze dwoma ;) Dziękuję wam za fotki oglądam na bieżąco :) Kasiu wcale na fotkach nie musiałaś pisać która to twoja córeńka. Po tych ślicznych oczyskach da się poznać :) Karolina Maks ci znowu urósł co ty mu dzieczyno do jedzenia dodajesz?? :) I widać do koni coraz odważniej podchodzi Witam nową mamusię Ana76 :) mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej :) i ja poproszę o fotki filiza@o2.pl A mieszkasz tam gdzie Dymek ;) Alexia to pochwal nam się teraz swoim nowym nazwiskiem. A z tym łapaniem srok za ogon to wam się nie dziwię bo my z Adamem też łapiemy tyle ile się da zawsze któraś w rękach zostanie oby ta największa i najbardziej okazała Monika szkoda że parapetówy nie dało się zrobić ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Kreska dzięki za fotki. Ale twój Oskar to już taki dorosły w porównaniu do mojego Dominika :) kawaler Shenen to musisz uważać z tymi krwotokami z nosa i jak najwięcej wypoczywać i jeszcze raz wypoczywać Aga tylko się nie rozchoruj po tych jazdach motorem lepiej kupcie te kurtki :) Dotka a u was jak przygotowania do polskiej komunii?? mam nadzieję że coraz lepiej i mniej stresowo Ana24 a gdzie fotki po wielkich porządkach?? Kinga ale twoja córcia urosła. A jaka śliczniutka a ty nam tak mało i rzadko wysyłasz fotki. wstydź się i zmobilizuj trochę :) Betii w końcu się do nas podłączyłaś :) bo już miałam ci do Łodzi trochę internetu w wiaderku dowieźć :) Anka jak samochodzik się sprawuje?? Leia i jak sprawuje się nowy wózek? sprawdza się dobrze na spacerach?? Jeszcze do tego co u nas to Dominik już zdrowieje ale miał dwa antybiotyki bo po jednym zapalenie oskrzeli mu nie przeszło ale już jest ok. Do której z was nie napisałam to bardzo przepraszam ale to mogłam już nie dojrzeć ze zmęczenia. Jednak wszystkie was gorąco ściskam i pamiętam :) buźki pa jutro postaram się zajrzeć chociaż nie obiecuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Tylko się z Wam witam i życze Wam miłego dnia🌻 Ja na 12 jestem umówiona do fryzjera i chyba zrobię sobie pasemka:) Ana76-Mieszkasz w Murowanej Goślinie- to tak samo jak Dymek-Julita:D pewnie sie znacie z \"widzenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Z rana bo potem pewnie mnie nie będzie - jedziemy z Mają do miasta, chrześnica ma w sobotę urodziny (szóste!) zażyczyla sobie baletnicy (?) Maja obiecała że pomoże. Poza tym wiosna a my obie w zimowych butach biegamy więc koniecznie muszę kupić jakiekolwiek :( Ana76, jeszcze raz dziekuję za zdjecia, zgadłam jednak że Melania :D To Wy z Dymkiem w zmowie działacie, paskudy! :) Karolina.....jeśli możesz takie widoki codziennie mi serwować to i kota zapakuje do samochodu a nad morze pojadę! Maks faktycznie podobny 🌻 Alexia, no jak możesz. Myślę o Tobie aż mi czacha dymi. Izaf, za tobą też zdążyłam sie stęsknić. Ucaluj Dominika. Pozdrawiam Was wszystkie (zbiorowo), trzymajcie kciuki zebym znalazła baletnice... PS.Ja tam chcialam kupic elementarz i wpisac piękną dedykację a do tego jakąś mała zabawkę ale dziadek mnie ubiegł :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Zaraz jade z malym na grupy,,wpadlam na chwilke tylko,,:) Iza,widze,ze praca wre pelna para,,:) Juz chyba coraz blizej celu jestescie,co??Pewnie sala z dnia na dzien wyglada cpraz piekniej,,:) Ale ja nie widzialam Towich fotek z sali,za kzdym razem jak mi przeszylasz nie umiem otworzyc,zawsze jakies literki mi sie otwieraja :(:( Wiec jeszcze Twojej sali nie widzialam,:(:( A nazwisko : O\'Neil. Dymku,,Babo Jago :P:P ciesze sie,ze myslalas ;):) A to ze wpadasz i piszesz o sobie to czasem ciezko wygospodarowac jakies 20 min conajmniej i kliknac do kazdej z osobna,,Juz ja o tym cos wiem ;) Wiec sie nie przejmuj,,pewnie zadna z nas nie ma Ci tego za zle,,;) Dymk,,a powiedz mi,,jak teraz sytuacja w domu? Po tych spieciach co mialas ostatnio,,Jak tesciu z tego wszystiego wybrnal?? Jaks ie to wszystko dalej potoczylo?? Shenen,,😘 milo mi,ze tez myslalas o mnie ;) U mnie noiestety dalej cisza,,Teraz mialam znow \"te dni\" to strasznie zab mnie bolal,spalam na dole w salonie,bo nagorze sie wiercilam,krecilam,ano ja nie spalam ,ani moj maz,,,a juz nie mowie o tym,zeby robic jakies bara bara ;) bo jakby mnie tknal z tym bolem zeba ,to chyba by w leb dostal ;):) Wiecie jak jest jak cos boli,, Czytalam o tych krwotokach z nosa,,przerabane,,Musisz cos z tym koniecznie zrobic,,Trzymaj sie 🌻 i dbaj o dzidzie :):) Ok,,ide jakies sniadanko sobie zrobic,,i jade z malym :) Wpadne po poludniu jak bedzie spal :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku! U mnie za oknem juz ciemno, a dopiero co 6 dobija!! no i zimno!! ja chce lata!!!!!! oddajcie go spowrotem!! Wroce pozniej bo teraz obiad podaje. Moze ktoras chce wpasc, mam ryz z wazywami, palki bez kosci pieczone na slodko-pikantno i do tego salatka ala smietnik!! tylko musicie szybko bo u mnie obiad raczej dlugo nie stoi. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia. No i oczywiscie witam nowo brzybyle mamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Alexia, Iza_f fotki do Was wysłane :) Shenen zaraz tam zmowa ;) , najwyżej malutka zmówka :D :p Ana24 moja znajomość z Dymkiem to fajna historia :) Znamy się od dziecka, mieszkałyśmy w Poznaniu na jednym osiedlu, w tym samym bloku :) , później wiadomo, dorosłyśmy każda poszła swoją drogą, by znów mieszkać blisko siebie, jako stateczne ;) :p mamusie. I znów będziemy kumpelami z piaskownicy :D :D :D Pozdrawiam wszystkie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki za fotki ściągam i ściągam zdjęcia z poczty. Postaram się w tym tygodniu tez coś podesłać Wam. Iza F dopiero się przymierzam do kupna, a Asia już kupiła. Ania to rzeczywiście niezłe, ze się znacie, a jak to wyszło, że tu trafiłaś bo jakoś mi chyba umknęło jeżeli pisałaś? Ja też poproszę o zdjęcia od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze Oskar pozwoli mi choc troche poklikac do cioteczek :D mojemu dziecku na szczescie wszystko przeszło,ale za to mnie troche rozebrało ale to na własne zyczenie.Bo juz od kilku dni czułam sie dziwnie i mama mi mowiła zebym wstrzymała sie jeszcze z tymi oknami,ale ja je wczoraj umyłam:Pa pod wieczor naszla mnie ochota na rower,a przyznam ze nie jezdziłam juz odkad zaszłam w ciaze.Jak go wyciagnełam to musiałam go umyc bo wygladał fatalnie.Zadzwoniłam po kolezanke i pojechałysmy nad takie kompielisko i z powrotem,zrobiłam około 8 kilometrow i chyba tym sie załatwiłam.Ale bardzo mi sie podobało i własnie jestem na etapie poszukiwanie dla Oskara takiego koszyka na rower to jezdziłabym z nim.i tak jestem w szoku bo byłam pewna ze dzis nie bede mogla wstac przez zakwasy,ale jest o.k poza tyłkiem ktory mnie troche boli od siodełka Ana daj znac jak wygladasz w nowej \"twarzy\" Karolina przeslij mi prosze odrobine piasku i pioro mewy,to bede miala chociaz namiastke tego co Ty alexia widze ze obie meczyłysmy sie z uzebieniem:P powodzenia w zalatwieniu spraw Shenen pogłaskaj dzidzie🌻 Ania ja tez Oskarowi miałam podawac tylko d3,ale sama zakupiłam takie witaminki w kropelkach ktore podawałam z pokarmem.Rozmawiałam z pania farmaceutka i powiedziała ze w okresie zimowym na pewno mu nie zaszkodza.Z tymi chodzikami to prawda,tutaj tez odradzaja.Ale Oskar miał chociaz zadko w nim \"skakał\"bo za specjalnie nie przepadał.Z mojego pokolenia ponoc wszyscy byli chowani w tych\"powozach\" i narazie nie narzekam Ana 76 dziewczynki bardzo ładne.a dzidzia ma sliczna czuprynke,moj synus jak sie urodził był prawie łysy Piszesz o waszej miejscowosci \"urocze miasteczko\",a jesli dobrze pamietam to Julka nazywała je dziura:D Dymek a co to za spiski?:Dwywnioskowalam z twojego wpisu ze znacie sie prywatnie z Ana Jesli chodzi o linczowanie Ciebie za fotki to ja ustawilabym sie pierwsza w kolejce:Pale nie mam sumienia chorowitku nawet klapsa ci przesłac Iza f czyli macie rece pełne roboty,w dosłownym tego słowa znaczeniu,ale na pewno warto Aga no to czyli motor juz testowany wielokrotnie:) juz kiedys o tym pisałam ale teraz blizej juz do swiat-czy macie jakies pomysły na proste a fajne ozdoby swiateczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że grono nam się troszke rozrosło:) bardzo się cieszę że dołączją do na nowe mamy:) Witaj Aniu 76 jeśli mozna to ja też poproszę of fotki twoich pociech:)olikam4@tlen.pl Widzę że po Izach mamy tutaj uroodzaj na Anie;) A ja wczoraj na mieście spędziłam prawie cały dzień.Poszłam z Kamilem do kościoła na 12 a wróciłam dopiero na 18 :D Ale włosy mam zrobione,podcięte....umówiłam się odrazu na paznkocie na wesele i odrazu na maja. Poszłam troche na miasto i weszłam tak z głupia do sklepu i spodobała mi się strasznie spódnica i żakiecik ....a znając moje szczęście do zakupów długo sie nie namyslałam i kupiłam sobie:P Kasiu dziękuję za fotki i tak jak pisze Dymek odrazu pozanłam Twoja córcie.Wyposażenie w przedszkolu maja imponujące....nie dziwie się że Ala tak tęskni za przedszkolem.A przedstawienia też przeróżne i jakie stroję piekne....chyba macie gdzieś wypożyczalnie na oku. Leia udał sie wczoraj dzień spacerowy???była ładna pogoda więc pewnie kozystaliście.Mnie po wczorajszym bieganiu nogi bolą:D Anka my tez lokal mamy juz zamówiony.Ale niestety jedzenie sami musimy przygotowywac.Wczoraj zrobiłam listę potraw i porozdzielałam pracę...troche teściowej,mojej mamie,siostrze i ...troche sobie:D Tak sobie myślę czy nie przygotować takich dan które mozna odgrzać w sobotę bo komunie mamy juz o 10 więc starczy nam tylko czasu na ubranie sie. Niewiem jak Ty ale ja trochę sie zaczynam stresowac czy ze wszystkim sie wyrobię. Alexia to przysłowiowe łapanie srok za ogon to chyba jedyny sposób na to żeby cos osiagnąć. Nawet IzaF tym razem ma kilku fachowców od glazury:D Mam nadzieje że uda Wam sie znalesc pracę i wszystko ułoży sie po waszej mysli. A mąz w jakiej branzy chce otworzyc swój interes???....acha i nazwisko bardzo orginalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak tak udało sie bardzo, oddałam buty do szewca i ząłożyłam jakieś beznadziejne w których z rok nie chodziłam no i niestety zrobiły mi sie odciski. Pewnie bedziesz zadowolona bardzo z kompleciku, najlepiej tak an żywioł. A zaraz też robimy wypad, mam samochód na dzisiaj więc troszkę poszlejemy. Lecę sie zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Witam Was cieplutko i słonecznie... Ciekawe czy i u Was jest tez taka piękna pogoda jak u mnie...:D cudownie...:D nareszcie czuć te wiosnę i mam nadzieję, że na święta tak będzie słonecznie i ciepło..:D Ja dziś mam wielki plan, ale niewiem jak mi wypali..:D:D:D:D Tradycyjnie mam seksualne podejście do życia i zero pomysłów, choć nie pomysły są ale z tymi chęciami gorzej..:D:D:D W każdym razie podobnie jak Wy pszczółki zapracowane porządkami, ja tez dziś chcę walnąć rentgena Kubie w pokoiku..:D:D:D zobaczymy ile zrobię..:D:D:D:D Z KUbą nadal siedzę w domku, bo lekarka kazała go oszczędzać i jak już to wrzucam go na balkon..:D Ja mam super te tabletki i pomagają mi lepiej niż ta No-spa..:D Muszę Wam jeszcze nadmienić, że jestem tym już taka zmęczona i osłabiona, że niemam na nic sił... Dobra koniec rozrzalania sie i teraz nadrabiam..:D Aga10 - poszłam jedną z Twoich metod i wyrzuciłam pewną zabawkę Kuby do śmieci..:O ale były zgrzyty !!!...:D niestety to nic zabardzo nie dało, ale znalazłam inny sposób...stosuję kary na krzesełku i są rewelacja..:D jak tylko wspomnę, że będzie kara i biorę krzesełko na korytarz, to Kuba od razu zaczyna sprzątać ..:D oczywiście protesty, ze nie kara i krokodyle łzy..:D ale ten sposób jest najmniej drastyczny i skutkuje..:D Ja też mam nadzieję, ze ten znajomek mi pomoże, ale jak na razie to nie mozna go złapać i teściu z Filem muszą jechać osobiście do szpitala aby się z nim spotkać..:O Shenen - co do rozsypywanej ziemi, to ja mam zamiast kotka Kubę..:D choć on też udaje czasami i kotka i psa..:D A jak się czujesz kobieto ? co z tą grzybicą ? czy juz lepiej ? Uważaj na siebie i dzidzie , jak sama wiesz lekarze to konowały, więc musisz się sztorcem postawić i zarządać co trzeba. Ana24 - oj ja tez mam tyle zabawek i wierz mi, ze już sporo powynosiłam do piwnicy, a znalazłabym jeszcze następne do wyniesienia..:D tylko jak zaczynam mu skurzać te zabawki, to nagle mu się przypomina, że takie ma i nici z pakowania do kartonu, bo mi je z niego wyciąga..:D I jak teraz wygląda po tych wielkich porzadkach i jak plamy na dywanie..? opłacało się ? napisz nam.. Podczas mojego załatwiania swoich spraw zdrowotnych, Kuba był pod opieką Sylwi..:D zresztą juz nam zapowiedzieli, ze w kazdej chwili mozemy na nich liczyć i zaopiekują się Kubusiem..:D Życzę poprawy dzięki tym zajęciom może sie poczujesz lepiej i całkowicie Ci przejdzie..tylko się nie przećwicz..:D Monika - tak mi przykro, że z tym mieszkannie musicie tak czekać i że te cholery tak wciąż zwlekają..:O dobrze jednak, że zauwazyliście te wszystkie nieprawidłowości i że będą one wymienione..mnie by szlak trafił jakbym coś takiego odebrała..:O I z tą parapetówka też porazka, ale życzę szybkiego odbioru, super parapetówy i w końcu przeprowadzki..🌼 A.n.k.a. - niestresuj się na zapas z tym spaniem wczesnym Julki, ja latem też miałam takie dylematy, ale jak byliśmy na wyjeździe, to Kubul jakoś dziwnie chodził później spać czasami ok 22, ale wiadomo jak to z dziećmi...:D zanim dorosną czekają nas ciągłe wyrzeczenia..:D A tego Maksiora nie znam, jak mozesz to mi go podeślij skorzystam chętnie..🌼 Przepis tej sałatki bardzo interesujący, moze się skusze..:D A jak te dwójki Julki ? jak się maluda czuje ? I super, ze lokal juz zarezerwowany choć nerwów Was to niemiara kosztowało. A to co pisałaś o mamie, to włos się jerzy na głowie i jak człowiek ma wiedzieć co mu dolega jak każdy swoje mądrości plecie i nic pozatym, musieliście też przejść niezły horror. Dotka - napisz mi jak to robisz jak \"padam twarzą na pysk!\"..:D:D:D:D Co do sprzątanie po sobie, to juz pisałam wyrzej, ze u mnie skutkuje krzesełko kar, ale ja mam 3latka, a Ty juz stare konie i parsknęłyby śmiechem..:D:D:D A jesli chodzi te lekcje przygotowujące do komunii....ciężko będzie Oli nauczyć się tego co nie znane, ale trzymam za nią kciuki 😘 A le macie skoki tej temp. 36 szok!!!! i podziwian Cię z tym rozsypaniem ziemi...ale musze opiurkować, ze takich rzeczy się na raz nierobi i to w takiej temp...a z drugiej strony to podobnie bym zrobiła..:D:D:D:D Asia - dzięki za kopniaka...przydał się ale poszło wielkim fiaskiem..:O no cóż muszę jeszcze się pomęczyć..:D A Wojtek to nieźle sobie wymyślił zwalanie czarnej roboty na siostrę..:D Karolina - dołanczam się do opini dziewczyn...- Maks to czysta mama !!!! a zdjęcia prześliczne..ja też kocham morze, ale jednak ciągnie mnie bardziej w stronę gór..:D morze kojarzy mi się z fantastycznym wypoczynkiem,harmonią, spokojem, a góry z fantastyczną przygodą...uwielbiam chodzic po górach, szlakach i zdobywać szczyty..:D te mniejsze oczywiście i w porze jesieni, kiedy są tak piękne barwy wokoło..:D Znalazłaś sposób na wydłużenie doby ???? podeślij nam ten złoty środek..:D Kinga - zdjęcia córuni śliczne, bo piękna dziewczynka..🌼 a kuchnia bardzo ładna i podoba mi się ten układ z wykorzystaniem okna na blad...:D super... Kasia - jak juz pisałam bardzo dziękuję za zdjęcia i potwierdzam co pisały dziewczyny..\" po oczach mozna ją poznać\" ..:D Ala ślicznie wyglądała w tych przebraniach , a torty rewelacja..takich juz bym nieumiała zrobić..:D A z piętą Fila już dobrze..sam się wyleczył bez gipsu ale przypłacał to innym kosztem..:D Leia - głowa do góry...następna próba napewno będzie powodzeniem..🌼 odstawić od piersi to ciężka sprawa, ale dasz radę napewno się powiedzie..:D a co dajesz małej w zamian piersi ? A z tymi bólami, to nie żarty, bo jak nie miałaś wyrostka to moze być właśnie to i mam nadzieję, ze na tym USG okaze się co jest i szybko zaradzą i pomoga..:D obyś nie musiała tak łazić i czekać z wielką łasą jak ja..🌼 Kreska - z tym śniegiem to było tak, że spadł i do końca dnia go juz niebyło..:O pozostała chlapiąca papka..:O Z zębem to naprawdę nie zazdroszczę...okropnie sie nacierpiałaś i jeszcze musisz czekać z otwartym..:O okropności... Rączki maluszków są cały czas narazone na te wietrzyska, bo co je chowasz, to je wyciągają..:D A moze byś podskoczyła do mnie pomyć mi okna jak tak szybko Ci poszło???? ,,:D:D:D:D Beti - witaj !!!! super, ze już jestes z nami..🌼 Alexia - 🌼 i powodzenia w urzędach..i jak pozałatwiasz te wszystkie sprawy to znajdziesz więcej czasu aby z nami poplotkować..:D Co do tej sprawy rodzinnej, to nie teściu tylko moje wujostwo zawojowało i nadal bez zmian cisza jak makiem zasiał..ja się czuję z tym okropnie i na świeta będziemy tylko z rodziną Fila, bo niechcę go narażać na święta z moją rodziną kiedy każdy wie co miało miejsce, a mam liczną rodzinkę bo 20 osobową...i nikt się z nami do tej pory nie kontaktował poza moją mama i babcią..:O IzaF - Ty kobieto masz tyle biegania i roboty, ze Cie podziwiam za chwilkę wolną aby do nas coś poklikać..:D tzrymaj się i odpoczywaj jak tylko będziesz mogła..:D Shenen - my paskudy w zmowie wielkiej..:D:D:D:D:D:D Ana76 - oj ty babo jedna wstrętna !!!!!!! o tej piaskownicy miałaś nie pisać..! A zdjęcia dostałam i strasznie się rozczuliłam...Melka jest śliczna i taka jak Łusia, Michu miał rację...a Łusia tradycyjnie z kotkiem ...:D Dziewczynki strasznie do Ciebie podobne i te ślepka po Tobie mają...:D Kreska - ale sobie dałaś czadu..A moja miejscowość jest piękna i urocza, zresztą pisałm Wam jakie tu spokojne i ciche zycie w porównaniu z Poznaniem i ile miejsc wspaniałych na spacery i odpoczynek, ale jeśli chodzi o stwierdzenie i nazwanie jej \"dziurą\" to fakt, bo chodzi tu o sklepy czy inne atrakcje dla dzieciaków..:D A z Anią znamy się od dziecka i tak jak pisze nasze drogi ponownie sie ze sobą zetknęły co nas bardzo cieszy..:D a wprowadziła się tu przezemnie..:D:D:D ale moze o tym napisze Ania..:D Dziewczyny ...napisałam sie i poczytałam..mam nadzieję, ze nic waznego nie pominęłam i nikogo nie pominęłam..:D Jeśłi jednak tak się stało to przesyłam wielkie buziaki 😘 Wszystkim chorowitkom ślę duże buziaki szybkiego powrotu do zdrowia..😘 A teraz lecę zrobić sobie kawkę i prześlę Wam zdjęcia, a potem zmykam do roboty..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.D. Kasia - jak juz pisałam bardzo dziękuję za zdjęcia i potwierdzam co pisały dziewczyny..\" po oczach mozna ją poznać\" ..:D Ala ślicznie wyglądała w tych przebraniach , a torty rewelacja..takich juz bym nieumiała zrobić..:D A z piętą Fila już dobrze..sam się wyleczył bez gipsu ale przypłacał to innym kosztem..:D Leia - głowa do góry...następna próba napewno będzie powodzeniem..🌼 odstawić od piersi to ciężka sprawa, ale dasz radę napewno się powiedzie..:D a co dajesz małej w zamian piersi ? A z tymi bólami, to nie żarty, bo jak nie miałaś wyrostka to moze być właśnie to i mam nadzieję, ze na tym USG okaze się co jest i szybko zaradzą i pomoga..:D obyś nie musiała tak łazić i czekać z wielką łasą jak ja..🌼 Kreska - z tym śniegiem to było tak, że spadł i do końca dnia go juz niebyło..:O pozostała chlapiąca papka..:O Z zębem to naprawdę nie zazdroszczę...okropnie sie nacierpiałaś i jeszcze musisz czekać z otwartym..:O okropności... Rączki maluszków są cały czas narazone na te wietrzyska, bo co je chowasz, to je wyciągają..:D A moze byś podskoczyła do mnie pomyć mi okna jak tak szybko Ci poszło???? ,,:D:D:D:D Beti - witaj !!!! super, ze już jestes z nami..🌼 Alexia - 🌼 i powodzenia w urzędach..i jak pozałatwiasz te wszystkie sprawy to znajdziesz więcej czasu aby z nami poplotkować..:D Co do tej sprawy rodzinnej, to nie teściu tylko moje wujostwo zawojowało i nadal bez zmian cisza jak makiem zasiał..ja się czuję z tym okropnie i na świeta będziemy tylko z rodziną Fila, bo niechcę go narażać na święta z moją rodziną kiedy każdy wie co miało miejsce, a mam liczną rodzinkę bo 20 osobową...i nikt się z nami do tej pory nie kontaktował poza moją mama i babcią..:O IzaF - Ty kobieto masz tyle biegania i roboty, ze Cie podziwiam za chwilkę wolną aby do nas coś poklikać..:D tzrymaj się i odpoczywaj jak tylko będziesz mogła..:D Shenen - my paskudy w zmowie wielkiej..:D:D:D:D:D:D Ana76 - oj ty babo jedna wstrętna !!!!!!! o tej piaskownicy miałaś nie pisać..! A zdjęcia dostałam i strasznie się rozczuliłam...Melka jest śliczna i taka jak Łusia, Michu miał rację...a Łusia tradycyjnie z kotkiem ...:D Dziewczynki strasznie do Ciebie podobne i te ślepka po Tobie mają...:D Kreska - ale sobie dałaś czadu..A moja miejscowość jest piękna i urocza, zresztą pisałm Wam jakie tu spokojne i ciche zycie w porównaniu z Poznaniem i ile miejsc wspaniałych na spacery i odpoczynek, ale jeśli chodzi o stwierdzenie i nazwanie jej \"dziurą\" to fakt, bo chodzi tu o sklepy czy inne atrakcje dla dzieciaków..:D A z Anią znamy się od dziecka i tak jak pisze nasze drogi ponownie sie ze sobą zetknęły co nas bardzo cieszy..:D a wprowadziła się tu przezemnie..:D:D:D ale moze o tym napisze Ania..:D Dziewczyny ...napisałam sie i poczytałam..mam nadzieję, ze nic waznego nie pominęłam i nikogo nie pominęłam..:D Jeśłi jednak tak się stało to przesyłam wielkie buziaki 😘 Wszystkim chorowitkom ślę duże buziaki szybkiego powrotu do zdrowia..😘 A teraz lecę zrobić sobie kawkę i prześlę Wam zdjęcia, a potem zmykam do roboty..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
a wiecie ze mama trojeczki uwaza was za dziwolagi dlatego ze siedzicie w domu z dziecmi dziekuje za uwage baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć.dopiero co wczoraj pisałam,że się juz pogubiłam-kto jeszcze nie choruje...a dzis dopisuję moje stadko na listę:( smarkamy wszyscy,a julka do tego i kaszel ma:(dałam jej rano bactrim,bo mialam.zobaczymy,czy to wystarczy. po wczorajszym ładnym i ciepłym dniu dzis znów zimno i ciemno.gabi ma basen i nawet nie chce myśleć,jesli sie nie pozapina dokładnie w drodze do domu. karolina ty znów kusisz tym morzem!Maks na brak jodu to nie może narzekać!dla niego taki spacer po plaży to najzwyklejsza w świecie sprawa zapewne.a dla mnie za kazdym razem przezycie... iza f wreszcie się odgruzowalas:)ja już sobie wyobrażam,jak tańczysz z męzem pierwszy taniec na waszej sali...piekna suknia,nastrojowa muzyka... dymek skąd ty bierzesz siły na to wszystko?podziwiam cie naprawde🌻 shenen oj,nawet mi o butach nie przypominaj.bylam wczoraj się zorientowac,jakie są półbuty dla gabi.ostatnoi sportowe kupilam rozmiar 36,czyli już na dziale dla kobiet.dziewczęce są śliczne,ale czy wejdzie w nie???wlosy mi siwieją juz całkiem,dobrze,że mam białe pasemka:) ana76 historia z dymkiem niezła:) dziewuszki sliczne.Łucja ma sliczne wloski i taka się duża wydaje na swój wiek!i nie wiem czy zauważyłaś,że z jednego dnia jesteśmy;)-czyli podobizn ciag dalszy.a Melunia jak Kwiatuszek,przesłodka. bobasy to polska strona,więc stąd to dolnosląskie:) kreska i jak zakwaski?ja juz tez sie nie mogę na rower doczekac.w polsce nie mialam,bo strasznie strome ulice jak na rower.a tu nadrabiam za wsze czasy.nad dunajem jest po prostu cudownie i idealnie na rower! aga10 ja też trochę juz przezywac zaczynam ta komunie.gabi ma dzis przymiarkę alby,ale ryczec mi się chce,bo widzialam wczoraj taką cudną sukienke!!! wiesz,obiadem sie nie przejmuję,w domu zrobię potem juz tylko kawkę z tortem.moi rodzice i przyszli ,,młodzi,,zostana u nas mam nadzieje parę dni.oby pogoda dopisala. alexia nazwisko masz jak z tv!;) ja sie przylaczam z moimi kciukami-oby wam sie wszystko dobrze poukładalo.a sroki łap jakie tylko nadlecą-zawsze coś ci w rękach zostanie! dottka leia ana24 a gdzie znów asia sie zapodziała?bo monik_a to pewno po meblowych lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina mam nadzieje że Maks juz czuje sie lepiej.Ja zgodnie z zaleceniem naszej pediatry w czasie choroby nie puszczam dzieci na dwór.Ostatnio jak Kamil był chory to przez tydzień nie wychodził .A po chorobie wychodził stopniowo i nie wolno mu było biegać. Życzę zdrówka dla Was bo piekna pogoda na dworze i trzeba kozystać:) Dymek a moje kwiatki co je jakis czas temu wysiałam nie chcą wcale wschodzic:( niewiem dlaczego moze jakies trefne były....ale za to róże pieknie pąki puszczaja:) I uwazaj na siebie przy tych światecznych porzadkach. IzaF widzę że u Ciebie praca idzia całą parą:) jeszcze troche i będziesz szaleć z dekoracjami. Na motorze faktycznie zmarzlismy....ale to było ostatni raz i wieczorem juz nie pojadę.Chyba że kupimy te kurtki.... ale cięzko będzie bo teraz czekaja nas najwieksze wydatki:( Ana24 a ja juz po pasemnkach;)odrazu lepiej sie czuję bo miałam juz straszne odrosty.Na dodatej jeszcze kupiłam sobie ten komplecik i jestem bardzo zadowolona:D Shenen a co to znaczy \'\'beletnicy\'\' czy to chodzi o baletki??? Mój Kamil codziennie w ramach prezentu komunijnego wymysla sobie cos innego. Ale nie wie co tata dla niego planuje????i jesli nam sie uda to kupic to będzie baaaardzo zaskoczony:D Alexia zdięcia od Izyf trzeba sobie zapisać i dopiero wtedy mozna je otworzyc.Ja sobie je zapisuję na pulpicie i dopiero otwieram.Trzeba kliknac nie otwórz tylko zapisz:) Dotka ojjjj te obiadki u Ciebie...palce lizać:) ciesz się że tak daleko mieszkasz bo chetnie bym spróbowała tych Twoich specjałów....zresztą pewnie nie tylko ja;) A lata za żadne skarby Ci nie oddamy:D Widzę że rozmawiacie na temat chodzików.Niewiem dlaczego wszyscy odradzają ich stosowanie....pewnie to ma cos wspólnego z nózkami.Moje dzieci wyszalały się w nich i nie widzę żadych skutków obocznych....Kamil nawet po dworze w nim smigał:D Widzę że mamy tutaj maałą konspiracje:D Dymek i Ana76:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
leia jak to twoje usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aga10 co to za prezent macie w planie dla Kamila? a z chodzikiem mam takie same doświadczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek no widzisz każde dziecko reaguje inaczej i inne sposoby sie sprawdzaja.U mnie naprzykład jak powiem że ide \'\'sprzatać\'\'zabawki to odrazu jest reakcja i dzieciaki szybko sprzataja:D Mam nadzieje że Twoja kara będzie sie nadal sprawdzała;) Anka a jakie alby będą miały dziewczynki długie czy krótkie??? U nas chłopcy maja krótkie alby a dziewczynki prawie jednakowe sukienki....miały byc jednakowe ale mamy nie mogły sie zdecydować. Mnie najbardziej przeraż ta wczesna godzina komunii i czy sie na czas ze wszystkim wyrobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka mąż chce mu kupić za pieniazki zebrane na komunii Quada dla dzieci....dowiadywalismy sie troche i nowy jest troche drogi i dlatego sie wachamy ale może udało by sie cos używanego kupic....zobaczymy jak to będzie.Ja nie jestem za bardzo przekonana do tego zakupu...ale to przecież Kamila pieniazki i chcę żeby miał cos takiego o czym marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki - zdjęcia posłałam ale etapami, bo nadal niemam tego programu do obkrajania zdjęć, a nie chciałam Wam skrzynek zapchać i aby się wracały..:D Miłego oglądania...:D A wiecie, ze jakiś czas temu minął mi roczek z Wami....tylko niewim dokładnie kiedy bo nam wcięlo nasz stary topik..:O więc stawiam dziś winko dla oblania rocznicy ....Y... A.n.k.a - choroby z przesilenia wiosennego chyba wszystkich nas dopadają..:O i oby Bactrim pomógł, bo u mnie jak pisały dziewczyny w swoich przypadkach, nie stety niedał rezultatów..:O A jeśli chodzi o moje siły...no cóż tu na forum moge się pożalic i poskomleć, co mi daje ulge na duszy, ale w rzeczywistości muszę zawsze coś robić, bo bezczynność mnie rozwala..:D i tak codziennie coś sobie grzebie i tak do przodu, a na odpoczynek tez znajduję chwilkę, więc ne katuje się bez granicznie..:D:D:D A jeśli chodzi o naszą znajomosć z Ana76, to napisała tylko lekki zarys, ale fakt, ze od dłuzszego czasu ją namawiałam, aby do nas przystapiła i teraz już po ciąży znalazła siły aby do nas dołączyć..:D Aga10 - z kwiatkami daj sobie czas, bo nadal są gruntowe przymrozki i dlatego moze tak słabo idzie...ja dopiero teraz sobie wysiałam ale trzymam w domku na słońcu, bo niemam ogródka a balkon i jak wyjdą to wtedy je będę pikować i na balkon..:D a róze zawsze mi się podobały, mam do nich słabość..:D Leia - napisz nam co wykazało to badanie ...czekamy z niecierpliwością..🌼 Uciekam teraz sprzątać, bo juz tyle czasu tu siedzę a robota czeka..:D i obiad dla darmozjadków trzeba zrobić..:D:D:D:D Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×