Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Gość
Julia jak mi zasnęła,to śpi jak nigdy już ponad godzinę.a mnie tak drapie w gardle,ze nie macie pojęcia. wysłałam własnie rozliczenie podatkowe przez internetpowinniśmy sporo zwrotu dostać.przyda sie teraz jak nigdy:) aga10 ja nie mam pojęcia jak te alby wyglądają,okaże się popołudniu.ale i tak wielkich nadziei sobie nie robię. u nas komunia jest na 11.30,czyli prosto z kościoła jedziemy na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze 😠 Nie bylo mnie tylko 2 godziny,,a tu juz tyle do czytania 😠 I jak tu pozniej za Wami nadazyc ?? 😠 :D:D:D Oczywiscie zartuje,,;) Dobrze,ze cos sie tutaj dzieje ;) Ok,Maly spi po grupach,,wykonczony,,to ja ide obiadek szykowac,;) Jak naszykuje i jeszcze sie nie obudzi to przyjde poczytac co zescie naskrobaly ;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leia :) dzięki za zdjęcia. Karolinka to ładna dziewczynka i jakie ma śliczne oczka :) zdjęcia do Ciebie wysłałam A jak tu trafiłam? Już jakiś czas temu Jula-Dymek mówiła mi, że udziela się na fajnym forum. Wcześniej nie bardzo miałam głowę do forumowania, Łucja dużo chorowała, załatwianie kredytu, przeprowadzka w połowie stycznia, gdy byłam już na tzw \"ostatnich nogach\" ( termin miałam na 27 stycznia!), teraz gdy już wpadłam w rytm opieki nad dwójką urwisów, przypomniało mi się o forum, Jula dała mi linka, zagadałam, przyjęłyście mnie serdecznie i oto jestem :) Kreska :) moje dzidzie z tych włochatych :D Widzę, że rozmawiacie o witaminkach. Łucja dostawała najpierw d3 i cebion, później sam vigantol, a jeszcze póżniej do dziś cebion multi. A Mela od razu ma zalecony Vigantol i jeszcze cebion multi, aż się zastanawiam czy nie za dużo tego. Aga :) zdjęcia wysłane Alexia :) dostałam zwrot od Ciebie :( później spróbuję wysłać jeszcze raz Iza_f :) mam nadzieję, że do Ciebie poczta dotarła :) Jula :) dzięki za zdjęcia Kuba jak zwykle super :D Anka :) dzięki za fotki. Twoje dziewczynki są super, a Julcia w peruce jest rozbrajająca. Gabi to już duża panienka :) , a jaki ma kolor oczu, bo na zdjęciach wydawało mi się, że jakby szaroniebieskie, w każdym razie super przy tych ciemnych włosach :) Pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale tu ruch. Dobrze ze jeszcze przed spaniem wpadlam bo jutro to bym napewno tyc stron nie nadrobila!! U mnie juz dzieci spia a maz oglada tv, to znaczy chyba tv jego bo slysze tylko jak chrapie!! A ja siedze przed komputerem i szukam stron dla Pawla na projekt ktory ma byc oddany w srode! a dopiero co dzis go przyniosl. Musi ulepszyc prosta zabawke......uzywajac baterii, kabli, zarowki i pstryczka!!!! kurcze szczenka mi opadla jak to zobaczylam!!! do tego musza byc diagramy i opisy!! normalnie zgroza!!! Dla Oliwii musze zrobic palme na niedziele palmowa a ja biedna raczej umiejetnosci artystycznych nie posiadam!! Aga i Anka ja tez juz zaczynam przezywac z ta komunia, niby wszystko jest juz zaplanowane ale tez szukamy lokalu takiego zebysmy mogli na luzie posiedziec a nie latac za dziecmi. Do tego wymagania ksiedza troche mnie wkurzaja, nie jest zadowolony ze tylko mamy z dziecmi przychodza do kosciola teraz chce zeby z mezami i calymi rodzinami przyjsc!! a jak ja mam z Gabrysiem isc jak on nie usiedzi mi na minute! a tym bardziej nie mam na tyle sil zeby meza tam zaciagnac!! Dymek, dziekuje za zdjecia......oh te polskie lasy!! tutaj to nie ma porownania!! Uciekam bo maz tak daje tym chrapaniem ze nawet skupic sie na pisaniu nie moge! Milego dnia wam zycze ja spadam pod piezyne bo u nas wieje i zimno!! Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dziś okupuję cafe,przez tą pogodę i choroby nasze.najgorsze ze nie mam jak wyjść na zakupy,a w domu echo w lodowce-w sensie,na obiad.chyba dziś będzie kebab po drodze na religię:p Julcia ładnie zjadla,dobrze,że choć apetyt jej nie zniknął.lata w chodziku i sprawdza,czy pralka ,,dobrze,,pierze.:D ana76 dzięki za mile slówka o moich pannach.Gabi kolor oczu to w sumie dobre pytanie-one są po prostu szaro-zielono-niebiesko-jasnobrązowe.jak jej mówię,że są sraczkowate to się obraża.ale to określenie jest trafniejsze i krótsze. a zwrot zdjęć od Alexii to tez chyba mnie jedynej dotąd się przytrafil.poda ci na pewno drugi adres,z nim nie ma juz problemu. i czytam ze tak jak ja,tuż przed ,,rozdwojeniem,,miałas przeprowadzkę.dużo mamy faktycznie podobieństw;) dottka w szoku jestem co do tego zadania Pawła.życzę powodzenia! co do komunii,to jestem bardzo ciekawa jak sobie Gabi poradzi z pierwszą spowiedzią.ja pamietam,że strasznie to przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilkę :) Anka jak już się bawimy w podobieństwa to jeszcze jedno ;) - nie dość że mamy po dwie córcie, z charakterkiem ;) , to jeszcze jedna z lutego, druga z lipca :D a co miałaś na myśli pisząć, ż jesteśmy z jednego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrr ja tylko na moment pojechałyśmy do d...a nie do miasta. Majka robiła mi takie cyrki zanim doszłyśmy do przystanku...Najpierw nie chciała przejść przez przejście, tj. weszla ale nie chciala zejść.Stanęła na środku i sie zapiera a samochody jadą...Dosżłyśmy jakoś do tego przystanku, wyła w niebogłosy a raczej piszczała. Przyjechal jeden autobus, drugi, trzeci czwarty.... uspokoiła sie na tyle że można było porozmawiać już ok, przeprasza, tak chce do miasta obiecuje że już hnie będzie.OK. Jedzie kolejny autobus - Maja ciągnie mnie w stronę ulicy bo ona koniecznie musi przejść przez ulicę aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Powiedziałam ze z wyjazdu nici i chciałam z nia pójść chociaż do sklepów z zabawkami i obuwniczych tych blisko - wyła, zapierała sie nogami i piszczała tak że myslałam że babcie laskami mnie zakatują tak mordercze spojrzenia mi rzucaly gdy ciągnęłam za soba biednego \"aniołka\". Oczywiście już prawie na starcie wiedziałam ze nigdzie nie dojdziemy w ten sposob i skierowałam sie w stronę domu - inną trasą. Całą drogę to samo, brałam ją pod pachę i szłam a ta darła sie jakby ją ktoś obdzierał ze skory. Jakoś dosżłam na podwórko, oczywiście nie chciała zostac. weszła ze mną do domu, weszłam na górę żeby jej nie zrobić krzywdy................................................. teraz spi. Wyła w domu jeszcze równo godzinę. Nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka datę urodzin masz taką samą jak moja Łucja :) no, oczywiście rok nie ten ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ana76 niewyraznie to napisałam-Łucja urodziła się tak jak ja-12.07. niezle sie tego nazbierało,faktycznie. ściągam film siostrze i tak wpadłam odruchowo.ale wracam do sprzatania,Julka znow drzemie,to mam szansę pomyc podłogi.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka :D koniki super! Shenen jak dotąd nie pogratulowałam Tobie brzuszka, już się poprawiam :D i gratuluję :D :D :D 🌻 dzieciaczki miewają humory jak i my, a zobaczysz co potrafią w duecie :D trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my juz po obiedzie :) Maly troszke pojadl,,i chyba pojdzie z powrotem spac,,bo cos oczka trze,, Ja tez jestem spiaca jakas,,Pogoda beznadziejna,deszcz cisgle leje to i spac sie chce,,, Shenen,,oj,,no to niezle mialas popudnie,,Wspolczuje,,Ale nie denerwuj sie,,🌻 Ana76 wyslalam Ci fotki Alexa ;) :) A jak zwraca ci aol to wyslij na onet : zuzanka.i@poczta.onet.pl Jedynie od A.N.K.I nie dohodzily,,widac jeszcze od Ciebie tez nie beda dochodzic,,wiec na przyszlosc na aol juz w ogole nie wysylaj tylko na onet. Tamta poczta bierze wszystko :D:D Ok,,maly wlasnie robi kupe :O:O Przebiore go,,i chyba pojdziemy spac ;) Wezne na gore Express Polarny i poogladamy ;) Uwielbia ta bajke ;) A ja w tym czasie czytam ksiazke :) Odpoczynek po obiadku :) Ciesze sie,ze Wam sie nazwisko podoba ;) Powiem Wam,ze przeszukalismy cala ksiazke telefoniczna,mielismy chyba z 50 typow,,i tak pozniej wykreskalismy i wykreslalismy,,az w koncu zostalo Sullivan i O\'Neil,,,zrobilismy losowanie,bo oba nam sie podobaly ;) Wylosowalo sie O\'Neil :D:D Ok,,koncze,,moze wieczorkiem wpadne poklikac jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło-taki tłok ja na moment,poczytałam ale nie popisze bo zaraz wraca Marcin i jedziemy na zakupy,dam mu tylko obiad \"w progu\" i musimy leciec bo dzieciecy do 17stej a chce kupic body małemu bo powyrastał Shenen nie martw sie mi dzis tez Oskar podniosł adrenaline.Tak jak pisałam wczesniej zle sie czuje a on był strasznie spiacy od 11stej a zasna przed 15sta,marudził 0okropnie a co go polozyłam to wstawał i sie bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia :) dzięki za fotki. Milusi ten Twój terrorysta ;) :D Moje fotki poleciały do Ciebie na onet, mam nadzieję, że dotrą Łucja ogląda bajki na mini mini, Mela śpi, mam chwilkę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj odebraliśmy mieszkanie!!!!:D:D:D W końcu było wszystko zrobione jak trzeba :) A dzisiaj mój mąż od samego rana już płytki w kuchni kładzie. Pozatym mamy weekend na przeprowadzke(tak jak Anka;) ):o ...a ja taka zmęczona już jestem tym bieganiem załatwianiem,praniem,prasowaniem i wogóle wszystkim ...co chwile do innego sklepu trzeba jechać ,przebijać sie przez całe miasto... a tu jeszcze obiad trzeba jakiś ugotowac ,wczoraj w nocy zupe gotowałam żeby było na dzisiaj żebym mogła znowu pół dnia na bieganie poświęcić. Pralka chodzi na najwyzych obrotach,dzisiaj zaliczyła już 6 prań ,więcej sie nie da bo nie mam gdzie juz suszyc ,a na dworze pomału schnie bo zimno. Dziekuje za wszystkie zdjęcia jakie mi przysyłacie:)🌻 Dzisiaj chciałam was w koncu troche poczytać ,ale tak duzo tego jest że nie dam rady wszystkiego teraz poczytać bo mam naprawde duzo pracy,najgorzej idzie mi to całe pakowanie,tyle tego że głowa boli:o Witam nowe mamusie :)🖐️ Wczoraj byłam znowu z Natalką w przedszkolu ,siedziałysmy tam dwie i pół godziny,a teraz Natalka mi mówi że mam ją zaprowadzić i sobie pójść do domu,bo ona sobie da rade;) Od poniedziałku bedzie juz chodzic na 7 godzin. Wczoraj też dostałam pierwsze zaproszenie do przedszkola na wystawe wielkanocną ,na którą dzici będą robiły w poniedziałek pisanki,pozatym bedzie wspólna zabawa z rodzicami:) Przepraszam że tylko o sobie,wiecej nie dam rady ,musze wracac do swojej pracy i oderwac sie od tego komputera w końcu;) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam {kwiatek] Kasiu - dziekuje za fotki 🌼 Są super i extra córeczki ale to juz pewnie wiesz ;) Widac, ze w tym przedszkolu nikomu wrazen nie brakuje i tak powinno byc ;) Napweno pozostaną super wspomnienia :D Dymek - ty tez wysłałas mi śliczne fotki i młodego przystojnego kawalera na nich ;) Oj juz widze jak sie dziewczyny beda uganiały ;)) A co do kocyka to kazdy maluch w takim wieku którego ja znam to lata z jakims kocykiem, reeczniczkiem czy czym podobnym ;) ana76 - witam nową mame 🖐️🌼 :) Przepraszam, ze tak tylko na chwilke ;) Nie wiem czy sie juz pochwaliłam ale we wtorek moja siostrzyczka do mnie przyjezdza i ja juz sie nie moge doczekac :D Normalnie az mnie nosi :P Buziaki dla was i maluchów 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie troche moge posiedzieć.Posprzatałam w całym domu i do tego uprasowałam górę prania.Jeszcze tylko muszę gary pomyć i dzieciaki położyć spać....a pewnie pójda spać zaraz po 20 więc będe miała troche spokoju:) Dymek fotki od Ciebie bardzo fajne.Kuba widać że uwielbia tą ciuchcię:) A co z tymi ciuchciami na ścianie co kiedys miałas zamiar zrobic....wyszło z tego coś??? Tam gdzie spacerowaliście jest bardzo ładnie...widać było sporo ludzi. Kwiatki sliczne ....nawet jedno zdięcie wzięłam sobie na pulpit;) Ale ropucha paskudna:P Ana 76 Twoje pociechy sliczne:) Łucja ma taki błysk w oku...pewnie lubi czasami troche napsocić;) A Mela to taki sliczny malusi bobasek:) swoja drogą uwielbiam zapach ubranek takich malutkich dzieci.Tylko niewiem dlaczego nie ma Ciebie na żadnej fotce....proszę mi sie na drugi raz poprawić;) Anka i jak alby???pewnie będa dlugie jęsli dziewczynki maja w nich wystapic.U nas chłopcy maja miec krótkie alby. Ja też jestem ciekawa jak Kamil sobie poradzi ze spowiedzią.Ja za każdym razem jak do niej przystępuje to mam lekkiego stresa:D dlatego te nasze dzieciaki też będą miały napewno sporego stracha. Dotka ale paja pomysły w tej szkole....ja bym mu raczej w tym nie pomogła:D Ale zdolna z Ciebie dziewczyna jesli z czymś takim umiesz sobie poradzic. Widzę że u Ciebie sa całkiem inne zwyczaje komunijne.U nas do kościoła idzie cała rodzina,razem z gośćmi......moja Oliwia tez nieźle rozrabia w kościele(kiedys musiałam za nia biegać po całym kosciele....a im bardziej za nia biegałam tym bardziej sie cieszyła i mi uciekała:D) ale osobiście nie wyobrażam sobie żebyśmy nie byli wszyscy razem z Kamilem w takim ważnym dniu. Shenen no to miałas niezłą przeprawę z Majka...i to jeszcze w Twoim stanie.Ciekawe dlaczego tak histeryzowała.W domu można sobie jakoś z tym poradzić ale na ulicy....niwiadomo jak zareagować żeby ludzie nie patrzyli. A tańczące krówki znacie?????:D http://dingo.care2.com/cards/flash/5390/cowgirls.swf Alexia fajne to chyba uczucie wybrac sobie nazwisko takie jakie Ci sie podoba.Na dodatek z tylu propzycji:) Monika bo zajeździsz tą pralkę:D a niedawno przecież sobie kupiłaś;) A tak pozatym to zobaczysz jak będzie fajnie jak będziesz to sobie wszystko układać w nowym mieszkanku:) Kinga chyba bardzo lubicie się z siostra jesli nie mozesz doczekać sie jej przyjazdu:) Dobra spadam pomyć te nieszczęsne gary i ide się wykapac:) Jak mąż nie zasiądzie to jeszcze zajżę....a jesli mi sie nie uda to życzę kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Karolinę to za bardzo nie mogę sobie popisać wchodzi mi na klawiaturę. Przychodnie mam koło mamy, więc jak pojechałam to juz zostałam na cały dzień, potem męza odebrałam, zmiana opon no i jakoś dopiero jestem. Badanie nic nie wykazało niepozytywnego, facet co prawda powiedział, ze takich dziwnych nerek to nigdy nie widział- chodzi o budowę, porobił mi trochę zdjęć dla siebie i tyle. Powiedział, ze ból najprawdopodobniej jest od kręgosłupa. Chyba znowu zacznę chodzić na basen. Wroce póżniej jak ta płaczka pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tylko na sekundkę.jestem po prostu załamana.nie spodziewałam się cudów,ale jak zobaczyłam ten strój komunijny,to malo nie zjechałam!!!normalnie worek na ziemniaki z wycietą dziurą na głowę! jak to COŚ gabi ubrała,to mi się przypomniała taka scena z ,,krzyżaków,, jak to Jurandowi kazali włozyć takie łachmany i czekać pod bramą klasztoru na wydanie córki...brrrrrrr!moja córcia będzie wyglądać podobnie,no,tyle że bez zarostu. nie śmiejcie się-ja mam dość:( :( :( odeszła mi ochota na wszystko,więc wlekę się już do wyrka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziękuję bardzo za zdjęcia :) za to , że pamiętacie o mnie :) Poczytuję Was czasem, tylko nie mam siły pisać......... ale myślę o Was często :) U nas w porządku, wczoraj rozpoczęłam sezon wiosenny w ogródku , ogólne sprzątanie , palenie mnóstwa gałęzi i liści – mam nadzieję, że sąsiedzi mi wybaczą, że ich zadymiłam... dziś zasadziłam piękny modrzew – to wszystko przy pomocy moich maluchów :) Porobiłam im trochę zdjęć, muszę Wam wysłać :) I odniosłam sukces pedagogiczny :D ;) – odzwyczaiłam Anielcie od smoczka, poszło tak gładko, że jestem w szoku :D Monika, gratulacje, cudownie, że to już, pewnie jesteście szczęśliwi :) Kasiu, dzięki, wspaniałe to przedszkole, moim dzieciom bardzo podobały się koty , stali przed komputerem i krzyczeli \"miau, miau!\" Ala fajnie wygląda jako mrówka - sekretarka :) W ogóle wspaniałe widoki, te dwie drogi - cudne zdjęcia... Julitka, dzięki, Kubuś ślicznie wygląda, jak Twoje zdrowie? Musze Cię na skypa złapać :) Shenen, to miałaś dzień :) Już niedługo będziesz się śmiała wspominając to :) 👄 dla małej buntowniczki i dla Ciebie , już widzę te spojrzenia starszych statecznych pań :D Karolina, dzięki za PRZEPIęKNE zdjęcia znad morza, ale bym sobie pospacerowała po plaży!! Maks ładnie wygląda, fajnie mu w okularkach . Ania 76 witam :) Anka, koniki genialne! Uśmiałam się :D An 24, jak nowa fryzura? :) IzaF jak tam Wasza sala? Wszystkiedziewczyny do których nie napisałam imiennie pozdrawiam serdecznie 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranca. Dzieki zmianie czasu mam jeszcze godzine zanim odwioze dzieci do szkoly a wszystko jest juz zrobione. To znaczy jeszcze ja w poranniku siedze ale co tam nalezy mi sie przerwa. Anka, przepraszam ale usmialam sie po pachy. Krzyzakow pamietam bo to jeden z moich ulubionych filmow. I obraz w pelni mam przed oczami. Moze nie bedzie az tak zle jak wszysktie dziewczynki beda tak samo wygladac. U mnie to znowu matki szaleja i coraz to cos innnego wymyslaja, a ksiadz chce miej wiecej zeby dziewczynki byly tak samo ubrane, to znaczy jak suknie do ziemi to wszystkie maja miec do ziemi, jak wianki to wszystie itp. Ja chcialam zakaczyc na sukience i wianku a teraz wymyslily jeszcze torebeczki, rekawiczki....czekam tylko jak ktoras wypadnie z welonem to chyba nie wytrzymam. Aga, na komunie to bedzie cala rodzina z goscmi. Mi chodzilo o msze niedzielne na ktore musimy obowiazkowo chodzic. Maz nie da sie zaciagnac co niedziele na ten sam repertuar!! a wymigac sie nie da bo dzieci maja siedziec w pierwszej lawce wiec zawsze ksiadz obecnosc ma jak sprawdzic. Co do szkolnego zadania to wlasnie ja w robotkach recznych to leze, nie lubie i nie mam na nich cierpliwosci!! Probuje meza zagonic zeby mu pomogl ale ten tez probuje sie wymigac. Pozdrawiam i zycze milej nocy. Ja wyruszam w swiat!! pelna para jak zwykle! dzis piatek i wiele do zrobienia a jak zwykle malo czasu!! Shenen, no to Majka ci cyrk odstawila!! tez juz przez takie przeszlam tylko x3!! Glowa do gory bedzie lepiej!! Maja napewno sie troche zmieni jak rodzenstwo bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Wpadam życzyć Wam spokojnej nocy i miłego jutrzejszego dnia 🌼 Ja dziś odwaliłam kawał dobrej roboty, bo mam juz Kuby pokój z głowy, korytarz i kuchnię i łazienkę..:D i okna też...:D Troszke się nagimnastykowałam i teraz po szorowanku spadam do wyrka spać, bo już padam..:D Jutro jedziemy do Poznania atakować słuzbę zdrowia i niewrócimy jak czegoś nie załatwimy..:D będziemy starać się dostać do tego lekarza i do chirurga, oby coś z tego pozytywnego wyszło. Dziewczyny przeczytałam szybko co u Was i napiszę tylko, ze uśmialiśmy się do łez razem z Filem jak przeczytaliśmy opis Alby..:D:D:D:D Dobre tez były te koniki i tańczące krowy,,:D:D:D:D Poprawiłyście zapewne wszystkim chumory..🌼 Uciekam spać bo wcześnie wstaję i juz mi ciężko na samą mysl...:D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ana 76 niestety żadne zdjęcie nie dało mi sie otworzyć, jakieś krzaki sie pokazywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Leia nie mam pojęcia dlaczego moje zdjęcia są u Ciebie takie niesforne :o zaraz spróbuję wysłać je jeszcze raz i zobaczymy. pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Nie mam czasu za bardzo na klikanie,,chcialam tylko podziekowac Wam za zdjecia,, Dymek 🌻 ropucha obrzydla :D Dzieki za fotki,,sa super,, Ana 76 🌻 Sliczne masz dziewczynki!! Karolina 🌻 Max jak zawsze wyszedl super!! Dymku,,przepraszam,ze przekrecilam,oczywiscie,ze to wujostwo,,a nie tesciu,,Nie wiem co mi sie ubzduralo z tym tesciem :O:O No ale dobrze,ze juz co niektorzy zaczeli sie odzywac,,moze z czasem zrozumieja ,ze nieslusznie Was wtedy osadzili,,i jeszcze sami przyjda przepraszac,,Mam taka szczera nadzieje,ze tak sie stanie 🌻 Ok,,przepraszam,ze tylko tyle,,ale lece na jakies zakupy,musze cos na obiad kupic,musze pranie wstawic,,,i w ogole dom ogarnac,,syf mam straszny,jak zawsze rano,,Nie wiem do czego rece wsadzic :) Przepraszam ,ze tylko tyle,, zmykam 🖐️ do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana76 Twoja starsza córka to dopiero ma oczy, piękne. A jakie śliczne włosy ma. Czy tez zdjęcia to były dwie córki mała i duża czy zdjęcia dużej jak była mała i obecnie? Włąśnie piorę firanki i zasłonki, no i ta sterta prasowania, chyba jestem sporo w tyle do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana 76 już wiem. Dymek śliczne zdjęcia, nigdy nie widziałąm takich kwiatów, a ropucha całkiem całkiem, może znajdzie sobie kiedyś faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leia :) cieszę się, że zdjęcia dotarły i tym razem dały się otworzyć bez problemu na zdjęciach są dwie moje maludy starsza i młodsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dzisiaj też w domku,mam wolne...hihi;) Wczoraj w nocy porozmawialiśmy sobie troche i doszlismy do w niosku że zapłacimy jeszcze za tydzień wynajmu ,tzn do świąt już powinniśmy sie wyprowadzić ,a raczej zrobimy wszystko żeby tak było:) W poniedziałek przyjeżdza Norberta siostra z mężem,przyjadą busem ,więc pomogą nam poprzewozić te wszystkie \"graty\",i to też zaważyło na decyzji:) Ana76 ja nie dostałam zdjęć.Ładnie prosze:). Zmykam myć okna:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.postep.elblag.pl/pl/?mod=offer&id=3 Znalazłam fajną strone z obuwiem Postępu,jeżeli któreś z waszych dzieci nosi tego typu buciki to watro zajrzeć. Mi się bardzo spodobałay czerwone buciki z kwiatuszkiem,własnie wysłam zapytanie czy realizują zamówienia na odległość. Ja niestety tylko tego typu buciki musze kupować Natalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×