Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Skoro piszecie, że waszym zdaniem ta pościel nie jest droga to się zastanowię. Ostatnio kupowałam ze strony Wisana z bawełny satynowej czy jakoś tam. Nie była 3d i kosztowała koło 80 zł. Jestem z niej bardzo zadowolona. Wrzucam link. Ale nic ciekawego raczej teraz nie mają moim zdaniem. A tamta mnie zachwyciła. :) www.wisan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krzycz , nie krzycz :P Miałam dziś taką noc,ze powinnam spac co najmniej do 12 :D TakTak, nie wiem jakim cudem lae doczytalam , ze kupilas sobie czerwoną sukienkę i na taką czekalam, a tą którą wystawilas na FB , pomyslałam ze zrobilas na drutach :O:O ..........musze chyba zrobic sobie zimny prysznic i mocna kawę , bo jeszcze spie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja sie obudzialam w takim stanie jakby czolg przeze mnie przejechal ;) Leb mnie boli, kark, plecy....normalnie niefajnie :P Spadam na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słoneczko wiec jakoś energii mam wiecej i ćwicze nową technikę na bransoletkę jak tylko skończe to wrzuce na fb, pruje już 5 raz ale nabrałam wprawy i zaczyna mi się podobać ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! Musze sie z wami podzielić dobrą wiadomością ;) Od srody zaczynam przacę :)) Reszte wszystko opisze w srodę , jak będe wiedziec juz jak i co :)) Nawet nie wiecie jak się cieszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Landrynus, gratulacje!!!!! Super wiadomosc i oby takich wiecej! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ładna pogoda :)) Zaraz zakupy, potem cmentarz ( bedę się bawic troche w ogrodnika ) , a potem chyba zalegnę przy szydełku :) . TakTak jak się bawiłaś wczoraj ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri gratulacje Ja wczoraj a raczej dzisiaj o 4 rano zaciagnelam T na stacje benzynowa po lody, musielismy sie przejsc bo wczesniej pilismy w domu. Alez mialam ochote na tego loda, a zimno bylo brrrrrrrrrr Dzis siostra tu do mnie przyjechala bo on poszedl na imrezke z kolegami,robilysmy pizze a teraz koncze sernik. Ostatnio robilam jakiec czek ciasto z proszku i mi sie nie dopieklo alez bylam zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko z soczkiem. Od 11 jest u nas market staroci w szkole, pojdziemy moze znajdzie sie cos ciekawego. Siostra chciala stol na sciane do kuchni. Tak tu grzeja w mieszkaniach ze idzie skonac. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - gratulacje :) Bling - co to jest stół na ściane 0_o ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa taki skladany przykrecany do sciany. Wiesz taka w sumie deska z podporka, jak cos robisz to sobie rozkladasz a ja nie uzywasz to sobie on zwisa przy scianie i nie zajmuje miejsca. Nic ciekawego nie bylo. Kupilam tylko dwa pokale siostrze i sobie dwa kieliszki do wina,bo u T nie ma takiego czegos/ No i bratu czarne podkladki na stol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki stół miałam kiedyś w kuchni na stancji. Podnosiłam go żeby dostać się do pralki. Bardzo funkcjonalny był ale też nie stabilny nieco, bo to była robota mojego M. Przykręcony do drewnianego parapetu na trochę za cienkiej nodze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Uwielbialam jezdzic po targach staroci. Czesto bywałam z tesciami na takich bazarach i zawsze cos fajnego i wręcz za bezcen sobie przywiozłam. Nie byłam już chyba z 10 lat na takim targu :O Mailam dziś taki sen, ze przebudzilam, sie w nocy i mialam strach w oczach :P Snilo mi się , ze bylam przesladowana przez faceta ( notabene bardzo byl przystojny :P ) i uciekalam przed nim , a on i tak zawsze mnie odnalazł :O Niby nic takiego, ale bylo to przreazajace :D Kania Posciel w te sloneczniki do mnie przemawia. I na Twoim miejscu nie kupowałabym po raz 1 na allegro. Idx lepiej do sklepu, popytaj, dotknij , bedziesz wiedziec co kupowac . TakTak na fb juz skomentowałam Twoje zdjecia z hallowen. Jak dla mnie rewelacja. I mam pytanie oprócz srebra na włosach rozjaśnialas je jeszcze bardziej niz były ? Pięknie jest Ci w tak jasnych włosach. Hmmm co by tu jeszcze dopisać ? Zaraz spije kawę, lece do sklepu po kapuste, zrobie na jutro goląbki, moze jakies ciasto tez upiekę . Wam życzę milego, spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri mi tez snilo sie ,ze uciekalam tyle ze gonil mnie T. przez jakis las ,w ciemnosciach. Aa na koniec okazalo sie ze jestem w swoim mieszkaniu w Polsce i byla tam masa drzwi. Ten sen mialam w niedzieli na poniedzialek. A w poniedzialek szlam pomoc kolezance sprzatnac 2 domki i mieszkanie i to mieszkanie mialo 5 pokoi. I mase drzwi....... Zachcialo mi sie zupy i za duzo wsypalam pieprzu co teraz? Jak mam zalagodzic smak,smietana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) Troche się napisłam do Was, a tu pstryk i mi prąd wylączyli :O W dodatku switch nie chcial sie podniesc i myslalam, ze znowu mi komputer nawalil i pewnie już popełnilabym jakis mord na sobie ::O Przedwczoraj padla mi lodówka i zamiast chlodzic to dziala niczym zamrazaarka :P Jest non stop w niej zero stopni :O Dzis ma facet do niej przysjc , i az sie boje ile mi za naprawe wyspiewa :O:O Blinguś i co z zupą , uratowałas ją ? Wiem jak mozna pozbyc się zbyt duzej ilosci soli , ale czy mozna tak tez z pieprzem ? TakTak , ja wiem , ze mi dobrze zyczysz i reszta Dziewczyn tez . Dziekuje za wsparcie 👄.Wierze ze mi się w koncu uda i bede mogla jzu dzis Wam napisac cos bardziej konkretnego. Jade tam na 13. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuzi Landrynko czekam na wiadomości i gratuluje:) Tak, Taku mi sie też foty podobaja, ale za co sie przebrałaś? ja wczoraj rano wrocilam od rodzicow, bylismy z P na cmentarzu raz u jego mamy a raz z jego przyjacielem u ich kolegi. w sumie caly dzien razem, ale znow pojawil sie problem z ex i synem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×