Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry Przespalam okolo 5,5 godz Mozna pow ze sie wyspalam Siedze w kolejce po numerek do kliniki Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Witam z kawa , pogoda paskudna, wieje i dmucha , obłed :O Oczywiscie przy takiej pogodzie u mnie bol glowy i koszmarne samopoczucie :O Blinguś zawsze to cos , chociaz tyle ;) Zapanuj jednak nad tym ;) Robilas placki z tej torebki ? Nieraz widzialam i zastanawialam sie jakie te placki wyjdą ? :) Jak dla mnie te kremiki sa ok, poki co nie potrzebuje silniejszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wysłałam wam maila ,jak dostałyście to prześlijcie reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To krem czy żel? W necie znalazłam jakieś recenzje, ale roll on 9,45 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo pieniędzy bo wszystko drożeje. Pogody ducha gdy Tusk szaleje. Dobrego zdrowia bo gdy zachorujesz Rząd Ci już leków nie zrefunduje. Pokochaj rower, polub bieganie, bo na paliwo Ci nie zostanie. Dostałam takie życzenia w mailu ;) Na to wychodzi, że nam się szykuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja mam i krem i żel ;) A zyczeniami się nie przejmuje, bo mimo wszystko naciagane :P A jzu jesli chodzi o leki , i protest lekarzy to zenada . im ciagle cos nie pasuje :O Kania podeslij do mnie maila Małej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale nie dostałam nic od niej :( wrzuć mi linka na ten krem to poczytam Moja córa szuka specyfiku na cienie pod oczami. Normalnie ma takie sińce jakby ktoś jej popodbijał ;) Dziś znów była na rozmowie o pracę. W pn wt coś się wyjaśni. O ile oddzwonią oczywiście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja nie mam linka do tego, wpisz sobie nazwe ktora podalam i moze cos znajdziesz . Może wreszcie uda sie Twojej córci cos "upolować":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i na sińce nie ma zadnego specyfiku. W wiekszosci to taka uroda , i jedynie co moze zniwelowac nieco te since to wysypianie się i moze jakies okłady herbaty rumiankowej lub sa tez takie jakby okulary zelowe w aptekach. Kiedys mialam cos takiego , nawet fajny relask i uczucie przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki Landri placki wyszly nawet smaczne Tarkowi bardzo smakowaly Kiedys siostra je juz tu robila Musze ja poprosic zeby kupila kilka paczek Robila tez jablecznik i tez smakowal Wiem ze te paczkowe jedzenie niezbyt zdrowe ale czasem lenistwo czy wygoda sa silniejsze Dzis beda pierogi z miesem z owcy import z Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Ja nei miałam netu ponad tydzień, wrrrrr Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku!! U mnie nic nowego, poza tym, że jestem na diecie już 3ci dzień. Po tychświętach trzeba się wziąć za siebie. pozatym w tym roku szykują się dwa weselicha moich szwagrów, więc w sukience trzeba jako tako wyglądać :P Mała: Jak zwykle nie zazdroszcze Twojej sytuacji. Nie wiem co napisać więcej, poza tym, że życzę Ci aby się wszystko ułożyło... to już tyle trwa i wciąż tyle złośliwości w tym wszystkim, strasznie trudna sytuacja, szczególnie jeśli chodzi o dziecko!! Cieszę się, że masz prace i mam nadzieję, że wszystko się ułoży i ten koszmar się skończy! Pozdrawiam Wsytskich aha przesłałąm Wam dziewczyny tego maila od Malej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sińce dziś wyczytałam rada z Chwili dla ciebie - Opuchnięcia i ciemne podkówki pod oczami zmniejszysz chłodnymi kompresami. Zaparz dwie herbatki ze świetlika lekarskiego. Gdy ostygną, połóż je na zamkniętych powiekach na 10 minut. Potem skórę osusz i wklep opuszkami palców schłodzony wcześniej w lodówce krem pod oczy (np Ziaja 10 zł, Garnier 29 zł, Ava 20 zł). Dobrym sposobem na zamaskowanie cieni jest wklepanie w zasinione miejsca podkładu z drobinkami rozpraszającymi światło (np Joko Illumines 26 zł, Bell 19 zł, Paese 16 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znow jestem chora. Katar i bol gardla. Ide sie wygrzac do solarium. Jak juz sie do dupy czuje to chociaz wygladac bede dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))) Koniec semestru i urwanie głowy.... Mój zakochany uczeń poprawił prawie wszystkie oceny tak siedzial u mnie i sie uczył tez sobie motywacje znalazl... ide w sobote na 100dniówke... nad morzem bylam z Ka, P znów mi wykręcił numer wiecie o czym mówie.. i z dnia na dzien spakowalam sie i uzgodnilismy z Ka ze jedziemy jako przyjaciele a pozniej sie zobaczy i było ekstra. napisze Maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny troche się działo ostatnio i ciągle jestem zajęta ale dobrze mi z tym :) Pod koniec starego roku okazało sie że jednak dostałam ta prace w zusie wiec załatwiałam wszystkie papiery a teraz od poniedziałku już normalnie pracoowałam. Tak dziwnie mi było wrocic do pracy do tych samych ludzi po roku (bo w tym dziale mialam staz rok temu). Ciesze sie że w końcu mam prace :) Pozatym to z Nowym Rokiem rozpoczęły się nowe przygotowania zwiazane z ślubem (już coraz bliżej) także też ciagle cos :) W między czasie oglądamy mieszkania bo przetarg za tydzień także zobaczymy jak to się zakończy :) Muszę Wam przyznać dziewczyny, że odkąd pracuje to mam więcej energii niż wtedy kiedy siedziałam w domu :) Czytam Was tutaj, ale ostatnie dni były pracowite i chciałam coś skrobnąc ale tak na spokojnie wiec dzis nadrabiam :P Widzę że Wam też sie pozytywnie nowy rok zaczął :) Landrynka gratuluje i trzymam kciuki bardzo się cieszię Twoim szczęciem :) Katarzynku ja nie dostałam żadnych zdjęć :( buzki dla wszystkich " Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej weje strasznie ,łeb mi pęka. Jak ja marze o śniegu. Musze nadrobić co tam u was się dzieje, zrobie to dzisiaj. Poprzesyłajcie mojego maila. Za kilka dni napisze wam znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!! ;) Mała jestem ciekawa co u Ciebie się dzieje . I o sniegu mi nie pisz, bo ja jestem szczesliwa, ze go nie ma ;) Katarzynku a jak wszystkie pisalysmy Ci o P , ze to nie dla Ciebie to mialas dylemat . Moze z K wszystko się ułozy na dobre ?!! Majeczko ja tez się cieszę , ze pracujesz i masz racje, ze jak czlwoiek ma jakies zajecie to i wracaja mu checi do zycia . Czym sie zajmujesz w tym ZUSIE ? Moze czasami się przydadza Twoje porady ? TakTak wygrzalas ciala ? Jak sie czujesz ? Zdrówka zycze ;) Napisz mi kochana jak to jest , jak ja nigdy w zyciu nei bylam w solarium. I chcialabym zdeczko porawic koloryt twarzy ogólnie skóry to ile czasu musialabym posiecic na takie wygrzewanie się ? Poza tym mam troche piprzyków na plecach i czy moglabym np polozyc się na tym łozku w jakims podkouszulku , zeby je zaslonic ? Nie bedzei to wygladac smiesznie ? Dla reszty buzki 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii idz poprostu do solarium i tam ci powiedza wszystko. A jak to wyglada, no kurde idziesz, rozbierasz sie, kladziesz, naciskasz start i sobie lezysz ;) W tych studiach maja przewaznie lozka o roznej mocy. Zaczynasz od najlzejszego jako blondi o jasnej karnacji. A na pieprzyki kurde to nie wiem moze poprostu krem z duzym filtrem tylko na te zmiany skorne? Ale tak jak powiedzialam wejdz najlepiej i poradz sie. Te dziewczyny wiedza znacznie wiecej niz ja ;) Ja chodze teraz bo raz ze chcialm troszke kolorku zlapac a dwa ze kurde od tych wszystkich swetrow i grubych ciuchow powyskakiwalo mi pryszczy na plecach i chcialam je troche podsuszyc. Lece dalej sie kurowac bo chce dzis wieczorem za wszelka cene na Zumbe isc bo w przyszlym tygodniu mi odpada bo jade do Berlina. No i w niedziele jade do Leby i tez bym chciala troche pospacerowac czy po knajpach pochodzic. Wiec mam 2 dni zeby byc zdrowa :O Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko macham i pozdrawiam 🖐️ Wyjezdzamy jutro, od pn melduje sie na codziennej kawie. Pogoda do dupy, ciagle szaro, az sie czlowiekowi nic nie chce. O solarce nie pomyslalam, moglam ze dwa razy tez podejsc i sie wygrzac. We Wloszech sa tez solarki na sama twarz. Po obiadku zabiaram chrzesniaka na Kota w butach, pozniej do kumpeli na kawke :) Jakos ten pobyt spokojnie leci, chyba czesciowo przez ta pogode nic sie nikomu nie chce. Nie ma pogody nawet na spacer. Nasza psinka grzeczna, wszyscy ja bardzo polubili, a dzieciaki to szaleja na jej punkcie. Buziam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii jak masz pieprzyk ZERO SOLARIUM CZerniak to najgorszy rak.Chcesz nabrać kolorku na buźce są samoopalacze ,a najlepiej poczekaj do wiosny. Mnie opalenizna polowa tarzyma do dziś. Choć ruda nie jestem to cera rudzielca. Regularne wystawianie się na słońce sprawiło piękną opalenizne. Po za tym jestem już w pracy do 8 rano. Rano dziękuje za prace ale o tym napisze wam w mailu. Zrobie swoje i odejde z honorem. Załaciłam i tak wiele za tą prace. O tym w mailu. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Oj jak mnie dziś glowa boli :P . Bylam wczoraj na babskich ploteczkach z kolezanka i mialysmy wypic tylko po jednym piwku, skonczylo sie na 4 :OAle co se pogadalysmy i posmialysmy się to nasze ;) Pogoda na szczescie jzu się ustabilizowala i nawet słonce zaglda mi do pokoju :) Nie jest wiec zle ;) Ja mam sporo pieprzyków na plecach i dlatego się pytam ,czy np w ciuchach , w czyms cieniutkim moge się polozyc . Samoopalacz to stosuje raz na jakis zcas, ale teraz chcialabym isc na latwize i "opalic" sie zdeczko wszedzie w maire po równo. Ale chyba nie bede ryzykowac i poprzestane na samoopalaczach :O Mala ja to nie mam kiedy się opalac , nieraz chcialam na balkonie polezec posiedziec, ale cierpliwosci to u mnie zero . Julka no to czekamy na Twoj szczesliwy powrót;) TakTak i jak , wygrzalas sie aby ? ;P Do Łeby jedziesz na dłuzej, czy tylko taki wypad jedno-dwudniowy ? Jest tam przepiekna plaza , obys trafila na pogodę ;) .... Musze się ogarnac teraz troche i zastanowic się co bede robic , ale mam dziś aseksulany stosunek do wszystkiego ;) Milego dnia Babeczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham wam tylko w przelocie, wczoraj mnie nie było a dzis spadam do kina, w poniedziałek na kawusi się zamelduje :) wysyłam dwa zestawy na wyjście łeb musiałam obciać bo był w wałeczkach i bez makijażu - żenua ;) :) który wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko, jak dla mnie zestaw pierwszy , chociaz ja dalabym nieco lzejsza bluzeczke pod ta tunike ;) Ale generalnie z klasa ;) Tak sie stroisz to przyznaj sie z kim idziesz i czy do kina czy na film ?:P jak na film, to jaki ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też macham już po kawusi :) Mrówka ja te chcę zobaczyc zestawy ;] Ja dziś w planie mam cotygodniowe zakupy no i jedziemy z P zobaczyć stadion, który się buduje na olimpiade. Średnio mnei to interesuje, ale skoro on już tak chce to się przejdę :) Życze miłego weekendu Pozdrawiam Wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, juz mi troche lepiej. Zumbe wczoraj nieodpuscilam i chba dobrze bo sie tak fajnie wypocilam ze troche tego chorobska z tym tez ze mnie wyszlo. Landrii ja Lebe znam ;) A jade niestety tylko na dwa dni. Spadam dalej lezakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabalowałam wczoraj ;) Kac mnie rypie niemożliwie. Na szczęście po obiadku przynajmniej żołądek zaczął pracować. A jeśli o pracę idzie... Mala jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma... Można robić coś i szukać innej pracy, chyba że znalazłaś coś nowego. Honorem się nie najesz. Wiecie, że ja też nigdy nie byłam na solarium? Kiedyś miałam wielką ochotę pójść, ale mnie córa powstrzymała. Stwierdziła, że skóra szybciej się starzeje od tego. Mrówka a gdzie foty? Maja będziesz naszym kącikiem porad ZUSowskich. ;) Taktaku jak zdrówko? Widzę, że chyba lepiej 🌼 A może łażnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania o Zumbie gadamy juz jakis zcas , a Ty dalej nie wiesz co to jest ? :P Dzien dobry :) Jestem chora na katar :O :P A tak się sie przed nim wzbranialam. Leci mi z nosa, boli mnie glowa i ogólnie czuje sie do bani dziś ;) Robie swoje i chyba jka TakTak, bede się wylegiwac pptem w łozku ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wstałam.. wrocilam po 5 ze 100dniówki i nogi mi odpadaja... wytańczylam sie jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×