Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Katarzynek jak chcesz kupić parafiniarke to ja moge Ci moją odsprzedać :) jedną mam w domu, a drugą w zakładzie prawie nie używaną bo klientki nie mają pół godziny aby z parafinką posiedzieć :( ;) fajna rzecz, dłonie jak pupa niemowlaka po takim zabiegu, ja polecam :) Landrii wpisu nie było bo poszłam spać hehe a dziś wziełąm te nowe tabletki i oczywiście mam jazdy jak cholera, już chciałam na pogotowie jechać, ale wziełąm się w garść, sprzątam i robie wszystko aby tylko nie myśleć, mam nadzieje że dam rade i wytrzymam zanim faktycznie tabletki nie zaczną działać i będę się czuła superooowooo co do zawrotów głowy, to niekoniecznie musi być coś złego, ja mam je 11 lat i to od nerwicy, wiem to napewno bo robiłam tomografie, rezonans i nic nie ma w środku :) a teraz mam skierowanie na eeg które też pewnie nic nie wykarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Katarzynek przemyśl dobrze sprawe, to duży wydatek, a zapał mija i zazwyczaj sprzęt służy za wieszak . Popytałam znajomych i jest tak jak było u mnie z rowerem stacjonarnym. Chodze teraz na kijki z koleżanką , u której też stoi orbitek, fajna rzecz, faktycznie. Ale u niej stoi. Chodzi na kijki bo robimy to razem i jedna drugą mobilizuje, właściwie to od jutra już będzie nas 4 .Wiesz mam w domu, steper, takie coś do ćwiczenia tali, jeszcze takie gówno do ćwiczenia mięśni brzucha, ( to kiedyś kupione z Mango) Ani ja , ani mąż nie korzystamy z tego.Jak sprzątam to wściekam się na siebie, że tyle kasy na to wydałam. Jeśli kupisz to mam nadzieje,że będziesz korzystać. A co do dziergania sexi wyrobu Mrówki. To nie mam zamiaru brać się za to. Mój M na szczęście i nieszczęście ma taki zapał do tych spraw, jak 20 lat temu. Więc dziękuje za dodatkowe bodźce. Wystarczy ,że ściągne stanik. ( robie to często bo mam guz na piersi i mnie uwiera). Od razu mówie guz pod kątrolą onkologa. A swoją drogą może skorzystacie z tego sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar uzywac tego :), ja jestem troche sknerowata, no znaczy oszczedna i zanim cos kupie to 5 razy myśle:)) no i mam taaak okazje kupic.. bo za 200-250zl i to od znjaomej Sylvi a ile takie cos kosztuje bo na allegro patrze i widze ceny od 99 do 250...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o lekarzasz,a ja tez musze sie wybrac do mojego ginekologa.... robicie co roku cytologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek ja dałam za swoją 160 zł plus parafina. Jak będziesz zainteresowana to się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam oglądałam w nastepnym tyg zabieram mój sprzęcik :))) Sylvi a jak sie możemy dogadać bo nie wiem czy nie zbankrutuje z tymi zakupami :))) wogole uwazasz ze to fajna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek mogę Ci ją oddać za 50 zł plus wysyłka z 10 zł, myśle że to dobra cena za parafiniarke. Naprawde nie jest zniszczona, poprostu musze wylać parafine z niej bo chyba może się rozpuścić w wysyłce haha, mam 1 paczke nowej parafiny pachnącej z kwiatkami, 2 rękawice na dłonie i 2 na stopy. Nie chce zachwalać ale dla mnie naprawde rewelacja, tu masz nawet zalety: Zabieg parafinowy: • Zabieg intensywnie regenerujący dla dłoni i stóp z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. • Zabieg polecany jest szczególnie dla dłoni i stóp suchych i szorstkich. Ten zabieg pozwoli przywrócić skórze odpowiedni stopień nawilżenia i odżywienia. Skóra odzyska jędrność, gładkość i zdrowy koloryt. • Łagodzi reumatyczne bóle stawów dłoni, stóp oraz łokci. • Przed wykonaniem kąpieli parafinowej najlepiej wykonać peeling, nakłożyć maskę na dłonie. Następnie zanurza się dłonie w rozgrzanej parafinie po nadgarstki minimum 2-krotnie, nakłada się rękawiczki foliowe i rękawice frotte. Zabieg powinien trwać ok 10 minut. • Ujędrnia, głęboko nawilża i odżywia skórę oraz pielęgnuje paznokcie. Skóra staje się aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku • Radzi sobie wyśmienicie z łamliwymi paznokciami, które natłuszcza i łagodzi niewielkie podrażnienia spowodowane zabiegiem manicure’u. • Zestaw zawiera 900g parafiny naturalnej SHI WAX - aromatyczna, z zatopionymi wewnątrz ziołami i kwiatuszkami! • Parafina działa wygładzajaco oraz zmiękczająco na nasz naskórek ,poprawia elastyczność i jędrność skóry , opóźnia procesy starzeniowe i działa regenerująco na tkanki skóry, lekko rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, poprawia stan paznokci , rozgrzewa oraz wprowadza nas w stan relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja bym ją chciała, najwyzej bedzie pod łozkiem stała :))) ale na zime to dobra sprawa chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może licytacje zrobimy? :P Katarzynek na emaila wyśle Ci dane :) tylko czy ja mam Twój adres email hmmm zaraz lukne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze nie wyjme :)) ostatnio bylam u tej kolezanki w zakładzie i miałam takie fajne łapki po tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak robie parafine klientką za darmo to są zachwycone ale żeby zapłacić za zabieg to już chętnych brak :( dlatego nie potrzebuje drugiej parafiniarki w domu ;) emaila Twojego mam i w poniedziałek napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę tylko patrzeć jak Katarzynek będzie miał fajne łapki ;) Mala> to nie chodzi o to żeby się mu chciało tylko Tobie :P bo facet to nawet jak śpi to jest gotowy, problem w tym żebyś się zdążyła na tą gotowość załapać ;) a trochę urozmaicenia nigdy nie zaszkodzi , te olejki brzmią interesująco :) dzień miałam taki pół na pół, czyli roboty do południa potem odpoczynek przy dzierganiu a wieczorem machnełam dwa naszyjniki z czego jeden mi przypadł do gustu nad drugim się zastanawiam dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik nie masz tam jeszcze czegoś do sprzedania ? Moze łożko z solarium ?:P Spedziłam super dzien . O 8 rano juz byłam za miastem :) Co prawda w zasadzie byla to podróz , ze tak napisze sluzbowa, ale przy okazji zwiedziłam urocze zakatki. Pogoda byla dziś przecudna . Podgotowałam sobie juz na jutro obiadek i mam z mezem w planie tez pojechac za miasto. Kto wie czy nie zaliczymy Zamku Książ ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii juz dawno nie spi, wlasnie za chwile wychodzi :-P Ide pomoc kolezance w przygotowaniach n chrzest... Landrii...jakie ciacho dzis serwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z godzinę czytałam zaległości. Trochę się pośmiałam. Landrynka jak z tym prezentem? ;) nie oglądałam tych zakładek, ale mogę stwierdzić, że takie rzeczy, gadżety działają na wyobraźnię w sypialni. Przez skromność nie napiszę, skąd to wiem ;) Bielizna choćby na chwilę założona też jest ok. Mala podumaj ... ;) Szkoda, że nie wiedziałam o parafiniarce Sylvi. Chętnie przystąpiłabym do licytacji. Po 14 latach pracy w zakładach mięsnych w wodzie moje dłonie są nieco "zniszczone", delikatnie mówiąc. Moje rosoły są zazwyczaj mieszane drobiowo wołowe. Dodaję też do smaku kostkę rosołową. No i wszystkie warzywa łącznie z maggi. Tak gotował mój tata, tak i ja gotuję. Wszystkim smakują moje rosołki. I do tego makaron samemu zrobiony. Kurde, towarzystwo znów ciągnie mnie na grzyby. Pora zrobić śniadanie, bo krówkami i kawą się nie najadłam ;) Sorry, że tak rzeczowo i nie do wszystkich. Ale buziaki przesyłam wszystkim koleżankom 👄❤️ Potem coś jeszcze skrobnę. Trzymajcie się cieplutko, bo czuć jesień jak nic pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladrii mówisz i masz, łóżko z solarium do kupienia :) hehe chyba zaczne wyprzedaż bo kto wie czy i interesu nie zamknę i nie wynajmę lokalu. Ale to się jeszcze zobaczy , bo troche nie bardzo chce mi się siedzieć w domu :( :) Katarzynek u mnie parafina koztuje 25 zł, ale wiem że i 40 zł biorą Dziś pogoda piękna, slonecznie ale tak szczerze to chłodnawo, już na klapeczki za zimno troche. Dziś w planach jeszcze nic nie mam, choć jest wystawa psów i jakiś festyn, narazie kawa, śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek przepraszam Cie, ale teraz patrze na allegro że wszyscy piszą że koszt wysyłki to 20 zł, chyba faktycznie będzie tyle kosztowało bo to cięzkie przecież jest. Więc jeszcze raz pytam czy chcesz kupić ją za 70 zł z wysyłką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem słoneczko, czyli czas na spacery ;) i wspólne spędzanie wolnego dnia, obiad, kawa, spacer, moze wizyta u kogoś. życzę wam takiego właśnie dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, Miaam maz zastój ale już jestem. U lekarza nie byłam, ale wyniki chyba mam dobre, miałam być w biurze kredytowym, ale też nie pojchałam, cały tydzień miałam lenia o ile tak można nazwać mój stan :/ Wczoraj z M się upiliśmy... ja bardzo rzadko piję alkohol, dlatego strasznie szybko sie upijam, oboje mieliśmy w czubie choć M skończył gorzej niż ja :P A dziś kac, ale dobrze nam to zrobiło :P Co do olejków z sexshopu to podoba mi się ten pierwszy- bo ona truskawkowe ale ten drugi ma jakąś ciemną butelkę. Co do rosołu to ja też odkryty i też czasem wołowego mięska dodaję a ziemniaki przykryte oczywiście i trochę masła wrzucam by nie były takie obeschnięte z wierzchu. I jescze - ja nie dostałam zdjęcia Sylvika :( O fryzurzemówiliście jakiejś a ja nic nie wiem ;( Dziś jest piękna pogoda - ale może wieczorem się pozbieram by wyjść choć na spacerek ;] Mieliśmy dziś z M na szanty jechać ale są na 14tą a mnie jeszcze glowa po wczorajszym boli :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeej - ile literówek w tak krótkim tekście ;] Wybaczcie ale słabo się czuję już zapomniałam nawet jak to jest upić się. Ja piłam białe wino a M mieszał piwo z winem i dlatego tak wylądował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×