Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

🖐️ w końcu doczekałam się swojego LM:D zrobiłam oficjalne;) mierzenie i ważenie (buuuuuu) oraz próbę sprzętu:) w ciągu minuty wychodzi mi ok. 40 powtórzeń,wydaje mi się że mało:O więc liczę sobie do 60:) i tak mam za sobą 3*60 powtórzeń i już czuję wewnętrzne mięśnie ud!! jutro pewnie się nie ruszę;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
witam!! no widzę że nikt nie podjął "ciężkiego tematu" jakim jest obwód nóg...no więc ja mam 162 cm i ok54 cm w udach....moim zdaniem o 4 cm za dużo .......i mam nadzieję że po leg magic uda mi się to osiągnąć....mam go już od dwóch tygodni a efektów jako takich nie widać.............ale nie załamuje się....do wakacji jeszcze trochę czadu i mam nadzieję że się uda!!!!!!!!!!!!!! buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Anuska ja to zabiłabym za te twoje 54 cm, ja sama mam 60 ;( i wzrost 2 cm mniej niż ty wiec nie masz co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
Goshi wiem o czy mówisz bo sama miałam tyle w nogach przec dwie ciąże..(no i wcześniej oczywiście)....potem nogi mi spadły do obecnego rozmiaru.....wiem że nie jest aż tak żle ale trzęsą się jak galaretki ( takie tłuściutkie....) .chociaż po LM jakby trochę się utwardziły........i obwodzik się zmniejszy,,,,,,hmmmmm mam nadzieję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaaaa
ja mam 50 cm w udzie i 163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgujydk
jestem z poznania i mam do sprzedania leg magic. cena 280 zł. ,odbior wlasny. stan bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgujydk
jak ktos jest zainteresowany to prosze pisac , podam nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anska---u mnie podobnie:O 160/54cm:O:O:O:(:(:( ale dzielnie macham na LM i mam nadzieję,że będzie mniej w udzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Anuska to może powiesz mi co zrobiłaś żeby to zrzucić bo ja probuje próbuje i nie mogę ;( po prostu masakra wyglądam jak utuczona świnka. czasem to już ręce załamuję naprawdę :( na LM ćwiczę cały czas i liczę na to ze coś mi zleci z tych nóg bo to mój największy koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyczka21
A ja mam w udzie 60 cm a wzrost to 168 cm a waga 61 kg.... Pupcia i uda mi sie zapuściły totalnie od siedzącej pracy przy kompie oraz jazdy samochodem... Waham się nad zakupem LM. Teraz na orbitreku sobie jeżdżę i jestem z tego sprzętu bardzo zadowolona. Pupcia się ujędrnia i uda też - no ale nic nie chudną.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
goshi...co ja robię?? cały czas coś tam ćwiczę (skakanka rower magnetyczny,,,,,) bo raz w życiu miałam w udach 50,5 cm (po pierwszym dziecku) i tak mi się nogi podobały, że znóww bym takie chciała mieć..chociaż nie wiem czy to możliwe bo wtedy paliłam,,,a tak pozatym to zawsze w granicach 54-55cm....teraz nie palę,,przy komputerze więcej siedzę i tak to jest... ale staram się (nie zawsze wychodzi) nie jeść ziemniaków i słodyczy i najpóżniej jem o 18tej i widzę - zwłaszcza przy kolanach że jest mniej (obecnie 40 było42) tylko że to jest tak z nami że każda dązy do jaiegoś ideału i ja mam takie pytanko do pani która napisała że ma Właśnie "moje" 50 cm!!! Co Ty takiego robisz??????...BUZIAKI DLA WSZYSTKICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
NO I LEG MAGI OCZYWIŚCIE - JUŻ MI IDZIE CORAZ LEPIEJ I DŁUŻEJ DAJĘ RADĘ........!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
co za porażka!!! ja staram sie robic dokładnie to co ty oprocz ziemniaków praktycznie nie jem pieczywa i co :( lipa dalej wygladam jak słoń!!!!!!!!! :S echhh ja to juz chyba jestem skazana na wiela dupe i grube nogi bo nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam takie pytanie--czy oprócz wewnętrznych mięśni ud bolą Was jeszcze jakieś inne mięśnie?? bo ja \"czuję\" tylko te mięśnie i nie wiem czy czasem czegoś źle nie robię..... 50cm w udach...mmmm...marzenie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7780
a.g.u.ś. ja też czuje przedewszystkim wewnętrzne mięśnie ud ale też troszkę mięsnie pośladków. Moje wymiary w udzie 55cm ale najbardziej przeraził mnie obwód pasa 80 cm ;( musze brzuszki zacząć ćwiczyć. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka---dzięki za odp:) dzisiaj się bardziej wyprostowałam i troszkę czuję pupcię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia28
hej,hej!!godzinke temu dostalam Leg Magic...oj,wcale nie jest tak latwo na nim cwiczyc..jak narazie zrobilam 6*po 60 wymachow..ale zaraz ide dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7780
Marcysia no niestety nie jest łatwo ale i tak świetnie Ci idzie jak na pierwszy raz. Życzę wytrwałości :) a.g.u.ś. no właśnie podobno trzeba sie wyprostować przy ćwiczeniach i najlepiej dać ręce na biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia---dobrze,Ci idzie!! zrobić za pierwszym razem 6*60 wymachów!!super!! tylko uważaj bo jutro jak kaczuszka będziesz chodzić;) (wiem z doświadczenia;) ) aneczka---w którym miejscu dokładnie mierzyłaś obwód brzucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka---jak dam ręce na biodra to dupa blada!!;):O:O:O mam za słabe mięśnie buuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7780
a.g.u.ś właśnie się zastanawiam jak Ci odpisać w którym miejscu mierzyłam brzuszek hmmm w tym najbardziej wystającym :) Co do tych rąk na biodrach to nie ma być dupa blada tylko dupa jędrna ;) ale wiem że jest to duże utrudnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka---czyli pod pępkiem??;) bo u mnie w tym miejscu jest najwięcej sadła:O pamiątka po ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7780
a.g.u.ś tak zgadza się pod pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieforemna
Jak ja Wam zazdroszczę tych wymiarów mam 86 cm w pasie i 127 cm w biodrach i 158 wzrostu (mały potwór ). Czy ta machna da jakieś efkty przy takich gabarytach . Wiem że trzeba byc wytrwałym ale czy to możliwe że można coś wycwiczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
wiecie co laski ja to chyba już powoli zaczynam tracić nadzieje ze coś mi sie z tych paskudnych nóg ruszy :( wyglądają koszmarnie, wstyd sie pokazać z czymś takim. ćwiczę codziennie po 10-15min, może to za mało ale tez nie chce rozbudować nóg tylko pozbyć sie tego paskudnego tłuszczu :( buuuu ja chyba nigdy nie będę ładnie wyglądać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuszka
Marcysiu28 podziwiam Cię!! Mam LM od ponad tygodnia i robię jednorazowo 30. Może dlatego, że rączki trzymam na bioderkach ;-)?? Albo moja kondycja jest taka słaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7780
Goshi nie poddawaj się. Czasem trzeba czasu i wytrwałości. Najgorzej się poddać. 3mam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Aneczka dzięki za podtrzymywanie na duchu. Ja wiem ze najgorzej sie poddać ale trudno być wytrwałym jak nie możesz osiągnąć zamierzonych rezultatów. Nic, będę ćwiczyć dalej i zobaczymy dzięki raz jeszcze, buziaki i tez trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena25
mam to samo ćwiczę juz ponad miesiąc celulit znika ale co z tego nogi nie chudną zaczyna mnie to irytować chyba wpadam w jakąś paranoje, jeśli chodzi o odchudzanie i coraz bardziej mi sie odechciewa ćwiczeń, ale nic innego mi chyba juz nie pozostaje, w pracy siedze 8,5 bitych godzin do domu jeżdzę samochodem i moje nogi to wykorzystuja przeciwko mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×