Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 relaxik***

kto chce schudnac do swiat wielkanocnych?? zapraszam serdecznie!!!

Polecane posty

Go艣膰 kawa艂 baby 2007
HEJ DZIEWUSZKI JA TEZ CHCE SCHUDN膮膰!!!!!!!!!!!!!! 165CM, 83 KG TRAGEDIA! DO SWI膮T CHCE MIEC 70 MOZLIWE???????? DZIEKI

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa...
kawa艂 baby ja bym te偶 chcia艂a mie膰 w 艣wi臋ta 70 :)Nie wiem czy mo偶liwe..sprobujmy, mo偶e si臋 uda..ja mysl臋, 偶e jednak damy rad臋:)Chocia偶 72?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julia27
ja wa偶y艂am 120 kg od stycznia si臋 odchudzam i dzisiaj mam 108 kg mia艂am dzisiaj zacz膮膰 nabia艂ow膮 ale zjad艂am kawa艂ek chleba razowego z jajkiem to zaczn臋 jutro a na obiad warzywa na patelni臋 ,nie wiem czy wytrzymam od 13 偶eby nic nie jej艣膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julia27
tego si臋 najwi臋cej boj臋 ,zobacz臋 czy ta dieta takie cuda dzia艂a powiedzcie mi ile mog臋 poch艂on膮膰 do tej 13

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa...
julia a ile mierzysz?Czyli jakie艣 2 miesi膮ce jeste艣 na diecie tak?I co ile si臋 wa偶ysz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Widz臋, 偶e sport贸w raczej 偶adnych nie uprawiacie, bo nikt nie odpowiedzia艂. A nie obawiacie sie tego, 偶e jak tyle schudniecie w tak kr贸tkim czasie b臋dziecie mia艂y \"obwis艂e\" cia艂o. Jak schud艂am 10 kg to mia艂am taki w艂a艣nie efekt. Sk贸ra przede wzszystkim na ramionach, udach i po艣ladkach by艂a obwis艂a. FFUUJJ !!! Teraz ju偶 przyty艂am niestety, ale nie jestem ju偶 taka g艂upia i regularnie 膰wicz臋. Uwa偶am, 偶e nieraz lepiej mie膰 wi臋cej cia艂ka byleby by艂o j臋drne, ni偶 by膰 szczup艂ym i obwis艂ym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julia27
mam 164 na diecie jestem od 2 stycznia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej, dziewczyny :) ja dzisiaj zjad艂am : na 艣niadanie mleko z p艂atkami, podczas zaj臋膰: jab艂ko i lizaka ( a co tam ), po powrocie do domu, wyj膮tkowo wcze艣nie: kubek kaszy mannej:) i tak ko艂o 14: p贸艂 torebki ry偶u, pmieszanego z sur贸wk膮 :) na dzisiaj koniec, po prostu musze wytzyma膰 :) do tego codziennie 膰wicze, g艂贸wnie na brzuch, bo to jest najgorsze, potem id膮 uda... nie mam konkretnej godziny, 膰wicze kiedy moge, najcz臋艣ciej jak co艣 ogl膮dam, bo wtedy najch臋tniej bym co艣 zjad艂a ;D co tam u Was?? ja wa偶e 79 kg i mam 167 cm wzrostu, szok po prostu :( do 艣wi膮t chia艂abym schudn膮膰 tak z 8-10 kg :) I mam pytanko: jakie kremy najbardziej polecacie do piel臋gnacji piersi??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa..
艁ee tu wi臋kszo艣膰 ma po 70 pare kilo :)To nie ta elita jak dla mnie :P A co do sportu ewka to ja 膰wicz臋 codziennie bo w艂a艣nie si臋 boj臋 obwis艂o艣ci ale albo jest to ponad godzinny marsz albo 膰wiczenia z obci膮偶nikami w domu ok 45 min....zawsze przed 艣niadaniem..niestety od poniedzia艂ku musz臋 to zmieni膰 i chyba przestawi膰 膰wiczenia na wiecz贸r... Ciekawe ile waze teraz...:)Ale mnie kusi..ale czuj臋, ze nie mam jeszcze 70 pare bo zauwa偶y艂am, 偶e tyle ile mam cm w talii odpowiada moim kilogramom mniej wiecej...a widzia艂am 80 w talii wiec chyba gdzie艣 tyle mo偶e wa偶臋...ja bym chcia艂a mie膰 w talii ju偶 70.... A dzi艣 zjad艂am rano 2 serki topione, potem 3 plastry edamskiego a na obiad pier艣 z kurczaka.. i koniec...i jak zwykle zero g艂odu ale obiad jad艂am przed 15...jutro zamierzam do 14 jesc..i mo偶e od poniedzialku do 13...偶eby nie tak radykalnie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gratuluj臋 :) ma艂o zjad艂a艣 :) ja zamierzam zacza膰 je艣膰 jajka, kt贸rych normalnie nie jem w jakiejkolwiek postaci, bo nie lubie\\ ostatnio jedno zjad艂am, jako艣 si臋 prze艂ama艂am, nie smakowa艂o mi, ale wr臋膰z zapcha艂o....wogule nie chcia艂o mi sie je艣膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie martw sie , moja waga potrafi skoczyc nawet do 84, co jak na m贸j wzrost i budowe ci膮艂 to bardzo du偶o....:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julia27
smutnaa a ile ty wa偶ysz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa...
serenita: w艂a艣nie ja te偶 nie przepadam za jajkami (no chyba, 偶e z chlebem 艣wie偶ym mas艂em i sol膮:)) wi臋c mnie wczoraj te 2 tak samo zapcha艂y..a偶 mi niedobrze by艂o..ale z 2 strony to dobry wype艂niacz:)Bo nie chce si臋 w ogole jes膰 po jajkach...ale postanowi艂am, 偶e jedno jak ju偶 bo 2 to nie mog臋 nie smakuj膮 mi same..a Ty ile mierzysz?Mo偶e i waga i podskakuje ale jak wida膰 r贸wnie szybko zlatuje:) Julia - ja 2,5 tyg temu mia艂am 86 kg (mam nadzieje, 偶e ju偶 mniej) ale startowa艂am od 106...tyle mialam 6 grudnia..bo w艂a艣nie wtedy zacz臋艂am walk臋 z tusz膮..a Ty julia 膰wiczysz te偶?I jak cz臋sto wchodzisz na wag臋?Zaczniesz te偶 t膮 diet臋?Ja j膮 w sumie stosuj臋 ale od poniedzia艂ku dopiero do 13 b臋d臋 jad艂a:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 olexis
hej ja do 艣wi膮t chce mie膰 57/58 narazie mam 65 ale baaaardzo chce schudn膮膰.... ps.dietka grejpfrutowa jest najlepsza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa...
olexis s臋k w tym, 偶e nie wszyscy lubi膮 grejpfruty :)Ja akurat ich nie cierpi臋 bardziej ni偶 jajek :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
smutnaa... mam 167cm wrostu, wiec chcia艂abym schudn膮c tak 15 kg ( zale偶y jak b臋de sie czuc i wygl膮da膰) i tez nie cierpi臋 grejfrut贸w- ochyda :) ostatni raz jad艂am dzisiaj zaraz po 14, film akurat ogl膮da艂am i od tamtej chwili ju偶 nic :D Nawet sta艂am przy jedzonku i nie rzuci艂am sie na nie:) teraz co jaki艣 czas pi臋 wod臋, 偶eby sie oszuka膰, ale te偶 spejalnie g艂odna nie jestem :) gratuluj臋 ju偶 zrzuconych kg, a jak da艂as sobie rad臋 w 艣wi臋ta??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monik123
ja zaczynam jutro bia艂kow膮 przez 3 dni, chce schudn膮膰 2 kg, mam nadzieje 偶e mi sie uda jak my艣licie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie wiem, zale偶y od wielu czynnik贸w...ale jak do艂o偶ysz do tego 膰wiczenia i masz na prawde silna wole to....powodzenia, my艣le,偶e Ci sie uda :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa...
serenita ja te偶 mog臋 patrze膰 i to nawet na najlepsze s艂odycze:)Nie wiem co si臋 ze mn膮 sta艂o bo by艂am od nich uzale偶niona naprawd臋...:) Mog臋 mie膰 w szafie..przed 艣wi臋tami Bo偶ego Narodzenia mia艂am w szafie czekolady bombonireki i inne s艂odycze dla wszystkich i nic..a akurat za tym wigilijnym jedzeniem nigdy nie przepada艂am..jedyne czego si臋 boj臋 to Wielkanocy bo ka偶dy sernik prze偶yj,臋 ALE NIE KR脫LEWSKIEGO czyli tego z ciastem ciemnym mro偶onym...tego sie boj臋 a z tego co wiem to siora chce zrobi膰 mi na z艂o艣膰 i zrobi膰 w艂a艣nie ten ciemny zamiast jasny...kurcze wszystko inne, nawet chleba ziemniak贸w i makaronu mi nie brak ale ten sernik...boj臋 si臋 jak cholera..tak偶e w 艣w. Bo偶ego Narodzenia nie by艂o 藕le..ale wtedy jeszcze jad艂am banany :)samych s艂odyczy nie jad艂am a chleb zast膮pi艂am Was膮...jeszcze mi tak z 20 kg..zosta艂o..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa...
serenita to Ty prawie taka jak ja jeste艣 z wzrostu..ja si臋 np czu艂am 艣wietnie, zeby nie powiedzie膰 "zajebi艣cie" wa偶膮c przy moim wzro艣cie 62-65 kg..wi臋 wystarczy, 偶ebym teraz mia艂a tak z 70 a potem ju偶 te 5 si臋 zrzuci :)bo ju偶 si臋 inaczej s艂yszy 5 a nie 20.. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
widze, ze nic tu po mnie na tym topiku, powodzenia w odchudzaniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no pewnie! ja ju偶 mam dosy膰 odmawiania sobie, 偶e gdzies nie p贸jde, bo sie siebie wstydze :( jak chce mi sie je艣膰 to my艣le sobie o tych co mi czasem dokuczaj膮, szczeg贸lnie ch艂opakach ;/....no i motywacja podskakuje i to nie偶le :)a co do 艣wi膮t to ja mam odwrotnie, w bo偶e narodzenie bym nie wytzyma艂a, a wielkanoc to dla mnie pryszcz:) ja rodzince o odchudzaniu nie m贸wi艂am, tylko by sie 艣miali, ca艂y czas o tym gadali i dokuczali :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dlatego , ze nie mam czasu slidzic waszych wszystklch wypowiedzi bo pracuje w dzien i w nocy,a i tak nikt nie zwraca na mnie uwagi :p wiec nie chce zasmiecac :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nic nie mieszasz....:) obiecuje, 偶e b臋de zwraca膰 na Ciebie uwag臋 ;d Mo偶e przypomnisz nam ile wa偶ysz, ile chcesz wa偶y膰 i Tw贸j wzrost??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Skrzypaczka
Witam mi艂e Panie:) Smutnaa ja tez mam najgrubsze nogi i szerokie biodra:/ Jutro ide chyba na rower bo mam wolne w sobote te偶, no i bior臋 si臋 za jakie艣 porz膮dne 膰wiczenia, bo mnie straszycie obwislym cia艂em...fuuuu.Dzis mija trzeci dzien diety i dzis juz w ogole nie jestem glodna...ale wydaje mi sie ze wynika to z tego ze dosyc duzo zjadlam: -3 jajka -5 plaserkow sera(nie wiem jakiego) -maslanka truskawkowa 750ml(ta maslanka mnie tak zapchala ze nie czuje w ogole glodu:) ciekawe jakie bed膮 efekty tej diety po dwoch tygodniach??Hmmmm juz bym chciala zeby min膮l ten czas!!!!呕eby zobaczyc z samej ciekawosci:) Kurde musz臋 zacz膮膰 膰wiczy膰 koniecznie!!!!A ile czasu poswiecacie na cwiczenia dziennie????Ja kremu zadnego poki co nie stosuje specjalnego a jedynie uj臋drniaj膮cy Dove, i serum na piersi z Avonu.Pozdrawiam wszystkie Panie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Skrzypaczka - ja nie 膰wicze za du偶o :) gdzies tak max 1h, chyba, 偶e mam ochote wi臋cej :) czekam jak b臋dzie troszke wcze艣niej, b臋de wychodzi膰 biega膰, ale wieczorkiem, 偶eby nikt zbytnio nie widzia艂 ;d teraz ju偶 lece, ale wpadne jeszcze potem a co kremik贸w to musze sobie jakies kupi膰, tylko nie wiem jakie?? mo偶e co艣 poradzicie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Skrzypaczka
Wlasnie Senierita ja tez jak sie zrobi odrobine cieplej to bede biega膰:) A slyszalam ze z firmy Eveline jest dobre serum antycelulitowe i ze niewiele kosztuje a przynosi dobre efekty,ale nie wiem czy na pewno bo sama nie uzywalam:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutnaa...
serenita: ja tam si臋 motywuj臋 ubrankami:)patrz臋 sobie cz臋sto na nie..co prawda w bluzki wchodz臋 ale nie艂adnie to wygl膮da na takim ble ciele:)Musiaabym mie膰 p艂aski brzuch.. Oj to zazdroszcz臋 Ci...:)Ale sernika nie lubisz?:) mary.de: przyznam, ze wydawa艂o mi si臋, 偶e ten nick pierwsze widz臋 i tak wstecz pojecha艂am i widzia艂am na 4 stronie ale w艂a艣nie: nie wiemy nic o Tobie: ile wa偶ysz, mierzysz i ile chcesz schudn膮膰?:)Nie uciekaj st膮d:) Skrzypaczka to widz臋, 偶e mamy obie figur臋 gruszki raczej?Chociaz ja jak teraz troch臋 schud艂am to taka ca艂a si臋 jaka艣 "jednolita" zrobi艂am:) ale i tak w spodnie nie mog臋 wej艣膰:( Ja po艣wi臋cam tak 45 min na 膰wiczenia przed 艣niadaniem albo id臋 na godzinny marsz..zale偶y od pogody:)Zastanawiam si臋 nad tym, 偶eby wpl膮ta膰 do tych 膰wicze艅 aerobiczn膮 6 weidera bo pono膰 skuteczna jest...albo w sumie osobno..bo tam niby nie mo偶na przekracza膰 25 min 膰wicze艅 ale wydaje mi sie, 偶e chodzi o sam brzuch...a krem stosuj臋 na uda z Lirene ale zamierzam kupi膰 Clarinsa bo pono膰 dobry jest ale drogi...a na piersi ko艅czy mi si臋 Bielendy serum Sexy look i nie jest z艂e ale mam z Estee Lauder ju偶 w szafce jak mi si臋 skonczy:)Mo偶e b臋dzie lepsze:) Wcale tak du偶o nie zjad艂a艣 :)Tak w sumie podobnie jak ja:) A serum z Avonu te偶 chyba ok jest? S艂ysza艂am, 偶e z Bielendy jaki艣 koncentrat jest dobry czy z Lirene..ju偶 nie wiem teraz:)Co艣 w kapsu艂kach... A relaxik gdzie si臋 znow zapodzia艂?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dobra serenita :) mam 168-9cm wzrostu, waze ok 54-55kg, chce schudnac ok 5kg:) stosuje diete MZ, bo juz raz na niej schudlam 8kg bez jojo :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×